Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A ja w 5 miesiącu fryzurkę radykalnie zmieniłam tzn. obcięłam i pofarbowałam wlosy. Ponieważ jestem ciemną blondynka naturalnie to pofarbowałam się na ciepły brąz /tak ze 2,5 ton ciemniej/. Wszyscy są zachwyceni i mówią że ciąża mi służy no i zmiana na korzyść. Generalnie to fajnie jest mieć fryzurkę która sama się układa 🙂 i rano wystarczy 2 minutki przed lustrem 🙂
Bichito mi też brzuchol twardniej ale już się do tego przyzwyczaiłam bo lekarz powiedział, że nie mam się co tymi skurczami co przejmować bo szyja już odpowiednio długa. Natomiast to był powód z jakiego musiałam iść na zwolnienie. PRZEMĘCZENIE!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

Pamii ukrywasz się więc nawet nie jestesmy w stanie sprawdzić czy nas tu kokietujesz mówiąc takie rzeczy 😉 Myslę jednak ze jesteś i tak piekna, bo wszystkie ciężaróweczki są piękne!!! Dziękuje ci za komplementy, tak jak innym dziewczynkom wczesniej 🙂

Bichito
a bierzesz magnez? Zawsze to troszke brzusio zmiękcza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamuśki 🙂
tak szybko zapełniacie strony że chyba nie dam rady ogarnąć wszystkiego 🙂
jestem po usg, obiecałam że wstawię zdjęcie mojej kruszynki ale niestety nawet ja go nie mam.
Pierwszy raz spotkałam się z takim podejściem lekarki. Nie ma zdjęcia, nie jest opisane prawidłowo usg, nie ma długości dziecka, przybliżonej wagi ciała, obwodu brzucha dramat. Do tego nie widziałam swojego maleństwa bo byłam tak ułożona że nic nie widziałam i wielka Pani doktor nie pozwoliła mi nawet zerknąć. Jestem poprostu w szoku jak można mieć takie podejście i na odwal się wykonać usg :/ . Planuję iść na prywatnie, orientujecie się może ile może kosztować taka przyjemność? pozdrawiam Was gorąco :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulina to jakaś humorzasta pani doktor Cię przyjeła 😠 Teraz to już musisz ochłonąć i poszukać innej lekarki lub lekarza. Mója bierze 70zł za wizyte ale wiem ze inni biorą wiecej. musisz zorientować sie w swojej miejscowości, ceny są przeróżne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulina co to za lekarka była, straszna. Nie wiem ile prywatne wizyty, ale raczej tak jak Skoreczka pisze. Mój lekarz się tylko czepiał jak zapytałam co będzie (jaka płeć) to powiedział, że mam mu dać w spokoju pracować, ale potem mi powiedział. Też mi działa na nerwy, ale jakoś dam radę do końca, bo on pracuje w szpitalu gdzie będę rodzic więc wiecie 😜.
Kobzior ja podczas wcześniejszej ciąży włosy miałam super, ale po ciąży to była katastrofa. Były matowe, wypadały garściami i przyznam, że najczęściej chodziłam niedospana, więc związywałam w koka, bo tak było najwygodniej, szczególnie że miałam długie. 😉
Wcześniej jak pracowałam to ciągle robiłam pasemka lub farbowałam więc teraz chciałam im dać trochę odpocząć. Ale teraz potrzebna mi poprawa nastroju 😁 😁 😁 czyli jutro rano szybkie porządki, potem fryzjer, a potem może sobie jeszcze paznokcie obetnę, pomaluje itd 😉 😜
Pamii18 ja wiem o czym mówisz jak patrzę na ubranka po synku i jeszcze tak niedawno on w nich chodził a teraz dla córci szykuje a syn już do szkoły. A ja się czuje taka sama, tylko metryka coś nie ta 🤪 😁 😁
Bichito mi na skurcze brzucha lekarz magnez zalecił, jednocześnie na skurcze łydek. teraz mam rzadziej, ale 26 kontrola to lekarz stwierdzi czy to raczej macica "ćwiczy" przed porodem czy jakiś problem i mi coś zapisze.

