Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
Witam mamusie i brzuszki 🙂 Nie pisałam długo bo jak wspominałam jestem na wakacjach. Zaległości nadrobię później, teraz tylko napiszę, że jestem już po usg, dzidzia ma się dobrze, ssała paluszka a raczej ssał bo to chłopiec! Mąż szczęśliwy jak bąk! 🤪 No i ja też, bo maluch rośnie jak na drożdżach, wymiary takie jak trzeba. Termin trochę się przesunął- z 8.12.-01-2012 na 04-01-2012.
To kończę, gorąco pozdrawiam, pa pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monika1985 gratuluje synka. Kolejny facet nam na forum rośnie.
MartaMay świetne te animacje. Troszkę się rozczuliłam
A co do tego paraliżu, to podejrzewam, że takie przypadki to następstwo niewłaściwego wkłucia się anestezjologa. Mnie jak znieczulenie w kręgosłup dawali przed cięciem, to ze 4 razy anestezjolog mówił, że nie mogę się poruszyć. Dodatkowo 2 pielęgniarki mnie trzymały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MartaMay świetne te linki, oklaski 🙂

Monika1985 gratulacje!

Z tego co wiem (heheh, ale specjalista ze mnie żaden 😉 ) zewnątrzoponówki są raczej bezpieczne, ale też chcę z tej opcji zrezygnować (o ile w ogóle byłaby dostępna). Pierwszy poród chcę przyjąć na żywca 😉 Naczytałam się z kolei o tym, że znieczulenie wpływa też na dziecko - jest bardziej senne, jakiś tam mały procent przypadków noworodków ma problemy z odduchaniem. Najbardziej jednak odpycha mnie to, że inaczej hormony funkcjonują w organiźmie po takim znieczulniu. A ja chcę, żeby okscytocyna szalała mi po ciele 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry dziewczynki 😁

W czasie porodu rodzaca ma w sobie tyle emocji ze sama usmierza bol, boli to prawda ale to krotki bol, na czas trwania skurczy i tak nikt nam nie da znieczulenia, ciezko jest tylko wypchnac glowke malemu przez kanal rodny, ale ja jak poczulam ze glowka wyszla ( bo to taka chwilowa ulga jak przy zatwardzeniu hehe) to kolejne parcie bylo jak pestka bo jakbym nowych sil dostala ... to uczucie i slowa lekarza " jest glowka" to jak zastrzyk energii, potem jeszcze tylko parcie na urodzenie lozyska i mamuska wypakowana, a na ewentualne zszycie i tak zastrzyki miejscowe na znieczulenie.
Fotka slonecznika przesliczna.
A teraz smutna nowina, domek do wynajecia nieaktualny, wlasciciele w miniony weekend podpisali juz z kims umowe wynajme 😞 , strasznie mi sieprzykro zrobilo jak mi moj wczoraj powiedzial o tym, ale zawsze jest opcja tego mieszkania, tylko teraz ja musze jechac je obejrzec bo moij A powiedzial ze sam nie podejmie decyzji wiec teraz musimy sobie tak zorgaizowac czas by mogl mnie tam zawiesc.
Co do boli plecow mnie bola juz ze dwa tygodnie a najgorsze jest to ze przed ciaza mialam problemy z nerkami i lekarz uprzedzal mnie ze istnieje ryzyko ze moje nerki sie odezwa i chyba wlasnie zaczynaj o sobie dawac znac, dobrze ze w zeszlym tygodniu robilam posiew to jesli cos z nerkami tam juz powinno bylo cos alarmowac, tym bardziej ze leukocyty wciaz wysokie w moczu i bakterie liczne kazdorazowo byly. czekam do poniedzialku na wizyte z coraz wiekrzym zniecierpliwieniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wielka B nie widac Twojego dziela ... chyba foty nie wkleilas 😁

