Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
Hej Kochane 🙂 Dziękuję za gratulacje i życzenia 😉 właśnie przyjechaliśmy do domku 🙂 Fabian jest głodomorkiem i bardzo często karmię piersią. Jestem padnięta.bo obie noce nie chciał spać. Jak będę miała wenę to napiszę posta o porodzie 🙂 będę wpadać w wolnej chwili 🙂 Trzymam kciuki za jeszcze nierozpakowane:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MartaMay pewnie masz już dzidziusia ze sobą, czekamy na wieści jak znajdziesz chwilkę. 🙂
Kasiulka dobrze, że już w domu, coś wiem o głodomorku w domu 😁 😁 😁, chociaż ostatnie noce nawet mi córcia dała pospać. Obym nie zapeszyła. 🙂
Kruszyna to już pewnie Twoja ostatnia wizyta u tego ginekologa? Czy po porodzie jeszcze będziesz do niego szła, bo on chyba liczyć, że dalej będziesz przychodziła 😉
Dwupaki powiedzenia, bo któraś z Was przecież musi dołączyć do Marty.

Nasz córcia ma dziś 2 tygodnie 🙂
Idę jeszcze trochę skorzystać że Emilka śpi bo potem będę miała gości. Zajrzę jeszcze 😘
Dziękuje za oklaski 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jedziemy na kawę do moich rodziców, może jak wejdę na 4 piętro to rozruszam Kaję i zdecyduje się szybciej przejść na drugą stronę brzuszka 😁
Miłej niedzieli Brzusie i Mamusie 😘
ps. coś czuję, że w parze z MartaMay będzie Kacha, bo od wczoraj się nie odzywa ani na forum ani na gg 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc

bylismy wczoraj na imieninach u szfagra mała była spokojna dopiero w domu zaczeła szalec ehhh mam nadzieje ze to nie pocztki kolek bo juz sie wystraszyłam wczoraj...

Marta Maj ja juz tez czekam na zdjecia waszego malenstwa takie artystyczne 😉
Co do pracy to ja najchetniej tez bym nie wracała...

Nikusia moja mała była juz z nami na dwóch wizytach pierwsza cała przespała a wczoraj troszke popiskiwała ale jak ja podkarmiłam i przytuliłam to spała tylko ze mi na rekach bo nie chciała na łózku 😉

Marta May no to która dziewczyne zabierasz ze soba na porodówke??? 😉 powodzenia zycze 😉

Kasiulka witamy w domu 😉

Kobzior a ja po bolach brzucha myslałam z Marta polecisz ty a ty sie uparłas i zostałas 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A to księżniczka przed wyjsciem na imieninki 😉
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/594/obraz017vz.jpg/][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/2522/obraz017vz.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
A to my razem 😉
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/21/obraz037zk.jpg/][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/6976/obraz037zk.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej wam... dzis nie dałam rady z rana się zameldować... bo intensywny dzień...

troszkę z mężem pobuszowaliśmy xD... może się Laura zmobilizuje i zechce wyjść :P...

Kachy nie ma!? gdzieś ty się podziała rodzisz!??? 🙂...

ja też zerkam co do toalety idę czy aby czasem czop jakiś nie wyleciał czy coś... 😞... a tu brak i brak...

No nic Kobziorku czekamy czekamy ...

Nikusia dobrze że Emilcia daje ci się wyspać ( a przynajmniej że jest lepiej niż było ) 🙂

Anabel twoja mała jest słodziutka 🙂

Kasiulka dobrze że już w domku... a twój Fabianek to taki pyzol mały hehe 🙂 śliczny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam moje ukochane Brzuszki i Mamusie 😘
Od wczoraj jesteśmy w domu 🙂 Wypuścili nas mimo iż mamy delikatną żółtaczkę 😞 Ale na oddziale nawał porodów i brak miejsca. My leżeliśmy na sali dla oczekujących na poród, a dziewczyny przychodzące po mnie trafiały już na ginekologię.
A tak w ogóle to jest coraz lepiej. Pierwsza noc w domu nie przespana, mały traktuje mnie jako smoczek uspokajacz. Mimo iż się naje, ciągnie delikatnie i śpi. A jak zabiorę to ryk, i tak w kółko. Dziś się poddaliśmy i dostał smoka 😞 Ale działa, śpi jak aniołek. A moje sutki trochę odpoczywają 🙂 Mieliśmy problem z karmieniem bo miał podcinane wędzidełko. Nie umiał złapać cyca, a i ja nie wiedziałam co robić. Poród opiszę następnym razem bo nie wiem ile mam jeszcze czasu. Napiszę tylko, że ciężko mi się siada i chodzi 🙃
Póki co Was nie nadrobię. Widzę, że po mnie tylko Kasiulka urodziła- wielkie gratulacje 😘 i że Kacha chyba też zaczyna, tak więc trzymam kciuki 😘
Pozdrawiam Was serdecznie, do następnego 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiulka Witaj w domu ze swoim Fabiankiem 🙂 🙂
Monika Witaj w domu ze swoim Bartusiem 🙂 🙂
Nikusia coś ten mój lekarz miał dzisiaj wyjątkowy dobry humor 🙂 Ten cukierek i duża troska na najbliższe dni są dla mnie bardzo podejrzliwe 😮 Już ostatnio zdecydowałam,że po porodzie zmieniam lekarza 🙂więc dzisiaj mnie nie udobruchał 🙃
Anabel a jaka tam słodycz leży 🙂 🙂 Ślicznie wystrojona w gości przecież jechała 🙂
Ja też nie mam żadnych wieści od Kachy ona pewnie pojechała rodzić nic się nie pochwaliła 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przepraszam za nieodzywanie się 😞 jestem, jestem i to 2 w 1 😎
Jejuuu się dziś z mężem wyleniuchowałam na maxa!!!! 🙃
Marta rodzi???? A kto z nią w parze? Samej jej nie wolno 😜 O zgodę pytała 😮? Powodzenia
Kasiulka, Monika super, że wróciłyście 🙂

