Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Monika to do dzieła 🙂 Zrób coś maleńkiego dla siebie i od razu poczujesz się jak nowa 🤪
Mra wygladasz olśniewająco na tej force którą dziś dodałaś na fb 🤪 Masz taką dziewczęcą buzię! Śliczna!
Vespera a Ty dotarłaś do domu? Jak samopoczucie?
Nikusia jeszcze troszkę i będziesz mieć 1000 postów 🤪 Dobrze, dobrze bo czuję się nieswojo z moja ilością postów 😉


Zobaczcie jakie słodkie http://allegro.pl/2-pary-fajowych-paputkow-na-0-3m-i1820435851.html?source=oo
A ja licytowałam taki fajny kombinezonik, ale dałam sobie spokój bo cena szła w górę i stwierdziłam ze przestało się opłacać 🤢 Zaczęłam inną licytację, zobaczymy co z tego będzie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
hej kochane mąż mi jeszcze na południe dowiózł ryb 2 amury i karpia wiec jedzonka było mult wyzywiło sie 8 osób i jeszcze zostało ja to sie tak najdłam że maskra zaraz pękne. M moj poszedł do sklepu po napuj i widze ze zaginoł wstawiłam wam foteczkę jak wyglądałam przed ciążą nie mogę sie nadziwić jakie ja mam krecone w włosy tylko ze ja ną stop je prostuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoreczka ja zakładam, że jakby był syn to mam ubranka po pierwszym synku, imię się wymyśli, tylko problem byłby jakbym wózek różowy kupiła 😁 😁 😁 a z pościelą i baldachimem chcę poczekać do kolejnego USG, tak na wszelki wypadek 🙃 😁
Kapcioszki super, licytowałaś je?
A 1000postów to już wkrótce będzie, ja się na etat na brzuszku zatrudnię 😁 🤪
Monika to zrób coś, ja Ci powiem, że poza włosami to wszystko zrobiłam sama. Wygospodarowałam czas dla siebie, zrobiłam sobie paznokcie (czyli obcięłam i pomalowałam, bo nie noszę tipsów), naszykowałam relaksacyjna kąpiel i zrobiłam piling ciała a wcześniej piling twarzy i maseczkę. To wszystko można zrobić w domu, a mówię Ci samopoczucie rewelacja. 😁 Ja polecam, niby nic takiego a cieszy 😉
Dobrze, że nie masz problemu z L4 u lekarza.
Kobzior ale masz spanie, ja też bym pospała, ale się boje, że w nocy będzie problem. 😉
Mra dzięki, ale ja do reklamy nie bardzo, mam 155cm. Chyba, że by nikt koło mnie nie stał, wtedy by nie było widać, że taka niska jestem 😁 🤪 😁
WielkaB i Mra fotki na fb pooglądam jutro, bo teraz już spadam spać ☺️
Dobranoc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂) mam pytanie czy jest możliwe że lekarz w 22 tyg się pomylił i powiedział że będzie chłopak a potem urodzi się dziewczynka? Niby mówił że widać że będzie chłopak. Bo ja już sama nie wiem czy kupować ubranka czy nie, i czy działać już z remontem pokoiku dla dziecka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia etat na Brzuszku byłby całkiem przyjemny 🙂 Co do bucików to na początku licytowałam ale stwierdziłam ze za drogo nie ma sensu bo przeciez mam papucie dla maluszka 🙂 Fakt- były urocze!
Dobranoc mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!!!
Już nie raz słyszałam o niespodziankach na sali porodowej bo miała być dziewczynka a tutaj chłopczyk wyskoczył 🤪 🤪 Ja też słyszałam,że będzie dziewczynka,ale ciuszki kolekcjonuje z uniwersalnymi koloramia.Tak samo wóżek,posciel i pokój będzie w kolorach nie tylko przeznaczony dla dziewczynki czy tez dla chłopca!!! A nawet co w tym złego ,że dziewczynka będzie miała niebieską bluzeczke czy tez chłopczyk różowy spioszek!!! Nasze mamy nie wiedziały do końca co urodza i jakos nas ubierały!!!
Nawet teraz jak widzę jakies zdjecie sprzed 25 lat to pytam się mamy jak mogła mnie i siostrę tak ubierac(ze śmiechem na twarzy, przecież wiem,że w tedy nie było takich szaleństw w sklepach dla dziecii i to co dostały badź uszyły to tylko miały 🙂 🙂 🙂Dobrze,że my mamy w czym wybierać i dyskutowac co będzie lepsze itp.
Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂

Cudnieeeeeeeeeeee się dzis spało 🙂 To chyba przez deszcz, którego dawno nie było!

