Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witam wieczorową porą 😆
skoreczka co do smaków to mam tak mieszane, że trudno ocenić na jaką płeć wskazują 🤪 😁 ( w pierwszych tygodniach ciąży jadłam np. non stop rzodkiewki i śledzie 😁 ) - później dołączyło słodkie 😜

Nikusia102 opalona seksi mamuśka 😉 a brzucha w ogóle nie widać 🙂

jusstynkaaa182 imię Olaf bardzo mi się podoba 🙂 braliśmy je pod uwagę ale stanęło na Igorze lub Nikodemie - o ile będzie syn 😜 bo jeśli córka to Lena lub Kaja 🙂

ps. maskotki do łóżeczka zakupione 😆 są przesłodkie 😉 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
Dziewczyny Magdita dawno sie nie odzywała ciekawe czy u niej wszytko sie unormowało ...

AAA miałam pisac juz rano dziewczyny jak któras chce kupic spiworek jest promocja bardzo slicznę są w Lidlu 😉 dzis rano byłam tylko ja juz mam 2 spiworki jeden mały drógi duzy wiec rozcadek wzioł góre poza tym śliczne body jak ktoś zna płec bo albo niebiesciutkie albo rózowiutkie 😉 ja sobie chwale bo dla Jakuba kupowałam tam ciuszki i naprawde jakosciowo sa ok 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anabel to spełnienia marzeń dla synka 🙂
Nikusia ja ciągle cykam brzucha 🙂 Czekam na twojego 🙂
Justynka podoba mi się Gabriel a Olaf niestety nie, mojemu mężowi zaś odwrotnie 😜
Kobzior śliczny avatorek i pokaż fotke zabawek 🙂
Anabel jakie śpiworki i jaka cena?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jusstynkaaa182 napisał(a):
Nikusia - Dziękuję za miłe powitanie! Może powiecie mi co myślicie o imieniu Olaf bądź Gabriel dla chłopca ;-). Pomalutku zaczęłam myśleć nad imieniem, może coś podpowiecie ? 🙂


Oba fajne 🙂 podobają mi się imiona mniej spotykane 🙂 Jaki jest skrót dla Gabrielat? Gabi?
Fajny też jest Oliwier - Oli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
skoreczka - Moim zdaniem oba imiona są ładne,a z mężczyznami tak to już jest.. Nie zawsze będą nam przytakiwać dla przyjemności. Tylko myślę,że z moim nie będzie problemu,bo to ja zawsze jestem uparta i postawię na swoim 🙂. Planowaliśmy córeczkę i tak do 19-tego tyg. byliśmy nastawieni,że w brzuszku mieszka mała GABRYSIA. Jak powiedziałam mamie,że to jednak chłopczyk to pierwsze co powiedziała " Gabrysia z jajuszkami - jak nie dziewczynka to niech GABRIEL będzie" 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anabel napisał(a):
Skoreczko śpiworkd do spania dla maleństwa dobry materiał i cena jak sie nie myle niska bo 27 zł a wzory takie sliczne ze az mnie kusiło 😉


To może jutro pojedziemy na zakupy i jak bedą to obejrzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justynka mi się bardziej Gabryś podoba, Olaf nie, ale to raczej skojarzenie do osoby, która kiedyś poznałam - więc się nie liczy.
Anabel u mnie też tak jest, że jak się mężowi podoba to mi nie i odwrotnie. I dalej nie wiemy jak nazwiemy 😉. Co do syna byliśmy zgodni od począku a teraz to nie bardzo. Co do śpiworka to do wózka mam, a do łóżeczka używałam rożka. 😉 ale za 27zł i dobry materiał to okazja, więc lepiej, żebym nie jechała, bo kupię 🙃 😁 😁
Kobzior świetny avatar, masz bardzo delikatną buźkę. I nie pamiętam ile masz lat, ale młodziutko wyglądasz na fotce, jak nastolatka 😉
Skoreczka to chyba obie lubimy sobie brzuszek fotografować, bo takie chwilę są niepowtarzalne i trzeba je uwieczniać 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jusstynkaaa182 napisał(a):
skoreczka - Moim zdaniem oba imiona są ładne,a z mężczyznami tak to już jest.. Nie zawsze będą nam przytakiwać dla przyjemności. Tylko myślę,że z moim nie będzie problemu,bo to ja zawsze jestem uparta i postawię na swoim 🙂. Planowaliśmy córeczkę i tak do 19-tego tyg. byliśmy nastawieni,że w brzuszku mieszka mała GABRYSIA. Jak powiedziałam mamie,że to jednak chłopczyk to pierwsze co powiedziała " Gabrysia z jajuszkami - jak nie dziewczynka to niech GABRIEL będzie" 😉


