Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dziewczyny mam już powoli dość tego wszystkiego 😞 Okropnie bolą mnie pachwiny,każdy krok to dla mnie ból...
I ta zgaga 😞
Mam nadzieję,że jak pojadę do gina to da mi skierowanie na cc 😞 już z chęcią bym dzisiaj pojechała do niego,ale nie mam po co jechać bez wyników...więc muszę czekać do środy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

Anabel to aby po antybiotyku mineła ta goraczka!
Kasiulka mnie to az głupio skkarżyc sie na tę zgagę, męczy mnie i meczy. Myślałam ze tylko mnie. Czuję też ból jakby szyjki - tak to odczuwam ale nie wiem dokładnie co to boli 🤢

No i moja lekarka jakos dziwnie sie zachowuje. Ostatnio poszłam do szpitala w wigilię ( sobota ) i leżałam do środy. Ani razu jej nie widziałam, choc inni lekarze zdązyli juz wrócić. Troche to dziwne 😮 a przecież dzwoniłam do niej ze swoimi watpliwościami, mogła mi wtedy powiedzieć ze jej nie bedzie czy coś....Dziś dzwoniłam do niej to telefon ma wyłączony. Też mam dosyć 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i u mnie lekka zmiana planów. Nie czekamy do poniedziałku. Okazuje się, że mój lekarz ma dyżur w środę, czyli pojutrze, no i właśnie pojutrze mam się o 7:30 na izbie przyjęć stawić na czczo. Aż mnie ciarki przeszły, że to już.
Kasiulka trzymam kciuki żebyś dostała to skierowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiulka i Skoreczka doskonale was rozumiem też mam już dość i jeszcze teraz to przeziębienie mnie dopadło 😮
Ból głowy, gardła i katar to normalne ale oprócz tego boli mnie żałądek tak jakby coś mi na nim siadło dziwne uczucie 🤨
A co do lekarza to dzwoniłam dziś do swojego gina i może mnie przyjąć dopiero za tydzień 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kahira to i Ty będziesz tulic lada chwilka swojego Boryska 🙂 Nie martw się ze to juz teraz nastąpi tylko ciesz się, przynajmniej znasz termin 🙂
Ewelinamit i Kasiulka wy też juz zbliżacie sie do terminu. Nawet Kruszyne już wysyłaja do szpitala a miała termin na poźniejszy czas stycznia. Jejjjjjjjjjjjjjjjjjjj zaraz bede tu sama 🙃 😮

Na pocieszenie poklaskałam Wam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skoreczka nie denerwuj się nie będziesz sama 🙂 niektóre mamusie wrócą a potem my będziemy trzymać za ciebie kciuki 🙂 A ja już bym chciała być po wszystkim a jedna myśl mi chodzi po głowie,że zrobią mi badania i wsadzą z powrotem w auto i domu 😞
Ewelina domowe sposoby na prawdę potrafią zdziałać cuda więc kuruj się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anabel też życzę szybkiego minięcia gorączki!

skoreczka faktycznie jakaś dziwna ta lekarka 😮

kasiulka trzymam kciuki, żebyś dostała skierowanie! A tymczasem musisz być silna.

Kahira i Ty już zaraz będziesz miała synka przy sobie... 🙂

Taak, zaraz wszystkie pojadą rodzić, a te, które urodziły będą odpoczywać i opiekować się swoimi Maleństwami. Zostanę ja, skoreczka i Anabel na posterunku forum styczniówek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam od gina...

Mam 2 cm rozwarcia i po badaniu wycieka mi różowawa wydzielina. I nie wiek kurka, czy o będą wody/czop, czy po prostu jakaś zwykła wydzielina. Włożyłam sobie dużą podpaskę i czekam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosik trochę się boję, że to tylko tak po badaniu...

