Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mam rewolkę w brzuszku 🙂 Fabianek cały czas kopie moje żebra 😉 dzwoniłam do gina 🙂 mam wizytę jutro na 17.30 🙂 ciekawe,czy Fabianek nie zrobi niespodzianki i nie wyjdzie wcześniej 😁 ledwo co chodzę,a każdy krok to dla mnie ból 🤢 niech mi ktoś wymieni ciało od pasa w dół 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

nikoś2010 napisał(a):
Skórka chyba Cię kojarzę..heheh
Znów się spotykamy 🙂


Troszke mnie pełno na brzuszku 🙂 Pozdrawiam i czekamy na wieści o nowym lokatorze w Twoim brzuszku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja już dziewczynki wróciłam poszło szybko sprawnie i bez kolejki tylko położna zrobiła oczy bo myślała,że już wróciłam bo rodzę 😁 😁 😁
Kacha a coś ty tak doła załapała przez swój wygląd 🤨 🤨 Przestań przecież to wszystko dla maleństwa a potem zobaczysz wrócisz do formy. Ja tez będę miała długą drogę,ale będzie motywacja tzn.cała szafa cuchów sprzed ciąży a nowych nie kupię 🙃 no pewnie tylko spodnie bo w stare się na pewno nie zmieszczę 🤪 🤪
Elka już tuli Jaśia 🙂 🙂 🙂 i figura już wraca 🙂 tylko pozazdrościć
Skoreczka zobaczysz jeszcze troszkę a poczujesz się szczęśliwą,zadbaną i zgrabną mamusią 🙂
Baeta ja tez się dokładam do twojego pytania 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ooo kolejna wypakowana 🤪 no pięknie! Wczoraj o tym pisałyśmy, że tych 2 w 1 jest jeszcze mniej niż myślimy, że nas jest 🤪
Co szpital to inaczej jest. U mnie można majtusie... położna polecała te jednorazowe, muszę po nie męża wysłać 🙃 bo zamówił ale nie odebrał jeszcze 🙃
Kasiulka rozumiem co czujesz... teraz to już wszystkie takie narzekające jesteśmy, ale dzięki temu nasze narzekania nie są nudne 😁
nikoś2010 gratulacje kolejnej ciąży 🙂 Faktycznie Brzuszek jest wspaniałym miejscem 🙂
Kruszynko sama nie wiem, tak mnie jakoś napadło 🤢 chciałabym się czuć dobrze sama ze sobą, ale niestety tak nie jest 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Udało mi się trochę dospać - mam nadzieję, że za ten wspaniały pomysł nie przyjdzie mi "zapłacić" wieczorem 😁 I zdecydowałam, że nie ruszam się dziś z domu - badanie na układ krzepnięcia zrobię sobie w tym tygodniu, ale dziś tylko ciepła kołderka 😉 Jestem ciekawa jak wypadnie jutrzejsza wizyta u nowego lekarza - nie ukrywam, że się stresuję 🤔
Kacha co do pomalowanych mam w szpitalu, to powiem Ci że miałam podobne odczucia jak trafiłam na obserwację - z tym, że nie były to mamy po porodzie 😉 Te po porodzie i kilka dni po nim wyglądały jak z krzyża zdjęte - ale u mnie na sali były 2 dziewczyny na podtrzymaniu ciąży. Obydwie leżały już tam od listopada 😮 I one codziennie myły włosy, prostowały je, układały fryzury, robiły makijaż i chodziły w sukienkach a nie koszulach nocnych. Ja z moim 9 miesięcznym bebolem czułam się przy nich mało komfortowo 😁
Nikusia Emilka jest przesłodka 🤪 i jaka duża 😆 - tak samo Jaś od elki - dzieciaczki wyglądają zjawiskowo!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kruszyna123 napisał(a):
A ja już dziewczynki wróciłam poszło szybko sprawnie i bez kolejki tylko położna zrobiła oczy bo myślała,że już wróciłam bo rodzę 😁 😁 😁
Kacha a coś ty tak doła załapała przez swój wygląd 🤨 🤨 Przestań przecież to wszystko dla maleństwa a potem zobaczysz wrócisz do formy. Ja tez będę miała długą drogę,ale będzie motywacja tzn.cała szafa cuchów sprzed ciąży a nowych nie kupię 🙃 no pewnie tylko spodnie bo w stare się na pewno nie zmieszczę 🤪 🤪
Elka już tuli Jaśia 🙂 🙂 🙂 i figura już wraca 🙂 tylko pozazdrościć
Skoreczka zobaczysz jeszcze troszkę a poczujesz się szczęśliwą,zadbaną i zgrabną mamusią 🙂
Baeta ja tez się dokładam do twojego pytania 🙂 🙂



