Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć Kochane. My z Borysem wczoraj wróciliśmy do domku. Borys jest baaardzo grzeczny. Prawie wcale nie płacze, ładnie je i spokojnie śpi. Jest po prostu taki jak go sobie wymarzyłam. Dziękuje wam wszystkim za wsparcie i gratulacje. Nie mam czasu was teraz poczytać, bo muszę się starszym synkiem nacieszyć, ale postaram się do was jak najczęściej zaglądać i trzymam kciuki za wszystkie "nie rozwiązane". Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

Witam i ja 2 w 1 😎
Noc fajna, przespana. Do lekarza dziewczynki jadę na 18 więc mam jeszcze troche czasu 🙂
Mnie tez śniła się jakoś Kruszyna, nie wiem dokładnie o co chodziło, ale chyba u niej sie zaczynało 😉
Beata ten twój sen to chyba bedzie dotyczył mnie 😁 Takie mam odczucie. Wczoraj mężowi mówiłam ze dziewczyny rodzą jedna po drugiej i tylko nas kilka zostało z brzuchami a nawet nie ma połowy stycznia 😉 Tak mi powiedziała ginekolog.
MartaMay to pochwal się fotkami 🙂
Pamii powodzenia na ktg 🙂
Kobzior nospa nie spowalnia akcji, jeśli są skurcze typowo porodowe to nospa działa jak herbata, czyli w ogóle 😉
Kahira witaj z nami 😘

Dziękuję za oklask 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skoreczka mam nadzieję,że twój sen będzie proroczy 🙂 bo już nie umiem się doczekać 🙂 🙂 🙂 A u mnie cisza mam nadzieję,że przed ............ stare dolegliwości wracają a innych oznak nie mam. Wczoraj i przedwczoraj chyba odszedł mi ,,czop'' bo rano jak wstałam to czułam coś jak mi poleciało i była to bardzo gęsta,biała wydzielina,ale to było zaraz po wstaniu z łóżka a później nic. Tak więc nie wiem czy to to ten czop 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruszyna tez nie mogę się doczekać 😎 Co do czopu też wczoraj miałam galarete i dziś znow troszeczkę. A tu jest link do takiego wyjaśnienia czopu, co i jak??? Wydaje się dość jasny
http://www.mamazone.pl/tv/film,4511,czop-sluzowy.aspx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doberek 🙂
Ja nadal 2 w 1 🙂
Noc nawet ok,ale jak się kładłam spać to złapał mnie ból krzyżowy i jeden okropny skurcz,aż się popłakałam z bólu 🤢 🥴 myślałam,że to może już,ale przeszło i już nie czuje tych bóli.
Chciałąbym już zobaczyć synka 🙂 zastosowałam generator wyglądu dziecka,na podstawie zdjęć rodziców 🙂 i jeśli choć troszkę będzie podobny to tego wizerunku to będzie śliczny 😁
Co do czopu mi też troszkę wyszło wczoraj...
Ps. Dziękuję za oklaska 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja już po ktg.. skurczy nie widać ;( a szkoda :P... widać mała jeszcze ma zamiar posiedzieć troszkę 🙂...

Beata sen świetny xD... ja jednak myślę że to mój nick ,,powisi" sobie 😜 w odliczaniu ^^ dobrze że przynajmniej te przeterminowane i nieodzywające się będą xD... bo bym się głupio czuła ^^

Skoreczka właśnie mialam ci już wczoraj pisać że masz śliczny awatarek 🙂... i 3mam kciuki za wizytę 🙂

Kasiulka wszystkie nierozpakowane mają chyba w głowie mysl jak będzie wyglądać ich maleństwo 🙂 bynajmniej ja jestem bardzo ciekawaa :P...

Kruszyna .. racja pogoda do bani ;/...

