Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzień dobry 😆
Widzę, że chrzciny na tapecie 🙂 U nas była kolęda, zapomniałam Wam napisać!!! I o dziwo było sympatycznie i szybko. Odnośnie chrzcin to myślę, że dopiero w połowie lutego wybierzemy się do księdza... wypytałam co to są te nauki chrzcielne, które trzeba zaliczyć (bo na stronie parafii jest takie info) i ja już przerażenie w oczach, że to jakieś godzinne wykłady po kilka razy w tygodniu..... ale mnie proboszcz uspokoił i powiedział, że jak chrzciny będziemy omawiać to on takie szybkie nauki prowadzi..... ufffff 😎

Kogo na chrzciny zapraszacie? Tak z ciekawości... rodzeństwo, chrzestnych, kogoś jeszcze? Ja się zastanawiam. A co do daty to na pewno przed Wielkanocą bym chciała ale luty odpada bo ja jeszcze się sama w sobie zorganizować nie potrafię a co dopiero chrzciny...

Elka fju fju 🙃 jakie kucyki i strój 😆 W ogóle wszystkie zdjęcia są fajne, Jasio kochany 😆

WielkaB
ja też wciąż wyję po katach... Chociaż ja jestem dopiero 12 dni po porodzie... ale łzy same mi lecą, często bez powodu. Chyba to jest wpisane w bycie mamą, w tą nową rolę dla nas.

Nie pisałam Wam, ale gdy ze szpitala wróciłam do domu to pierwsze co............................. to się rozpłakałam, opadłam z sił i wyłam 😞 i jeszcze we mnie siedzi fakt, że piersią nie karmię. Smutne dla mnie.

Elka
ja też się boję co to będzie, gdy zostanę sama. Teraz jeszcze przez tydzień mąż jest... potem mama przyjedzie na tydzień bo wolne sobie wzięła... a potem zostanę już sama. Mam jednak nadzieję, że przez ten czas wezmę się w garść, zorganizuję sama w sobie i poukładam co i jak.

Czasem Natalka tak płacze a my nie wiemy dlaczego. To jest straszne 😞 Szkoda nam Maleństwa a nie wiemy jak pomóc... czy to pielucha pełna? Nie... Czy brzuszek boli... Czy o prostu musi sobie popłakać. Najgorzej w nocy. Rzadko to się zdarza ale czuję, że będzie więcej. Kolki się pewnie zaczną to będziemy po ścianach chodzić. A mąż do pracy to musi się wyspać. Ciężkie jest życie mamy 😁 🙃 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
Jadę na 18:00 na KTG. Mam tak silne bóle podbrzusza, że już nie wyrabiam. Poza tym cały czas siedzę na WC i robię siusiu 😮 Sama już nie wiem czy to nie przypadkiem wody płodowe, bo to co ze mnie wylatuje nie ma ani koloru ani zapachu 🤔 Do tego - pomimo iż od piątku biorę tabletki na zbicie ciśnienia (miałam skoki) ostatni pomiar wykazał 145/101 puls 85 czyli dużo za dużo 😞
Trzymajcie za mnie kciuki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoreczka, wielkaB ja wczoraj miałam taki płaczliwy dzień ☺️
Elka a jak są chrzciny po góralski?? Jak Wy i kamerę i kapelę to te chrzciny to wielka feta jest, u nas będzie skromnie. 😮 Opowiadaj, bo jeszcze nie wiem jak to w górach wygląda.
Kacha no właśnie to karmienie piersią, ja mam ten sam powód. ☺️
Na chrzciny zapraszamy, moją siostrę z narzeczonym, druga siostra z mężem -bbędę chrzestnymi. Teściową z "teściem", męża brata z żoną, ich dwóch synów, jednego z narzeczoną. Cześć rodziny jest za granicą i nie będzie ich.
Kobziorku kciuki odpalone, 😜 🙃
Maż mnie na obiadokolację do restauracji zaprosił. 🤪 Zaraz idę się zrobić na bóstwo 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widze ze wszyscy szykuja sie ze chrzcinami na wilkanoc a ja robie w czerwcu maż musi troche kaski zarobic bo umnie bardzo duża rodzina oko 40 osob noi nasz przyjaciel z narzyczona
maz buja malego bo placze do poniedzilaku mam go w domu to mnie troche wyreczy
kobizor kciuki zaciśniete czekamy na wieści 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia rano było gorzej, twoje fluidy chyba pomogły 😉

U Was tez tak jest ze w urodziny macie zawsze dobry humor? U mnie jakoś to sie sprawdza 🙂

Co do chrzcin to my podobnie jak WielkaB planujemy raczej na lato. My mamy rodzinę z drugiego końca Polski więc w lato jakoś łatwiej się zorganizować 🙂

