Skocz do zawartości

Dziewczyny,ktore zawsze ze soba pisaly:) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Monia moze powinnas bardziej dobitnie zwrocic uwage siostrze?! przeciez mala nie moze bac sie wlasnej kuzynki. moim zdaniem nie powinnas lekcewazyc takiego zachowania bo Julka nie moze czuc sie zastraszona we wlasnym domu gdzie musi czuc sie bezpiecznie.
ehh wspolczuje kochana.
edi - ja tez jestem wypompowana nie mam sily. remont, przeprowadzka, dziecko, kregoslup i inne. ehh ale nikt nue mowil ze bedzie latwo. jeszcze kasy nam brakuje zeby skonczyc wszystko na tip top a tu dupa trzeba czekac do kwietnia na wyplaty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Madzia juz wiele razy to robilam i klotnia sie to konczylo...co do samopoczucia to ja tez nie mam sily..ale dzis wyszla w koncu ta cholerna piatka wiec moze w koncu sie wyspie..bo od tygodnia spie po 2 godziny w ratach 😞Edi Marcelinka jest przeslodka 🙂Kiedy ona ci tak urosla???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edytko slonce trzymaj sie.To chyba jakies przesilenie wiosenne,bo i mnie depresja dopada 😞Wyje non stop i czuje sie bezuzyteczna i niepotrzebna.Nawet w nocy nie wstaje do malej,bo maz mi zabrania sie do lozeczka schylac i jej wyjmowac.A i od dzis jestem oficjalnie bezrobotna 😞 Przez co jeszcze bardziej do niczego sie czuje.Teraz jest u nas tesciowa i to mnie cieszy,bo nie chce przy niej wyc i jakos sie trzymam...z reszta fajnie jest miec do kogo gebe otworzyc w ciagu dnia.Jedyne co mnie cieszy to fakt,ze w koncu sie wyprowadzamy 😁 Swieta spedzimy w nowym mieszkaniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia super zdjecia a tort sliczny to prawdziwe zdjecie? czy z marcepanu?

trzymaj sie jakos to bedzie, mnie znowu troche stawy bola i modle sie zeby znowu sterydow nie barc bo schudlam 7 kg i chyba sie zalamie,


opaska tez jest slodka i te zabki...
a ja wlasnie wspominam jak sie meczylam pod prysznicem a tu juz rok minal 🙂

juz kupilam farby do zakladu lampe kilka potzrebnych rzeczy, toaletke, pokrowce na fotele i krzesla, pozniej Wam zrobie zdjecie i wysle, zdradze tylko ze rzucilam sie na fiolet 🙂
juz zamawiam powoli bo zostaly 2 tygodnie a na niektore rzeczy trzeba czekac do 14 dni 😞

aaaa i mam taki sam bebenek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka ...żyje tu ktos jeszcze ...jak tam wasze maluchy..moja przechodzi sama siebie ...weszła w etap leku o mame i jak tylko chce sie od niej oddalić płacze jakby ja ze skóry obdzierali i nie przestanie chocby nie wiem co...nawet babcia z ulubiona ciocia do których zawsze leciała jak na skrzydłach sa beeee...nawet naczyn zmyc bez niej nie moge tylko uwiesi mi się nogi i płcze że jej nie trzymam a jak kieruje sie w strone drzwi wejściowych to po prostu cała moja ulica ja słyszy i tak mam juz cały tydzien ..po prostu padam cały czas z mała bo inaczej płacz i płacz i płacz....nawet na spacerze jak wsadze ja do wózka to płacze bo mnie nie widzi bo ona siedzi tyłem do mnie no katastofa 😠 🤢 😞 😠..wy tez tak macie czy tylko ja mam znowu takie szczęście...a pogaoda superrrrrrrrrr nareszcie!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarysiA no właśnie czekamy na odzew od Ciebie
Jak mąż???
Jak tam przygotowania do pierwszych urodzinek? Monia ma już imprezę za sobą, A Wy dziewczyny? Co kupujecie maluchom? Co przygotowujecie? Dużo gości?
MY JUZ W NOWYM MIESZKANKU 🙂 ale żeby go wykończyć tak do końca potrzeba nam jeszcze z 13 tys. 🤪 bo nie mamy pralki, żyrandola w kuchni, i dużo jeszcze innych pierdół a kasy już brak/.... Niestety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Spoznione,ale szczere zyczenia dla Marcelinki z okazji roczku!!!Kochana rosnij zdrowo,badz zawsze taka szczesliwa i usmiechnieta i daj mamusi polozyc wczesniej sie spac 🙂 🙂Buziaki od brzuszkowej cioci i kuzynki:*:*:*

