Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Kahirko znalazłam coś bezpiecznego z łóżeczek na allegro i jak znajde link to zaraz ci podam. Choć moja mama chce mu zafundować jakis tapczanik w kształcie auta 🙃 🙃 🙃 Dla mnie to szaleństwo ale zobaczymy 🙂
Co do ząbków to przykro mi bo wiem ze to boli, najgorsze sa 3-ki bo idą naraz 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

Kahira to jest link do tego łózeczka, są podobne, są też droższe. Wydaje mi się ze sa bezpieczne.
http://allegro.pl/lozeczko-dla-juniora-barierki-140-70-cm-i1751993460.html?source=oo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie mamusie 😉) ostatnio nawet nie miałam czasu aby do was zajrzeć 🙂 niby jestem na L4 ale ciągle tyle pracy z własnymi barami itp. w końcu zamierzam odpocząć. Ostatnio kupiłam sobie monitor bicia serca aby wiedzieć co u mojego maleństwa, powiem że fajna sprawa, przynajmniej jestem spokojniejsza 😉 między wizytami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki skoreczko fajne łóżko, tyle że jak szukam troszkę większego 160x70. Musze faktycznie się troszkę na allegro rozejrzeć. W ikei widziałam fajne, ale koszt zestawu z materacem to 650zł. Może uda mi się coś tańszego w necie znaleźć. A co to ząbków to tak jak mówisz trójeczki wychodzą na raz.
myszko21 fajna sprawa z takim monitorem bicia serca. Ja niestety takiego nie mam, ale jeszcze trochę i będę mogła maleństwo stetoskopem męża podsłuchiwać. W poprzedniej ciąży tak ok 25 tygodnia potrafiłam już odnaleźć tętno synka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszko to masz frajdę i spokojną główkę 🙂
Kahira to jest myśl z tym stetoskopem, ja już kiedyś o tym myslałam. Pamiętam z dzieciństwa, że mój dziadek miał ale teraz nie wiem czy on jest gdzieś jest? Babci spytam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was:*
Wczoraj wybrałam się z moim chłopakiem,rodzicami i chrzestnymi do Drezna 🙂 było super,gdyby nie jeden mankament,że staliśmy w korku 2 godziny 😞 przez 2 godziny przejechaliśmy aż 3 km 😁 a tak poza tym to Maleństwo zaczyna coraz mocniej kopać 🙂 😘
Miłego dzionka Wam życzę:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny, tyle mam do napisania jakby mnie z miesiąc nie było 🙂 hehe tak więc:

Nikusia102 to prawda szewc bez butów chodzi 🙂 ja pracuje w biurze turystycznym a nigdy na wczasach organizowanych nie byłam xD, a co do wózka to bardzo mi się podoba

skoreczka to prawda 4d to cudne zdjęcia i filmy ale drooooooooogie 😁

Anabel faktycznie te małe koła z przodu dają czasem popalić, mój chrześniak ma takie porche więc wiem coś na ten temat 🙂

magditta to dobrze, że to nie kleszcz, daj znać co i jak, mam nadzieję, że będzie dobrze


kasiulka ach te korki , są straszne :/

A ja po pracy... w banku sobie godzinę postałam, nie wiem czy dobrze mi się wydaje ale mam wrażenie jakby od wczoraj mi się kruszynka w brzuchu ruszaała... tak jakby takie przesuwanie się... 🙂

Buziacczkiii dziewuchy!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny, ale mi numer wyskoczyl z tymi moimi body co kupilam na allegro, kupilam i zaplacilam za co innego niz dostalam ale dzwonilam do babeczki i zgodzilysmy sie ze zostaje to co przyszlo bo to jej wina a mnie to bardzo pasuje bo zamiast 4sztx68 i 4sztx74 mam za to 4szt x 62 i 4szt x68 + 2szt kopertowe body na 68 😁 😁 podoba mi sie taka pomylka haha.

