Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Leci20 tydz połowa za mną...ruchy dziecka sa zniewalające, 🙂 za każdym razem jak maż chce poczuć to urwis nie kopie, a zaczyna szaleć wieczorem koło 20 i 21...oj beda nieprzespane noce. 🤢 Jeśli chodzi o pampersy to z pierwszym synem przetestowałam prawie wszystkie i chyba najbardziej byłam zadowolona właśnie nie z pampersów( miał odparzenia) 😲 a tych takich czewono pomarańczowych zapomniałam nazwy...Było to 6 lAT TEMU....może ktoś pamięta 😉
pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
swoją pierwszą corke urodzilam w 36 tyg . ciuszki dla niej miałam przygotowane , łózeczko tez czekało , pieluchy wtedy uzywało sie przewaznie tetrowe , bo pampersy byly nowością drogą ,ale jak mi w nocy 4 tyg . przed terminem odeszly wody płodowe pojechalam do szpitala tak jak wstałam z łożka po prostu , bez przygotowanej torby dla siebie nawet ,bo nie było na to czasu , wiec teraz chce być już przygotowana dużo wcześniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZESC MAMUSIE>

Same ranne ptaszki ja dzis zrobiłam sobie wolne bo mnie juz pożadnie przeziebienie wzielo ale co z tego od 9 .30 latam po domu to odkurzanie sprzatanie szafy u góry posprzatane puki jeszcze moge sie rozciagnać ale juz czuje ,że boli tak że takie ekspedycje zakończone na dziś .. i nie pisałam rano bo bym usiadła do komputera i nic bym nie zrobiła dziś .

teraz wkońcu ide do sklepu zrobic zakupy i pozatym sie przewietrzyć..
już miałam wizyte teściowej ale nie chciała mi dotrzymac towarzystwa ni nic tylko wzieła aparat który jej kupilismy na urodziny i poszła do "SWOJEJ CÓRECZKI KLAUDI I WNUSI" mnie ma w d... bo chce chłopca . a mi smutno jest przez to bo miło by bylo z kims porozmawiać.

a JUNE oprócz parafiny to my na codzień mamy te kosmetyki dla siebie a sudokrem ostatnio mnie uratowal bo zuzia miała uczulenie jeakieś ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no1edyta napisał:
Czy mozecie podac przepis na to ciasto z owocami? Bardzo prosze 🙂


podaje jeszcze raz 🙂

250 g margaryny rozpuscic z 1,5 szkl cukru, cukrem waniliowym i 0,5 szkl wody. Po wystudzeniu dodac 3 szkl maki, 3-4 lyzki gestej smietany np. 18%, 3 jajka, 2 plaskie lyzeczki proszku do pieczenia - wszystko zmiksowac, dodac dowolne owoce, platki migdalow itp. Piec w temp 180 st.C ok 60 min. przepis na mniejsza blache.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie ciasto JUNE nie przetrwało 5 godzin 🙂) olłł je pychaa 🙂

a ja kupiłam właśnie takie malutkie niebieskie buciki i 2 pary nie drapek juz wkońcu zaczne sobie szykować szufladki dla mojego TYgryska ... tylko ja zaczynam kupowac niebieskie a tu bedzie dziewczynka 🙂) to sie naśmnieje 🙂)

zapraszam na mielone w sosie koperkowym z pirre surówka z marchewki i jabuszka 🙂)
i zupe brokułowa 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Patrze ze wy ciągle o jedzeniu 🙂 a ja dzisiaj nie gotuję zjemy zupkę z wczoraj a później teściowa coś zrobi 🙂 zrobię tylko deser z galaretki bitej śmietany i owoców mniam już sie nie mogę doczekać 🙂i nie mogę się doczekać męża jak przyjedzie i ropali w piecu bo ja dzisiaj się na piec obraziłam bo zrobił mi psikusa zaczął mi dymić na całą kotłownię i się przestraszyłam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Już od paru dni jak idę spać podkładam sobie pod głowę nie dość ze poduszkę to jeszcze małą poduszeczkę swoją i męża bo inaczej nie dam rady złapać tchu niestety nie jest to za dobre dla mojego kręgosłupa bo kark boli ale jeszcze parę miesięcy i nie będzie problemu ze spaniem bo może mało snu będzie jak dzidzia będzie lubiła buszować w nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...