Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Skóreczko, bylam zmęczona i trochę zestresowana... w tygodniu myślałam, że zaczynam tracić wody ciążowe, szybka wizyta u lekarza, testy i uff na szczęście w porządku.

Teraz czekam na usg połówkowe 30go, żeby zobaczyć jaki synek jest już duży 🙂

Czy ty Skóreczko zmienilaś sobie suwaczek? Dałabym głowę, że bylam kilka dni przed Tobą 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

Vespera super, że jesteś 🙂 dawni Cię nie było i się stęskniłyśmy 😉
Jeśli chodzi o farbowanie włosów to ostatnio robiłam pasemka przed ciążą, w pierwszym trymestrze nie zaleca się ale potem już można. Jednak ja nie farbowałam, nie powiem korci mnie. Na drugie jak pracowałam to miałam długie włosy i co chwilkę trzeba było odrosty farbować, potem mi się łamały i musiałam obciąć i teraz chcę trochę poczekać aż zniszczone końce odrosną a to co rozjaśnione zejdzie. Stwierdziłam, że po urodzeniu pewnie i tak w związanych będę biegać. Tylko nie wiem czy wytrwam, żeby nic nie zrobić 😁 😁 😁
Kręgosłup mnie nie boli, ale głowa owszem. Jak się napiję kawy to mnie nie boli głowa, ale mnie mdli, jak się nie napiję to ból głowy-masakra 🥴
Śliczne te zdjęcie z 4D ale ja nie zamierzam iść, wolę za to coś dziecku kupić. Koleżanka była i za kilka minut filmu 160zł- i to się nazywa, że taniej niż w okolicy.
Ja z następnej wypłaty mam zamiar butelki pokupować i pewnie coś jeszcze, ale to będzie zależało co będzie miał sprzedawca, u którego kupię (bo to z allegro) i przy jednym koszcie wysyłki. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie zastanawiamy się z mężem nad zakupem takiego wózka. http://allegro.pl/darex-matrix-k-pompowane-fotelik-parasolka-gratis-i1769328894.html
Cenowo nie jest drogi, 3-funkcyjny, koła są pompowane (chociaż trochę cienkie mi się wydają), miałam okazję oglądać go na żywo i ma dobrą amortyzację. Zależy mi, żeby fotelik można było zamontować na stelaży wózka itd. Napiszcie co myślicie? Co Wam się podoba a co nie?

Kolorystyka będzie zależała od płci, ale raczej dwukolorowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, nie zaglądałam od wczoraj wieczorem i... ufff, na szczęście nie napisałyście więcej niż parę stron 🙂

Nikusia gratuluję półmetka 🙂 teraz będzie już z górki 😉

Podoba mi się ten wózek - ale nie słyszałam opinii na jego temat. Też poluję na wózek 3-funkcyjny. Zapisałam sobie ten sklep - niewykluczone, że do niego wrócę. Cały czas zastanawiam się, czy kupować jakiś markowy, ale używany, czy kupić nowy ale do 1200 zł mniej znanych firm.

Anabel dzięki 🙂

Skoreczka może wieczorem poczujesz Maluszka?

