Skocz do zawartości

Dziewczyny,ktore zawsze ze soba pisaly:) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
monia a może ty w ciąży jesteś? 😮...czy przy przeziebieniu tak cię bierze bo ja tez przy zatokach tak mam że wymiotuję...masz racje jak nie jedno tak drugie i tak ciągle coś nie tak...ja tez tak mam i sie ciągle zastanawiam jak długo to jeszcze potrwa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kurcze ostatnio mamy pobudki o 5 😞 moja głowa,..
to wykończenie mieszkania mnie przerasta. O ludzie, nie wiem co na ściany co na podłogi, jakie kolory, jakie meble, A ceny powalają. Za kuchnie zaśpiewali 15tys. 😮
Mam problem jak oświetlić przedpokój ehh....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i muszę się pochwalić w końcu mój leniwiec zaczął raczkować 🙂
Strasznie się cieszę/ wiadomo Julki nie dogoni nigdy no ale w końcu wzięła się do roboty 🤪
co tu tak cicho? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MOJEJ TEZ JUZ WSZĘDZIE PEŁNO...CAŁY CZAS GDZIEŚ POMYKA..NA CZWORAKA JEJ NAJLEPIEJ ALE I W CHODZIKU DAJE JUZ RADE...WSZYSTKO CO MOŻE MI ŚCIĄGNĄĆ MUSIAŁAM POZDEJMOWAĆ...KWIATKI POWYNOSIĆ BO CHCIAŁA ZJADAC LIŚCIE I ZIEMIE Z DONICZKI...FIRANKI I ZASŁONY NON STOP POPRAWIAM BO Z NIMI MA NAJLEPSZA FRAJDE...MAŁY DIABEŁEK...CZASAMI PATRZE SIEDZI I SIE BAWI ZA CHWILE JUZ GDZIES PŁACZE W DRUGIM KOŃCU POKOJU BO SIE GDZIES WCZOŁGA A PÓŹNIEJ WYJŚĆ NIE MOŻE..MAM SIE CO NIE MIARA...
A CO DO ZĘBÓW TO MA DWA NA DOLE I JUZ CZTERY NA GÓRZE...TERAZ ROZUMIEM DLACZEGO TAK MARUDZIŁA I NADAL MARUDZI ...WSZYSTKIE GÓRNE NA RAZ JEJ SZŁY WIĘC CO TU SIE DZIWIĆ JEJ ZACHOWANIU 😞
GADUŁA ..GADUŁA...NAWET SPIEWAC JUŻ PRÓBUJE SWOJE LALALA...KOMICZNIE TO WYGLĄDA ALE WYSTARCZY ŻE JAKĄŚ MUZYKĘ WŁĄCZE I ZACZYNA... 😜
POZA TYM ROSNIE JAK NA DROŻDŻACH ..JUZ POWOLI WYMIENIAM UBRANKA NA ROZMIAR 86...WSZYSTKO JAKIEŚ KRÓTKIE SIE POROBIŁO 🤔 NO I PLUJE CO NIE MIARA NAUCZYŁA SIE TEGO PODCZAS KARMIENIA NP ZUPKA CZY DESERKIEM I SIE PANIENCE SPODOBAŁO BO CZASAMI SIEDZI I TAK SIE ZAPLUJE ŻE MUSZE JEJ BODZIACZKA ZMIENIAĆ LUB SLINIAK ZAKŁADAĆ.. 😁NO ŁOBUZIARA ROŚNIE JAK NIC ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A CO DO REMONTU MIESZKANKA ..TO WSPÓŁCZUJE BARDZO...CIĘŻKA PRACA ...MASA SPRAW DO ZAŁATWIENIA I KUPIENIA...OGROM PIENIĄŻKÓW KTÓRE POTRZEBA NA WSZYSTKO PO KOLEI...CZŁOWIEK NIE WIE GDZIE MA RĘCE WŁOZYC A TU JESZCZE MALUCHEM TRZEBA SIE ZAJĄĆ...JA JAKIEŚ PÓŁ ROKU KUPUJE SYNKOWI MEBLE DO POKOJU...I CIĄGLE SIE ZDECYDOWAC NIE MOGĘ...POZA TYM BRAK MI CIAGLE CZASU NA TO ABYM MOGŁA SPOKOJNIE ZA NIMI POJEŹDZĆ...JUZ MIAŁAM BRAĆ W IKEA ALE ZASTANAWIAM SIE CZY NIE ZNAJDE GDZIEŚ INNYCH FAJNIEJSZYCH...TYLE ŻE NIE MAM KIEDY I JAK TEGO ZROBIĆ BO KAŻDY MÓJ WYJAZD MUSZE ORGANIZOWAĆ Z MALUTKĄ..NIETSETY ALE CAŁY CZAS JEST UZALEŻNIONA OD MOJEGO CYSIA A O INNYM MLEKU TO W OGÓLE NIE MAM CO MARZYC ŻE CHOĆ KROPLE WYPIJE...W OGÓLE PIJE BARDZO MAŁO MOŻE Z 20ML NA CAŁY DZIEŃ ...NO I OCZYWIŚCIE CO 2,5GODZINY PIERŚ ...JAK JEST GŁODNA LUB CHCE SIE JEJ PIĆ DO SZARPIE MNIE ZA BLUZKE ..TAK JAKBY CHCIAŁA POWIEDZIEĆ NO MAMA WYJMUJ CYSIA ..NO SZYBKO...CZEKAM...KAŻDY KTO TO WIDZI ŚMIEJE SIE CO NIE MIARA BO TO NAPRAWDĘ WYGLĄDA BARDZO ZABAWNIE A JAK OD RAZU NIE ZAREAGUJE TO PŁACZE TAK BARDZO JAKBYM CONAJMNIEJ NIE WIEM JAKĄ KRZYWDĘ JEJ ROBIŁA 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. mam pytanie dotyczące przesiewowych badan słuchu u noworodków podczas pobytu w szpitalu. Czy któremuś z waszych dzieciątek badanie nie chciało wyjśc - chodzi mi o to ze uszka nie chcialy sie badac?