kochana ja wazylam 68 a teraz 59 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacha, Skoreczka, nie przejmujcie sie - ja mam to samo! 🙂 Nie martwcie sie, szybko Wam ten zly nastroj przejdzie. Robimy to wszystko dla naszych dzieci, zeby byly zdrowiutkie! 🙂
Wlasnie przeczytalam ten artykul na gazecie - o obsesyjnym dbaniu o szczuply wyglad podczas ciazy - dzidzia jednej z tych mam do tej pory musi byc rehabilitowana... 😞 To wszystko sie dzieje przez presje spoleczenstwa - zeby zawsze wygladac wspaniale, stad te nasze zle humory...
Oto artykul: http://www.edziecko.pl/rodzice/1,79353,10917978,Ciazoreksja___Glodzac_sie_w_ciazy.html

Skoreczka - jeszcze sie zdjeciem nie pochwale, bo jak na razie jest ono zrobione w polowie - ja z brzusiem 🙂 druga polowa zdjecia to bede ja z dzidzia juz w objeciach 😜 Trik polega na tym, by zrobic sobie zdjecie w tych samych ciuchach i przy tym samym oswietleniu - ja zamiast ubran (ktore zreszta i tak sa za male 😉) uzylam wielkiej chusty - takiej jedwabnej - ktora spielam spinaczem z tylu 😁

Kacha_84 napisał(a):

Kruszynko sama nie wiem, tak mnie jakoś napadło 🤢 chciałabym się czuć dobrze sama ze sobą, ale niestety tak nie jest 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elka wow .... to wagowo mnie powaliłaś xD 9 kg już zeszło?! szok :P... mam nadzieje że u mnie też szybko będzie schodzić 😜...

Nikusia Emilcia jest BOSKA !! 🙂

U nas trzeba miec majtki siateczkowe :P lub te jednorazowe 😉... i później bawelniane 😉...
Podkładów u nas nie trzeba 🙂... i położna powiedziała że 2 butelki wody mam mieć ze sobą do porodu :P...

Ja robie obiad już 2 h a mieso nadal twarde ... ze to wolowina to wiem że długo ale ile jeszcze!? XD.... mam zamiar jechac do szpitala do sklepu medycznego po fartuch do porodu dla Męża... zanim go odbiore z roboty 😜 więc musi sie szybko robić to mięcho 🙂...

Skoreczka, Kacha to macie podobnie jak ja z tym wyglądem... chodzę w bardzo efektownych ciuchach: dwa zestawy: dres i tunika... lub legginsy i tunika... cóż xD dobrze że tunik mam sporo w szafie...ale pocieszam się że po porodzie będzie lepiej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny mnie nawet o wagę nie chodzi ale o całokształt 😞 chociaż Elka zazdroszczę bo ja przed ciążą ważyłam więcej niż Ty w ciąży 🙂
MartaMay fajny ten artykuł.
Pamii zestaw wyjściowy mam podobnie jak Ty... spodnie dresowe... dobrze, że mam przynajmniej kilka tuniczek do wyboru... ale buty to tylko jedna para 🙃 i stara kurtka, w której i tak wszystkich guzików nie zapnę 😮 żałosna jestem...........