Vespera fajnie, że się zameldowałaś. Myślałam, że na wakacje pojechałaś. Mogę Ciebie podpytać jak rozpoznać, że ubywa wód płodowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia Wózek mi sie podoba ja kupiłam wielofunkcyjny dla Jakuba wiec teraz juz mam to było coneco v3 wtedy jeszcze nie bylo v4 .Ten wózek który pokazałas jest lepszy z tego względu ze ma z przodu wiesksze kołka wiec mysle ze napewno bedzie sie dzieki temu lepiej prowadził ja na mój nie nazekałam bo mieszkam na osiedlu gdzie nie ma jakis krawezników albo dróg niewybrukowanych .Jak bym teraz kupowała to kupiła bym własnie coś takiego jak pokazałas bo troszke załowałam ze zamiast v3 nie kupilam toledo własnie z wiekszymi przednimi kołami tylko ze do toledo nie mozna było wpiąc fotelika samochodowego ale tak naprawde bardzo mało uzywałam tego zestawienia bu uwazam ze w gondoli jest dziecku o wiele wygodniej .No to moja opinia a tak wygląda ten wózek tylko ja mam zielony
http://allegro.pl/wozek-coneco-v3-gondola-spacerowka-pokrowiec-i1748319950.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny!!!!!!!!!
W sobotę byłam w nocy na pogotowiu bo jak się myłam to okazało się że mam kleszcza. W szpitalu lekarz ogólny stwierdził: "klaszcze ale ja pani nie wykręcę" .Poleciałam wiec do chirurga i okazało się, że to nie klaszcz. Po strachu A dziś tragedia bo znowu siedzę na ostrym dyżurze tylko ginekologicznym-krwawię...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vespera ważne że wszystko dobrze u ciebie 🙂 Co do suwaczka to pisałam w czwartek na usg okazało się ze termin przesunał mi się na 12 stycznia 🙂 Wg miesiaczki nadal 19 a wg usg 12 🙂 Dzidzia duża 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anetka ja to lubioe pospac ale tak juz mnie dzisiaj cos meczyło mąz narobił rano chałasu jak sie ubierał do pracy i stwierdziłam ze musze zajzec co u magditty bo i tak nie zasne 😉 zwłaszcza ze synek tez juz sie prz4ebudził i były małe szanse za zasnie s[powrotem 😉 własnie pomaga mi pisac ; )
Ja to zazdroszcze takim rannym ptaszkom ttez bym tak chciała bez niczego rano wstawac ale chyba w genach mam spiocha bo moja mama to tez okropny spioch a poza tym chyba to9 cisnienie tez powoduje tą moją sennosc 😉 hehehe jeszcze mam 2 tygodnie na wysypianie sie pózniej synek idzie do przedszkola ja do pracy wiec bedzie koniec leniuchowania rankami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂
No i ja też kompa włączyłam żeby zobaczyc co u Magitty a tu cisza 🤢 No czekamy dalej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

My jeliśmy dziwną pobudke o 5 rano. Mikołaj wstał z płaczem, więc wyjeliśmy go z łózeczka a on TUP TUP TUP i do kuchni i pokazuje mi paluszkiem karton z mlekiem i woła: DA DA DA. Uśmiałam się i zrobiłam mleczko, zjadł i śpi dalej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhhh ciężkie czasy nastały dla kobiet, musimy strasznie dbać o siebie, najważniejsze ze Magitta od razu pojechała do szpitala. Ja mam nadzieje ze zostawili ją i odkryli prawdziwą przyczyne krwawienia, a nie odesłali do domu. Lepiej poleżec pod opieką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zrobiłam rajd po miescie za panelami do pokoju Jakuba i jestem spowrotem 4 godziny biegania z 3 latkiem po sklepach ale dalismy rade 😉 teraz odpczynek obiadek i o 15 męża z pracy odebrac i obiadek na działke zawiesc

Spotkałam na miescie kolezanke jechała z dwiema córeczkami az mnie gesia skurka wyszła jak powiedziała ze tą młodsza urodziła w 25 tygodniu ciązy masakra ale malutka zdrowa tylko poczatki były straszne dobrze ze teraz sie poukładało 😉

Ciekawe jak tam magditta....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magditto mam nadzieję, że u ciebie i maleństwa wszystko dobrze.
Anabel dzielnego masz synka, że 4 godzinne zakupy przetrzymał.
Skoreczko pisałaś, że zamierzasz Mikołajowi łóżko zmienić. Wybrałaś już jakieś konkretne? My też się właśnie rozglądamy za nowym łóżkiem dla synka, może ty mi coś ciekawego podpowiesz.
A ja mam dziś rocznicę ślubu 🙂 Uwielbiam takie święta. Troszkę mi tylko humor psuje to, że wczoraj po południu Gabryś zagorączkował ponad 39 stopni w nocy też miał gorączkę więc mało co spałam. W sumie to nic mu nie jest więc podejrzewam, że to zęby. Wygląda na to, że 3 naraz mu rosną 😞 Teraz śpi już trzecią godzinę. Mam nadzieję, że nic poważniejszego z tego nie wyniknie, bo w sobotę idziemy na wesele.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...