Hey dziewczyny.Teraz bede juz pewnie do was czesciej zagladac.Tesciowa wczoraj wyjechala i jakos tak cicho sie zrobilo,nawet nie mam sie do kogo odezwac 😞 Juz sie przyzwyczailam do tego,ze jest..A ja wysiadam.Ostatnie noce malo spimy.Dzis np zasnela po polnocy,a o 6 juz wstala..chodzi i jeczy,a ja mam juz dosc.Jestem wykonczona i nerwy mi siadaja!Ja nie wiem,co jest z tym dzieckiem!!Poddaje sie.Ok rozumie,ze dziecko nie spi na zeby,ale przeciez zeby nie ida non stop od 5 miesiaca!!Na palcach jestem w stanie wyliczyc nocki ktore przespala ladnie bez rzucania sie,zrywania i placzu 😞Jak tak dalej pojdzie,to oszaleje..
Marysia u nas bylo to samo przez ok 2 miesiace,ale na szczescie minelo jakies czas temu,calkiem niedawno:P Podobno jest to normalny etap w rozwoju dziecka
Madzia super,ze juz u siebie 🙂I nie martw sie,zdazycie sie powolutku urzadzic 🙂Nic na sile.To teraz czekamy na zdjecia pokoiku 🙂 🙂
Edyta widze,ze nie proznujesz 🙂Szkoda,ze blizej nie mieszkasz,bo bym sie do ciebie zglosila hihi 🙂I na twoje foty tez czekamy.Zarowno z zakladu,jak i roczku.A na naszym torcie zdjecie bylo jadalne i nie z marcepanu.Ale szczerze,to nie wiem z czego to robili
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia my sie za 2 tyg przeprowadzamy,tyle,ze nie na swoje:P.Juz sie doczekac nie moge i cale dnie siedze i kombinuje,co tu jeszcze dokupic i jak sie urzadzic 😁 😁 A co do kasy,to tez nie mam co sie rzucac,bo prawie 2tysiace funtow na poczatek musze wywalic 😉 😉No,ale w koncu mloda bedzie miala gdzie biegac hihi 🙂Mieszkanie jest niby urzadzone,ale ja juz mam swoja wizje..wlasnie jestem na etapie szukania sofy rozkladanej na lozko i jakiejs fajnej lawy do salonu.Mam juz dwie kanapy do wyboru..jedna podoba sie mi,druga mezowi...bedzie problem 😁 A wam sie ktora bardziej podoba?
Ta podoba sie mi:
http://www.ebay.co.uk/itm/New-Supra-Faux-Leather-2-Seater-Sofa-Bed-Cuba-Modern-Couch-Adjustable-Furniture-/110780756276?pt=UK_Home_Garden_LivingRoom_Sofas_UK&var=&hash=item5f78a91bb2