Kahira no to chyba fajnie? Tuż po weekendzie pewnie wrócisz do domu 🙂

Kruszyna no tak, spokój najważniejszy. Trzymam kciukasy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuszki 😆 i rozpakowane Mamusie 🤪
Wpadłam by Wam napisać, że my z córcią nadal w dwupaku 😉 Dziś ok. 13:00 wypisali mnie ze szpitala po 4 dobach obserwacji. KTG które miałam codziennie wychodziło OK - skurczy macicy nie odnotowano, szyjka nadal zamknięta, 2 badania USG z dopplerem potwierdziły, że Kaja ma się dobrze, nie stwierdzono żadnych dysproporcji i ani śladu po powiększonym jelicie. Co do jej ułożenia - to póki co gra z wszystkimi w ciuciubabkę bo ustawia się tak jak jej na daną chwilę pasuje 😁 Ale jestem o tyle spokojna, że mój ginekolog niezależnie od ostatecznej pozycji wyjściowej Młodej zapowiada cesarkę. Jutro mam u niego wizytę i dostanę skierowanie do szpitala. Smutno było spędzić SYLWESTRA na sali szpitalnej, ale miałam bardzo fajne towarzystwo 2 innych dziewczyn z terminami na kwiecień i czerwiec 🙂 Piłyśmy PIKOLO 😁 miałyśmy serpentyny i jakoś czas nam fajnie zleciał 🙃
Trzymam KCIUKI za wszystkie STYCZNIÓWKI i życzę szczęśliwych i szybkich rozwiązań 😘
I naturalnie GRATULACJE dla Nikusi, wielkiejB i Elki
ps. jak chwilę odsapnę to Was poczytam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mra_ wody można sprawdzić przy pomocy paska lakmusowego, ale może być problem z zakupieniem go w aptece. Już to z mężem przerabialiśmy. Ale skoro masz 2 cm rozwarcia, to może faktycznie coś się ruszyło. A co do tego powrotu po weekendzie do domu, to marzę o tym. Mam nadzieję, że zrobią mi szybkie badanko i wyślą od razu pod nóż, a nie każą nie wiadomo ile leżeć i czekać.
Kobzior fajnie że zajrzałaś, bo my tu już od jakiegoś czasu spekulujemy, czy Kaja już po drugiej stronie brzuszka przypadkiem nie jest. Cieszę się, że u was wszystko w porządku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj posprzątałam w domu bo coś mnie dziwnie energia dziś rozpiera a teraz zaległam na sofie bo Makuś ma czkawkę 🙂 Powiem am że byłabym prze-szczęśliwa jakby wszystko się już rozpoczęło bo zaczynam rozmyślać i się denerwować 🙃
Mra_ to ty po malutku się już rozpakowujesz 🙂wow
Kobziorku dobrze że jesteś już w domku z dobrymi wiadomościami 🙂 Odpoczywaj 🙂
Kahira czyli w tym tygodniu będzie już z Tobą Borysek 🙂 superancko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Gosik 🙂 To kilka nas jeszcze jest aktywistek z brzuchami 🙂
Mra no i tak jak pisałam lada chwila zacznisz rodzić. To powolutku zaczynasz, zyczę szybkiego porodu 🙂
Kobzior witaj ponownie 🙂 Fajnie ze jesteś zadowolona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elka tez napisała eska: synek Jaś jest pod kroplówka bo ma mało cukrów. Pyta też co u nas, wiec odpisałam które dziewczynki sie rozwiazały 🙂

Gosik Elka
też miała szybciej termin, więc niewiadomo czy to po odstawieniu leku czy poprostu tak miało być 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Najważniejsze, że Ela ma swojego Jasia 🙂 trochę go "podkarmia" i będzie dobrze 🙂
Skoreczka mnie też meczy ostatnio cholerna zgaga 😠 😠 😠

Jezu jak mnie kuje podbrzusze, dość rytmicznie co, normalnie nie wiem o co chodzi. Mam takie uczucie jakby Młody chciał wysunąć rączkę i mi pomachać : "Mamo jestem tu". 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magditta co za tekst, hahahah! 🤪 😁 😁 😁 🙃

Kobzior też myślałam, że wrócisz z Kają 🙂 ale że wróciłaś z dobrymi wieściami, to przebaczam Ci, żeś jeszcze w dwupaku 😉 😎 (okkk, głupi żart, wybacz 🙂 )

No i lipa Dziewczyny, nic więcej już mi się nie sączy, czyli poszła mi wydzielina po badaniu i tyle 🤢 a już zaczęłam się cieszyć, że akcja się szykuje ☺️ tata mi jeszcze powiedział, że nie wierzy w te 2 cm rozwarcia, bo jestem pierworódką i u takich rozwarcie idzie od wewnątrz, nie zewnątrz szyjki, więc tego przy badaniu ręcznym niby się nie da wyczuć 😮 no to już w ogóle nie wiem. A szyjka/pochwa/whatever tam na dole boli mnie okropnie od badania i czuję cały czas parcie - i nie wiem, czy na siku (bo sikam co chwilę po parę kropelek) czy mi się może rozwarcie robi. Spałam 2 godziny, żeby się wyłączyć od myślenia 😉 no i kurka, znając swoje szczęście, przekulam się jeszcze przez ten weekend...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...