Prosze o odpowiedz, to dla mnie bardzo ważne. Mój synek urodził sie 17 listopada i podczas pobytu w szpitalu przesiewowe badanei słuchu nie chciało wyjśc z powodu by może zalegajacej mazi płodowej badz dlatego ze byl niespokojny.
Martwie sie tym troszkę a nastepna kontrol mamy dopiero 8 grudnia i wtedy badanie bedzie robione po raz kolejny.

Może któraś w Was miała podobne doświadczenie, jak ono sie skonczyło.

Wiem ze jesli badanie przesiewowe zle wychodzi dziecko jest kierowane do poradni audiologicznej w celu zdiagnozowania byc moze wady słchu ( chcoiaz mam nadzieje ze nas to nie bedzie dotyczy ) Wierze w to mocno i bede sie o to modlli z całych sił !!!

Buziaki Wiola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie chce mi sie logować, ale nie martw się na zapas ja nawet nie wiem czy robili takie badanie, ale musisz się uspokoić i zastanowić, czy w ciązy przy glośnych dzwiekach dziecko sie szybciej ruszalo albo kopało, czy teraz po urodzeniu czasnij drzwiami albo zrób głośniej muzyke jak sie wystraszy to znaczy ze wszystko ok, moze wtedy miec ewentualnie mala wade, ale nie panikuj, bo to na dobre nie wychodzi, nawet gdyby to nic takiego moaja córeczka ma jeden paluszek dłuższy i ma naczyniaka więc czasami coś sie zdarza i trzeba się cieszycm że nie ma poważnych upośledzeń, chorób, wiem, że sie martwisz, ale ja tez czasami się nakrecalam panikowała, a to przeciez nie pomoże.


Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas przy pierwszym podejsciu wyszlo negatywnie,ale po chwili lekarz kazal dac malej smoka i je powtorzyl i bylo ok.Wiec moze i u was malenstwo bylo po prostu niespokojne.Dziewczyny ja juz w domku jestem,wczoraj do pozna sprzatalismy...w poniedzialek jeszcze tylko kafelki beda klasc i spokoj.A ja mam dosc po wizycie u mojej siostry....a dzis jeszcze do pracy ide..bleee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja ostatnio ledwo zyje, bo moi rodzice mają sklep i otworzyli u nas w miejscowosci duży market i ludzi tak ubyło,że coś trzeba było myśleć i zrobiłam remont całego sklepu, dokupiłam regały i wprawadziłam rajstoby, biżuterię i kosmetyki, ale drogeria i szukalam w internecie caly czas hurtownie i producentów, żeby było jak najtaniej dlatego nie zaglądalam do Was bo byłam padnięta i nie mialam czasu, a teraz wszystko zamowione tylko czekamy na paczki z towarem i jeszcze reklama i mam nadzieję, że przed świetami ruszy coś, jeden plus tego, że w tydzien schudłam 5 kg 🙂 jutro mam urodziny więc biba od rana, za tydzien wekend do szwagrów, za dwa 18 kuzyna, za 3 urodziny chrześnicy, a za 4 święta i 5 Sylwester więc mam grafik napięty 🙂 ale chwilę dla Was znajdę,
Monia wspólczuje remontów bo wiem jak to syf i cięzka praca, bo ja uwielbiam, ale później jestem wykonczona 😞 oby jak najszybciej poszlo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
EDI GDZIE TWOJA MAŁA MA NACZYNIAKA?MOJA TEZ MA I SIE ZASTANAWIAM CZY ZNIKNIE CZY BĘDĄ MUSIELI OPEROWAĆ...MOJA MAŁA MA W FATALNYM MIEJSCU SZCZEGÓLNIE JAKBY MIAŁ SIE NIE WCHŁONĄĆ...BO NA SAMYM ŚRODKU DEKOLTU... JAK BEDZIE STARSZA NA 100% BY JEJ TO PRZESZKADZAŁO...BO BYŁO BY ZAWSZE WIDOCZNE PRZY UBRANIU Z GŁĘBSZYM DEKOLTEM...BACZNIE OBSERWUJE CZY OBY SIE NIE POWIĘKSZA I TAK SIĘ ZASTANAWIAM SKĄD TO CHOLERSTWO U NIEJ SIE WZIĘŁO?AAA TAK POZA TYM DZIEWCZYNY MOJA MAŁA MA JUZ 6ZĄBKÓW..4 U GÓRY I DWA NA DOLE...ALE MARUDZI I PŁACZE CAŁĄ DOBE NADAL...A JA JA JUZ CHYBA PRZYWYKŁAM DO TEGO 😞 😜