Dobra zmykam.... ale jutro się odezwę i zawitam na dłużej 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anabel mi Skoreczka pisała że ich nie wypuścili bo walczą z żółtaczką... ale mam nadzieję że już jutro ich wypuszczą 🙂

Kacha !! 😁 no to żeś nas nabrała :P ja już myślałam że rodzisz 🤪 no ale my umówione na 17 jesteśmy 😁 i jedziemy razem 😁 o!!

Kruszyna cukierkiem udobruchać to mógłby ale dziecko 🙂 nagle że się miły zrobił przecież nei zmieni twojego nastawienia do niego xD... cóż 🙂... ludzie mają czasem dość dziwne podejście do świata i ludzi 🙂 więc mam to samo zdanie co ty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anabel Skoreczka zmienia wczoraj opis na gg więc przypuszczam, że jest już w domu,.Doczytałam od Pamii, że jednak dalej w szpitalu. A ja miałam nadzieję, ze w domu 😮
Kacha a ja już weszłam zobaczyć czy są jakieś wieści od Ciebie z porodówki 😁 😁 😁
Monika super, że jesteś 😉
Kruszyna może lekarz sam stwierdził, że przegiął i teraz stara się Cię udobruchać. 🙃
Czy ktoś ma jakieś wieści od Marty? 😮

U mnie goście już poszli, koleżanka pysznego serniczka przywiozła 😜 bo ja już trzy dni podchody do jabłecznika robię i nie mam czasu go upiec. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorową porą...
Właśnie wróciliśmy do domu, a ja w formie jak nigdy 🤪 Wejście na 4 piętro nie sprawiło mi żadnego problemu - szłam równym krokiem wraz z moją wysportowaną siostrą 😁 I nawet mnie brzuch nie boli, pomimo tego że większość czasu dziś przesiedziałam a nie przeleżałam 🤔 Dziwne to wszystko... Oczywiście pół rodziny już zdążyło zadzwonić do moich rodziców z zapytaniem jak tam wnusia 🙃 i wielce zdziwieni czemu jeszcze nie urodziłam... Dobijają mnie takie pytania!
Kacha pocieszyłaś mnie, że nie zostałyśmy tu same 😁
Kruszyna moja Mała ma ostatnio czkawkę przynajmniej po 2 razy dziennie 😆
Monika witamy szczęśliwą mamusię z pięknym synkiem 🤪 😘
Anabel też liczyłam, że może się rozpakuję a tu figa z makiem 😠
...i mamy na śląsku niezłą śnieżycę 😮 - ledwo dojechaliśmy do domu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobzior to dobry znak, przypływ sił przed porodem. 😜
Anabel Twoja Kinga na tym zdjęciu z boku w sukience wygląda jak moja Emilka, aż męża zawołałam, żeby zobaczył 😁 😁 😁
Monika Twój synek jest śliczny 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki i parę dwupaczków :P...

ja nadal 2 w 1 ... coś nie chce nic mnie ruszyć xD... chociaż chyba odszedł mi kawałek czopu... w postaci śluzu białego ... dość sporo tego było... a może to tylko upławy?! ale aż tak? nie wiem sama... xD

męża odprawiłam do pracy... posstanowiłam się zameldować :P i zmykam nadal śpiulkać 😜...

do później 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A myślałam, że będę dziś pierwsza 😁

Noce dla mnie są koszmarne... Strasznie mnie brzuch boli, twardnieje, mała jest niespokojna i potrafi cały czas kopać, wypychać się, tak jakby chciała z brzucha wyskoczyć 😮 ale nie wyskakuje 🙃 Przez to zasypiam dopiero nad ranem, chyba z wykończenia. Płakać mi się często chce bo sobie nie mogę znaleźć miejsca 😞 Wiem, że podobne akcje miewa Kobzior (zgadza się?)

