Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Nikusia102 napisał(a):
ja tak mam po cichu na dzieję, że dowiem się dziś 😉
wrzuciłam fotkę mojego brzuszka-trochę krzywo i niewyraźnie, ale sama robiłam 😉


śliczny brzusio ja nie mogę wstawiać fotek bo pisze mi nowy uczestnik forum nie moze wstawiac linków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
Ja pracuję, ale tylko na 4 godzinki do pracy chodzę więc nie jest źle. W pierwszej ciąży do 17 tyg pracowałam, a teraz zobaczymy, na razie czuję się dobrze. Mój lekarz zaleca swoim pacjentkom po 25 tyg jednak iść na zwolnienie. Poza tym super facet jest z niego jeśli chodzi o podejście do zwolnień. Na każdej wizycie upewnia się, czy na pewno nie czuję potrzeby iść na zwolnienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki 😉 nadrobiłam zaległości ale nie bede pisała po nickach bo jeszcze sobie ich nie przyswoilam 😉 nie pamietam cos mi pamiec szwankuje 😉
U mnie w brzusiu tez jest jedno malenstwo 😉 jestem bardzo ciekawa czy to synuś czy córcia 😉 ja mam usg 6 lipca wiec jeszcze troszke bede musiała poczekacc 😉 a wy dziewczynki piszcie jak tam wasze ffasolki 😉
Ja tez bede pracowac tak dłłługo jak mi brzusio pozwoli z Jakubem pracowałam tak jak jedna z was do dwóch tygodni przed porodem 😉
co do imienia jeszcze nie wybralismu własnie zaczelismy budowe i narazie maz j3est skupiony na fundamentach i mówi ze mamy czas chpoc wiem ze bedzie sie upierał przy Patrycji a ja bym chciała Majke a do chłopca hmmm moze Wojtus

Ja przed ostatnia wizyta robiłam Morfologie mocz poziom glukiozy i dodatkowo toksoplazmoze z dwoma wynikami ale to ze wzgledu na typ pracy ;0

Moja waga wyjsciowa to 59 kg wiec troszke poprzednia ciąza zaczynałam od 55kg wiec teraz bedzie troszke uwazac zeby nie przesadzic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tak zalezy oczywiscie od pracy i samopoczucia... Ja zakladam,ze do grudnia pociagne,ale zobaczymy.

Ja startuje z wagi 54kg, na wizycie przy 10 tygodniu ciazy nie przytylam ani troche.Ale ja chyba nie mam specjalnych sklonnosci, bo przy ciazy sofii przytylam tylko 7 kg...Wiadomo,kazda ciaza jest inna,wiec tylko powtarzam- zobaczymy...USG mam 5 lipca,a gina 12-tego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja czuję po sobie, że przytyłam. Napiszę Wam dziś ile jak będę po wizycie 🙂
dodałam obiecaną fotkę mojego pierwszego zakupy dla maleństwa, oczywiście używane ubranka też mam, ale to było takie słodkie, że nie umiałam się oprzeć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia102 napisał(a):
ja czuję po sobie, że przytyłam. Napiszę Wam dziś ile jak będę po wizycie 🙂
dodałam obiecaną fotkę mojego pierwszego zakupy dla maleństwa, oczywiście używane ubranka też mam, ale to było takie słodkie, że nie umiałam się oprzeć 🙂


ja tez juz kupiłam body i dwie czapeczki oraz kocyk ja musze wszystko kupic bo uzywanych nie mam nic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkaB poczekaj aż koleżanki się dowiedzą, że w ciąży jesteś to pewno coś podostajesz. Ja coś mam po synku, a 3 szt śpiochów dostałam od koleżanki, 1 body i dwa kaftaniki. Jakby był syn to wtedy sporo będę miała a jak córeczka to pewnie coś różowego dokupię. I mój syn urodził się w sierpniu a teraz mam termin na styczeń to na 100% jakieś cieplejsze ubranka będę musiała dokupić (kombinezon, czapka itd.)
oczywiście łóżeczko, wózek, wanienkę itd. też 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wszystko po synku. Wanienka jak nowa. Wózek muszę doprowadzic do stanu lepszego 😁 Łózeczko kupić. Jeśli okaże się ze mam córcię to koniecznie trzeba kupić małe sukieneczki bo są takie cudne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WielkaB coś takiego jak Maja ma do sprzedanie ? http://www.brzuszek.net/forum,sprzedam,17,383815.html,str=258#874470
jest śliczna, ale ja wolę coś co mi na dłużej starczy. Jak już będę kupowała to pomyślę czy łóżeczko turystyczne czy drewniane. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sprawdziło sie łózeczko turystyczne, dokupiłam tylko do niego materac odpowiedni. Drugie tez chce takie,. Dziecko jest bezpieczne.
WielkaB pamietaj że 5 miesięcy minie w mgnieniu oka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...