a my byliśmy na tym spotkaniu integracyjnym, wynudziłam się 2 godziny, ale syn zaraz znalazł wspólny język z innymi dziećmi i mu się podobało a to najważniejsze. Jeszcze tam jakieś występy były i kazali nam wstać i tańczyć. (a jak pisałam jak jestem ubrana to u mnie nie ciąży nie widać) ale tańczyć mi się nie chciało to tylko rękami machałam 😁 😁 😁
Teraz koleżanka mnie na kawkę i ciasto zaprosiła więc zaraz spadam, muszę nadrobić to co w domu przesiedziałam 😉 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki

Paulina ja płace za wizyte 80 zł i wiem za co płace bo lekarz posiwieca mi zawsze tyle uwagi co potrzebuje i nie zbywa mnie usg mam na kazdej wizycie badanie a pod koniec ciązy to z ktg tez nie bedzie problemu bo w gabinecie ma wiec jestzem zadololona bo jak słysze jak dziewczyny biegaja i stoja w kolejkach i dotego dostaja takie opisy usg jak ty to nie wyobrazam sobie tego chyba by mnie szlak trafił ;0

Nikusia to chociaz troszke z domu wyszłac i dzionek ci minoł 😉

Ja na razie nie nazekam na bak zajec jutrio jescze do pracy i to na troszke dłuzej ale jeszcze tylko dwa dni mnie takie czekaja reszte to praca po 6-7 godzin wiec ok mam nadzieje ze jutro szybko minie nie lubie chodzic do pracy po południu ale na szczescie niedziele wolna 😉 no i pózniej sroda a w sobote ide na 65 rocznice slubu dio dziadków wiec wziełam wolne wiec jedna imprezka mnie ominie 😉
Wiecie co chce kupic dziadką reczniki kompielowe z wysztym napisem Kochanemu Dziadkowi Kochanej Babci co o tym myslicie ???? wyniesie mnie to około 110 zł ale dziadkowie jak tzreba rto tez staraja mi sie pomuc i cos dorzucic do budowy wiec nie bedzie mi zal tyvjh pieniązków na prezet .A nie chce kupowaz im rzadnych pierdół których juz nie potrzebuja mysle ze takie reczniki zawsze sie przydaja tym bardziej ze oni dawno nie mieli nowych bo babcia twierdzi ze po co im na starosc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anabel fajny pomysł z tymi ręcznikami 🙂 Taki osobisty prezent. Tylko, żeby z nich korzystali, a nie oszczędzali!

Nikusia ja robię w ciąży balejaż bo ponoć można bo nie dotyka się farbą skóry. Czekałam tylko pierwsze 3 miesiące i to było strasznie długo i miałam wielkie odrosty. Co do paznokci to sama już sobie pedicure nie zrobię, a szkoda bo lubiłam robić sobie sama. No ale brzuszek za duży 😎

skóreczko i Anabel ja kurcze płace 200 zł za wizytę 😠 A moja koleżanka 290 (170 USG + 120 wizyta). Jakbym chciała chodzić do profesora to stawka juz 400 zł. Co za kosmos 😠

Paulina18 ale lekarz!! Ja jestem w gorącej wodzie kąpana i zaraz bym mu powiedziała co myślę. Myśle, że powinnaś iść do lepszego lekarza, z dobrym sprzętem i dobrym podejściem do pacjenta. Ja po każdym badaniu wychodzę spokojna i szczęśliwa. Czy to była kobieta? Bo ja ostatnio dochodze do wniosku, że babki są mniej wrażliwe i delikatne dla kobiet w ciąży. Ja chodzę wyłącznie do panów.

co do fryzurek to widzę, że dużo z was planuje cięcia. Ja dla odmiany zapuszczam dalej 😉

na fb zostawiłam linki do pasow podtrzymujących. Liczę na wasze opinie bo chce kupić i nie umiem się zdecydować...