Przepraszam za wczoraj, tak jakoś wyszło, że od rana się nie zameldowałam 😞 U mnie nic się nie dzieje. Jutro mam termin... i dziś popołudniu zadzwonię do swojej lekarki umówić wizytę bo na wypisie ze szpitala mam zalecenie właśnie w tym terminie się zgłosić, jeśli wcześniej żadna akcja porodowa się nie zacznie. U mnie akcji porodowej nie widać 🤢 Ciekawe co mi powie 🙂

Pamii
jeśli to czop to gratulacje 🙃 😁

Kobzior
nie martw się, tak szybko Cię nie zostawię 🙃 😁 Wciąż brzusio Cię boli???

Nikusia
widzę, że znów coraz więcej Cię tutaj 😆 superrrrrr 😘
Właśnie... ma ktoś wieści od Marty? No i kiedy ta nasza Skóreczka wraca? Co u niej, ktoś wie? Trochę długo jej nie ma 🤨 A co do Magditty to mam nadzieję, że szybko się odhaczy na forum bo już w domku jest.

Kasiulka, Monika
tak jak pisałam wczoraj - fajowo, że już w domku jesteście. Czekam na wieści co i jak 🙂 No i jeszcze raz gratulacje 😘

Kruszyna
i co? U Ciebie też nic a nic? Fajnie, że nie zostałam sama na wozie 😁 chociaż życzę Ci szybkiej akcji - wiadomo 😎

Nie odzywała się coś długo Ewelinamit więc może pojechała w parze z Martą 🙃?


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc
Ja wyprawiłam synka do przedszkola i jem sniadanko pewnie zaraz głodomor wstanie na sniadanie ;0.Nocka dzis ciezka ehhh mała nie chce zasypiac po karmieniu a ja wisze nad łóweczkiem i kombinuje co zrobic zeby zasneła mlsle ze to minie ale jest meczace... do tego od karmienie po 5 cały czas steka przez sem chyba kupki nie moze zrobic popracujemy nad nia jak sie obudzi bo jak spi to wykkorzystam czas na odpoczynek npo i mam nadzieje ze póznej zasnie to bede sie mogła zdzemna z nia dzis zynek po raz pierwszy od porodu poszedł do przedszkola wiec mamy dopołudnie dla siebie i dzis nie mam w planach sprzatania tylko odpoczywanie 😉

Nikusia hehehe bo Kinia nabrała troszke ciała na poczatku była taka kruszynka ze za Emilka by sie schowała 😉 heheh czasem tak bywa ze dzieci sa podobne no bo przeciez one dopiero zaczna nabierac prawdziwych rysów chcoc musze powiedziec ze Kinga powoli juz sie zmienia juz nie jest takim oseskien jak na poczatku 😉 no ale panna ma juz 3 i pół tygodnia 😉

Kacza jak zaczełam czytac twojego posta to pierwsze co to pomuslałam ze jedziesz na porodówke a ktos juz pohjechał przed toba 😉 a to chodzilo o obecnosc na forum 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Brzuszki,Mamuśki i dzieciaczki 🙂
U mnie noc przespana,ale z wrażenia,że jutro idę do szpitala to wszyscy już mi się śnią 😲cały personel,położne itp.
Anabel ostatnio jak pisałam ze Skoreczką to przekazała,że dłuższy czas jej nie będzie. No i tak jak napisałaś dzisiaj odpoczywaj 🙂
Nikusia ten mój lekarz jakoś do mnie nie przemówił,ale chodziłam bo nie chciałam zmieniać a później jeszcze będę musiała iść odebrać zaświadczenie od kiedy jestem pod stała opieką w ciąży 🙂 Nikusia a serniczek sama bym zjadła 🙂
A wam dziewczyny było to zaświadczenie jednak potrzebne??
Kobzior moi rodzice mają tak samo wszyscy dzwonią i pytają się dlaczego nie dają znać,że urodziłam a moi powtarzają,że jak będzie już na świecie to poinformują 🙂 Przecież są różne ciąże jedne szybciej się rozwiązują a innym trzeba pomóc 🥴 Gdyby do mnie tak dzwonili to raczej bym nie wytrzymała 😠
Kacha faktycznie dotrzymałaś słowa i jesteś z rana. Dopiero dziś zajrzałam na gg i ujrzałam wiadomość od ciebie 🙂 🙂Dotrzymałam słowa,ale boję się jak to będzie z tym wywoływanie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam was kochane wpadlam na chcwilke bo jestem bardzo z panikowana moj mały bardzo mi kicha i jak poloze go na ramieniu to słysze jak by mu co przeszkadzało odychac ale jak chcem mu pomuc gruszka to nic nie wyciagam mało tego gdzies mi zakasł w nocy i juz nie wiem co mam robic czy wsiadac w samochod i jechac do lekarza czy czekac 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 moze panikuje bo moja tesciowa chora w domu ale nie ma znim zadnego kontaktu 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...