Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

Na innym forum dziewczyny wymieniły się nr telefonów i jak coś się zaczynało dziać to zaraz pisały. Potem wszystkie trzymały kciuki za rodzącą i czekały na wieści. Super to jest. 😉

Ja mogę Wam podać moją komórkę tylko kwestia gdzie, bo nie chciałabym pisać na forum?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry.
Kahira... przykro mi z powodu pieska.. =(

Widze,ze robicie badania na glukoze... mnie to czeka w poniedzialek..

nie jestem was w stanie nadrobic... kurcze.. miedzy praca, zlobkiem, moja corka, gotowaniem i utrzymaniem jakiegos porzadku w mieszkaniu to juz nie mam czasu na nic... Serio... padam w domu prawie po polozeniu corki spac. Wiec jak was czytam to w pracy, ale nie jestem w stanie cofnac sie kilkadziesiat stron wiec wybaczcie.

Widze,ze sie tez objawilo wiecej synkow... Gratuluje!

U nas ok. Wczoraj tylko mialam skurcze, te bezbolesne i ogolnie jakos keipsko sie czulam. nie moglam podniesc ani reki ani nogi i znowu kiepsko spalam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kahira tak bardzo mi przykro jak bys była zaitersowana to za 6 tygodni mogę podarowac twojemu synkowi pieska
dzisaj dziewczyny wstałam o 5 zanim wszyscy powstawali do pracy to ja juz poukładałam płyty szwagra a tak prawda ze ma ich mala wypozyczalnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny w moim profilu tam gdzie powinno być gg wpisałam mój nr komórkowy. Jak chcecie to sobie spiszcie, widzą go tylko zarejestrowane osoby. 😁 😉
w razie czego będziemy miały jakiś kontakt 🙂
na fb też zrobiłam dokument z nr telefonów, ale nie wszystkie dziewczyny są z nami na fb więc mój może być i tu i tu 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WielkaB to ty pewnie z kurami chodzisz spać!!!
Ja mam tak ,że jak ide wcześniej spc to wstaje szybko a jak posiedzę troszke to pośpie sobie nawet do 8ej!!! Jaki luksus 🙂 🙂dziewczyny szkoda,że nie można na zapas sobie pospać bo na przyszły rok przydało by sie mieć kilkanaście bądź kilkadziesiat godzin snu!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kruszyna123 napisał(a):
WielkaB to ty pewnie z kurami chodzisz spać!!!
Ja mam tak ,że jak ide wcześniej spc to wstaje szybko a jak posiedzę troszke to pośpie sobie nawet do 8ej!!! Jaki luksus 🙂 🙂dziewczyny szkoda,że nie można na zapas sobie pospać bo na przyszły rok przydało by sie mieć kilkanaście bądź kilkadziesiat godzin snu!!!



