Skocz do zawartości

Dziewczyny,ktore zawsze ze soba pisaly:) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
to ładne miałas Walentynki 😞
Monia slodka Juleczka w tych serduszkach 🙂
Marcelina ma 11 kg i 83 cm, w koncu waga jej stanęła 🙂
dzis byliśmy dlugo na sankach i wlasnie bieglam do apteki po syrop, bo spi i tak kaszle przez sen, a mi sie skonczyly syropy;
dzisiaj mialam wolne wiec lenistwo na maxa ale chyba cisnienie niskie, bo cos kiepsko sie czuje, glowa mnie boli, a oczy rano mialam strasznie spuchniete, wiec sie obijam caly dzien, a teraz mala spi wiec serfuje po allegro 🙂

ale nas zima dopadła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a tu w niedziele na łyżwach ;0



[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/638/dsc6871q.jpg/][IMG]http://img638.imageshack.us/img638/5682/dsc6871q.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia wspolczuje walentynek 😞Bogu dzieki Niki nic sie nie stalo,ale pewnie stracha sie niezle najedliscie.Dobrze,ze pojechaliscie do szpitala,bo zawsze lepiej takie rzeczy sprawdzic.Edyta swietne zdjecia.Zazdroszcze sniegu.U nas po zimie sladu nie ma.Dzis bylo 10 na plusie i slonko 🙂 A co do wagi,to Julia wazy rowne 9km i ma 82cm.Chuderlak,a tyle je 😁 😁 Ale ona ciagle w biegu jest,to pewnie dlatego
Co prawda kupilismy Julii wozek na roczek,ale po glowie chodzi mi jeszcze cos takiego.Co o tym myslicie?Wydaje mi sie,ze fajne to moze byc.Juz kiedys sie tym mala bawila i jej sie podobalo.
http://www.toysrus.co.uk/Toys-R-Us/Toys/Preschool-Toys/Wooden-MultiActivity-Cube%280029686%29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
śliczne kwiaty Monia 🙂
my tak skromnie w tym roku, przełożylismy na pierwsza wyplate męza...

co do zabawki jest świetna ja kupiłam taka chrześnicy na 2 latka tylko z tablicą do rysowania kreda, bo sa 2 rodzaje, więc sobie zobacz, która bardziej Ci sie podoba,
ja tez tylko mysle co kupic, sie zastanawiam czy to nie nałog 🙂
ale zabralam sie nowu za wystawianie, bo jakos ciezko idzie, a jeszcze masa zostala, duzo sie sprzedało, ale jak się ma tyle lumpow to cos trzeba z nimi zrobic,
ja jeszcze wymyślilam na roczek od teściów trampolinę z siatka i kupie 1000 piłeczek kolorowych, latem bedzie miala kojec do zabaw, bo zamyka sie na zamek i spokój nic sobie nie zrobi 🙂

to szukaj rowerka i powiesz czy fajny, my narazie mamy samochodzik, ale rowerki juz kiedys ogladalam:0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edi na czwartym boku jest wlasnie tablica 🙂Co do rowerka,to powiedzialam dzis mezowi,ze chce poszukac albo rowerka,albo samochodzika takiego do pchania,a on mi na to,ze mam o tym zapomniec...bo bryke mlodej kupuje tatus 😁 😁 Podobno juz nawet jakies autko wynalazl,ale narazie mi nie chce pokazac. A tu wam polecam fajny artykul do poczytania:
http://dziecisawazne.pl/cry-it-out-cio-czyli-wyplacz-sie-sam-kilka-powodow-dlaczego-to-nie-jest-dla-nas/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie zauważylam 🙂

fajny tekst, ale tak właśnie jest, spotykasz kogos z rodziny, i pytania, a mała juz chodzi, a raczkuje, a ile ma zębów, ....bo moja miała zeby jak miała 2 miesiące, bo chodziła jak 7 a raczkowala jak 4