Właśnie dziewczyny? Jak to z rozmiarami ubranek było, gdy wychodziłyście ze szpitala?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacha - to hormony, zrob sobie goraca czekolade - od razu poziom endorfin podskoczy 😉 Ja zaraz ide do kuchni na czekoladke 🤪

No wlasnie, jaki rozmiar ubranek? Ja zapakowalam 2 zestawy... mniejszy i wiekszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zapomniałam podziękowac Wam za pochwały mojego avatorka 😘 😘 😘
Pamii, MartaMay, Kacha co do zestawu wyjściowego to macie w avatorku 😁 Czyli zawsze rajtuzy i sukienka bądź długi sweter 🙃
Kruszyna jak Ty dziś napisałaś ze makijaż i sukienka cię uszczęśliwiły to wydaje mi się ze dobrze się trzymasz jak na 9 miesiąc ciąży 🙂
Beata uwielbiam pomysłowe a zarazem śliczne zdjęcia, a twój avatorek taki jest 🙂 A cieszmy sie brzuszkami poki są 😁 Podobno ciaza to najpiękniejszy okres w zyciu kobiety 😉
MartaMay to szykuje się bomba z twoim nowym zdjęciem 🤪 🤪 🤪 Czekam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoreczka - Dzieki! 🙂 Twoje avatarki sa zawsze super! 🙂 Co do mojego zdjecia to najgorsze jest to, ze modelka niezbyt ladna hahaha 🙂 ale niewazne, najwazniejsze by zachowac pamiatke dla potomnosci 😉
a co do jedzenia to widze ze mam dzis takie samo menu jak Wy - platki z mlekiem juz mialam na sniadanie a rosolek szykuje na wieczor 🤪

skoreczka napisał(a):
Dzięki MartaMay 😘 Łap i Ty 🙂 A ja zjadam ciepły rossołek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MartaMay zakazuję ci tak mysleć ze jesteś jakas tam.....brrr Wszystkie cięzarówki sa ładne 🙂 Ty na pewno tez!
A co do twarzy to mój maż robiąc mi zdjęcie zawsze sie dziwi ze ja twarz zakrywam 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skoreczka tydzień temu bolało mnie wszystko a teraz jakoś nic oprócz starych dolegliwości czyli puchnięcie i drętwienie rąk to nic mnie nie boli. Szybko po szpitalu wróciło mimo,że staram się leżeć jak najwięcej,ale w domu jakoś mi to nie wychodzi 🤨 no i parę dni w koszuli nocnej sprawiło,że z wielką przyjemnością stroję się i maluję 🙂 🙂 🙂 🙂 I tak jak pisałam wcześniej u mnie jakaś wielka cisza mam nadzieję,że już wkrótce 🙂 🙂 🙂 🙂
Dziewczyny,ale się uśmiałam bo mój mąż zerkał przed chwilą co tam piszemy i stwierdził,że jak tak narzekamy to zamiast Brzuszki to forum powinno nazywać się Grubaski 😁 😁 😁 😁 mam nadzieję,że pisząc to żadnej z was nie uraziłam 🙂 🙂 🙂 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co za dzień... 🤢 U mnie miarka się przebrała i pokłóciłam się z rodzicami 🤨 Pisałam Wam wcześniej, że potrafią po kilka razy dziennie dzwonić z zapytaniem "jak się czuję" i "czy to już". Dziś moją wytrzymałość psychiczną szlag trafił. Dla poprawy nastroju zabieramy się zaraz za zamontowanie półki obok łóżeczka i chyba wyjmę z kartonu wózek aby go rozłożyć i sobie na niego popatrzeć 😁
skoreczka ja mam taki apetyt od wczoraj 🙃 i też jak reszta brzuszków objadam się ostatnio płatkami z mlekiem 😉
Kruszyna ciężarówki brzmi lepiej 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...