Urszulka
gratuluję udanej wizyty 🙂 Mikołajek będzie 🤪
Kruszyna ja tez staram sie kupować neutralne, ale nie widzę w tym nic złego jeśli chłopczyk będzie miał różowe śpioszki, przecież za chwilę i tak będą za małe i będzie czas na zakup wiekszych i w innym kolorze. Tak jak piszesz było i u nas - mnie mama ubierała na niebiesko, pewnie spodziewała sie chłopca 😉

Kupiłam kombinezon na allegro, jak przyjdzie to wstawie fotkę 🙂 A dziś moze zrobię zdjęcia paputków, które miał mój Mikołaj i będą dla następnej pociechy. Uniwersalne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny 🙂
Myszka21 niekiedy się zdarzą, że lekarz się pomyli. To są sporadyczne sytuacje, ale są. Chociaż częściej w odwrotną stronę, że przepowiedziana była dziewczynka a rodzi się chłopak. Bo jak widzi chłopaka to wiadomo, że coś mu "tam"odstaje a jak nie widać, to wtedy dziewczynka. Tylko jak siusiak się ukryje lub słaby sprzęt jest to może się zdarzyć. Tylko, że nawet jak zrobisz pokój na niebiesko to dla dziewczynki bez problemu, gorzej jak go na różowo zrobisz 😁 😁 😁
Skoreczka papucie uroczę, ale myślałam, że licytujesz to bym Ci w paradę nie weszła, chociaż ja akurat papuci nie potrzebuję. Za to wczoraj wylicytowałam sukienki (tzn program wylicytował-bo aukcja kończyła się przed 24) i sama sobie szlaban na allegro daję. Mam tylko jedną rzecz jeszcze upatrzoną 😁 😁 😁
Kruszyka ja jak oglądam stare fotki to nawet ubranka mogą być, ale kto mnie obcinał 🙃 🙃 🙃 straszne te fryzury były.
Urszulka super, że masz dobre wyniki. Ja muszę zrobić i to chyba jutro podjadę do laboratorium, bo w przyszły poniedziałek mam wizytę. 😉
Skoreczka to czekam na fotki,
a ja zaraz do szkoły na spóźnioną wywiadówkę pędzę, tyle że mogłoby nie padać jak pójdę 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Brzuchatki,

widzę, że dzień forumowy dawno rozpoczęty 😉 kończę szamanie śniadania i wio do pracy 😁

Nikusia jat to kto? nasze mamy 🤪 moja brała ręcznik w paski i obcinała wg pasów. Grzywkę opanowała szybko, zawsze kończyła się tuż nad brwiami. Biedne moje dziecię, też będę się nad nią pastwić 😉 chyba, że będzie tragicznie, to pójdziemy do fryzjera 😉

Myszka pomyłka zawsze może się przytrafić, ale jeśli lekarz widział wyraźnie krocze i miał dobry sprzęt, raczej poznał dobrze płeć dziecka. Jak remontujesz pokój i obawiasz się takiej pomyłki, to zainwestuj w neutralne kolory - tak jak pisały dziewczyny.

Miłego dnia Mamusie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia to szkoda że sie nie sprecyzowałam co do tej aukcji. Jak bedę buszować na allegro to na pewno takie rarytaski będę Wam przesyłać i może któraś się skusi 🙂 A sama też czegos szukam ale jeszcze nie wiem czego, chyba teraz czas na jakiś uroczy drobiazg 😉

Ja miałam fryzure cos na kształt The Beatles 😁 😁 😁 I miałam naturalne pasemka, czemu później znikneły? 🥴 Dzieci zawsze maja piękniejszy kolor włosów niż dorośli!