mnie tez czasami to dopada jak słysze takie manipulacje i czytam co dziecko w wieku... miesiecy powinno robic, ale patrze na nia i widzę, ze jest zdrowa, silna, mądra i nie musi wszystkiego od razu jak inni by chcieli,
ja jestem osobą bardzo indywidualna, niezalezną i nigdy nie robie czegos zeby sie przypodobac innym, wrecz przeciwnie, moze dlatego ze moja mama byla w stosunku do mnie bardzo krytyczna i ona tez u malej widzi rozne rzeczy, a wiekszosc na zasadzie....co ludzie powiedza...
i dla mnie mnie wymyslania ich kim to ona nie bedzie wywoluja tylko usmiech na ustach, dla mnie bedzie obojetnie kim, obojetnie jaka a le najkochansza, najmadrzejsza i najpiekniejsza,

kazdy rodzic chcialby, zeby jego dziecko wszystko robilo szybko, jak Twoja Julcia ruchliwa, Marii ma juz ząbki wszystkie, ale tylko my ktorzy jestesmy z nimi na codzien widzimy jacy sa wyjatkowi, i zaloze sie ze nie wszystkie dzieci jak Marcelinka potrafia udawac kaszel 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A w ogole czytalam dzis wstrzasajacy artykul i az sie poplakalam.Kobieta w Polsce-40-letnia zaszla w ciaze,pila caly czas.Jej konkubent mial 60 lat.Ciazy nigdzie nie zglosili.Pewnego dnia sasiad zglosil na policje,ze kobieta chodzila z brzuchem,a teraz nie ma ani brzucha,ani dziecka.Policja znalazla cialo chlopczyka w takim kiblu drewnianym na dworze.Matka twierdzila,ze tam poronila.Sekcja wykazala,ze chlopczyk zostal skopany i pobity na smierc.Malo tego,po tym,jak go tam wrzucili,to go wyjeli jeszcze raz i ponownie skopali...Chlopczyk urodzil sie 13.01.2011 a zmarl tragicznie dzien pozniej.Posmiertelnie nadano mu imie Pawelek.Zyl tylko kilka godzin.Rodzice dostali po 25..a matka nawet skruchy nie okazala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edi bo na zdjeciu tego nie widac,dopiero na dole w opisie jest,ze ma czarna tablice.A co do tego,co dziecko powinno potrafic,to ja nigdy tego nie czytalam.Ja wychodze z zalozenia,ze Julia niech sie rozwija swoim tempem,a nie jak ksiazki kaza.I jest tak jak mowisz,dla mnie Julia jest najwspanialsza i tez mi lata co ludzie mowia.Kazde dziecko jest inne,wiec jak mozna je tak razem porownywac??A ty sie nie zamartwiaj..czy za 2 lata ktos bedzie pamietal,czyje dziecko pierwsze usiadlo,zrobilo kupe na nocnik czy bog wie jeszcze co??Napewno nie!Wszystkie nasze dzieciaczki beda wtedy wulkanami energii 🙂A twoja Marcelinka ma wspaniala umiejetnosc,ktorej my zazdroscimy-przesypia ci nocki 😁 😁 Widzisz,kazde dziecko potrafi co innego..A z tym kaszlem mnie rozbawilas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do twojej mamy,to przykro mi,ze tak sie zachowuje.Ale jesli cie to pocieszy,to ja mam z siostra tak samo..Ostatnio ciagle slucham:wez ja za rece prowadzaj,zeby wiecej chodzila,bo moja Marysia to juz jak miala...i tak w kolko,a ja jej ciagle odpowiadam,ze to moje dziecko,moja sprawa i ja nie mam zamiaru Julii do niczego zmuszac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak to właśnie jest jak ktoś mysli, ze jest idealem i wszystko wie lepiej, moja mama na sile bedzie ja uczyla chodzic, zeby mowic wszystkim ze to ona ja nauczyla, szlag mnie trafia idzie do lozeczka ja obudzic bo za dlugo spi, albo zabiera jej jedzenie bo juz jej starczy itd