Kahira dobrze że jesteście już w domciu!! 🙂 oby Borys był tak spokojny jak jest 😉..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka
Mała spała do 2 a potem 1,5godziny karmienia, kolejne o 5 i o 8. I jak wstałam syna do szkoły wyszykować o 6:30 to już się nie położyłam. Czekam na pielęgniarkę środowiskową a potem zobaczę może się zdrzemnę. 🙂
Marta jak poród się ma zaczęć to się zacznie, a jak masz być przeterminowana to ani curry, ani inne rzeczy nie pomogą. 😘
Kacha jeszcze troszkę dasz radę, przesyłam pozytywne fluidy. 😉
Pamii18 jak ja czytam "noc mi minęła dobrze" to Ci tak zazdroszczę 😁 😁 😁
Beata nie zostaniesz sama na odliczaniu, bo zawsze będę mamy, które się nie odezwą 😜
Kruszynka a mi dziś teściowa wypis ze szpitala odbiera 🙂
Kobzior ale miałaś pobudkę, u nas sąsiad po 5 rano jak jedzie do pracy to staje pod naszymi oknami i muzykę na maksa. Chociaż teraz to ja nawet nie słyszę, jednie płacz Emilki mnie budzi.
Kahira super, że już jesteś. Widziałam Cię wczoraj na gg, ale nie chciałam pisać, żebyś miała czas się w domku ogarnąć. 😉
Skoreczka powodzenia u lekarza 😘 😘
Dziewczyny jak już czop odchodzi to dobry znak 😉
Dziękuje komuś za oklaski 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przysnęłam sobie trochę.... Nawet więcej niż trochę bo do 11 😁
Brzuszek dalej czuję 🤢 ale nic ponad to się nie dzieje. Tylko martwię się bo wciąż mam katar 😞 mniejszy ale jednak jest 😞 Mam nadzieję, że szybko przejdzie bo mnie tato nastraszył, że to może być bardzo, bardzo niebezpieczne dla dzidzi 🤢
Dzięki Nikusia za te fluidy 😆
Skoreczko o której się wybierasz do lekarza? Dasz znać oczywiście co tam ciekawego, prawda?


aaaale bym się napiła Coliiiii 🙃 🙃 Do sklepu nie pójdę jednak... wyprałam sobie jedyną kurtkę w którą wchodzę...

O! I dziękuję dobremu duszkowi za oklaska 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacha o 18 wybieram się do lekarki. Przyznam się szczerze ze nie lubię tam chodzić, ale liczę na to ze badanie na fotelu coś pokaże, jakieś rozwarcie albo coś 😉
Co do kurtki to pękł już w jednej zamek 😁 A teraz chodzę w mojej mamy płaszczu, który przed 6 laty ja kupiłam, bo tak mi się podobał 🙃
Nikusia jak tu życ bez snu? 😉
Pamii
skoro Laurce tak dobrze to niech sobie troszkę posiedzi w brzuszku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoreczka ja chciałam się położyć po wizycie pielegniarki środowiskowej, ale chyba nic z tego. Po pierwsze miała być 10-11 a jeszcze jej nie ma a po drugie jak mi Emilkę będzie oglądała to ją obudzi i tyle będzie z mojej drzemki. 😉 Chociaż powiem Ci, że dziś się jeszcze jakaś taka żywsza czuje, pewnie dopadnie mnie za jakiś czas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny 🙂
Wczoraj mnie nie było bo nie miałam neta a tu tyle niespodzianek. Ja też 2 w 1 także jeszcze trochę nas zostało. 😉
Od dwóch dni w nocy budzą mnie skurcze tylko oczywiście nie regularne i co półtorej godziny wstaję do wc oby to były jakieś oznaki zbliżającego się porodu 🤔
Teraz was poczytam i pogratuluje mamusiom 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja już gotowa wyszykowana,wymalowana czekam na tatę i jadę po wypis.Trochę makijażu i sukienka potrafi sprawić,że uśmiech na twarzy się pokazuje 😁 😁 😁
Nikusia to ile będziesz miała tych wizyt pielęgniarki środowiskowej?? Kiedyś obiło mi się o uszy,że są dwie 🙂,ale czy dobrze pamiętam to nie wiem 🥴 🥴 Nikusia mam pytanie jeszcze czy mała w szpitalu była z tobą cały czas czy w nocy pielęgniarki zabierały do siebie jak to wyglądało 🙂 A taka ciekawska jestem 🙂
Skoreczka dobrze,że masz płaszczyk choć wam powiem w tym roku to nam się udało z tą zimą 🙂Teraz to niech już nie przychodzi mogła być w starym roku a teraz to jej już nie chcę 🙂
Kacha drzemka ja mam ostatnio tak samo cały czas bym spała i w nocy pobijam rekordy a pamiętam swoje nie przespane noce do końca listopada w ciąży. Wszyscy się dziwią,że na początku nie spałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc kochane ja znowu wczoraj nie mialam neta 😞 a wy tyle naskrobałyscie 🙂 nie nadrobie wszystkiego... ale wszystkim mamusia GRATULUJE! i bardzo dziekuje za wsparcie 😘 😘
moj maly w dzien przespi 😁 a w cocy budzi sie co 2-3 h do cyca, musze karmic narazie przez kapturki.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak widziałam dziewczyny, które wychodziły już ze szpitala ze swoimi maleństwami to doła załapałam. Bo one tak ładnie, kolorowo ubrane, wymalowane, i buty fajne i nawet w spódniczkach... a ja jak śmieciuch 😞 Jedyna kurtka, w którą wchodzę, buty-traperki jedyne które daję radę założyć, dres... echhh no można się zdołować 🤢
ale teraz łażenie po sklepach jakoś mnie nie bawi a swoje ciuszki sprzed ciąży mam na strychu i wątpię czy wejdę chociaż jedną nogą w cokolwiek...