A ta mezowi:
http://www.ebay.co.uk/itm/140683409565?var=440041746512&ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Musze wam sie pochwalic,ze dostalam dzis perfumy w prezencie od sasiadki...kurde,zanioslam jej ciasto marchewkowe,a ta mi z Diorem wyskoczyla 😁 😁 Normalnie,az mi szczeka spadla...te perfumy dostalam 🙂
http://www.boots.com/en/DIOR-JADORE-Eau-de-Parfum-Spray-50ml_2972/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ACH MÓJ UKOCHANY DIOR...MONIA JA TEZ CHCE TAKA SĄSIADKĘ...DZIEWCZYNY IESZĘ SIE Z WAMI Z NOWYCH GNIAZDEK...MADZIA Z CZASEM WSZYSTKO SPOKOJNIE I BEZ STRESU O KASKĘ URZĄDZISZ ...W SUMIE PRALKA NAJWAŻNIEJSZA BO SAMA NIE WYOBRAŻAM SOBIE ŻYCIA BEZ NIEJ CHYBA BYM UMARLA JAK BY MI SIE ZEPSULA ..NIE JADLABYM NIE PILA I SIEDZIALA PO CIEMKU OBY TYLKO MIEĆ PRALKĘ 😜 😮
MADZIA WEŹ MI PRZYPOMNIJ KTÓREGO URODZIAŚ SWOJĄ NIUNIĘ BO MI SIĘ JUZ WSZYSTKO MIESZA A NIE MAM GDZIE PODEJRZEĆ?
CO DO URODZIN TO MY ROBIMY W NIEDZIELĘ DOKLADNIE W DZIEŃ URODZIN 25MARCA BĘDZIE OKOLO 30OSÓB...I POMYSLEĆ ŻE TO NAJBLIŻSZA RODZINA 🤪 😮 🤢ROBIĘ OBIAD A POTEM TORT CIASTO KAWA I HERBATA I BASTA ...NIE MAM SIL NA WIĘCEJ....CO DO MĘŻA TO DOCHODZI DO SIEBIE ...NIE BYO Z NIM CIEKAWIE W SUMIE PO WYJŚCIU ZE SZPITALA NADAL BY JAK MALE DZIECKO NAWET CHODZIĆ NIE MÓGL...CALE SZCZĘŚCIE WRACA JUŻ DO SIEBIE...POWOLI...ODBIO I POSZARPALO MU MIĘŚNIE ZROBIL SIE DUŻY KRWOTOK WEWNETRZNY BO PRZERWALO TĘTNICE ..I POMYŚLEĆ ŻE TO WSZYSTKO OD SILNEGO UDERZENIA...PRAWIE 2TYG W SZPITALU ALE PRZYNAJMNIEJ NIE BALAM SIĘ O NIEGO...JAK WRÓCIL DO DOMU TO JAKBY MI PRZYBYLO TRZECIE DZIECKO PADALAM NA TWARZ W TYCH DNIACH ALE PO TO SIĘ MAMY NAWZAJEM ABY BYĆ PRZY SOBIE JAK TRZEBA! 😉
MOJA MATI CHYBA TEŻ ZĄBKUJE ALBO 4KI ALB 5TKI...ZNOWU MARUDZI CAYMI DNIAMI I NOCAMI POMIJAJAC FAKT ŻE MAKABRYCZNIE PACZE JAK JEJ ZNIKNĘ Z OCZU 🙃 😠 😞
MONIA CO DO KANAPY TO MI SIĘ PODOBA TWOJA OPCJA...JEST ŚWIETNA!!!!!!
A CO DO PREZENTÓW TO JA MALUTKIEJ NIE KUPUJĘ NIC NIC NA URODZINY SAMA IMPREZA TO WYDATEK WIĘC MUSI TO ZROZUMIEĆ POZA TYM NIE SĄDZE ABY ZAUWAŻYLA BRAK PREZENTU OD RODZICÓW JAK DOSTANIE I TAK MASĘ OD SWOICH GOŚCI 😉
DOBRA UCIEKAM BO OBIECALAM SOBIE ŻE SIĘ DZIŚ WYŚPIĘ 😁 😮 🤢 🤔JAK DA RADĘ 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marysia - NIkola jest z 23 marca - urodziła się trochę wcześniej niż Martynka.
Dobrze, że z mężem lepiej. Ja też nie kupuje prezentu - chociaż miałam kupić, ale teraz mam masę wydatków, poza tym już na same dekoracje: balony, serpentyny, serwetki, świeczki wydałam 100zł. U nas będzie 20 osób, z tym że ja robię obiad a potem wędlina, sałatki no i jakieś przystawki. Urodziny o 16 i myślę że max do 21 - bo chcę się wyspać 😁 My robimy w tą sobotę. Nie mamy jeszcze sofy 😁
Monia podoba mi się bardziej Twoja opcja.... I gratuluję przeprowadzki, dużo większe mieszkanko?
Jula jest super, czy któraś dziewczynka jeszcze chodzi? Martynka? Marcelinka? Bo mój tłuścioszek to nawet stanąc sam nie umie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey babeczki.My od 5 juz na nogach..Moje dziecko drugi raz w zyciu zrobilo kupe w nocy i pierwszy raz przez sen...potem na nastepna obudzila sie o 5 i juz nie spimy 😞 Jest 7 a my juz 5 kup zaliczylismy 😞Nic nie chce jesc,ani pic i tak strasznie mi jej szkoda 😞 😞 😞Dalam jej wegiel,ashton powder i diclofor.Jak do jutra jej sie nie poprawi,to ide do lekarza,bo tak juz 5 dzien sie meczy 😞 😞Marysiu ciesze sie,ze z mezem juz lepiej i strasznie ci wspolczuje 😞Nie wyobrazam sobie takiego sajgonu..Co do kanapy to meza wersja juz nieaktualna..powiedzialam mu,ze