czasami milcze, ale zazwyczaj robie wojne, pozniej ona ryczy zebym czula sie ta najgorsza, ale mi to juz wisi, jestem dorosla i to moje zycie moje dziecko i moja sprawa;
zabawka jest świetna, jak dalam chrzesnicy to moja Marcelinka tez dopadla i zastanawialam sie czy kupic dwie, ale juz tyle tego ma, ze narazie postawilam na sprzety ogrodowe, bo w domu przejsc nie pojdzie,
a troche sie pozbylam na llegro i juz mi lzej ze w koncu graciarnia sie zmniejsza, bo przeciez u mnie juz od ciazy wszystko stalo, bo tak sie nie moglam doczekac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam parcia na to zeby Nikola wyprzedzała inne dzieci. Ona ma swój rytm i ja już przestałam ją porównywać z innymi dziećmi. Np. zaczęła wcześnie raczkować ale do tej pory sama nie stanie na nogach, nie utrzyma się, nie chodzi prowadzona za ręce. Ale wiem że przyjdzie też moment że ruszy. Ja zaczełam chodzić jak miałam 18 miesięcy 😁 każde dziecko jest inne.
Edi strasznie Ci współczuję tych relacji z mamą. Ja na szczęście nie mogę narzekać na swoją mamę. Jest zawsze kiedy jej potrzebuję, nigdy nie wtrąca się co do mojego wychowania, nie robi niczego czego bym nie chciała. Ale jest blisko i zawsze służy radą.
Ale się cieszę że już coraz bliżej do przeprowadzki. Największy problem mam z rzeczami Nikoli jest tego mnóstwo, tych za małych ubranek. Już je miałam sprzedawać ale pomyślałam że zostawię bo niedługo chcę drugie dziecko. A teraz.... zastanawiam się czy na pewno chccę tego drugiego dziecka 🥴 wiecie mam jakieś schizy, naoglądałam się programów o chorych dzieciach, cierpiących i mam schizy, po prostu boję się że (tfutfu) dziecko może być chore czy coś. Wiem schizuje, ale z drugiej strony bardzo bym chciała żeby Nikola miała rodzeństwo, żeby miała na kogo liczyć w życiu, żeby miał jej kto pomóc jak nas zabraknie. Ehh
Edi, Monia, MArysia a Wy planujecie (i kiedy) następne dzieci? ale się rozpisałam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edi Ty masz szał na ciuszki Wójcika a ja na Nexta 🙂
właśnie przyszły mi ciuszki które zamawiałam 3 dni temu 🙂 bardzo sie cieszę 😁
zamawiam je z tej strony: (Monia Ty wiesz 😉)
http://www.nextdirect.com/pl/en/shopping/girls/younger-girls#LID=01_02_03_01_02
fakt nie są najtańsze ale ja je uwielbiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia ja tez lubie Nexta, teraz kupilam malej 3 pary rurek, pajace i kurtke na wiosne, chcialam tez czapke ale 86 Nexta bedzie jej za male, bo prosilam o wymiary i u babki zamowilam na allegro zaoferowala, ze zrobi taka sama, do tego chustke i getry ale czekam jeszcze nie przyslala,
caly czas sledze bluzki ale z aktualnej kolekcji nie bardzo mi sie podobaja i zamowilam z H&Ma podaje tez link do slicznych sweterkow,
i czaje sie na sukienke Nexta albo Minoti doradzcie ktora ładniejsza, bo nie moge sie zdecydowac, ja zamawiam na allegro, ale rzeczy ktore sa juz w Polsce, bo raz zamowilam pajace i jak doszly to byly za mele i pokłócilam sie z babka ale oddala mi kase, bo 4 tyg mialam czekac a wyszlo prawie8 🙂

http://allegro.pl/next-sukienka-denim-z-zabocikiem-w-polsce-86-i2100764032.html

http://allegro.pl/minoti-sukienka-dzinsowa-falbany-super-80-86-i2120309209.html

http://allegro.pl/next-wiosna-czapka-pink-bow-12-18-m-i2086861603.html

http://allegro.pl/hm-sweterek-zabot-roz-biel-80-i2118280060.html
http://allegro.pl/hm-sweterek-zabot-c-niebieski-80-i2118280107.html

