Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hejka ja jestem 🙂

Nadrabialam 27 stron 😲

Moj synus spi od 19.15 🙂 po meczacym weekedzie 🙂 Bo wczoraj czyli w sobote mial chrzciny a my ślub kościelny 🤪 🤪 Taaaaaaaka impreza byla 🙂 🤪 🤪 i dzisiaj poprawiny 😁 😁 Ja zapomnialam zabrac aparat ale rodzina robila zdjecia to jak tylko je dostarcza to wam pokaze 🙂

A Oliwierek byl super grzeczny w kosciele gdy ksiadz go polewal woda i do niego mowil 🤪 🤪 nawet zaczal sobie gaworzyc z mama chrzestna 😁 😁 😁

Kulam sie ze smiechu jak sobie przypomne jaki super ksiadz nam udzielal slubu. Byl taki wyluzowany i wogole ciagle mi w biust patrzyl 😁 😁 😁 😁

A jak nam podawal w kielichu krew chrystusa do picia to po wzieciu lyka powiedzialam " Ale to wino dobre" 😁 😁 😁 😁 😁 normalnie zwala 🙂 Ale mocneeee 😮 😮

Dobra pozniej opowiem jak ktoraz bedzie zainteresowana 🙂

Lece lulu bo maluszek spi juz prawie 5 godzin to sie niedlugo obudzi.

Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Waspo dłuższej przerwie 🙂
Wczoraj wróciłyśmy z dziali, bo jutro idziemy na szczepienie. Odpoczęłysmy niesamowicie, moja Zuza to zupelnie inne bobo, kiedy cały dzień spędzamy na dworku. Wypoczęta, radosna 🙂

Widzę, że trochę się tu pozmieniało, no cóż. Ogromna szkoda 😞 Mam duży sentyment do brzuszka. Tutaj się użalałyśmy na nasze dolegliwości i cieszyłyśmy się kiedy któraś z Nas jechała do szpitala. Jeszcze raz to powtórzę wielka szkoda 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...