dziś jest dziwny dzień, kiepsko się czuję. Może ciśnienie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was dziewczynki!
Cały dzień mnie nie było, i tyle do nadrobienia.
Skoreczka, ale z Ciebie laseczka 🤪 wyglądasz oszałamiająco 🤪
U mnie była dziś mama, pomyła mi okna i pomogła przy praniu. Ja zrobiła rurki z kremem, bo jutro robimy zakończenie lata. Mama zrobi sałatkę. Rozpalimy ognicho i kończymy sezon kiełbaskowy na ten rok.
Dziś już nie jestem tak przygnębiona jak wczoraj, Wasze słowa BARDZO mi pomogły- dziękuję 🙂
Będę uciekać, bo mąż zrobił herbatkę z cytrynką i przyniósł eklerki 😁 A za chwilkę będzie Shrek 😁
Dobranoc mamusie i maluszki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika tak pięknie to zabrzmiało "pożegnanie lata", aż zachciało się u Was być na takiej imprezce 🙂 Masz ode mnie oklaska zeby humor w 100% juz był dobry 🙂

Vespera to nasza stolica strasznie droga 🤢

A ja Wam Was żegnam dziś: DOBRANOC 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny jestem w szoku!
Powiedzcie, co Wy o tym myslicie?
Pierwszy wybor imienia dla dziewczynki u nas, zanim jeszcze dowiedzielismy sie o tym, ze mamy miec corke, byl - ELIN (wersja HELENY). Pozniej dodalam drugie imie i calosc strasznie nam sie spodobala.
Pozniej zaczelam sie zastanawiac - moze to imie jest zbytnio wyszukane i wpadlam na inny pomysl - GABRYSIA (mialaby niesamowitego patrona!), ale jeszcze raz zaczelam przegladac internet i znalazlam te oto stronke:
http://magiaimion.pl/wybor,imienia,dla,dziecka
wpisalam potrzebne dane i zgadnijcie, co wyszlo?.... HELENA!!!
Myslicie ze mala ELIN jest nam pisana? 🙂
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamii18 z wyglądem to jest taki sekret, jak Ty swój akceptujesz to dla innych też on nie jest problemem, jeśli nie akceptujesz to inni też Cię postrzegają jako np: za grubą, za chudą, za niską, za wysoką. Wiem po sobie, mam 155cm i jakiś nigdy się tym zbytnio nie przejmowałam, a siostra też podobnie, ale bardzo się przejmowała i widać było jak koledzy różnie nas postrzegali. Powiem Wam, że z niej się częściej naśmiewali, że jest "z metra cięta" itd. ze mnie nie, bo mnie to nie ruszało. 😁
Anabel trochę wyszłam i naładowałam akumulatory, jestem raczej towarzyska. To przymusowe półtora tygodnia to dla mnie kara była. Już mi koleżanka dzwoniła, że mam w przyszłym tygodniu przyjść na kawkę, bo miałam w tym i mnie nie było. Jeszcze w poniedziałek muszę iść do szkoły na zaległą wywiadówkę. W środę chyba na uczelnie obiegówkę załatwić i dowiedzieć się czy mój dyplom już jest, w czwartek do mojej lekarki a w przyszły poniedziałek (26 ) do ginekologa-to sobie odbiję 😁 😁 😁
Prezent dla dziadków super, coś takiego wyjątkowego specjalnie dla nich. 😉
Vespera ceny za ginekologa 😮 co do pasów to widziałam linki, ale nie wypowiem się, bo się nie znam. Ja sobie jeszcze pedicure zrobię i też mam zamiar, bo potem to już może być problem a brzuszek z każdym dniem większy 😁 😁 co do ginekologów kobiet to też kiedyś chodziłam i teraz wolę do mężczyzny, nawet jak potem przez tydzień wysłuchuję od męża, że mnie obcy facet oglądał 🤪 🙃 🙃
Ja planuję, ale nie cieńcie tylko podcieńcie zniszczonych końcówek. Też zapuszczam, chcę mieć taką długość, że będę umiała związać.