Kobzior no mam nadzieje ze coś się ruszy dziś u Ciebie 🙃 🙂 Straszne długie to oczekiwanie na Kaję 😁
Kacha ja już odkryłam czemu mały płacze, poprostu chce do mamy 😁 A jak śpi sam to nie może się ułozyć, brakuje mu mojego ciepełka. No i mam sposób, wkładam koło nózek termoform w misiu i od tego ciepełka od razu zasypia 🙂

Jeszcze składam naszym miesiecznym maluszkom: Jasiowi, Emilce, Fabiankowi 🙂 🙂 🙂 życzonka: Sto lat w zdrówku!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skoreczka dziekujemy 😘 😘

Ja planuje chrzest na ok 60 osob 🙃 😮 😮 😮 😮
male wesele 🙃
no ale mamy siostry 5 z rodzina taty 3 braci babcie dziadkowie chrzesni, przyjaciele.
u nas mozna sobie zamowic kapele goralska do kosciola a potem w domu graja. fotpgrafa + kamerzysta 2w1.
tylko nie wiem czy pojdziemy w strojach goralskich 😁 😁 😁 😁

moj maz przyjechal z miasta i wyobrazcie sobie kupil Jasiowi spioszki, sliniaczki i mate edukacyjna 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My chrzciny planujemy jak dziadek wróci z angli mysle ze poczatek marca sie uda no i zapraszam rodzenstwo( ja mam 2 siostry i dwóch braci jedna siostra zamęzna Daniel ma tylko brata 😉) dziadków pradziadków chrzesnych ( jeszcze ie zdecydowalismy kto nimi bedzie ) ☺️ i jedna ciocia chyba ze coś sie zmieni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elka super prezent...czy to mata z fishera? Bo taka bogata się wydaje 🙂 My mamy z Canpola, moj starszy synek dostał jak sie urodził i teraz młodszy skorzysta.
Anabel ja też nie wiem kogo wybrać na rodziców chrzestnych. Dużo kobiet w rodzinie a mezczyzn jakoś brak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My już po wizycie 🙂 Wszystko w porządku,ale pediatra powiedziała,że Fabiś ma wodniaczka na jąderku,ale żeby się tym nie martwić,bo raczej samo zejdzie 🤢 wiecie coś może p tym?? Jak z tym postępować czy coś?? Bo ja nic nie wiem na ten temat....

Chrzciny My dzisiaj z Andrzejem zdecydowaliśmy,że chrzestnymi będą moja kuzynka i jego brat 🙂 a na chrzciny chcemy zaprosić naszych rodziców,chrzestnych z osobami towarzyszącymi i na razie to koniec listy,bo jeszcze nie wiemy do końca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem w domu. Na KTG zero skurczy 😮 co mnie dziwi, bo ja je czuję - lekkie, ale czuję... Z badania wynika, że szyjka miękka - ale bez rozwarcia. Dyżur miał akurat mój lekarz i powiedział mi, że porodu to on tu na chwilę obecną jeszcze nie widzi. A te silne bóle które mam są po prostu jego wstępnym zwiastunem. Kazał mi brać przeciwbólowo 2 tabletki paracetamolu+nospę na bóle i dostałam drugi lek w związku z ciśnieniem. Powiem Wam tylko tyle, że WYJĘ na głos z bólu - nawet już mój mąż się poryczał bo nie może patrzeć na moje cierpienie 😞 Bóle krzyżowe i podbrzusza w skali od 0 do 100 odczuwam na 1000!!!!!!!! Nie mogę się nawet ruszać 🤢 Mam już serdecznie dosyć bycia w ciąży!!!! Jak tak dalej pójdzie to chyba dostanę depresji 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobzior naprawdę Ci współczuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Brak mi słów, szkoda ze lekarz tak Cie przetrzymuje ( leki typu nospa) , no i ta data porodu ciągle ci ją przesuwali. To do kiedy każą Ci czekać, kiedy w razie czego masz się zjawić do wywołania porodu? Mówił coś? Buzka dla Ciebie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ela prezent super!!!!! Na prawdę bardzo mi się podoba 😆 Planujemy zakupić karuzelę do łóżeczka, ciekawe czy Mała będzie nią zainteresowana 😆

Jeśli chodzi o chrzestnych to też mam problem, który zdaje się być tylko moim problemem 🤢 Ja mam jednego brata, a mój mąż dwóch braci.............. i kuzynek u nas brak... Mój brat był świadkiem na naszym ślubie, więc mąż teraz chce wybrać sobie chrzestnego, to ja muszę chrzestną. Na szczęście mam bratową aaaaaaaaaaale wiem, że mojemu bratu strasznie przykro będzie, nie wybaczy mi tego. A jeśli jeszcze bratowa zacznie mu coś gadać o tym to już w ogóle będzie kicha 😞 Przykra sprawa bo mojemu bratu zależy. Męża nie uda mi się przekonać, byłoby mi nawet głupio 😮 i tak między młotem a kowadłem sobie jestem 🤢