a zamowilam bluzki takie
http://allegro.pl/hm-bluzka-bluzeczka-z-kotkiem-86-nowosc-i2110911592.html
http://allegro.pl/bluzka-bluzeczka-dla-coreczki-hm-roz-86-i2092886327.html
http://allegro.pl/bluzka-bluzeczka-dla-coreczki-hm-roz-86-i2107402445.html
http://allegro.pl/hm-legginsy-eko-bawelna-86-nowosc-okazja-i2121316370.html
http://allegro.pl/hm-bluzka-zkokarda-86-92-nowosc-i2121311700.html

bardzo z nowej kolekcji Nexta podoba mi sie taka w kwiaty czerwone błękitna ale z przesyłką 60 zł i mi szkoda, i letnia w krobki niebieskie z kwiatkiem i krótki rękaw 50 zł z przesyłką i tez mi szkoda 😞

a powiem Wam ze bylam wczoraj w Tesco i kupiłam kilka sa śliczne za 12-14 zł promocja, oni teraz wszyscy robia pod Nexta

a zobaczcie jakie super sa bluzki firmy Minoti, Star, Nova prawie jak Next 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
EDI UBRANKA ŚLICZNE !!!A CO DO MARKI NEXT TO JA NOWE KUPUJE NA STRONIE halens.pl ...ALE ROBIĘ ZAWSZE ZAKUP ZBIOROWY DLA CALEJ RODZINKI.TJ DLA CÓREK MOJEGO BRATA I I SIOSTRY I DLA MOICH DZIECI..A TERAZ MAJA JESZCZE DARMOWĄ PRZESYŁKĘ...POLECAM WAM BO W SUMIE JEST TAM TO CO NAJCIEKAWSZE Z NOWEJ KOLEKCJI NEXT 😜
TYLKO DOKŁADNIE SPRAWDZAJCIE WYMIARY BO JUŻ NIE RAZ SIĘ ZŁAPAŁAM SADZĄC ŻE Z ZASADY NEXT JEST LEKKO ZANIŻONY NIŻ PODAJE METKA A TU GUZIK PRAWDA 😮 😲...SZCZEGÓLNIE W BLUZECZKACH 😜...

CO DO POSTEPÓW W ROZWOJU MOJEJ CÓRECZKI TO JAK WIECIE MAJĄC JUZ STARSZE DZIECKO SAMA WIDZE JAK RÓŻNIE TO BYWA...MOJA MATI JEST HEN HEN ZA NIM JAK PRZYPOMNE SOBIE CO ON W TYM OKRESIE POTRAFIŁ..ALE MAM TO GDZIEŚ BO KAŻDE DZIECKO JEST INNE I NIE MA CO WYMAGAĆ LUB TYM BARDZIEJ SIE STRESOWAĆ...MATI ZACZYNA JUZ POWOLI SAMA CHODZIĆ PO ŚCIANIE..MÓWIE ŻE TO MAŁY CZŁOWIEK PAJĄK...SPIDERWOMEN... 🙃 😜..SAMA JAK MA GDZIEŚ PRZERWE POMIĘDZY ŚCIANA LUB CHCE ZMIENIĆ KIERUNEK TO KLAP NA PUPE I ZASUWA NA CZTERECH...ALE TAKIE JUZ PREDKOŚCI W CZWORAKOWANIU OSIĄGA ŻE SIĘ ŚMIEJEMY ŻE NIEBAWEM W RAJDZIE BEDZIE MOGŁA BRAC UDZIAL 😜