kochana ja chodze spac 24 23 najwczesniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki za miłe słowa.
WielkaB na razie stwierdziliśmy z mężem, że nie chcemy pieska. Chyba musimy się najpierw pogodzić z tym co się stało. Ale bardzo dziękuję za propozycję. Całe to wydarzenie dało mi dużo do myślenia. Teraz to już nigdy nie pozwolę mojemu synkowi chodzić na spacer bez kontaktu ręka-ręka. Analizując wczorajsze wydarzenie to całe szczęście, że to był tylko pies.
Nikusia numer spisany. Ja się na fb ujawnię.
A tak poza tym to ja już zakończyłam przygodę z glukozą. Wróciłam do domku zjadłam śnadanko i mam takie pocieszające stwierdzenie dla tych z was które czekają na to badanie- naprawdę nie ma się czego obawiać. Pije się to całkiem dobrze z cytryną smakuje jak słodka lemoniada. Potem czułam tylko lekkie osłabienie ale generalnie było ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja wieczorem mam problem, żeby zasnąć, a rano żeby wstać 😁 😁
Wczoraj poszłam wcześniej do łóżka, ale kończyła się aukcja którą byłam zainteresowana i musiałam sprawdzić co i jak 😁 😁 ktoś mnie niestety przebił, ale na razie sobie odpuszczam ubranka. Teraz muszę konieczne rzeczy pokupować 😜 😉
Co do kosmetyków dla maluszka to dla syna miała całą serię Nivea Baby a teraz jak byłam u koleżanki która urodziła to mi powiedziała, że teraz kupuje się coś innego. Położne ze szpitala ją przeszkoliły. Powiedziała, że kupowała kosmetyki w aptece są bezzapachowe i hipoalergiczne. Wiem, że ona ma Oilatum -emulsję do kąpieli i jeszcze jakiś po kąpieli, ale nie jest to oliwka (zapytam jej jak będzie na gg) raczej mleczko. Do pupki sudocrem - to ja też używałam dla syna.
I jak mam pytanie do Mam które mają mała dzieci co używałyście? Bo widzę, ze od czasu syna dużo się zmieniło 😁 😁 😁 a pewnie dziewczyny, które nie mają dzieci też chętnie poczytają 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia... ja tez uzywalam bezzapachowych i naturalnych kosmetykow dla dziecka. nie polecam johnsons baby, bo wiele dzieci uczula. Ja uzywalam kosmetykow niemieckiej marki WELEDA. maja cala serie dla niemowlakow wk olorze zoltym i tam jest rewelacyjny krem do pupy (moja corka przez dwa lata pieluszek nie miala ani razu odparzonej pupy!!!!), jest szampon i myslo w plynie 2 w 1 i jest oliwka i mleczko do ciala.Rewelacja, ale nie wiem czy do kupienia w Polsce... choc pewnie tak, bo jak tu u mniem ozna kupic to co dopiero za miedza!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂
Widze ze dziś pełna para praca na Brzuszku trwa 😉
Ja wczoraj wieczorem zasnełam i nawet nie wiedziałam kiedy i nawet nie zdażyłam mężowi powiedzieć dobranoc. Mogłabym spać i spać 🙂

Kobzior jak dziś samopoczucie?
Nikusia nr tel wysłałam ci w sms 🙂 Co do kosmetyków to początkowo tylko i wyłącznie Bambino, to jest sprawdzony producent i utrzymuje się mnóstwo lat na rynku. Teraz to juz kupujemy żele, szamponiki zapachowe 😉
Kahira bardzo mi przykro z powodu pieska 😞
Anabel to może kiedyś wybierzemy sie na jakaś wycieczkę na jakiś zamek? 🙂 Zapraszam do nas, u nas też jest ruina zamku 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia ja używam do tej pory serii Nivea Baby, tzn. przez pierwszy miesiąc do kąpieli mydełko potem przerzuciliśmy się na płyn i szampon 2w1. Po kąpieli Balsam nivea baby, do pupy też krem z tej serii. O dziwo mój syn był na sudocrem uczulony. W razie jak się jakieś odparzenie pupki przyplątało to nam bepanthen pomaga a i mnie pogryzione brodawki wyleczył przy okazji. Z tego co się orientowałam to kosmetyki oilatum są polecane dla dzieci ze skłonnościami do alergii. My używaliśmy tylko kremu do twarzy jak Gabryś miał uczulenie. A z takich informacji od pediatrów (mój maż z zajęc z pediatrii przyniósł) to nie powinno się oliwki używac u dzieci tylko raczej balsamy i mleczka nawilżające. A i pewnie wiecie, że się nie łączy kremu do pupy z zasypką bo ani jedno ani drugie wtedy nie działa tylko się "kluchy" robią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia102 napisał(a):
Na innym forum dziewczyny wymieniły się nr telefonów i jak coś się zaczynało dziać to zaraz pisały. Potem wszystkie trzymały kciuki za rodzącą i czekały na wieści. Super to jest. 😉

Ja mogę Wam podać moją komórkę tylko kwestia gdzie, bo nie chciałabym pisać na forum?


dziewczyny, proponuję wymianę numerów na fb. Tam bedzie bezpiecznie bo tutaj to obawiam się zostawić swoj numer. I tak dostaje juz wiele spamowych telefonów 😠

Przy okazji przypominam o naszej grupie na fb - grupa super kobiet. zapraszamy wszystkie mamy 🙂