Te rzeczy z fishera są cholernie drogie 😮 a co myślicie o jakości zabawek tej firmy? Warto zapłacić? Czy są tańsze odpowiedniki? Jeśli tak to chętnie się dowiem, jakie firmy proponujecie 😆

Kobzior bardzo mi przykro 😞 Wierzę, że boli i do tego psychicznie już masz dość 😞 Z tym KTG to różnie bywa bo pamiętam, że jak byłam w szpitalu to dziewczyna zwijała się z bólu a oni do niej, że skurczy nie ma 😮 Beznadziejne sprzęty! I te leki rozkurczowe... a weź! Co za lekarze no 😞 Przykro mi, że tak się męczysz i cierpisz 😞 A kiedy masz mieć kolejną wizytę? No i w końcu jak z Twoim terminem bo nie można przesuwać go w nieskończoność 😠 coś musiał Ci pozytywnego powiedzieć, co???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka
Byliśmy dziś na obiadokolacji a dzieci z nami 😁 😁 Emilka już była pierwszy raz w restauracji 🤪 🙃 i nawet nam dała zjeść.
Jeśli chodzi o chrzciny. U mnie moja jedna siostra z chłopakiem w Niemczech, mama też w Niemczech, ale nie są razem a brat męża w Anglii, nie damy rady wybrać takiej daty, żeby te wszystkie osoby przyjechały. Miała być moja mama, ale musi zostać dłużej, moja siostra z chłopakiem przyjadą dopiero we wrześniu a brat męża się zadeklarował, ze będzie. Zobaczymy. Na tą chwilkę będzie ok 15 osób.
Skoreczka super, że fluidy pomogły. 😉
Elka to faktycznie małe wesele 🤪
Kasiulka nie wiem co to ten wodniaczek, może poszukaj na necie. U mnie chrzestnymi będzie siostra z mężem.
Kobiorku współczuję, kurcze a miałam nadzieję, że coś się ruszy. Mam takie same pytania jak Skoreczka, bo kurcze ile można czekać i ile może boleć 😠 😠 😠

A ja Wam powiem, że wróciliśmy z restauracji a tu sąsiadka przynosi mi kwiaty. Piękne i mówi, że ktoś był i zostawił, jakieś 10min przed naszym przyjściem. Był bilecik z życzeniami, ale bez podpisu. Dzwonię do koleżanki, bo pismo podobne do niej. I odebrał jej syn i mówi, że mama w piwnicy a oni u nas nie byli, bo przecież dopiero w sobotę przyjadą. To ja w szoku od kogo te kwiaty, potem jeszcze miałam telefon z życzeniemi. Z tym, że te kwiaty nie dawały mi spokoju. I dzwonię jeszcze raz do tej koleżanki. Ona mówi, że nie była u mnie. To jej opowiadam o kwiatach a ona mówi, że wysłała mi pocztą kwiatową bukiet 🤪 🤪 🤪 bo skoro się nie widzimy to chciała żebym dziś odczuła, że mam urodzimy 🤪 🤪 🤪 ale jestem zadowolona 🙃 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacha ja kupiłam leżaczek-bujaczek ze fiszera i żaden cud to nie jest, Jest fajny, kupiłam za grosze ale jakbym miała pełną cenę płacić to równie dobrze mogłabym tańszy odpowiednik kupić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie Styczniowe 🙂
pozwiliłam sobie napisać na waszym wątku bo w końcu wzięłam się za porządki w szafie córeczki
no i trochę się tego nazbierało
sprzedaję wiele
- pajacyków
- bodziaków
- spodni
- dresików
- zimowy kombinezon
- komplety pościeli
- śpiworki zimowe
- karuzelę Tiny Love
- nosidełko
- kulę pełzak
i wiele wiele innych
zapraszam do obejrzenia i do licytacji - ceny są naprawdę niewielkie nie zależy mi na dorobieniu się 😉
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=6008355
Pozdrawiam styczniówka 2011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiulka u mojego małego też podejrzewała mała przepuklinie ale jest ok. samo naszlo