Monika super, że u Ciebie już lepiej. Mnie też czeka mycie okien, ale czekam aż dach skończą robić, żeby dwa razy nie myć. My robiliśmy zakończenie sezonu grillowego kilka tygodni temu, super było 😜 😉
Skoreczka dobranoc 🙂
Marta ja myślę, że Elin jest Wam pisana 😉
ten link nie chce mi podać imienia dla dziecka 🥴, pisze, że nie ma dla mnie propozycji 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahha - wlasnie moj maz powiedzial ze dawniej kobiety wybieraly imiona na podstawie wrozb, lania wosku, tarotow itp - a teraz mamy internet.
Smiejemy sie, bo sprobowalam na tej stronce wpisac inna date porodu niz planowany - i wyskoczyla informacja ze imienia nie da sie wybrac. Naprawde wtedy zaczelam myslec, ze ELIN jest nam zapisana w gwiazdach. 😲 Ale potem dodalam nasze drugie imiona w wyszukiwarce i jako idealne imie podane zostalo... ALEKSANDRA! 🤪 wiec juz jestem spokojna, internet nie jest wyrocznia 😉
Ale ELIN nadal bardzo nam sie podoba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anabel: mój lekarz jest naprawdę w porządku i nie mam do niego zastrzeżeń z tym że ma gabinet usg na piętro niżej i ma zatrudnionych lekarzy do wykonywania. Niestety ta Pani doktor najwyarzniej jest nie zadowolona ze swojej pracy :/ albo miała dość robienia usg jak na jeden dzień. JA powiedziałąm jej że jest nie poważna nie kompetętna i że ja mam bardzo dobry kontakt z Panem Adamem(moim lekarzem) i postaram się aby straciła swoją pracę albo przynajmniej dostała solidne opieprz.
Vespera: strasznie u Was drogo. Ja wcześniej chodziłąm do lekarza za którego płaciłam 100zł ale bez usług typu usg, czy morfologia krwi za każde musiałam dopłacać ok 50 zł. Niestety to badanie wykonywała kobieta i też uważam tak jak Ty że kobiety są mniej delikatne od Panów doktorów. Miałam na początku Panią doktor i nie byłąm zadowolona po pierwszym jej badaniu czułąm jakby mnie ktoś rozrywał 😞 Teraz chodzę do faceta i jestem z niego bardzo zadowolona 🙂 jest tak delikatny że nawet nie czuję że byłąm badana. Wyprowadził moją ciążę z zagrożenia więc ma u mnie zaufanie 100%.
Lecem dziewczynki bo wreszcie dotarłąm do mojego męża do miasta i mogę się przytulić 🙂
Dobranoc ciężaróweczki 🙂 buziolki dla maluszków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny dzień dobry z samego rana coś dzisiaj nie umiem już spać 🤨
Paulina18 z tymi lekarzami różnie bywa jak masz mozliwość to wybierz się do innego to napewno Cię uspokoi!!! U mnie w okolicy rozbierzność cenowa jest spora bo jedni biorą nawet 100 a inni tylko 50zł.
MartaMay skusiłam się na link i wyszła mi Zdzisława i Zuzanna a mój wczoraj mówił,że Zuzia jest fajne 🤪 a z drugich imion wyszla Ida i Renata!!! Tak więc co do imion to musimy podyskutować bo okazało sie ,że nie jestesmy zgodni bo mój chce Weronike i wczoraj wspomniał o Zuzi 🙂 🙂 🙂
Anabel prezent dla dziadków super bo jak to dziadkowie wszystko juz mają i co im kupić!! Ręczniki z grawerem jak dla mnie super!!!
My dzisiaj wybieram sie na urodziny do mojego taty ,też byl problem co kupić tak więc dziewczyny nie śmiejcie się,ale kupiliśmy pąpkę cisnieniową do oczka bo mój tato to zapalony działkowicz i stacje pogody mam nadzieję,że będzie się podobać 😁 😁
A tak ostanio myslałam już o prezentach na świeta i tragedia jak co roku bo nie mam pomysłów dla Teściów 🙃 🙃
Miłego dnia dziewczyny i udanego weekendu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂

