Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kotki sa prze ukochane 🙃 . Ah własnie nie dawno zdechł mój kociaczek 🤨 , niestety nabawił sie białaczki kociej i nie miał szans. Bidulka 😞

A wy dziewczyny uważajcie ze swoimi pupilkami bo ponoć trzeba jak najmniej mieć styczność z kotkiem przede wszystkim co do kuwetki to ktoś inny niech się zajmuje 🙂
Trzeba uważać bo toksoplazma to groźna choroba dla naszych maluszków.

Powiem Wam ze ten czas taak szybko leci jeszcze nie dawno miałam ten tydzień co Wy 🙂 🙂 🙂 🤪

A jak tam u was z objawami ciążowymi takimi jak mdłości bóle głowy 😎 ? ja miałam objawy książkowe. I koleżanki wyżej w ciąży mówią ze teraz muszę sie cieszyć stanem ze wszystko dobrze bo od trzeciego trymestry wszystko sie nawraca Ajj 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a propos chili to taka informacje sprzedał mi szanowany pan prof. ginekolog obok informacji o tym ze nie wolno jesc serow typu brie (bo moga wywołac listerioze), wiec moze ziarnko prawdy w tym jest chociaz jak pisałam na mnie to nie podziałało 🙂

A jak Wam mija dzień? w Norwegii od wczoraj wreszcie pojawiło sie słoneczko, wiec wysoki poziom endorfinek zapewnia mi dobre samopoczucie 🙂

pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja widze ,że dzis wszystkie mamusie zadowolone .. ja nuce sobie od rana i wogole rozpieszczam sie w chwilach pomiedzy praniem, wieszaniem i prasowaniem... nie mówiac o calej reszcie( wkońcu maż wpadł na godzinke 😁 przepraszam za świntuszenie 🙂 ) 😎 ahhh ale z tym serem to się załamałam 😞 no cóż koniec pochłaniania go z sosem wegierskim 🙃 ...

June28 troche Ci zazdroszcze tej Norwegii tylko ,że ja bym pojechała sobie tylko turystycznie obejrzeć ten surowy piękny świat... ale to może na przyszłe miesiace .


Anulab84 Tobie się chce dziś spać ja nawet nie myśle dziś o tym jak nie nogi nosza od 6.30 po domku to tak dopiero teraz spojrzałam na zegarek i się zdziwilam ,że to juz czas by obiad robić


Buziakiii:***
Marcowe Mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
halloooo 🙂 a co tu tak pusto? pewnie wszystkie mamusie odpoczywaja juz grzecznie w łozeczkach i tylko ja staram sie robic wszystko zeby odwrocic swoja uwage od lodowki 😞
kurcze, silna wola nigdy nie była moja mocna strona... ide pobuszowac w jedzonku 🙂

innym mamusiom z tym samym problemem zycze smacznego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no1edyta to nie za ciekawie ... po pewnym czasie zwariujesz w domu wiem po sobie ja sie nudze w domu tylko pranie sprzatanie gotowanie ehh na szczescie mam Psa to z nia jest troche rozrywki...


ja byłam na pobraniu krwi i ledwo co doszłam do domu a już nie mówie co się stało jak weszłam do mięsnego..


3majcie się kochane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mam do was takie pytanie: nie macie czasem problemu z uplawami? ja mam dziwna biala wydzieline juz od dosc dawna ale skoro z cytologii wyszlo mi 1, wiec niby wszystko powinno byc w normie. tylko ze jest to strasznie denerwujace. mam globulki dopochwowe ktore wypisal mi lekarz ale nie mam odwagi ich brac zeby nie zaszkodzic maluszkowi i tak trwam w tym blednym kole 🤢 pisze wiec do was: czy to normalny stan?? macie cos takiego? aha, zadnych innych dolegliwosci (typu swedzenie, pieczenie, brzydki zapach wydzieliny) nie mam, wiec nie jest to zapalenie grzybicze 😎 a do lekarza nie moge obecnie isc bo jestem teraz w Wiedniu. pozdrawiam i bede wdzieczna jak mi cos poradzicie. 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,zaczyna mi sie dzis 4 miesiac,wiec 3 najgorsze miesiace mam za soba,termin mam na 1 marca 😁 a co do tych upławów to naprawde nie wiem ,ja mam czasami ale zwyczajnie takie przezroczyste
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malincia ... ja miałam też coś takiego i to jest jak najbardziej normalne tym bardziej przy pierwszej ciąży i czy upławy masz mocniejsze po inicjacji>??? chyba tak albo w dniach które predzej określałaś jako płodne.moja pani mi opowiadało o tym mi juz sie to wyrównalo 🙂..


ma któraś z Was problemy z oczkami mnie po chwili jak wyjde na słońce czy jak robie coś przy lapku a nawet czytam..kuja bola i bardzo łzawią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chyba jednak wszystko jest w portzadku i nie powinnam sie za bardzo tym przejmowac bo przeciez o wszystkim powiedzialam ginekologowi i on pod tym katem zrobil mi cytologie a skoro wyszedl mi 1stopien to przeciez lepiej juz byc nie moze. nie bede wiec brala na razie zadnych globulek ale obserwowanie tego nie zaszkodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...