Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
Witam was kochane z rana 🙂 🙂 🙂 ja już po kawce bo teraz po butka o przed 6 bo moj M tak wstaje do pracy bo wozi teściową na targ a potem jedzie do siebie ja o 13 jadę po nią M tylko zabierze busa z towarem. Nie miała by takiego problemu gdyby mnie nauczył jeździć busem ale on zawsze twierdzi że kierownica mnie zabije 😁 😁 😁 😁 powiedział ze nigdy mnie nim nie nauczy jeżdzić bo potem byle co bede musiał jechać zaraz muszę jechać do sklepu po bułki bo nie mam nic do jedzenia. Mój kochany łobuziak wczoraj był bardzo aktywny po tych naleśnikach 🤪 🤪 🤪 🤪chyba mu smakowały. Napewno jeszcze dzisiaj bede miała czas wpaść na forum bo nie mam jeszcze takiej roboty w domu 😠 😠 😠 😠 co mnie złośći bo bym już sobie robiła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny!!!
WielkaB już buszuje na swoim wątku oczywiscie tam zajrzałam i zrobiłam się głodna 🙂 🙂
Ja też dzisiaj zbytnio nie mam co robic,ale wezmę się za prasowanie choc to zajmie mi 30min.bo o dziwo jestem z tym teraz na bierząco!!!
Miłego dnia wam życze pełnego słoneczka i usmiechu 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkie mamusie i brzusie! 🙂

jak zwykle nie daje rady nadrobic tego, co zapisujecie w ciagu dnia, bo nie moge uzywac w pracy neta - wczoraj poszalalyscie i na brzuszku i na FB 🙂 fajnie, ze wszystko u Was w porzadku.
Dzisiaj mam pare chwil rano, zeby sie chociaz odezwac na forum, bo do pracy ide pozniej - najpierw mam USG (druga czesc polowkowego, bo za pierwszym razem dzidzia nie chciala pokazac wszystkiego co bylo wymagane do zobaczenia 🙂) miejmy nadzieje, ze dzisiaj juz pokaze - nie chce jej tak czesto 'gniesc'. 2 tygodnie temu wazyla 320g, ciekawe ile dzisiaj - brzuchol mi urosl 😉
OK, to do 'przeczytania' laski!
Milego dnia zycze,
papappapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczyny 😉
ja się z trudem z łóżka zwlekłam, no ale wczoraj siedziałam a potem spać nie mogłam. A ok 4 budził mnie komar, kilka razy aż wstałam i wkład do kontakty włożyłam to był spokój.
Teraz czekam aż syn wstanie, żeby nam śniadanie zrobić. Też nie mam nic takiego do zrobienia na dziś. Ogarnąć dom, a potem syna z zaległymi lekcjami przypilnować. 🙂
Miłego Dnia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dziewczynki 🙂
Wrzuciłam na fb zdjęcia moich nowych zakupów 🙂 Fajnie bo wczoraj listonosz przyniósł pakę z pajacykiem co za 7zl wygrałam na allegro a tam nie dość że fajny pajacyk to jeszcze sprzedający dorzucił czapeczkę i body 🙂 Urocze 🙂 Byliśmy tez z mężem na zakupach /takich codzienno --spożywczych / i przy okazji kupiliśmy czapę i rękawiczki Makusiowi -taaaaaaaaakie urocze były ze nie mogliśmy się oprzeć 🙂
Dzisiaj idę odebrać wyniki tox, CMV i moczu i wyczekiwana wizyta a na niej USG połówkowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂

A ja od rana chodzę i układam ubrania, bo ostatnio popsuła sie szuflada w komodzie i wszystko musiałam wyjąć i taka góra lezała do dziś rana. Przy okazji przejrzałam te ubranka i odłozyłam za małe- oczywiście to ubranka mojego synka 🙂
Teraz idę pozmywać.

