Skocz do zawartości

Dziewczyny,ktore zawsze ze soba pisaly:) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

czesc Kochana 🙂 Rzeczywiście dawno nie pisałyśmy, ja też za Wami wszystkimi tęsknię... nie ma co przyzwyczaiłam się do brzuszkowych koleżanek... 🙂 Przeżywałyśmy razem ciąże, teraz fajnie by było jakbyśmy mogły dzielić się urokami macierzyństwa... szkoda tylko że dziewczyny sie nie odzywają... no trudno czekamy, mam nadzieję tylko że u nich wszystko ok... A jeżeli chodzi o Nikolę - to nie narzekam - jest grzeczna, śpi całe noce, płacze tylko jak jest głodna, czasmi też jak kupy nie może zrobić... Ale u nas nadal jest ten sam problem (tak jak Ci już pisałam) z tym jedzeniem... Mała zasypia przy butelce i je 100ml - to troche za mało, tym bardziej że jeszcze ulewa... ehh... W środę mamy szczepienia na rotawirusy, pneumokoki i 5w1. Mam nadzieję że Nikola będzie dzielna... A Julcia już miała szczepionki? Jak to zniosłyście? Pozdrawiam Was cieplutko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Kasjalena, my mielsismy pneumo13 rotawirusu i 6w1 i zniósł super dzielnie mimo ze na codzien duzo płacze i sil mi juz brak, szczepionka byla w czwartek i jak na razie w nocy nadal spokój, u Ciebie na pewno tez bedzie dobrze 🙂

Ciekawe co u Capslocc i Edi ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No my narazie mielismy tylko gruzlice.A 17.05 idziemy na 5w1 i pneumokoki.Trochesie tego boje,ale poslucham rady mojej siostry i dam jej przedtem paracetamol w syropie.Szkoda,ze dziewczyny sie nie odzywaja.Mam nadzieje,ze do nas wroca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Salamandro przeczytalas wiadomosc 😁 A Julka jest cudowna.W nocy mamy pobudke tylko raz na karmienie.W ogole nie placze.Problemy z kupka tez odeszly w niepamiec.Ale najlepsze jest to,ze nie musze jej na raczkach nosic i sama zasypia w lozeczku 😉A ma ktoras z was namiar na Estelle?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monisia niestety nie mam kontaktu do estele a szkoda 😞 dziewczyny czy waszym maluchom tez drży broda aląo nóżka, rączka? Bo u nikoli to obserwuje od jakiegoś tygodnia i martwi mnie to bo wczesniej tego nie bylo i nie wiem cźy to nie jakiś problem neurologiczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julce tez broda czasem broda drzala jak lezala na plasko.Teraz juz to powoli zaniklo.A oczka ma takie same.Kochana,napewno wszystko jest ok no ale doskonale cie rozumiem,tez wszystko uwaznie obserwuje i zastanawiam sie czy to normalne 😉A jesli cie to stresuje to zapytaj swojego lekarza.Ja zaraz ide do mojego,bo Julka miala szczepienie na gruzlice 08.04 i do 2 tygodni po mial jej sie zrobic taki ropny slad,a u nas jest tylko taka czerwona twarda kropka i chce sie dowiedziec,czy to jest ok.No ale najbardziej boje sie tej wizyty 01.06,bo wtedy zadecyduja,czy beda operowac jej te paluszki,czy nie.Bo na moje to juz coraz lepiej wyglada i prawie sie nie wyroznia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaa bo my sie przenioslysmy i ciebie juz nie bylo.Julka ma te duze palce u nog takie duze i wygladaja jakby byly z 2 zlaczone.Po urodzeniu to sie bardzo w oczy rzucalo,teraz to juz lepiej wyglada.No i jak bylismy w szpitalu,to dostalam skierowanie do chirurga plastycznego w szpitalu dzieciecym.No i 01.06 mamy ta wizyte i on zadecyduje,czy mozna to zostawic,czy trzeba zoperowac.Bo chodzi o to,zeby potem Julka nie miala problemow z butami.No,a jesli zdecyduja sie to operowac,to trzeba to zrobic,zanim zacznie chodzic.Tylko,ze jak oni mi powiedza,ze trzeba ja operowac,to ja chyba na zawal padne.Juz mowilam mezowi,ze musi isc ze mna,bo to za duzo nawet jak na moje nerwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojej Monisia ja nie wiedziałam, ale na tych zdjęciach co przesyłałaś to nic nie było widać, więc niemożliwe że to tak bardzo widać... Nie zamartwiaj się kochana napewno będzie dobrze. Przesyłam buziaki i trzymam mocno kciuki żeby było dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze pozwólcie że zapytam 🙂 czy Wasze maluchy też odchylają do tyłu główkę jak np. leżą na boku? bo moja jak lezy to sie wygina jakby w łuk...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
a jeszcze pozwólcie że zapytam 🙂 czy Wasze maluchy też odchylają do tyłu główkę jak np. leżą na boku? bo moja jak lezy to sie wygina jakby w łuk...

sorki że się wytrącę ale właśnie przeczytałam wasz wątek i powiem Ci że mój synek też jak był mały to odchylał główkę do tyłu i wyginał się w łuk i to był u niego kręcz szyi, upodobał sobie tylko jeden bok i tak leżał i mieliśmy skierowanie na wczesne usprawnianie na rehabilitację i po kilku miesiącach ćwiczeń wyszedł z tego i już nie widać śladu 🙂 może u ciebie nie jest to ale lepiej dmuchać na zimne niż później się martwić że czegoś się nie zrobiło

robił coś takiego
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/21/marcy028.jpg/][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/3173/marcy028.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasjalenko to jak najbardziej normalne.Kazde malenstwo tak glowe odchyla.Nie ma powodu do obaw 🙂A ze szczepionka u Julki slad moze wyjsc do 12 tygodni,wiec jakbys na gruzlice szczepila i nic ci sie nie pojawi to nie ma powodu do stresu.A w ogole musze ci sie pochwalic,bo od 2 tygodni sie odchudzam.Poszlam do lekarza,zapisal mi tabletki no i ograniczylam tluste jedzenie,nie pije nic poza woda,zero slodyczy i fast foodow..no i w ciagu 2 tygodni spadlo mi 7 kg 😁 😁 😁 Ale sie kurde ciesze.Jeszcze 10 i bedzie ok 🙂 Lece na spacer bede pozniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki dziewczyny,
swoją drogą ja tez powinnam wziąć się za odchudzanie... Monisia jakie tabletki dostałaś? może i u nas w Polsce są, to może i ja skorzystam... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja biore orlistat.W Polsce tez jest dostepny z i bez recepty.Ten bez recepty nazywa sie Alli i ma tyko 60mg orlistatu,a ten na recepte 120mg.Mi to lekarz dal na recepte,a ze tu kobieta ma przez rok po porodzie wszystkie leki za darmo,to nie musialam za to placic.Tabletki sa bardzo dobre i naprawde dzialaja.Dzieki tym tabletka czesc tluszczu nie wchlania sie do organizmu,tylko wydalany jest razem z kupka.No wlasnie dlatego trzeba przy nich ograniczyc tluste.Ja sobie raz ma pizze pozwolilam,a potem pol dnia w kibelku spedzilamWiec mam podwojna motywacje,zeby tlustego nie jesc hihi 😁 Musze jakos wygladac,bo do Polski za 1,5 miesiaca sie wybieram
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...