Elka świetne zdjęcie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacha przytuliłabym Ciebie bo jak piszesz o sobie to tak jakbym widziała siebie. Jak leżałam w szpitalu to dziewczyny pomalowane, ubrane a ja kopciuszek. Pewnie dopiero jak opanuję karmienie to doprowadze sie do ładu. Niestety karmienie cycusiem u mnie wygladało tak przy Mikołaju ze dojść do siebie nie mogłam, bo nie miałam dla siebie czasu. Ciekawe jak bedzie teraz? I to przy dwójce szkrabków 😉
Elka zdjęcie śliczne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kacha ja też ostatnio tak się czuję, nie mieszczę się w nic ładnego, wszystko uwiera, dres zostaje 🤨

Elka super zdjęcia Jasia, podoba mi się to przywitanie na drzwiach 🤪

Kahira dobrze, że w domku 🙂

Nikusia i dziewczyny, które urodziły - czy macie dla nas jakieś wskazówki? Typu "przydała mi się woda do picia podczas porodu, bo mnie suszyło", czy "niepotrzebnie brałam podkłady na łóżko, bo w szpitalu dali", itp. Jak będziecie mogły i znajdziecie troszkę czasu, to proszę napiszcie ze swoich doświadczeń takie różne rzeczy. Z góry dziękuję 😘

Ja Wam dodałam oklaski, bo ostatnio Wy mnie oklaskałyście 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Do Beaty
Ostatnio rodziłam w Wołominie i tam akurat żadne gacie nie wchodziły w grę,gołe dupska "królowały na parkiecie" 🙂 Do WC jak się szło to trzeba było podpachę trzymać nogami,żeby nie daj Boże nie wypadła zalana na środku korytarza..ehhehehh
Woda jak najbardziej,można ciut popiś podczas porodu,kup małe butelki z dziubkiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak czułam ze brzuszków jest mało, bo mamusie po cichu się rozpakowały 😉 Urszulka odezwij sie czasami do nas 🙂
Beatko rodziłam 2 lata temu ale wiem ze pragnienie przy porodzie jest, jednak pozwalaja zwilżyć tylko usta i po małym łyczku. Sama nie wiem dlaczego? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...