Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
hej kochane, ja melduje się w dwupaku, poczytałam co pisałyście 🙂 ale niestety nie poodpisuje .. brak czasu 😞 zaraz mam gości xD... od 6 sprzątałam w domku a dodatkowo szykowałam męża do pracy... siedzę w dresach, polarze i w lekko ogarniętych włosach, plus pudrze na twarzy xD... widok powalający cóż... w ciąży jestem mam prawo :P... Buziaki i do później 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też jeszcze zapakowana 😎
Dziewczyny koniecznie dajcie znać, co ciekawego lekarz Wam powiedział 🙂 Jejuuu mam nadzieję, że nie zostanę sama na końcóweczce 😞 Coraz mniej takich jak ja. Cieszę się bardzo razem z Wami, ale też stresuję, że nie będę miała z kim ponarzekać 🙃 😁
Kasiulka mnie pachwiny od miesiąca bolą bardzooo. To główna napiera na dół 😞
Pamii mój strój galowy to także dresy 🤪 nie przejmuj się.....

Widzę, że każda ma dziś poważne zajęcia. A ja czekam na męża bo dziś ma wolne i kupił w końcu stolik kawowy, aaaaale się cieszę 🙂 🙂 🙂 dziś w końcu dokończy szafę... i będę mogła pościelić łóżeczko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Ja dopiero teraz bo jakoś ciężko było mi się dzisiaj zwlec z łóżka 🥴 Zjadłam śniadanie i muszę zabrać się za sprzątnie bo dzisiaj po południu mam kolędę 😮a z tą zwinnością już ciężko bywa tak wiec zajmie mi to trochę więcej czasu 🙂
Kobzior mam nadzieję,że trafisz na jakiegoś fajnego lekarza 🙂 czekamy na wieści 🙂
Wielkaba ty kilka dni po porodzie i na pełnych już obrotach 🙂
Kasiulka ty tez się podziel tym co lekarz powie na wizycie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to ciekawa jestem co po wizytach będzie, jakie wieści 🙂... Powodzonka Kasiulka 🙂...

Kruszyna ja myślałam że urodzę xD... od 6:30 do 8 musialam wysprzątać całe mieszkanie z myciem podłóg włącznie xD... dalam radę 🤪 masakra xD... hehehe

Goście wypili herbatkę pogadali zjedli ciachho i poszli :P... więc mam chwilę dla siebie... coś czuję że się położę zdrzemnąć 😜... wczoraj około 12 dopiero poszłam spać a dziś o 6 pobudka to za mało spaaaania dla mnie !! :P 🙃

Kacha jesteśmy w podobnej sytuacji, też boję się zostać ostatnią :P... ale może dotrzymamy sobie towarzystwa :P...

Jeszcze tylko dni, tygodnie... GODZINY ?! 🙂 która kolejna!? :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Urszulka koniecznie odzywaj się częściej w miarę możliwości oczywiście 🙂
A gdzie się podziała Skoreczka 😎 nie meldowała się rano...
Pamii i Skoreczka wy dziś awansowałyście do czołówki 🤪
Oj mam wrażenie, że dziś tylko ja będę szaleć na forum 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki!
Ja tez 2 w 1... Zaczynam się stresować, bo już wszyscy dzwonią, piszą a ja już nie wiem co mam mówić.
U nas kolęda była wczoraj, ksiądz zachwycony brzuszkiem. Poświęcił nam pokoik synusia, mnie pobłogosławił i w ogóle pierwszy raz było miło 😉
Pamii, ja też w dresach siedzę. Już mi się nie chce liginsów naciągać, za ciężko 😜
Kacha, ja już się zaczynam bać, że zostanę ostatnia 🙃 Miałam być na grudzień a dziś już 10 styczeń- oj ta moja gin 😉
WielkaB, ale Ty już tempa nabrałaś 🤪 Zazdroszczę ☺️
Urszulka, super, że jesteś szczęśliwa 🙂 Zaglądaj do nas i pochwal się dzidzią 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam kochane 🙂
Oj daaaawno mnie tutaj nie było ale to dlatego że od 14 grudnia byłam w szpitalu.
Pojechałam tam bo miałam skurcze regularne ale jak juz mnie tam na porodówce połozyli tak nad ranem skurcze zniknęły 🤔 no ale wypuścić mnie juz nie chcieli i takim o to sposobem świeta i sylwester spedziłam w szpitalu.
Ale za to 2go stycznia przyszła na świat moja kochana kruszynka i od wczoraj jestesmy w domku 🙂 😜 🙂 😜 jestem mega zmeczona ale tez mega szczesliwa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Adzia82 super wieści 🤪 Jak będziesz mieć ochotę to podziel się z nami przeżyciami z tego dnia 🙂