U mnie zapowiada sie super pogoda i humor mi dopisuje dzis od rana bo mo Aj jedzie dzis ogladac mieszkanie w tej miejscowosci co pracuje i jak dobrze pojdzie to bedzie nas czekac lekki remoncik i przeprowadzka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do tego kopertowego body.... kurde jest super, przy moim pierwszym tylko kaftaniki byly kopertowe ale to body jest swietne, mozna je cale rozpiac jak w pajacykach, polecam Wam dziewczynki, a powiem Wam ze wszystkie body sa bardziej dla dziewczynki i moj A smial sie ze mnie zejak sie urodzi jednak chlopiec to przez pierwsze tygodnie zycia malenstwa trzeba go bedzie specjalnie do zdjec przebierac bo jak zobaczy po paru latach ze go matka ubierala w ubranka myszka mini i hello kitty to mi tego nie daruje hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam z rana
Anetko ja też bym się nie zasmuciła taką pomyłką. Trzymam kciuki za to mieszkanie, oby było tak jak sobie wymarzyłaś.
U nas tez pogoda śliczna, chyba zaraz zabiorę synka na spacer, bo słoneczko tak ślicznie świeci, aż się nie chce w domu siedzieć.
Ciekawe co z magdittą wcale się nie odzywa. Może faktycznie ją w szpitalu zatrzymali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tez o niej myslalam, oby bylo wszystko dobrze juz, ja mam krwawienia w sumie lekkie plamienia czesto ale to przez tego mojego polipa i lekarz wczesniej mnie uprzedzil zebym nie panikowala jak zobacze zabrudzona bielizne wiec nie przejmuje sie tak bardzo a teraz czekam do poniedzialku bo wkoncu doczekam sie polowkowego badania 😁 i moze sie dowiem czy moja dziewczynka jest faktycznie dziewczynka heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam brzusie 🙂
Ja spać nie mogłam w nocy, a teraz nawet jeść nie moge, niedobrze mi 🤢
Rzeczywiście słonko pieknie świeci 🙂 Ja bez planów, siedzę nadal w domu, może wyjde poxniej na podwórko.
Dziewczynki odezwijcie sie! CiociaBoja była u gina i nie dała znać , no i Magitta milczy 🤢

Kasiulka też bym pojechała do Drezna 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczęta jestem!!! Ten długi weekend to jedna wielka masakra!!!!Nie życzę nikomu trafić do szpitala w dzień świąteczny!!!! Krwotok opanowany ale uspokoję się dopiero jutro po 18tej po wizycie u mojego doktorka!
Wyobraźcie sobie, że nie wiem dlaczego było krwawienie a durny młody gówniarz powiedział, że wszystko jest w porządku na podstawie wywiadu!!! Wkurzyłam się strasznie i powiedziałam mu, że też jestem leakrzem i wiem jak powinno wyglądać badnie więc poproszę o pismo w którym on zaświadczy że wszystko jest w porządku na podstawie zebranego wywiadu bez konieczności wykonania badania. No i wtedy zmieniła się śpiewka. Dostałam kroplówę, progesteron, uspokoiłam się i kazałam mężowi zabrać mnie do domu.
Najlepsze w tym wszystkim jest to, że czekałam na ostrym dyżurze z 40minut bo lekarz miała właśnie cesarkę i nie maił się kto mną zająć 😁 Śmiech na sali!!!! A później jak go okrzyczałam to on zaczął krzyczeć na pielęgniarki, że pozwoliły mi siedzieć, a nie położyły mnie. Na co mu odpowiedziałam, że niech nie krzyczy na kobiety bo ja i tak już jestem wystarczająco zestresowana , gdyż przecież sam powiedział że wszystko jest ok i badanie nie potrzebne!!!
Straszne to było przeżycie, mam nadzieję,że Maleństwo za bardzo się nie zestresowało...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A i jeszcze jedno na karcie informacyjnej mam napisane, że krwawienie niezagrażające. Oj jak dobrze ,że jutro idę na wizytę do mojego doktorka 🙂 Mam nadzieję, że mi coś powie i uspokoi bo to wcale nie było małe krwawienie tym bardziej,że płytki krwi spadły mi do 120tyś na co też musiałam sam zwrócić lekarzowi uwagę. Ni to że chciałam się tam mądrzyć ale powiem Wam, że czujna byłam mega i waleczna jak lwica- tak to mój mąż określił. Chyba instynkt się zbudził.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Magitta 🙂 🙂 🙂 Ciesze się ze jesteś i dobrze się czujesz 🙂 Mimo to jutro wypytaj o wszystko lekarza i niech zrobi usg, bo ci szpitalni lekarze to są pożal się Boże 😞 Żeby pacjentka musiała lekarzowi mówic co ma robić...brak słów. To jest prawda w weekendy jest strasznie w szpitalach.