Warto zapisać się do naszej alternatywnej grupy bo brzuszek będzie dzialał tylko do porodu, a fb zostanie na później, a mam nadzięję, że wszystkie będziemy kontynuować znajomość po porodach 🙂 Będzie masa nowych tematów i zdjęć do pokazania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vespera napisał(a):
Nikusia102 napisał(a):
Na innym forum dziewczyny wymieniły się nr telefonów i jak coś się zaczynało dziać to zaraz pisały. Potem wszystkie trzymały kciuki za rodzącą i czekały na wieści. Super to jest. 😉

Ja mogę Wam podać moją komórkę tylko kwestia gdzie, bo nie chciałabym pisać na forum?


dziewczyny, proponuję wymianę numerów na fb. Tam bedzie bezpiecznie bo tutaj to obawiam się zostawić swoj numer. I tak dostaje juz wiele spamowych telefonów 😠

Przy okazji przypominam o naszej grupie na fb - grupa super kobiet. zapraszamy wszystkie mamy 🙂

Warto zapisać się do naszej alternatywnej grupy bo brzuszek będzie dzialał tylko do porodu, a fb zostanie na później, a mam nadzięję, że wszystkie będziemy kontynuować znajomość po porodach 🙂 Będzie masa nowych tematów i zdjęć do pokazania 🙂


Vespera na fb też założyłam dokument z nr telefonu, ale dałam też tu, żeby dziewczyny które nie mają fb też dały znać jak zaczną rodzić 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi dziś brzuszek nie chce działać bo nie moge odczytać wcześniejszych postów...

Cały wczorajszy dzień przespałam i choroba chyba mi juz przeszła ufff 😁

A w piątek kolejne usg 😁

miłego dnia dwupaczki!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej stycznióweczki 🙂 jestem po raz pierwszy z Wami i widzę, że wreszcie będę mogla z kimś porozmawiać 🙂. Powiem Wam szczerze, że już chyba wszyscy dookoła mają dość wysłuchiwania i opowiadania co się aktualnie u mnie dzieje, jak znoszę ciążę, jak tam synuś w brzuszku rozrabia itd. itp., dlatego stwierdziłam, że najlepiej porozumieć się z kimś w podobnej sytuacji a tutaj jest Was bardzo wiele 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia102 napisał(a):
Vespera napisał(a):
Nikusia102 napisał(a):
Na innym forum dziewczyny wymieniły się nr telefonów i jak coś się zaczynało dziać to zaraz pisały. Potem wszystkie trzymały kciuki za rodzącą i czekały na wieści. Super to jest. 😉

Ja mogę Wam podać moją komórkę tylko kwestia gdzie, bo nie chciałabym pisać na forum?


dziewczyny, proponuję wymianę numerów na fb. Tam bedzie bezpiecznie bo tutaj to obawiam się zostawić swoj numer. I tak dostaje juz wiele spamowych telefonów 😠

Przy okazji przypominam o naszej grupie na fb - grupa super kobiet. zapraszamy wszystkie mamy 🙂

Warto zapisać się do naszej alternatywnej grupy bo brzuszek będzie dzialał tylko do porodu, a fb zostanie na później, a mam nadzięję, że wszystkie będziemy kontynuować znajomość po porodach 🙂 Będzie masa nowych tematów i zdjęć do pokazania 🙂


Vespera na fb też założyłam dokument z nt telefonu, ale dałam też tu, żeby dziewczyny które nie mają fb też dały znać jak zaczną rodzić 🙂)


może kolejnym dobrym pomysłem będzie założenie wspólnego adresu email? np. [email protected] & hasło będzie znane tylko nam. Każda będzie mogła się zalogować i wysłać swój numer telefonu lub inne rzeczy na ten adres. korzystałam już raz z takiego wynalazku zdając egzamin i wszyscy byli zadowoleni.

mozna też załozyć listę mailingową. każda wysle swój adres email np. do mnie, a ja wyslę jednego emaila do wszystkich i będziemy mogły, za pomocą "odpowiedź do wszystkich" wymienić się numerami telefonów lub innymi informacjami. Pózniej, jak któraś z nas urodzi to wysle sms do innej mamy, a ta podzieli się wieściami na brzuszku & facebooku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...