Tak sobie przypomnialam... czasami ogladam taki serial dokumentalny : "ciaza z zaskoczenia " o kobietach ktore w czasie porodu dowiaduja sie dopiero ze sa w ciazy. Wyobrazacie sobie byc w ciazy przez 9 miesiecy i nie zdawac sobie z tego sprawy? Dla mnie to szok i nie do uwierzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry brzuchatki 🙂
WielkaB przesłodko wyglada ten tort i pewnie tak też smakuje 🙂 Masz zdolności! Oklask 🙂
Anetkamm tak jak piszsz ból to skurcze a jak się główkę już poczuje to wielka ulga. Mnie jeszcze po porodzie łyżeczkowali i to było strasznie dziwne uczucie brrr
Co do domku to może inny na was czeka 😆
A jak leżałam ostatnio w szpitalu to leżała dziewczyna w 22 tyg ciąży z zapaleniem nerek. Bolało ale dali leki i ustąpiło.
Monika gratuluję synunia, nasza tabelka robi sie niebieska hehhehehh Jedna dziewczyneczka tylko jest 🙂
U nas szykuje się piękna pogoda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
skoreczka napisał(a):
Dzień dobry brzuchatki 🙂
WielkaB przesłodko wyglada ten tort i pewnie tak też smakuje 🙂 Masz zdolności! Oklask 🙂
Anetkamm tak jak piszsz ból to skurcze a jak się główkę już poczuje to wielka ulga. Mnie jeszcze po porodzie łyżeczkowali i to było strasznie dziwne uczucie brrr
Co do domku to może inny na was czeka 😆
A jak leżałam ostatnio w szpitalu to leżała dziewczyna w 22 tyg ciąży z zapaleniem nerek. Bolało ale dali leki i ustąpiło.
Monika gratuluję synunia, nasza tabelka robi sie niebieska hehhehehh Jedna dziewczyneczka tylko jest 🙂
U nas szykuje się piękna pogoda 🙂


dziękuje kochana 🙂 🙂 🙂 cicho może u mnie jeszcze jest nadzieja że moze zmienimy na rózowe bo mi lekarz powiedział w 14 tc wiec to było 65%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny powiedziałam Mikołajowi jakiś czas temu ze w brzuszku jest dzidziuś. Nie dodałam ze dzidzius jest tylko w moim brzuszku. Ostatnio mówię do niego: pokaż babci gdzie jest dzidziuś...a Miki babci bluzkę do góry i pokazuje na brzuszek. Wyszło na to ze babcia tez w ciąży 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Część Dziewczyny 🙂 wróciłam z wakacji 🙂 Co Was? Skoreczka masz synka małego agenta 🙂 Coś się stało z jedną Mamą,bo nie doczytałam,czy się odezwała. 😞 Mój maluch jest grzeczny, wizyta dopiero 29/08 ale się zobaczę z maluchem 🙂 Za trochę wrzucę zdjęcia z Kołobrzegu 🙂 Buziakuje Was moje Kochane Mamuśki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WielkaB tort super, wyglada slodko 😁 , u nas strasznie goraco, poszlam do sklepu po kapuste, majonez i mleko do sklepu i kupilam do tego jeszcze kilka drobnych rzeczy i myslalam ze nie dojde, co kilka krokow robilam przerwe, a w sklepie uslyszalam jak jakies dziecko do mamy powiedzialo ze mam "duzy brzuch jak ciocia" , mam nadzieje ze to porownanie dlatego ze jego ciocia spodziewa sie tez dzidziusia a nie ze jest otyla 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki
Co do znieczulenia to ja chyba jednak bym chciała choc rzeczywiscie przeraza mnie ten parailz ale po pierwszym porodzie jestem przerazona myslac o drógim strasznie sie boje ja rodziłam 20 godzin z bolami krzyzowymi i jak wyszła główka to lekarze kazali przestac mi przec bo oczyszczali drogi oddechowe małemu jak był jeszcze we mnie to był najgorszy ból bo czułam jak by mnie rozrywało dopiero jak mały juz był oczyszczony to pozwolili mi go wyprzec do konca ale nie zapomnie tych boli po oksytocynie pamietam chyba wszystko nie bede opisywac czszegołów tylko tyle ze synek o mało sie nie udusił ale dośc o tym ...

u nas rano było goraco teraz pada zobaczymy co przyniesie jutro

Skoreczko co do dzieci i brzuszkow to mój synek twierdzi ze ja mam w brzuszku siostrzyczke a on w swoim braciszka wiec tez mamy zabawnie ale jak rano przychodzi do mnie sie przywitac to najpierw wita sie ze mną a pózniej głaska brzuch i mówwu" czesc moja dzidziu kocham cie" strasznie to urocze l 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anabel cyrk z naszymi synkami to się dopiero zacznie jak urodzą się dzidziusie 🙂 Wtedy bedą pomysły na okazywanie miłości 😁

