Skocz do zawartości

dla mamusiek :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej laski nie bylo mnie tutaj kupe czasu zalozylam watek dla lasek ktore juz urodzily 🙂
oczywscie te ktore sa w ciazy tez zapraszam do pisania 🙂)
u nas 26 sierpnia minie juz rok!! kupa czasu 🙂

ciekawe czy pisza tu moje stare znajome jeszcze buziaki 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mamuśki 🙂

Mój Oskar urodził się 8 kwietnia,ma 4 miesiące prawie.
Niestety dzisiaj idziemy 2 raz do szpitala,bo ma zakażenie układu moczowego już 3 raz 😞
Mam dość już tego chorubska 😞
Znowu będzie cierpieć i pewnie znowu schudnie...najgorszy ten ból 😞

Jak ja bym chciała,żeby żadne dzieciaczki nie chorowały

Cortez jak Ty urodziłaś to ja się tu dopiero zarejestrowałam 🙂 ale pamiętam Cię,bo glądałam zdjątka Maleństwa 🙂 teraz to już pewnie nie jest takie maleństwo:laugh: i:laugh: pewnie zacznie zaraz biegać 😉

Pozdrawiam Was 🙂

Trzmajcie za nas kciuki,żeby Oskar szybko wyzdrowiał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był wyleczony,bo mocz był jałowy,dlatego nas wypisali

Ach musimy dać radę 😞

Niech wasze pociechy się zdrowo chowają a ja się będę modlić o szybkie wyzdrowienie dla Oskarka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM MAMUSIE PRZYSZŁE I JUŻ BĘDĄCE 🙂 🙂 🙂

JA MAM JUŻ 5,5 ROCZNEGO SYNKA I SPODZIEWAM SIĘ NASTĘPNEGO. POMIMO ŻE BRZUSZEK NIE ISTNIAŁ JESZCZE 6 LAT TEMU ZAWSZE MOŻNA SIĘ PODZIELIĆ PRZEŻYCIAMI JAKIM SIĘ DOZNAŁO I JAKIMI DOZNAJE SIĘ TERAZ. 🙂 🙂 🙂
ADUŚ BĘDZIEMY SIĘ MODLIĆ ABY TWOJE MALEŃSTWO SZYBKO WYZDROWIAŁO I WIĘCEJ NIE CHOROWAŁO. TOBIE ŻYCZĘ CIERPLIWOŚCI I WYTRWAŁOŚCI. 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie,chętnie się dołącze pomimo że mam już 8-letnią córe to ciesze się że jest brzuszek bo wszystkiego uczę się od nowa i bardzo dużo można się dowiedzieć od mam spodziewających się maluszków tak jak ja i mam które dopiero co urodziły 🙂

Aduś trzymam kciuki za synka,dacie rade.Niestety wiem co to jest choroba u takiego maleństwa i ile się musi wycierpieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...