Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

spoko bo moja w 11tyg była 48,5kg a jutro napiszę ile teraz. Tylko wydaje mi się, że ciągle jem.
Na razie o badaniach prenatalnych nie myślę, u mnie w rodzinie jest choroba genetyczna, ale ja wiem jakie jest prawdopodobieństwo, że dzidziuś będzie miał i te badania na ten moment już nic nie zmienią. A ja już je kocham 🙂
dziś byłam w szkole i się obroniłam. Od dziś jestem magistrem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do imion to dla dziewczynki podoba mi się: Izabela i Kalina. Imienia dla chłopca nie mamy, przyznam że ciężko wybrać, jak nic nie wymyslimy to dam po moim pradziadku Wiktorek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kahira Borys to piękne imię też się zastanawiam 🙂 ale mnie jeszcze bardziej podoba się Marcel. Dla dziewczynki moja Bunia wybrała Matylda. A ja nie mam pomysłu dla dziewczynki 😞 Uwaga mój lekarz mnie postraszył, że może to być ciąża mnoga, brzuch mam jak w 5 miesiącu a to przecież koniec I trymestru. W przyszłym tygodniu się wszystkiego dowiem na usg. Trzymajcie kciuki co bym 6 nie nosiła 🙂 bo nie udźwignę 🙂 hahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciocia_Boja a nie miałaś jeszcze USG lub nie słyszałaś serduszka?
A że większy brzuszek to jeszcze nie oznacza bliźniąt, niektórym z nas szybko wyskakuje piłeczka i tyle. I tego Ci życzę 🙂
ja się bałam bliźniąt a moja siostry chcą mieć to stwierdziłam nich natura dla nich zostawi 😁 😁
no i na razie u mnie w apartamencie jeden maluch się gości 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magditta napisał(a):
Ja też jednego brysia goszczę w brzucholu 🙂 Lekarz juz na pierwszym usg w 7 Hbd mi to oświadczył 🙂
Ps. Gratulacje dla Mamy Magistra -Nikusi 🙂

Dzięki 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia łap oklask za mgr 🙂

Z wielkością brzuszka jest różnie. Mi lekarz też osiadczył że mam pojedyńczego niunia w brzuszku 🙂

Fajnie byłoby gdyby na forum były bliźniaki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny!!!
No więc wczorajsze USG za mna..
niestety moja fasolka była z tego faktu tak niezadowolona, że nie dość , ze przez całe badanie była głową w dół jak do porodu, to jeszcze wypięta tyłkiem.... jak mi lekarz molestował brzuch, żeby je troszke obrócić, a ono nic....lekarz sie usmiał, że jak widać to już na starcie mamy problemy wychowawcze, to co to bedzie pozniej 🙂
po 20 minutowych staraniach udało sie wkoncu tak ustawic glowice aparatu, zeby zrobic potrzebne badania... pan doktor powiedzial, ze z fasolką jest wszystko dobze i ma juz 7 cm, a jej serduszko bije 162 ud na minute....
Fajnie badanie, pomimo ze przez 3/4 badania widziałam tyłek mojego szkraba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niestety jeszcze nie był w stanie powiedzieć czy chłopiec czy dziewczynka, choć juz cos dostrzegł to nie chciał sie zdradzic, zeby pozniej nie było zawodu...
u nas jak bedzie chłopiec to bedzie Janek, a jak dziewczynka to Lena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wicia super, że wszystko u Was w porzadku 🙂 Mały szkrab zadziora 🙂 Fajnie 🙂
Muszę Ci powiedzieć, że jak doktorek powiedział, ze cos zauważył to było to nic innego jak siusiak 🙂 albo pepowina 😁 hehehe 😁
Zobaczymy jak tam Mój Gwiazdor jutro bedzie pozowal 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Wicia 🙂 Ale masz już dużego brzdąca 🙂 Mój był jeszcze taki malutki jak byłam ostatnio u lekarza, mierzył 23mm 🙂 Jednak niesamowicie szybko rosna takie maluszki, z tygodnia na tydzień po centymetrze....póki co hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wicia ja pomyślałam to samo co magditta czytając Twój post. Jak lekarz coś zauważył to na pewno siusiaka, bo jak dziewczyna to co mogłoby być widać na tym etapie 😉 😉
zobaczymy czy mamy rację. Świetnie, że u bobaska wszystko ok a już pokazał kto tu rządzi hi hi
a ja jutro o 13 USG 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszyscy właśnie tak mówią, że jak coś zobaczył no to musi to być siusiak 🙂
Ja nie się nastawiam,na razie mowie bezosobowo do fasolki, choć mnie nie słyszy jeszcze...
piszcie Dziewczyny jak u Waszych fasolek jutro USG przeminie 🙂
Sporo z Was ma jutro wiec będzie co czytać i z czego się cieszyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂

Piękny dzień szykuje się za oknem. Ja mam dużo sprzątania bo mamy mały remont. Postawiłam się na nogi po porannych mdłościach i teraz trzeba zacząć nowy dzień 🙂
Zrobiłam fotkę brzuszka z rana na czczo, taka malutka wysepka 😁 😁 😁 Może jednak poczekam i pokażę wam jak już będzie ciut większy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jak byłam na ostatnim Usg to czyli tydzien temu to dziwnie śie uśmiechał że koleznka a po dużym uśmiechu może kolega ale tak nie pewnie ten kolega 😁 😁 😁 🤪 🤪 🤪 🤪ale myślę ze może się dowiem jak pojadę za dwa tygodnie 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...