Skocz do zawartości

czkawka | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Niom, moja kruszynka ma czkawke prawie non stop. Ja nawet nie wiedziałam ze to czkawka, ale sie dowiedziałam jak robili mi ktg w szpitalu. Az sie pzrestraszyłam ze to moze dzidzi zaszkodzic, bo cały czas prawie czka i czka. Biedaczek 🙂 Ale położne zapewniały ze nic sie nie dzieje i to normalne 🙂 A czy to fajne uczucie to nie wiem, bo ja to zaraz mysle jak temu malenstwu pomóc, i najczesciej ma pod wieczór, albow nocy, wtedy zawsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie!moj synek ma tez pare razy dziennie czkawke i to zazwyczaj po tym jak cos zjem 🙂czasami mnie to drazni:P bo np chce zasnac a jemu sie ona wlacza i trwa to troche...a ostatnio na uczelni mial wyczucie w momencie w ktorym odpowiadałam na egzaminach hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ój syneczek też miewa czkawkę! I to kilka razy na dzień - ze 3-4 razy 🙂
Fajne uczucie, raz na przykład czuję bardziej z boku brzucha a raz gdzieś tam głęboko w kroku :laugh:
Nie wierzyłam jak mi koleżanki mówiły, że czuć jak dzidzi ma czkawkę. Ja po raz pierwszy poczułam chyba gdzieś koło 33 tc. Dziwiłam się wcześniej, że mój nie czka 😠 a to pewnie z tego powodu, że po prostu jeszcze tego nie czułam bo był za mały 🙃


[URL=http://www.tik-tak.pl]

    • Mamusia
    Moja Malutka bardzo czesto miała czkawkę w brzusiu...czasami bardzo długo. I ma to do teraz czesto ją łapie czkawka...czasami trzyma nawet po poł godziny. Ale jak daje jej sienapic to przechodzi, tylko ze jak nie chce pic to tak ja meczy. Ale lekarz mi powiedział ze jej to nie przeszkadza tak jak dorosłym 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • 3 tygodnie później...
    • Mamusia
    ata38 tez tak miałam na początku ,że się ruchów nie mogłam doczekac i takie tam a teraz na tym etapie to się nie mogę doczekać rozwiązania 🙂bo już bym chciała zobaczyć moje maleństwo w całej okazałości 🙂 choć za tydzień ide na usg 4D 😁 więc wstępnie sobie pooglądam co to za szkrab buszuje w moim brzuszku 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • 5 miesiące później...
    • Mamusia
    Marta_Wrocław napisał:
    A ja wczoraj po raz pierwszy poczułam czkawke mojego maleństwa. Na poczatku nie wiedzialam o co chodzi, co to za skurcze.O malo zawału nie dostałam. Częstotliwość mnie przeraziła.

    He, he, he, nie dziwię się - na początku też byłam zszokowana. 😮 😉
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • 1 miesiąc później...
    • 3 miesiące później...
    • Mamusia
    Czkawki dzidziusia w brzuchu nie czuję,jeszcze pewnie za wcześnie,bo dopiero od kilku dni czuję jego ruchy,ale sama mam czkawkę od początku ciąży zaraz jak coś zjem.Na początku jak dużo wymiotowałam to ta czkawka to był taki objaw,że dzidzi smakowało i nie będę wymiotować.Tak sobie to tłumaczyłam,ponieważ nie pojawienie się czkawki oznaczało za każdym razem wymioty...:-)

    Pozdrawiam
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...