Mra miłego dnia w pracy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczynki, ja miałam aktywny weekend 😜 aktywny? hmm nie wiem jakiego innego słowa użyć, cóż był na pewno ciekawy 🙂

więc tak: w sobotę wstałam o 11, poszłam do sklepów, porobiłam zakupy na obiad, zrobiłam obiad, mąż przyszedł wiec zjedliśmy, i zaczęliśmy się szykować na urodziny do chrześniaka, ja na zegarek a tu za 15 piąta.. :P.. więc szybko w auto, do sklepu po resztę prezentu czyli słodycze, bo zabawki już kupione 😜... zajechaliśmy jak było 10 po piątej, i już większość gości była 🙂 dosiedlismy się, złozyliśmyy zyczonka, i czekaliśmy na rozwój akcji, ocYwiście jak to u nas w rodzinie bywa, że okazje się ze sobą łączą, mieliśmy jeszcze imieniny dwóch osób :P.. także każdy postawił po 3 flaszki... razem było ich 9, no ale osób było tyle że do 22 wszystko się skońćzyło, choć nie powiem bo jako niepijąca, miałam niezły ubaw bo się ponapijali i śpiewali 🙂... śmiesznie było... ale grila wspominam dobrze, bo na świeżym powietrzu, więc się dotleniłam 🙂 i po drugie jako zakończenie lata to fajna taka imprezka 😉... jak wróciliśmy do domku to mąż padł trupem w łóżku 🙂... następnego dnia wstaliśmy około 13 😜... zebraliśmy się i poszliśmy na obiad do moich rodziców 😉... pogadaliśmy i znów do chrześniaka tym razem na torta... bo rozłożyli to na 2 dni 🙂 do 19 posiedzieliśmy i o 19:30 byliśmy w domku 🙂 pooglądałam must be the music 🙂 i poszłam spać :P a dziś nie mogłam się z łóżka wygrzebać, :P no ale mus to mus 😉 czas wstawać do pracy 🙂 teraz się cieszę bo mam pierwsze zmiany 🙂 (szefostwo pojechało na wczasy i mam zajmować się jednym z biur, a później zmienia mnie taka dodatkowa koleżanka 🙂) ... humorek mi dopisuje, dodam tylko ze spór z mężem zażegnany, w piątek po pracy zaprosiłam go na tortillę, poszliśmy się przejść, kupiłam mu piwko, siedliśmy na ławeczce i porozmawialiśmy szczerze 🙂... zrozumiał o co mi chodzi ... w końcu 🙂... no i to by było na tyle z mojej opowieści 🙂...

Mra tekst Twojego męża mnie powalił :P... cieszę się że wam się imprezka udała 🙂

WielkaB rybki pewno smakowite 😉

Vesperato musisz się teraz porządnie wygrzewać w domku 🙂!!