ja też Ciebie witam 🙂
fajnie, że imię które się wam podoba, można prosto przerobić na drugą płeć 🙂 My zawsze mieliśmy imię dla chlopca - Maksymilian - ale chciałam mieć dziewczynkę, a dla niej już imienia brak. Taki zonk. 🙃 Ale okazało się, że będziemy mieli chłopca więc imienia dla dziewczynki nie musze szukać 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia102 przekroczyłam już magiczną 30-stkę 😁 ale tylko o rok 😉 (ps. i dziękuję za miłe słowa - Tobie skoreczko również)
a co do zdjęć maskotek łóżeczkowych, dodam jutro bo zaległam już w łóżku i nie chce mi się targać teraz sprzętu 😉
jusstynkaaa182 co do Lenki - to imię podoba mi się od kilku lat, ale jakiś czas temu zrobiło się bardzo popularne więc zaczęłam rozważać również inne opcje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoreczka jak je dodajesz, bo ja nie wiem 🤪 ???

Co do imienia Lenka to dla mnie za popularne, już raz się dobrze nie zorientowałam i nazwałam syna Kuba i teraz w klasie trzech Kubusiów. A ja myślałam, że jestem oryginalna-serio 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Vespera Powiem Ci,że też bardzo oczekiwałam dziewczynki. Jak dowiedziałam się u lekarza,że to chłopiec minka mi posmutniała. Źle jest nastawić się na konkretną płeć,a potem poczuć rozczarowanie. Miałam bardzo złe podejście,ale dzięki temu zrozumiałam,że nie zawsze czeka nas to czego chcemy. Przecież płeć nie jest tak ważna, jak nie teraz to następnym razem może się uda! 🙂 Najważniejsze,żeby maluch był zdrowy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia102 napisał(a):
Skoreczka jak je dodajesz, bo ja nie wiem 🤪 ???


Wejdz w moj profil i u góry będzie opcja FOTO. I tak wklejam zdjecia. Ty masz tak samo 🙂

Kobzior
leż i nie wychodź z łóżka 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nastawiałam na dziewczynkę przy pierwszej ciąży. Ale zaraz na pierwszym USG było widać, że syn. Na koniec ciąży nie wyobrażałam sobie, że bym mogła córkę urodzić. I nie z powodu ubranek 😜

Tak sobie piszemy i dochodzę do wniosku, że u nas średnia wieku na forum to okolice 25-30-stki. Czy nie piszą z nami dziewczyny w okolicach 20-stki czy młodsze? Bo przecież w takim wieku też można zajść w ciążę. Czy się ukrywają 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia Może Was teraz zaskoczę,ale nie mam co się ukrywać. 7 stycznia skończę 18-nastkę, także jestem przykładem tego,że wiek nie ma znaczenia,a z ludźmi trzeba utrzymywać kontakty i mam nadzieję,że nie jest to problemem dla Was. Młode mamy coraz częściej są spotykane. Mój termin porodu na 10 stycznia będzie dla mnie wspaniałym prezentem urodzinowym ! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszka a ja już czekałam na wieści z USG, szkoda. Ja miałam raz USG jak przyszłam na pierwszą wizytę, lekarz chciał ustalić wiek ciąży, bo miałam nieregularny okres. Potem ok 13tyg i teraz w 21tyg. Wiem, że będę miała jeszcze jedno na koniec, chyba, że jakieś problemy będą.
Skoreczka dobrej nocy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...