MONISIU WIEM ŻE NIE MA JAK U SIEBIE NA KWADRACIE(JAK TO MÓWI MÓJ BRAT)...ALE BEZ ŁAZIENKI ...RANY ...NIE DAŁA BYM RADY NA DODATEK Z MAŁYM DZIECKIEM...MUSISZ TO JAKOŚ WYTRZYMAĆ POMYŚL SOBIE JESZCZE TROCHE I WEJDZIESZ DO SWOJEJ NOWEJ PIEKNEJ ŁAZIENKI...JA ŁAZIENKĘ REGULARNIE ZMIENIAM CO ROKU..TJ POŁOWE MAM W PŁYTKACH TAKICH W NEUTRALNYM KOLORZE ECRU A DRUGA POŁOWĘ MALOWANA SPECJALNA FARBA DO ŁAZIENEK..TAKŻE KAŻDEGO ROKU ZMINIEM KOLOR ŚCIAN CO AUTOMATYCZNIE ZMIENIA WYGLĄD CAŁEJ ŁAZIENKI...TERAZ JEST MOCNO CZEKOLADOWA...ALE PO NOWYM ROKU CHCE JA ZROBIĆ W KOLORZE ŚLIWKI...A CO TAM LUBIE ZMIANY A JAK SIE SIEDZI W DOMU TO KAŻDA ZMIANA CIESZY MNIE JAK DZIECKO GDY DOSTANIE LIZAKA 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
EDI TAK ZWRACAJAC UWAGĘ NA TWOJE NAZWISKO TO JA KIEDYŚ JAK BYŁAM W SZKOLE ŚREDNIEJ MIAŁAM CHŁOPAKA CO MIAŁ TAKIE SAMO NAZWISKO JAK TY...NIESTETY NIE ODWZAJEMNIAŁAM JEGO UCZUĆ O CZYM GO OTWARCIE POINFORMOWAŁAM CO NIE BYŁO ŁATWE DO DZIS DNIA PAMIĘTAM TEN MOMENT CAŁE SZCZĘŚCIE ON TO BEZ PROBLEMU ZROZUMIAŁ DO DZIŚ DNIA JESTEŚMY BARDZO DOBRYMI PRZYJACIÓŁMI ...I ZA KAŻDYM RAZEM JAK WIDZE TWOJE NAZWISKO PRZYPOMINA MI SIĘ ON... 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Poddaje sie.3 dni temu odstawilismy viburcol i kazda nocka byla straszna.Za to ta wczorajsza przeszla wszystko.Spalam maksymalnie 2h i to w wielu ratach lacznie.Dzis dalam jej spowrotem viburcol,bo juz ledwo co chodze,a tu jutro jeszcze do pracy.Wkurzona jestem,bo od 3 dni wydzwaniam,bo nie pomalowali mi lazienki i nie zrobili progow!I jestem wkurzona,bo nawet nie moge sobie mieszkania swiatecznie wystroic,bo jak oni w koncu przyjda,to znowu mi syfu narobia.Podobno maja byc jutro.Jak nie,to sie bardzo wkurze.Mialo to potrwac 1 dzien,a ciagnie sie ponad tydzien...A co u was kobitki,bo nic sie nie odzywacie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U MNIE PODOBNIE MONIA JAK U CIEBIE..MAŁA CIĄGLE NARZEKA NA ŻABKI...W NOCY ..NO JEST NOC ONA W KOŃCU USNĘŁA A JA NO CÓZ ZASTANAWIAM SIĘ CZY JAK SIE JUZ POŁOŻĘ TO ILE POŚPIĘ...BUDZI SIĘ Z KRZYKIEM CO CHWILE DOSŁOWNIE...WIĘC JA RANO PADAM A GDZIE DO KOŃCA DNIA 😞





a takie draki są non stop miedzy rodzeństwem..on ja kocha ,MOCNOOOO,,a ona PŁACZE BO ZA MOCNO 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...