Skoreczka paputki faktycznie prześliczne, i ciesze się że Ci się zakupy udały 🙂

Nikusia to prawda, takie spa potrafi umilić dzień 🙂... sama wiem jak idę do kosmetyczki na paznokcie to wychodzę zadowolona 🙂... tak apropo wygladasz zjawiskowo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry wszystkim 🙂 Ja dziś też dobrze spałam, gorzej z zasypianiem bo za dużo myślę 😠
U nas też padało, a przy deszczu mogłabym spać bez końca. Obiadu dziś nie muszę robić, mam od wczoraj- pyzy na parze z sosikiem i buraczki 🙂 Więc dziś cały dzień leniuchuję 🙂
Paputki śliczne, też bym musiała jakieś kupić.
Dziewczynki, mam pytanko: czy możliwe jest, że maluszek sięga już powyżej pępka? Bo jak leże tak zupełnie płasko to widzę i czuję kopniaczki.
I jeszcze jedno: czy można uprawiać seks jak się ma rozwarcie? Mąż mnie wczoraj spytał a ja nie umiałam mu odpowiedzieć- jakoś tak wyszło, że po wizycie nastał post...
No i jeszcze to: wcześniej nie zwracałam na to uwagi, albo nie odczuwałam w ogóle- ale teraz czuję czasami kłucie i lekki ból(taki jakbym miała dostać okres) u dołu brzucha. Wystarczy, że zmienię pozycję i już jest dobrze. Ale czy Wy też tak macie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 🙂
Co tam u Was?? Mam akurat okienka na praktyce i jestem u narzeczonego 🙂 byliśmy na week w Niemczech u znajomych i mojego taty 🙂 830 km drogi 🙂 ale jakoś dałam radę,bo robiliśmy przystanki i miałam wszystko ze sobą 🙂 Maluszek kopie coraz to mocniej 🙂 jutro muszę zadzwonić do ginekologa i umówić się na założenie tego Pessara 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam cieżaróweczki ja własnie wróciłam z miasta jestem po badaniu glukozy nie jest to takie straszne wypiłam bez echa wyniki bede miała dopiero w srode bo jak bede jechac do gina to odbiore. Muszę sie tera ztroche położyć bo wstałam znowu o 5 i teraz jestem padnieta a potem dalej sie biore za sprztanie ten remont mnie dobije nerwowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika mnie też kopie powyżej pepka 🙂 Teraz to juz będzie coraz wyżej i w przeróżne miejsca 😉
Pamii a ja się zastanawiałam gdzie Ty jesteś a Ty szalałaś w rodzinnym gronie 🙂

Ja wróciłam ze sklepu, zapłaciłam też za kombinezon 🙂 A własnie teraz listonoszka przyniosła bluzeczki, zaraz otworze i zobacze co to za towar zakupiłam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie
Widzę, że udzielacie się od samego rana 😉 Ja tradycyjnie podrzemałam jeszcze po śniadaniu i niby wstałam, ale mam bardzo kiepski nastrój 😞 Chyba zapowiada się depresyjno - płaczliwy dzień 🥴 Martwi mnie i wkurza zarazem, że Kaja jeszcze nie kopie i nie daje znać o sobie. Do tego jak poczytałam wasze posty o tym jak dziewczynka okazała się być chłopczykiem i że pomyłki się zdarzają to już w ogóle doła załapałam... Poza tym chce mi się już normalnego, polskiego jedzenia!!!!!!!!
Monika co do bólu w stylu "na miesiączkę" miewam go często - zwłaszcza w momentach gdy powinna się ona pojawić gdybym nie zaciążyła (gdzieś kiedyś przeczytałam, że u niektórych kobiet tak się zdarza bo organizm reaguje na zasadzie "zaprogramowania")

Mamuśki dbajcie o siebie i wypoczywajcie. Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kobzior nie martw się ja też nie umiałam długo rozszyfrować ruchów dziecka!!!
Po prostu dziecko delikatnie mnie zaczepiało a ja myślała,że to nie ruchy a jednak to mnie dzidziuś zaczepiał 🙂 🙂 Moze ty też tak masz,że kopie,ale nie wiesz że to akurat ruchy dziecka bo przecież tez nie mozesz tego porównać bo z tego co pamiętam to też jest twoja pierwsza ciąza!!
A co do twojej tęsknoty za Polskim jedzeniem to wiem co czujesz bo też pare lat bylam za granicą i po pewnym czasie bardzo brakuje naszego dobrego jedzenia! Jeszcze troche jak przyjedziesz to nadrobisz i zaspokoisz swoje kubki smakowe 🙂 🙂 🙂
A ja wróciłam z zakupów u nas cały czas kropi i jest zimno 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja myślałam że wszystkie jeszcze śpicie, bo taka cisza była 🙂... no ja mam dobry nastrój, gram sobie w farm frenzy hehe 😜 na grach online 😉

Kobzior nie martw się o ruchy malutkiej, ja też miałam tak że wydawało mi się że to to, a później długo długo nic, i teraz już codzień czuje ale kopniaki :P... a mniej przewracania się 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobzior czasem można kopniaczki pomylić z ruchami jelit i odwrotnie. Byłaś niedawno u lekarza na usg i wszystko jest ok. Tego sie trzymaj!!! Smaruj brzusio wieczorem oliwka i połż sie na płasko, wtedy dzieciaczki lubia kopać. Pamietaj że nie będzie to bolesny kopniak tylko musniecie lub delikatny dutyk \"motylka\"- tak jak pisze Kruszyna.