Pamii wysłałam Ci wiadomość na priv 😉

Monika
ja to się boję co u nas na kolędzie będzie bo ksiądz nie należy do miłych 🙂 A Ciebie to nic a nic nie bierze? Dziś już u Ciebie 3 dni na przeterminowaniu... Nieźle a miał być grudzień... 😉 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kacha, no chyba jakiś kawałek czopu mi odszedł- ale nie jestem pewna bo nie była to galaretka a taki ciągliwy śluz, jak białko z jajka. Brzuch mi twardnieje i boli jak na okres i czasami czuję jakby mi ktoś igły wbijał i wtedy nie mogę się ruszyć. Ale nie są regularne te bóle 😞 Już bierzemy zegarek jak tak się dzieje,. ale zazwyczaj drugiego w krótkim czasie nie ma 😞 Ja się boję, że będą mi wywoływać i, że to będzie straaaaasznie boleć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć, ja nadal z brzuszkiem 🙂
Chociaż wczoraj tak mnie coś bolało, że nie mogłam się ruszać, ale w sumie ja mam jeszcze czas, więc Kacha na pewno nie zostaniesz sama w narzekaniu 😁 Ja Ci będę towarzyszyć 😜
Tak w ogóle to wczoraj zobaczyłam Twoje zdjęcia na FB - kurde, ale Ty ładna jesteś ☺️

Po dzisiejszych wizytach dziewczyny dajcie znać. Ja mam jutro ostatnie USG.

wielkaB Ty to teraz w swoim żywiole jesteś, bo masz koło kogo chodzić 😉
A no i super, że Ty i Elka macie przespane noce 🤪

Monika obstawiam, że Ty będziesz następna na porodówce 🙂

Adzia gratulacje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w 2 w1
Jak zwykle w nocy miałam skurcze i jak zwykle nic z tego. Dziś mój termin i nic a od rana telefony się urywają czy jestem po. Zauważyłam że od kilku dni moja waga stanęła w miejscu i w związku z tym mam pytanie jak myślicie to znaczy że dzidziuś też już nie rośnie? Tak sobie myśle o tym bo lekarz straszył mnie tym że mała będzie duża 😮
Skoreczka super wieści z wizyty widzisz na pewno nie będziesz ostatnia a właśnie gdzie jesteś?
Kacha nie przejmuj się wszystko wskazuje na to że ja poczekam jeszcze trochę także nie będziesz sama
Kobzior trzymamy kciuki za wizytę
Kasiulka och te skurcze wiem co to znaczy. Fajnie że masz wizytę dzisiaj zazdroszczę Ci bo ja już nie będę ich mieć tylko na ktg mam się zgłosić
Monika doskonale Cie rozumiem jeśli chodzi o telefony i mi gin też powiedział że na święta mogę urodzić a tu po świętach, sylwestrze, nowym roku i nic
Adzia gratulacje
Miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Adzia gratulacje 🙂
Ewelinamit męczące są te skurcze,ale jak już się pojawiają i zaczynam mierzyć,to okazuje się,że nieregularne... Miałam urodzić do Nowego Roku a tu dalej nic...nawet po ściągnięciu Pessara Fabian siedzi mocno w brzuszku 🙂
Liczę w duchu na to,że mój gin mi powie,że mały jest za duży na SN i da mi skierowanie na CC 🙂 ale nie będę za bardzo na to liczyć,bo może być całkiem inaczej 😠 chciałabym już zobaczyć Fabianka i go przytulić 😉