A JEŻELI CHODZI O KOLEJNE DZIECI TO JA JUZ NIE PLANUJĘ ...ALE JAK NAJBARDZIEJ ZACHĘCAM WAS DO KOLEJNEGO DZIECKA BO JEDNO TO STANOWCZO ZA MAŁO I TAK JAK NAPISAŁA MADZIA JAK JEST DWOJE TO ZAWSZE MAJA SIEBIE NAWZAJEM I TU PRAWDA!!!
MOJE MALUCHY RÓŻNI 2,5ROKU A JUZ TERAZ JEDNO I DRUGIE ZE SOBA KROK W KROK ...JUZ WIDAC JAK O SIEBIE DBAJĄ I JAK TĘSKNIA JAK KTÓREGOŚ NIE MA...TEGO NIE DA SIĘ OPISAĆ... 😉 😁SZCZERZE MÓWIĄC TO JA JESTEM PRZYZWYCZAJONA DO MODELU LICZNEJ RODZINY MÓJ MĄZ TAKZE ...NAS W DOMU BYŁO SZEŚCIORO 3RODZEŃSTWO RODZONE I 3RODZEŃSTWO ADOPTOWANE PRZEZ MOICH RODZICÓW..MĄŻ MA JESZCZE 4 BRACI W TYM SWOJEGO BRATA BLIŹNIAKA...JEMU SIE MARZĄ JESZCZE DZIECI ALE JA POWIEDZIAŁAM ŻE MOŻE SOBIE MARZYĆ ALE JUŻ Z INNA MATKĄ BO JA WYSIADAM NA TEJ DWÓJCE... 😁GDYBY JESZCZE DUPEK POMAGAŁ TO CO INNEGO A TAK NIECH SPADA 🤢 🙃 😜

CZY WASI MĘŻOWIE TEŻ TACY ZMĘCZENI SA JAK MAJA SIE ZAJĄĆ DZIECKIEM..MÓJ TO SIADA W FOTEL I OGLĄDA SWÓJ ULUBIONY KANAŁ A DZIECI ROBIĄ CO CHCĄ I TO SIE NAZYWA OPIEKA A NA DODATEK GO MĘCZY...DZIS TEZ SIĘ Z NIM O TO ZŁAPAŁAM BO BYŁAM NA PIETRZE WSTAWIĆ PRANIE A ON MIAL NA DOLE POPILNOWAC MAŁĄ NO I OCZYWIŚCIE TAK JA PILNOWAL ŻE NATŁUKŁA SOBIE SINIAKA NA POLICZKU O NOGĘ STOŁU...A STÓŁ W KUCHNI..A ON WLEPIONY W TV NAWET NIE ZAUWAŻYŁ JAK MAŁA PO PROSTU SOBIE POSZŁA WERTOWAĆ SAMA KUCHNIĘ...OSTATNIO NAWET TALERZAMI PRÓBOWAŁA RZUCAĆ...WIĘC JUZ WSZYSTKIE SZAFKI I SZUFLADY POBLOKOWAŁAM...SZKODA ABY CAŁY CZAS SOBIE PALUSZKI PRZYCINAŁA LUB ROBIŁA MI PORZADKI W SZAFKACH PO SWOJEMU 😜 🤪 😮 🤢..A MATI POTRAFI...WSZYSTKO CO MOŻE MUSI ŚCIĄGNĄĆ LUB ODSUNĄC ..WSZĘDZIE MUSI ZAJRZEĆ ...TAKI MAŁY NICPOŃ... 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zapomniałam Madzi odpowiedziec na pytanie, ja planowalam dwójke i to w niedługim okresie, ale przez moje problemy zdrowotne juz sie boje i nie chce, teraz jest troche lepiej ale caly czas czuje zwlaszcza na zmiane pogody, przy mojej chorobie lekarz powiedzial, że bardzo ciężko sie przechodzi ciążę i po dlatego dobrze, że to się okazało w trakcie, bo tez bym się bala chociaz nie wyobrazalam sobie zycia bez dziecka i napewno bym ryzykowala, a teraz juz jak mam to sie po prostu boje, moze sie kiedys zdarzy to nie bedzie wyjscia,