MartaMay
życzę udanego usg 🙂
WielkaB kierująca busem - fajny obrazem miałam przed oczyma wyobraźni. Potem chciałabyś jeszcze coś wiekszego 😁 i dlatego mąż się obawia 😁
Kobzior ty masz poprostu talent do aukcji 🙂 A ten link o teściowych na fb wywołał u mnie płacz - oczywiście ryłam ze śmiechu i dlatego łzy mi popłynęły 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co poszłam na dól mieszkania wzias sie za spirzarne byłam 30min i jestem tak brudna jak bym naprawiała auta poprostu sie przeraziłam napoczatku tam sprzatałam ale potem jak zawazylam ze kazdy ma to w d....... przestałam przecierz nie bede kogosc uszczesliwiac na siłe moj tesciu nigdzie nie robi i nic nie robi w domu 😠poprostu leni patentowany ja nie wiem jak mozna tak zyc a jak zajzałam do kotłowni to sie za głowe złapałam bo w tamto lato sprztałam tam z szwagierka cały dzien nam to zajeło a tam wszystko na środku nawet nie ma jak w piecu napalic jak bym go złapała to bym mu nogi z dupy powyrywała jestem tak wsciekla ze szok ale co mi pozostało ide sprztac zejdzie mi z dwa tygodnie zanim wszystko doprowadze do socjalizmu a bo tesc pojechal do włoch na jablka bo go wysłalismy bo jak tylko chodzi nosi rece z tyłu i gwizda ale jak wroci znow sie znim pokuce powiem mu znowu co onim mysle i znow bedzie 2 miechy ciszy bo nie bedzie sie do mnie odzywał mi to nie robi problemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoreczka dzieki! 🙂
Juz wrocilam z USG - nasza corus rosnie jak na drozdzach i bardzo ladnie wyglada - wszystkie badania w porzadku
A jakie pulchniutkie nozki miala!!!! 🙂 i nosek ladny, po prostu slodkosc 🙂
i pomyslec ze kolejny raz ja zobacze dopiero na sali porodowej...
no to uciekam do pracy
milego dnia laski!
papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój syn robi sobie inhalację, a ja czekam aż skończy 😉
WielkaB ja też się denerwuję jak ja coś posprzątała, dużo pracy w to włożę a potem ktoś tego nie szanuje.
Ja myślałam, że to tylko ja w nocy jem, ale widzę, że Ty też 😁 😁
Skoreczka jest okazja do przejrzenia ubranek. 😉
MagdaMay super wieści, szkoda że mi lekarz takiej niespodzianki nie zrobi na następnej wizycie USG, ale bym się cieszyła 🙂
Magditta to czekamy na wieści po USG, aż Ci zazdroszczę, że zobaczysz swoje maleństwo. 😉
Mąż ma chyba słabość do ubranek tak jak i Ty? Bo u mnie zauważyłam u mojego męża, że ma ale do różowych.
Wczoraj do syna przyszedł kolega, stali na klatce schodowej i rozmawiali a mąż do mnie, że jak do córki przyjdzie jakiś to może zapomnieć, że sobie tak będę stali i gadali. Najpierw go prześwietli a potem zdecyduje czy mogą rozmawiać 😁 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia102 napisał(a):
Mój syn robi sobie inhalację, a ja czekam aż skończy 😉
WielkaB ja też się denerwuję jak ja coś posprzątała, dużo pracy w to włożę a potem ktoś tego nie szanuje.
Ja myślałam, że to tylko ja w nocy jem, ale widzę, że Ty też 😁 😁
Skoreczka jest okazja do przejrzenia ubranek. 😉
MagdaMay super wieści, szkoda że mi lekarz takiej niespodzianki nie zrobi na następnej wizycie USG, ale bym się cieszyła 🙂
Magditta to czekamy na wieści po USG, aż Ci zazdroszczę, że zobaczysz swoje maleństwo. 😉
Mąż ma chyba słabość do ubranek tak jak i Ty? Bo u mnie zauważyłam u mojego męża, że ma ale do różowych.
Wczoraj do syna przyszedł kolega, stali na klatce schodowej i rozmawiali a mąż do mnie, że jak do córki przyjdzie jakiś to może zapomnieć, że sobie tak będę stali i gadali. Najpierw go prześwietli a potem zdecyduje czy mogą rozmawiać 😁 🙃 😁


ja zawsze wieczorem jem bo moj m wraca o 18 nie jest głodny a potem chce mu się jesc o 21 22 i jem razem znim on mnie nie długo do rujnacji doprowadzi

wiecie co nie jestem jedyna ciężarną w domu mój pekińczyk też bedzie miał małe tylko tu jest różnica bo ojciec nie znzny 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na dole zrobiłam tyle co mogłam reszte musi zrobić mój M bo jest sporo dzwigania a ja oczywiście nie bede sie szarpać teraz piore kurtki zimowe bo trzeba coś robić moze zaraz pościagam dywany

mam dowas dziewczyny pytanie na jaki kolor mam sobie umalować w pokoju to moje meble


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wielkaB napisał(a):
wiecie co nie jestem jedyna ciężarną w domu mój pekińczyk też bedzie miał małe tylko tu jest różnica bo ojciec nie znzny 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


wielkaB rozwaliłaś mnie na części pierwsze 🤪 😁 😁 😁 😁 a co do koloru ścian to myślę, że pod te meble idealnie będzie pasował jakiś pastelowy jasny orzech lub zgaszony jasny wrzos 😉

DROGIE STYCZNIÓWECZKI - pogodnego i udanego dnia!!! Ja spędzę go w toalecie bo dopadła mnie biegunka życia 😮 a w wolnych chwilach będę dobiegała do komputera by doglądać aukcje na allegro 😁

BUZIAKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WielkaB ja czasem wstaję w nocy i czuję się głodna to jem.
Jeśli chodzi o kolor sypialni to ja bym o jakimś jasnym brązie pomyślała, ew jasne cappuccino, bo meble są ciemne, a pewnie nie chcesz nic ciemnego w sypialni. Pasuje też zgaszony żółty, pomarańczowy, łososiowy. 😉
Skoreczka to chyba do WielkiejB że ciążą można się zarazić. 😁 😁 😁
Kobzior to nie zapomnij się pochwalić co wygrałaś 🙂 i mam nadzieję, że biegunka szybko przejdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kobzior_wife napisał(a):
wielkaB napisał(a):
wiecie co nie jestem jedyna ciężarną w domu mój pekińczyk też bedzie miał małe tylko tu jest różnica bo ojciec nie znzny 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


wielkaB rozwaliłaś mnie na części pierwsze 🤪 😁 😁 😁 😁 a co do koloru ścian to myślę, że pod te meble idealnie będzie pasował jakiś pastelowy jasny orzech lub zgaszony jasny wrzos 😉

DROGIE STYCZNIÓWECZKI - pogodnego i udanego dnia!!! Ja spędzę go w toalecie bo dopadła mnie biegunka życia 😮 a w wolnych chwilach będę dobiegała do komputera by doglądać aukcje na allegro 😁

BUZIAKI


własnie mi sie bardzo podoba taki jasny wrzosowy kolor tylko potem jaka pościel dla dziecka hmmmm 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...