Tabelka super, łap oklaska 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tak sobie mysle ze jak mi przyjdzie rodzic w sylwestra to az mnie ciarki przechodza.... pierwszego syna rodzilam 1 maja wiec swiatecznie, ale bylo wszystko ok zobaczymy jak sie teraz ulozy, oby tylko malenstwo sie nie pospieszylo i w Boze Narodzenie nie chcialo mikolaja swietego ogladac ...

Magditta dobrze ze trzymasz reke na pulsie i wiesz czego sie mozesz domagac , wiedza to super sprawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczyny trochę mnie nie było. Miałam sterujące zajście z sąsiadami, którzy nam antenę od netu odłączyli, bo sobie nie życzą 😠 najpierw miało być pod pozorem remontu dachu a potem się okazało, że chcą sobie strych na lokal mieszkalny zamienić i wszystko nam rozmontowali. Kłótnia z tego była, duży stres dla mnie i do dziś mam doła. Czekam na TP, bo innej możliwości nie mam. 😞
Anabel wózek ok, ale mi właśnie te przednie większe koła są potrzebne, bo chodniki są ok, ale w zimie zapominają odśnieżać 😜 Jeśli chodzi o montaż fotelika to ja chcę ten patent na zakupy wykorzystać. Biorę tylko fotelik i stelaż do auta. A jak spacer to w gondoli, bo to dziecku wygodniej.
Mra ja też się zastanawiam czy chce tańszy wózek mniej znanej firmy, czy droższy bardziej znanej-a potem go sprzedam czy może używany. Dla syna miałam używany i potem wyszły jego minusy, dlatego teraz stwierdziliśmy, że jednak nowy. Mój mąż stwierdził, że on nie musi mieć wózka znanej marki, tak samo jak mu na samochodzie znanej marki nie zależało. I tak wyszło, że chyba będzie ten Martix. No, ale to jeszcze zobaczymy 😉
Pamii18 teraz z dzieciątkiem też najpierw czułam \"przesuwanie\" a dopiero potem kopniaczki. 😉
Anetkamm i jak tam znaleźliście mieszkanie?
Magditta straszne te Twoje przeżycia, aż włos się jeży na głowie. Oklaski na pocieszenie i poprawę humoru. Najważniejsze, że z dzidziusiem jest ok.
Anetkamm ja też się obawiam, że mi przyjdzie rodzic w Sylwestra i aż mnie ciarki przechodzą.

Mam nadzieję, że mój stres nie zaszkodził maleństwu. Czekam na USG 25.08 a może dowiem się też płci. Trzymajcie kciuki i jak znowu wejdę u mamy na net to napiszę. Tylko zdołowana jestem, aż mi się w głowie nie może pomieścić, że ludzie tacy wredni mogą być, mam na myśli moich sąsiadów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Nikusia 🙂 Ja jak widze swojego sasiada to ciarki mnie przechodzą. chodzi z aparatem i fotografuje wszystko co uważa ze my zniszczyliśmy. Tylko my do niego nie chodzimy, a traktor który przywiózł nam drzewo rozjechał mu troche te chaszcze trawy którą powinien skosić 🤢 Niech on sie juz odgrodzi! Rozumiem cię i twój ból, ludzie potrafia zajść za skórę 😞
Dbaj o siebie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Skoreczka
Najgorszy ten stres, a potem martwiłam się o dziecko, bo się bałam, że źle na to niego wpłynie. Szczególnie, że aż mi ręce latały i serce łomotało. Jeszcze to trwało kilka dni, bo dziś też ich spotkałam. I zaraz mi ciśnienie skoczyło. I ten żal, że ktoś Ci coś robi ze zwykłej ludzkiej złośliwości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamuśki 🙂

Magditta oklaski 🙂 świetnie, że się postawiłaś i dostałaś leki; czekam na wieści od gina.

Skoreczka i Nikusia ludzie potrafią być wredni, zwłaszcza sąsiedzi :/ przykre to.

Anetka właśnie - co z mieszkaniem?

Vespera a co u Ciebie, też ostatnio cicho siedzisz 😉

Uff... przeżyłam dzisiejszy dzień w pracy! Mały ruch, nie wyspałam się i... godziny mi się przez to dłużyły. Zastanawiałam się nawet, czy jak się zdrzemnę to czy ktokolwiek to zauważy 😉 Jednak planu nie wprowadziłam w działanie, żeby schizy nie siać, że mi coś jest. Niemniej jednak marzyłam o drzemce... Na szczęście jutro wolne, w piątek pracuję w mojej ulubionej kawiarni a w sobotę wieczorem lecę do Poznania 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...