Skoreczka wiedze ze pracowałyśmy w jednym fachu 🤪 🤪 🤪

kobzior_wife Kochana jesteśmy z tobą trzymaj sie 😘 😘 😘 😘

Nikusia ładnie ze strony twojej koleżanki super taki prezencik a jak mąż nie poczuł się zadrosny 🙃 🤪 🤪

a ja mialam piekna noc mały poszed spac o 19-30 wstał o 12 i potem o 3 i spał do 7 wiec tylko dwie pobutki teraz lezy na łożku z M i mu marudzi a mi wczoraj przyszla kasiorka ciekawa jetsem czy za 3 dni chorobowego czy już macierzyńskie całe 🤔 🤔 🤔i lece dziaiaj na zakupy ale njpierw czekam na telefon od mamy czy przyjedzie o 15 do małego (wczoraj ja gdzies łechotało w gardle i nie chce rezykowac chyba ze bedzie ok dzisiaj )jak talk to jade z M a jak nie to wyskocze sobie wczesniej na karmie malego do syta przebiore i oczywiście motorek w tyleczek i bieganie po sklepach a M bedzie siedizal z małym 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 🙂
A ja chodzę jakaś rozdrażniona bo mam wrażenie,że nic mi nie wychodzi 🤨
Kacha my na chrzciny zapraszamy tylko najbliższych 🙂 rodziców i rodzeństwo 🙂 🙂 tzn. 16 osób z nami i naszym maleństwem 🙂 Kacha my przed wczoraj założyliśmy karuzelę na łóżeczko powiem ci,że molodyjki są straszne a Zosia jest zachwycona jak jej się puści i leży sobie grzecznie i wpatruje się w nią 🙂
Kobzior mam nadzieję,że twoje cierpienia szybko się skończą i trzymam kciuki abyś szybko zobaczyła swoją Kaję 🙂
Elka faktycznie chrzciny będą jak wesele 🙂 🙂
Nikusia to wczorajszy dzień możesz zaliczyć do wyjątkowych same niespodzianki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 😞 Moja Natalka ma zaparcia znów 😞 i nocka cała do d... 🤢 już nie wiem co jej dawać. Herbatka koperkowa nie pomaga. Załadowaliśmy czopek glicerynowy... poszło 🙃 ale to nie jest wyjście na co dzień. Dzwoniłam do środowiskowej i kazała zamienić koperkową na rumianek... i mleko zmienić... Ja pierdziu noooo 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc

Elka mata przesliczna 😉
Ja własnie wykopałam i wyprałam malej mate po Jakubie i leżaczek bujaczek 😉 jeszcze tylko musze poszukac zawieszek od maty 😉

Kasiulka mój synek tez miał wodniaczka i jedyne co robilismy to jak go przebieralismy to trzeba było jąderka do góry podnosic i rzeczywiscie sam sie wchłonoł to bardzo czeste u chłopców 😉

Kobziorek przykro mi ze to jednak nie akcja ale wytrzymaj jeszcze troszke Usciski dla was 😉

Kacha my mamy karuzele od tygodnia i mała sie za nią ofląda choc maz twierdzi ze bardziej jej sie podoba nakrecanie tej karuzeli niz samo krecenie po tym 😉

U mas ja wiem kogo chce za chrzesnych bo z mojej strony bedzie albo młodsza siostra albo szwagier problem tkwi po stronie meza... jego brata nie chcemy drógi raz brac no i teraz on sie zastanawia kuzynke czy kolege...ja to bym wolała w rodzinie zostac no ale pozwalam mu wybrac...

My tez mamy mate z canpola po synku 😉

Nikusia miłe to ze dostałas takie niespodziewane kwiatki 😉

Bujacczek tez mamy fiszera ale tez tak wyszło bo wymienialismy mate która Jakub dostał i tylko dopłacalismy do niego a w sklepie wyboru nie było tak ze mój synek miał lezaczek rózowy 😉 hehehe teraz bedzie pasował 😉

Kacha zaparcia to uroki karmienia butla...Niestety...

A my wczoraj widzielismy sie z kuzynek Kingi jej chłopak starszy o 10 dni a taki byk ze ja bym powiedziała ze jest starszy o mieciąc 😉 ale jest sliczny ma ciemna cere ( moja kuzynka jest mulatka )czarne oczy i jest taki spokojny w porównaniu do Kini on płacze tylko jak chce jesc i spac urocze malenstwo nie mogłam sie napatrzec 😉 hehehe za to Kinia ma wieksze stopy od niego no i niezły głos 😉 😮 😮 😮

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Moje piersi zwariowały, ciagle z nich kapie, oszaleć mozna.

Kacha
a syropek o którym ci wspominałam?
Kacha i Nikusia my mamy bujaczek z fishera, dostałam bo sama nie kupiłabym bo jest drogi, ale jestem bardzo zadowolona! Kupilam inny, tańszy i niestety leży na strychu 😞 Ale to tylko jeśli chodzi o bujaczek, inne zabawki są fajne z Canpola, Babyono i na pewno jeszcze się coś znajdzie 😉
WielkaB to ja ci nocki zazdroszczę!
Kruszyna ja siebie nie poznaje 😮
Anabel śmieszne z tymi stopami 😁

Pisałam swój post na raty, bo mały tez steka, biegne do niego. Pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...