Maria co do mężów to mój tez 24h przed telewizorem albo gry na komputerze, ale ze ja pracuje to nie ma wyjscia, ale przez ten rok jak byl w domu bardzo się z mała zżył i wszystko przy niej zrobi i lepiej ode mnie potrafi się z nią bawić, trochę czasami az jestem zazdrosna bo do niego sie smiej w glos od samego poczatku, czasami woli isc do niego jak domnie ale to dlatego ze u nas bylo odwrotnie bo to ja pracowalam a on byl 24h jak matka a w wiekszosci domow jest odwrotnie i troch,e sie ciesze, ze odzie do pracy i 3 dni w tygodniu go nie bedzie, bo chcialabym troche zeby byla za mną, a pewnie on jak wróci z pracy to tez będzie inna bajka bo przeciez zmeczony po pracy, a my nie mamy wyjscia ja jak wracalam z pracy to nie moglam odpoczac bo przeciez on caly dzien byl z dzieckiem i tez chce odpoczac, ale mała raczej jest grzeczna i nie jest jak Martynka i Julcia taka żywa tyle, że to jej chodzenie spac o 2-3 w nocy strasznie męczy, ale nie zmieniam tego bo wiekszosc klientek mam rano i jak on pójdzie do pracy to wiem ze do 12 mala spokojnie spi i moge ja zostawic i co jakis czas przyjsc zobaczyc, a tak to nie moglabym pracowac, bo rodzice maja sklep i rano tata jezdzi po towar mama w sklepie sama więc z mala nie mialabym co zrobic;

a mój mąż ma jutro urodziny i spodziewam się szwagrów i teściów, którzy nie widzieli małej od świat i jeszcze ich zmusiłam do przyjazdu, bo powiedziałam ze się obraze, a my bez kasy nie bedziemy wydawac 150 zl na paliwo zeby oni mogli zobaczyc mala, a jak widac za bardzo im teskno nie jest i nie rozumiem tego, ale to im bedzie przykro jak jutro będzie plakala, a na widok mojego taty ryczy w niebogłosy bo tak chce do niego 🙂 i oni nie wyobrazaja sobie nie zobaczyc malej zreszta nasza rodzina ma inne podejscie do dzieci i moj tata tez ma swietne dlatego bylam jego córunią i jestem zla jak mowi ze teraz tylko mala kocha najbardziej, ale na szczescie to moja córeczka i ja tez ja kocham najbardziej wiec nie robie awantuty 🙂

dzisiaj mielismy jechac na lyzwy a u nas taka chlapa, ze strach, prawie sie zabilam jak szlam męzowi kupic ciasto sam lód 😞