MartaMay mi sie bardzo podoba jak do małej dziewczynki mówi się Helenko 🙂 To takie słodkie!
Kruszyna u nas Zuzanna też wchodziła w rachubę, ale teraz to już tylko męskie imiona nam zostają 🙂 Co do tego prezentu to dla zapalonego działkowicza będzie szaleństwo i radocha 🤪

Ja czekam na ciocię, jak pójdzie z Mikołajkiem na spacer to ogarnę kuchnię i siebie. Potem czekam na męża i na zakupowe szaleństwo 🤪

Miłego dnia mamusie 🙂


P.S. Pewnie będę zaglądać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzucholki!
Ja niby też już na nogach - ale jestem taka śnięta, że szok 😮 Siedzę i czekam na śniadanko, ale ledwo na oczy widzę. W dodatku temperatura u nas spadła poniżej 10 stopni i jest tak zimno, że wytragałam z szafy dres i polarowe skarpety 🥴 I coś z nastrojem nie teges... Chyba zapowiada się kiepski dzień 😞
Monika zazdroszczę pożegnania lata, ogniska i kiełbasek (szloch, szloch) baw się dobrze 🙂
skoreczka zaszalej na zakupach 😉

DWUPAKI miłego i ciepłego dnia Wam życzę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobzior dziś kupię coś dla siebie 🙂 - chyba 😁 😁 😁 Jak piszesz że u Was tak zimno to aż trudno uwierzyć, bo u nas słonko świeci, chłodny wiaterek powiewa i jest prawdziwa polska Złota Jesień 🙂
Tobie życzę aby się ociepliło 🙂 A te buciki są słodkie, szczególnie te z kotkami 😁

Zastanawia mnie Anetkamm? Anetkamm pup puk daj znać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Dziewczyny
I jak się dowlekłam do komputera, znowu w nocy spać nie mogłam. No, ale to już norma. Teraz jestem po śniadaniu, ale mnie mdli. Zaraz się za porządki zabieram i przypilnować syna z zaległymi lekcjami a potem fryzjer 😁 😁
Miłego dnia Mamusie a ja będę zerkać do Was od czasu do czasu 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kobietki! U nas pogoda taka sobie, trochę słońca, trochę wieje.
Kobzior, Skoreczka, Nikusia- jak macie ochotę na pożegnanie lata na wsi to serdecznie zapraszam, właśnie będę robić krem do rurek 🙂
MartaMay- też weszłam zobaczyć jakie imię wybierze nam internet i wyszło mi najpierw Robert(ale tak ma na imię brat męża-więc odpada), a potem: Rajmund, Ireneusz i Rudolf! Raczej zostaniemy przy Bartoszu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ho,

najpierw odpowiem na Wasze posty:

Monika – też jeszcze glukozy nie robiłam, czeka mnie na początku października. Jak rozwarcie to może też poproś o L4 i odpoczywaj ile się da. A przynajmniej odpoczywaj, żebyś nie robiła za dużo w domu, w ogóle nie dźwigała itd. Moja mama miała rozwarcie od końca 1 trymestru i była w domu do końca połogu. Nie leżała w łóżku cały czas, wstawała i się ubierała 😉 ale lajtowo siebie traktowała.

Pamii – przypomnij na następnej wizycie, że jesteś wykończona pracą, może lekarz się złamie. Co do seksu – może podsuń mężowi artykuł napisany przez lekarza, że seks jest ok i dopóki nie ma krwawienia ani żadnych ginekologicznych zaleceń, możecie się kochać. Ważne tylko, żeby mąż nie naciskał na brzuch – pozycji jest w sumie wiele 🤪

Nikusia – używamy lubrykanta raz po raz, gdy trzeba. Takiego bezsmakowego i bezzapachowego. Choć do końca nie wiem, czy można... Zakładam, że skoro nie mam infekcji/zapalenia, to raczej wszystko ok. Moja mała o dziwo w trakcie seksu spokojna. Zdaje się, że lubi wszelkie kołysanie, bo nie budzi się nawet po moich (okazyjnych) napadach śmiechu – a wtedy trzęsie mi się cały brzuch. Co prawda też mam świadomość, że seks seksem, ale mała jest z nami ale... na razie nie widzi co się dzieje, a jak mi jest przyjemnie, to jej też. Przyznam się jednak, że libido mi spadło, zwłaszcza ostatnie tygodnie po pracy umieram i nie mam siły na nic. Mąż gotuje wieczorem dla nas, zjem ciepły obiad, obejrzymy odcinek Mad Menów i... zasypiam na siedząco, stojąco, jakkolwiek. Ten weekend to ostatni nasz wspólny weekend gzieś do połowy października, więc obiecałam sobie wykrzesać z siebie nieco seksownej energii 😉

Kobzior – dobre tłumaczenie o seksie 😁 I dobrze mówisz z tym fryzjerem.