Pamii ja swego czasu też grałam w farmaramę a potem na fb w farmę ale odkąd zaszłam w ciążę to jak ręką odjął, odechciało mi sie i na moich farmach są jedynie chwasty 😁 😁 😁

Kruszyna i Kobzior jak mieszkałam w UK to życ nie mogłam na angielskim jedzeniu, chodziłam jak struta! Dreptałam do polskich sklepów żeby cokolwiek upolować smacznego, jednak to nigdy nie było to co w domu!!!

A muszę bardziej uważać na zakupy na allegro. Przyszły dwie bluzeczki i kurtka nieprzemakalna dla mojego syna. Kurtka jest ok, ale bluzeczki dla dzidzi są troszke zuzyte, zdaje sobie z tego sprawę bo w końcu kupiłam je za 5zł, ale na zdjęciu wygladały lepiej niz w realu. Jednak po domu założyć mozna, nie są tragiczne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczyny
Dotarłam do domu. W szkole byłam, z wychowawczynią porozmawiałam, wyjaśniłam dlaczego teraz już nie będę na basen z dziećmi jako dodatkowy opiekun jeździć, ale pani miała minę. Powiedziała, że w życiu by się nie kapła, że ja w ciąży jestem, że nie widać. Szczególnie jak miałam sweter. 😁 😁
Złożyłam sobie wniosek na rodzinne, dopytałam jak to jest z urodzeniem dziecka, becikowe i te sprawy.
Mra i Kruszynka mnie obcinał tato i miał jakieś takie artystyczne zapędy, że 😮 bo jakby było jednej długości i na garnek to by jeszcze mogło być, ale pamiętam, że wtedy była moda na "szwedkę" , czyli półdługie włosy a cały tył wycieniowany(ale nie bardzo krótko) ten efekt widać jak ktoś chce krótkie włosy zapuścić na długie i ma taka przejściową fryzurę. Jeszcze jak to u dziecka każdy włos stał mi w inną stronę 🙃 😁 Na szczęście potem też doszli do wniosku, że lepiej na garnek 😁 😁
Skoreczka to tak zawsze jest, że dzieci maja ładniejsze kolor włosów niż dorośli, albo piękne loczki a potem włosy się prostują.
Pamii18 my wczoraj też byliśmy u znajomych, którym się córka urodziła (pisałam o tym wcześniej) i oczywiście dumny tatuś musiał postawić %. To mój mąż i koleżanki trochę wypili a potem jak wróciliśmy do domu to go trochę na "szczerą rozmowę" naciągnęłam, bo to czego nie chce powiedzieć normalnie to po % powie, więc skorzystałam z okazji 😁 😜
Co do imprez u nas, to jak robię synowi urodziny to nigdy nie ma alkoholu. Jestem bardzo radykalna pod tym względem. Na syna komunii też nie będzie. Na moich i męża urodzinach oczywiście jest. A jak to jest u Was dziewczyny i w Waszej rodzinie?
Monika mój maluch na pewno sięga powyżej pępka po pierwsze, że mi go wypchał a po drugie już sporo powyżej kopie. Nawet kilka razy się zdarzyło, że kopnął tak jakby po żebrach więc musi gdzieś tam sięgać 😉
Co do seksu z rozwarciem to wydaje mi się, że nie można. Chociaż dodam, że to tylko moje przypuszczenie. Wiem, że nasienie męski może spowodować skurcze i przedwczesny poród. Ciężko powiedzieć, może faktycznie zadzwoń i dopytaj.
Kasiulka to super, ze wyjazd się udał 😉
WielkaB ja tak czekam na to aż będziemy robić meble ale potem też będę się złościć, że brudno i że mi wszystkie rzeczy po całym domu latają. 😁 za to pocieszam Ciebie i na przyszłość dla mnie, że potem jest super jak się na efekt patrzy 🤪 😁
Kobzior zrób sobie coś dobrego do jedzenia, może jakąś czekoladkę na poprawę nastroju. ??
a jak coś zjesz i się położysz to malutka na pewno zacznie kopać-spróbuj. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...