Skocz do zawartości

kłucie po bokach brzucha | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam przyszłe mamusie! jestem w 12tyg.ciąży i od wczoraj mam silne kłucia po bokach brzucha,ból ciągnie się od boku do samego dołu,czasami kuło tak że nie mogłam ruszyć nogą.Martwię się,a wizytę mam dopiero za tydzień.A czy wy też może miałyście takie bóle 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mała27

Takie kłucia są normalne, rozrasta się macica, miednica...
Ja miałam szczególnie taki ból z prawej strony na wysokości jajnika.

Jak masz w domu nospę to sobie weź. Mój lekarz kazał mi brać 3x1 (ze względu na te bóle). Nospa nie zaszkodzi, do trzech tabletek dziennie można brać.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mała27 napisał:
Witam przyszłe mamusie! jestem w 12tyg.ciąży i od wczoraj mam silne kłucia po bokach brzucha,ból ciągnie się od boku do samego dołu,czasami kuło tak że nie mogłam ruszyć nogą.Martwię się,a wizytę mam dopiero za tydzień.A czy wy też może miałyście takie bóle 😞


Są to rozciągające się więzadła macicy. Całiem normalne w ciąży. U jednych zaczynają się wcześniej u niektórych później, ale z reguły do 20tc wszyscy ich doświadczają.
Niepokojące bóle to bóle podbrzusza, ale na środku oraz towarzyszące im brunatne uplawy, bądź krwawienia czesto ze skurczami jak na miesiączkę. Tego nie można lekceważyć.
A tak to ciesz się zdrową ciążą 🙂
Zobaczysz jeszcze jak więzadła, pachwiny i rozszerzająca się kość łonowa daje popalić w ostatnich tygodniach ciąży! 🙂 Tego Ci serdecznie życzę i pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...