życzę milego wekendu 🙂

jeszcze troche i moze kiedyś zrobimy jakis zjazd haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO JAK NIE TAKA GRYPA TO TAKA :o(...JA JUZ PRAWIE TYDZIEN NA ANTYBIOTYKU JESTEM...MATI TEZ WALCZY Z PRZEZIEBIENIEM ALE NIE CHCIAŁAM KOLEJNEGO ANTYBIOTYKU DLA NIEJ...JAK NA SWÓJ WIEK TO I TAK ZA CZĘSTO SIE NIM LECZYŁA 😞 😞 😞
A ROTAWIRUSÓW TO JA UNIKAM JAK OGNIA SZCZEGÓLNIE JEŻELI CHODZI O DZIECI...MÓJ SYNEK RAZ ZŁAPAŁ ODE MNIE A JA WCZEŚNIEJ OD MĘŻA MIAŁ WTEDY MOŻE Z 1,5ROKU NO TRAGEDIA 3DOBY W SZPITALU...I WYMIOTOWAŁ I MIAŁ BIEGUNKĘ...SCHUDŁ NAM W CIĄGU TYGODNIA 1,5KG A NA TAKIE DZIECKO TO BARDZO DUŻO..I CAŁY CZAS SPAŁ I PŁAKAŁ BO JAK SIE TYLKO OBUDZIŁ TO OD RAZU WYMIOTOWAŁ A KUPKI ŻE TAK NAPISZE LECIAŁY MU SAME NIE MIAŁ NA TO W OGÓLE WPŁYWU..PIELUSZKA CO CHWILE PEŁNA ...MONISIU CHROŃ JULECZKĘ PODAJ JEJ WZMOCNIONĄ DAWKĘ WITAMIN...SZCZEGÓLNIE C I NIECH DUZO PIJE TO JEJ SIE MOŻE 🥴UPIECZE 😮TRZYMAM KCIUKI ZA WAS!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SUPER FILMIKI...A JULECZKA ..NO GWIAZDA DOSŁOWNIE...U NAS MATI DZIS ZROBIŁA PIERWSZE DWA SAMODZIELNE KROCZKI OD FOTELA DO MAMUSI..NO DOSŁOWNIE TO SIE RZUCIŁA I TAK TO SIE JEJ SPODOBAŁO ŻE POTEM CAŁY CZAS SIĘ PUSZCZAŁA I CHCIAŁA ABY JA ŁAPAĆ...OSTATNIO ZACZĘŁA CHODZIĆ TRZYMANA ZA JEDNA RĄCZKĘ..NO ZOBACZYMY CZY MI ROCZEK PRZEDREPCZE..JEJ BRACISZEK ZACZĄŁ CHODZIĆ JAK MIAŁ DOKŁADNIE 11,5MC ZOBACZYMY CZY MATI - DA RADĘ CZY BĘDZIE OSTROŻNIEJSZA... 😁 😜..SZCZERZE MÓWIĄC TO MNIE OSOBIŚCIE DO TEGO NIE SPIESZNO...BO TO DOPIERO SIĘ ZACZNIE..JUZ JEJ WSZĘDZIE PEŁNO A CO JAK DOPIERO ZACZNIE CHODZIĆ...DOBRZE ŻE IDZIE WIOSNA ...OJ BĘDĄ W TYM ROKU ZDARTE KOLANKA 😁 ..ZA TO PO SCHODACH NA CZWORAKA ZASUWA JAK MAŁY ROBOCIK..BYLE SZYBKO ZANIM ZDĄŻĘ JĄ ZŁAPAĆ I ZAMKNĄĆ BRAMKĘ ZABEZPIECZAJĄCĄ...NO MÓWIĘ WAM WYKORZYSTA KAŻDY MOMENT ABY WEJŚĆ TAM GDZIE NIE MA ZAZWYCZAJ DOSTĘPU...OCZY MUSZE MIEĆ DO O KOŁA GŁOWY... 😮 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey dziewuszki w koncu mam chwile,zeby wiecej napisac.Dzieki za zyczenia zdrowka.Musialyscie mi szczerze tego zyczyc,bo juz po 1 dniu czulam sie o niebo lepiej.No i co najwazniejsze-Julia nie zalapala nic ode mnie.Jak ja sie z tego powodu ciesze.A co do chodzenia,to mi sie tez nie spieszylo i dlatego jej do niczego nie zmuszalam.Po prostu przyszedl jej czas..chociaz ja bym jeszcze chetnie poczekala hehe.Edi sliczne sa te ciuszki 🙂A co do nexta,to tez mam fiola na punkcie ich ciuszkow i polowa,ktore mam sa wlasnie od nich.I tez ci wspolczuje relacji z mama.Ale zlej to,najwazniejsze,ze masz wspaniala coreczke i tylko to niech sie dla ciebie liczy!Magda zazdroszcze tej przeprowadzki 🙂 A co do 2 dziecka,to my narazie nie planujemy.Znaczy maz bardzo chce,nawet od razu,ale ja sie nie czuje jeszcze na to gotowa.Dlatego wlasnie w piatek bylam sobie mirene zalozyc,zeby nie obciazac tyle organizmu tabletkami.Capslocc pytalas o pomaganie w domu.Ja nie moge na moejgo meza narzekac,bo mi we wszystkim pomaga.W weekendy on sie mala zajmuje,a ja mam troche odpoczynku.Do tego zawsze zmywa naczynia,odkurza.Wczoraj np zrobil mi sniadanie do lozka,zabral do restauracji na obiad i wysprzatal cale mieszkanie,a mi w tym czasie kazal polezec sobie z ksiazka 🙂Mam w nim ogromne wsparcie,ale mimo wszystko nie jestem jeszcze gotowa na drugie dziecko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...