Kruszyna – gratuluję córki. Co do wizualizacji – słyszałam, że działają nawet podczas porodu. Myślę, że to może być prawdą, tylko pewnie wymaga umiejętności skupienia się / medytacji i odcięcia od bólu porodowego 😉 Coś na tej zasadzie stosowałam podczas zawodów – trener zawsze kazał nam wyobrazić sobie, jak idealnie przejeżdżamy przez trasę (którą ogląda się przed zjazdem); najlepiej kilka razy, by się skupić na trudnych momentach i zobaczyć w myślach, że się je dobrze pokonuje. Kilka pierwszych wizualizacji podziałało!

MartaMay – ostatnio też nie nadążam z czytaniem. Ha, myślę, że Elin jest zupełnie trafiona. Ale niestety, to co mnie zaproponowano totalnie nie przejdzie 😉

Bichito – też mi zaczyna brzuch ciążyć. Jak idę to się kiwam tak trochę na boki. A tu jeszcze jakieś 1-18 tygodni o.O Jak usiądę na kanapie wieczorem, po pracy, to nie mam siły sama się z niej podnieść – wykorzystuję męża, żeby podał mi rękę hahah. Ale ta kanapa jest głupia, stara i wysiedziana – siedzisko jest niskie i w rozwartym kącie. To brzuch ciężko podnieść z takiej pozycji, zwłaszcza, że kolana są wyżej.

Skoreczka – jak tam zakupy z mężem? Nosiłaś buty na obcasie do niedawna?

Paulina – szczena mi opadła. Takie badanie to nie badanie, w ogóle, żeby nie pokazać dziecka na monitorze? Toż to jakieś nieludzkie. Szczerze, złożyłabym skargę w tym gabinecie/ośrodku i domagała się kolejnych usg u innego lekarza.

Nikusia – spoko, machanie rękoma też uchodzi za tańczenie. Dużo facetów tak robi

Anabel – myślę, że takie ręczniki to miły prezent.

Monika – no to świetnie, że dziewczyny poprawiły Tobie humor! Po cichu zazdroszczę rurek z kremem 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz moje trzy grosze 🙃

Tydzień w pracy miałam masakryczny!!! Popsuła się zmywarka, więc musiałam ręcznie myć wszystkie naczynia 😮 ok, może ok. 100 kubków i kilka talerzy dziennie to nie koniec świata, ale przyzwyczaiłam się, że tą brudną robotę odwala za mnie zmywarka. Potem zepsuł się jeszcze kawomat. Modliłam się, żeby lodówki się chociaż ostały 🙃 tydzień jednak przeżyłam a dzisiaj pora relaksu 😉

Robimy kolację ze znajomymi i dla znajomych. Będzie totalny miks kulinarny - jakieś 2 koreańskie dania (tu ukłon dla współlokatorki), pasta (zadanie męża), muffiny i sałatka (ja). Przyjdzie 2 Polaków (jeden jest wybredny co do jedzenia i jesteśmy ciekawi, czy cokolwiek skubnie...) i nasz ukochany przyjaciel Pakistańczyk. Jak znam życie, będzie kupa śmiechu 🤪

Tak jak Nikusia - zrobię sobie pazury 🙂 powylegiwuję się trochę z mężem, zakupy i gotowanie. I pewnie jeszcze z 2 odcinki Mad Menów (powód, dla którego kochamy chłopaka naszej współlokatorki - zostawił nam całe 3 sezony). Yay!

Miłej soboty, pozaglądam tutaj, mam nadzieję, że coś napiszecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, zapomniałam, miałam napisać Wam o hardkorze dnia wczorajszego:

Dostałam od koleżanki smsa z informacją, że urodziła córkę o 1:26 w nocy. Napisała, że "było szybko, boleśnie i absurdalnie, bo gdy zajechała pod szpital GŁÓWKA BYŁA JUŻ MIĘDZY NOGAMI". A! A! A! A! A! A!

A mąż to skomentował: "ta, bo pewnie jechała do szpitala rowerem". Padłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia to czekamy na fryzjerowy szał 🤪

Mra to jest niesamowite, ze niektóre kobiety tak szybko rodzą dzieci 🙂 Gratulacje dla znajomej!
A zmywaka Ci nie zazdroszczę 🤢 Za to dziś zjesz super kolacyjkę w doborowym towarzystwie i zapomnisz o talerzykach i kubkach 😉
Czekam na meża, bo dzis pracuje i dopiero pojedziemy na zakupy 🙂

Weekend więc i cisza na forum 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...