Następna osoba powiedziała ze ja wyglądam na duzo więcej niz 19 tydzień 😁 Ciekawe moze lekarz znow wyznaczy mi inny termin 😁 😁 😁 😁 A ja po prostu jem i rosnę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny 🙂 ja jak zwykle mam troszkę do nadrobienia, a to przez to, że mamy z moim mężem gości i nie ma czasu siedzieć na necie, wiec korzystam przynajmniej w pracy :P

Kahira glukozę będę miała na czczo 🙂

Anetkamm w Brzegu wynajem mieszkania- kawalerki zaczyna się od 450 zł, a dwupokojowego około 700-800 zł... w stanie ekhm....

Anabel apropo wanny, mój mąż się tak o nas boi, że za każdym razem jak idę się kąpać, przypomina mi żebym krzyczała jak skończę, to on przyjdzie i mi pomoże 🙂

mra_ ja jakoś dziwnie żadnej byłej swojego męża nie lubię :P i nie zamierzam 😁 bo do życia nie są mi zupełnie potrzebne.. 😁

skoreczka aż mi się na łąkę zachciało, przez tego Twojego słonecznika ;D... co do dzieci, to są przesłodkie, mój chrześniak jak tylko zajadę, podbiega łapie za brzuch i pyta czy już boksuje :P

MartaMay animacje super- urocze 😁... wzruszyć się idzie 😁

Monika 1985 gratuluję chłopca 😉 niech rośnie duży :]

WielkaB super tort :P! oklask za talent... mąż pewnie ze smakiem go zjadł 😁

Nikusia102 właśnie muszę sobie kupić tą glukoze 75g... mam nadzieję, że będzie dobrze 🙂... i sto lat z okazji rocznicy ślubu !!!!!!! 🙂 ja na swoją 1 rocznicę muszę troszkę poczekać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoreczka, Anabel - bedziemy naszym dzidziom okazywac milosc i smiac sie caly czas chyba 🙂 Wlasnie moja znajoma opowiedziala historie o swoim synku:

Chciałam Potomkowi wierszyk Brzechwy przeczytać...
- do biedronki przyszedł żuk
- "i cio tam kupił???"...


Normalnie dziecko XXI wieku! 😁

skoreczka napisał(a):
Anabel cyrk z naszymi synkami to się dopiero zacznie jak urodzą się dzidziusie 🙂 Wtedy bedą pomysły na okazywanie miłości 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogie Mamusie, dziś zrobiłam zupę pomidorową - po raz pierwszy w życiu 🤪 Jest jadalna, czerwona i z ryżem 🤪 jestem z siebie bardzo zadowolona i mam zamiar zrobić wszytskie zupy po kolei 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dzisiaj nie mam siły pisać - czytam tylko 🙂 wyrąbana jestem po pracy; była nas 4, ale 1 babka nowa a druga udawała, że pracuje, także 7 godzin zapieprzu na moich i kolegi barkach. Spadam niedługo do kina na nową Planetę Małp Uściski ode mnie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Vespera, oklask za pierwszą zupę pomidorową !!!!!!!!!!!! 😉
Skoreczka, teraz i tak staram się jechać na zmniejszonych obrotach 😁

MartaMay a co do tego żuczka i biedronki 😁 to świetny tekst xD hehehe, niestety ale w dzisiejszych czasach dzieci biedronkę i żabkę kojarzą z zakupami a nie ze spacerem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Któraś z Was wspominała o kobietach, które nie wiedzą, że są w ciąży. Czytałam na offbeatmama.com historię dziewczyny, która pracowała całe 9 miesięcy ciąży w kawiarni i nie zorientowała się, że spodziewa się dziecka aż do... porodu. Ba, nie wiedziała, że będzie rodzić - pojechała do szpitala myśląc, że ma kamienie na nerkach. Przegięta historia, nie wiem czy w nią wierzyć 😉 dziewczyna utrzymywała, że miała nadwagę przed ciążą i przez 9 miesięcy nie zauważyła zmian w masie ciała i że zawsze miała nieregularne miesiączki, toteż jak miała lekkie krwawienie raz na kilka tygodni to brała je za okres 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...