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Te telefony faktycznie muszę być przykre 🤢

Skoreczka może już rodzi? 😉 Niee, chyba by dała znać, nie? 😜

Ewelina to normalne, że już nie przybierasz na wadze - tak jest od ok. 38 tyg. "Jak zmienia się Twoje ciało? Twoje kości miednicy mają teraz szeroki rozstaw. Nie powinnaś już przybierać na wadze, Twój brzuch jest chyba z resztą wystarczająco duży, przez co tracisz poczucie równowagi. Uważaj na siebie, aby nie doznać urazu, albo się nie przewrócić" http://fajnamama.pl/38-tydzien-ciazy/

Kasiulka musisz wytrzymać jeszcze trochę! Ciekawe co Ci dzisiaj lekarz powie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiulka ja mam dokładnie to samo zaczynają się skurcze mierze czas i nawet zdarza się że są regularne tylko nie narastają a po paru godzinach zanikają 😮 najlepszy jest mój mąż jak te skurcze zaczynają się około 22 to on nie pozwala mi zasnąć tylko mówi żebym sprawdzała co ile są skurcze ja mu tłumaczę że te przed porodowe napewno nie pozwolą mi zasnąć abo będą tak silne on dalej swoje 🙃 tak jakby można było przespać poród 😮 nie śmieję się z niego bo wiem że się martwi ale wkurza mnie jak budzi mnie w nocy z zapytaniem czy nie mam skurczy 😮
Beata dzięki za linka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kruszyna a co takiego masz do zrobienia? Ja od kilku dni biorę się za prasowanie... i jakoś się jeszcze nie zabrałam 🙃
Coś Skoreczka się nie melduje, a to już podejrzane... 😎 czyżby coś się zaczęło dziać konkretnego 😎 Kciuki trzymam jakby co 😘
ewelinamit86
długo się nie odzywałaś i już myślałam, że jesteś jedną z tych rozpakowanych 😉 nie ma jak smacznie spać, a ktoś budzi "skurcze masz?" no jaaa pierdziu 😁 😁
Beata ja się tak nie bawię ☺️ ☺️ dziękuję za komplement - to miłe ☺️
Monika
w takim razie to czop jak nic, jak jajo kurze 🙂

Ja nie mam skurczy albo mam a nie wiem, że to są skurcze 🙃 😁 ostatnio mi ktoś na forum tłumaczył te bóle w dole brzuszka 🙃 teraz nic mnie nie boli oprócz pachwin ale to boli już od ponad miesiąca więc zdążyłam się przyzwyczaić 🤢
Już myślałam, że sama dziś będę na forum a tu jednak ruch się rozpoczął 😁 to dobrze 😁
Kupiłam przed chwilą na Allegro 2 prześcieradełka, pieluszki tetrowe i 2 ręczniczki 🤪
Mąż wrócił z zakupów... i zaraz mnie chyba coś trafi 😠 bo zamiast zabrać się za szafę... to poszedł spać 😠 😠 aaa!!! jeszcze chwila i będzie awantura.... 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacha ja jeszcze nie rozpakowana 😮 a jeśli chodzi o skurcze to ja je mam od połowy grudnia albo i wcześniej i nic z tego 😮 jejku ile bym dała żeby wiedzieć kiedy to się zacznie 🙃 a tak wogóle to już nie odbieram telefonu domowego bo jak tylko powiem ,,halo" to z drugiej strony słysze : TO TY JESZCZE W DOMU 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...