jego jest brzydka i nie postawie takiego paskustwa w salonie 😁 😁 I jak chce,to moze inna znalesc,a on wzial komputer i kupil moja 😁 😁 Kurde,jak moge go nie kochac..Madzia my mieszkamy teraz w malej kawalerce,a przeprowadzamy sie na 2-pokojowe mieszkanie,z czego salon jest mega wielki 🙂 🙂Ciesze sie jak cholera,bo mieszkania szukalam ponad pol roku i jak dzwonilam z ogloszenia to od razu bylo dowidzenia,jak mowilam,ze z dzieckiem 😞 Paranoja tu jest pod tym wzgledem.A co do prezentow to my mlodej kupilismy ta spacerowke,a potem jeszcze w dniu urodzin rowerek.Zdjecia sa na fb jak cos 😁 Nam jest tu o tyle latwiej cos kupic,ze dostajemy tygodniowki,a do tego dla porownania ten rowerek to sa 3h pracy Piotrka....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NOCO DO CHODZENIA TO MOJA MARTYNKA JEST JUŻ BLIŻEJ NIZ DALEJ...DZIS NAWET SIĘ UŚMIAŁAM BO WIDZE ŻE OSTRO SIĘ WZIĘŁA ZA NAUKĘ CHODZENIA SAMA...WSTAJE PRZY CZYM MOŻE ODWRACA SIE I STARTUJE ..UJDZIE TRZY CZTERY KROKI I KLAP NA PUPCIĘ POTEM WRACA W TO SAMO MIEJSCE CO STARTOWAŁA NA CZWORAKA I ZNOWU WSTAJE I STARTUJE I TAK W KÓŁKO... 😜 🤪JESTEM POD OGROMNYM WRAŻENIEM BO PARĘ DNI TEMU ZA NIC W ŚWIECIE BY TAK SAMA NIE ZROBIŁA ..PRZECHODZIŁA DWA TRZY KROCZKI ALE MIĘDZY NAMI...LUB NP OD KANAPY DO MNIE JAK JA WOŁAŁAM ALE ŻEBY SAMA OT TAK TO DOPIERO DZIŚ 🤪...POZA TYM OD JAKIŚ DWÓCH TYGODNI UMIE STAĆ SAMA BEZ TRZYMANIA SIE CZEGOKOLWIEK...A WCZEŚNIEJ OD RAZU KLAPNĘŁABY NA PUPCIE TERAZ JUŻ DAJE RADĘ 😜 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ALE MAM DZIS LENIA MOŻE KTÓRAŚ Z WAS KOPNIE MNIE W TYŁEK ABYM SIE W KOŃCU RUSZYŁA CAŁY DOM DO SPRZĄTANIA...NIC NA URODZINY JESZCZE NIE ZAPLANOWAŁAM PRÓCZ TEGO ŻE SĄ ...TY MADZIU PRZYNAJMNIEJ JUZ OZDOBY KUPIŁAŚ...A JA DALEKO Z WSZYSTKIM W LESIE...JEDYNIE TORT ZAMÓWIŁAM I CIASTO...A I MĘSKO NA OBIAD ABY SIE PÓŹNIEJ NIE MUSIAŁA MARTWIĆ...DOBRZE ŻE SIĘ JUZ NOWALIJKI POJAWIŁY TO IMPREZA BĘDZIE IŚCIE WIOSENNA...COS EDI SIE OSTATNIO NIE UDZIELA....ZAPRACOWANA...W ZWIĄZKU Z TYM SALONEM...JA NA JESIENIA OTWIERAM SWÓJ INTERES...BO DO PRACY NORMALNEJ PÓJŚĆ NIE MOGĘ ZRESZTĄ W NASZYCH STRONACH WIĘCEJ ZAROBIE SIEDZĄC W DOMU NIŻ PRACUJĄC...1500ZŁ MAX...A GDZIE ODJĄĆ EWENTUALNE DOJAZDY ITP...
MONIA CO DO KUPEK JULCI TO U MNIE WPROST PRZECIWNIE TRUDNO JEJ JA ZROBIĆ ...BO NIC W SUMIE NIE PIJE TYLKO CYCKA SSIE...JAK MÓJ SYNEK MIAŁ TKIE AKCJE TO DAWAŁAM MU JAGODY...I NASTĘPNEGO DNIA MIAŁAM SPOKÓJ...SPRÓBUJ ALE OSTRZEGAM PRZED PLAMAMI NIE DO WYBAWIENIA 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey babeczki.Napatrzec sie na wasze slicznotki nie moge 🙂Az milo wejsc na forum,zeby takie cuda zobaczyc 🙂A jak sie pozmienialy 🙂Matko,zupelnie inne dzieci.Marysiu zdrowka wam kochani zycze,bo ciagle was sie cos czepia:*U nas na szczescie juz jest wiosna i strasznie sie ciesze.Co do kupek,to okazuje sie,ze to jednak nie zeby,tylko prawdopodobnie od nadmiaru laktozy.Mam jej ograniczyc mleko do 1 butelki na dobe i nie na noc.I to nie z puszki,ale nallepiej kozie,bo jest latwe do trawienia.No,albo krowie,ale pelnotluste.I co 2-3 dni mam mlodej witaminki w to zakraplac.Lekarz uznal,ze nie jest odwodniona,ale moze miec infekcje i kazal kupe do badania przyniesc.Juz zapakowana czeka,bo na bilans dzis idziemy.Poszlam tez zaniesc mlodej wlosy do chinczyka,bo oni z nich sa wstanie wykryc wszelkie problemy typu alergie,nietolerancje,poziom witamin czy nawet alergent w mleku matki...no i weszlam z siostra,bo ona tam testy robi swojej corce i pani do niej mowi:ooo coreczka widze dobrze juz wyglada,ale ta malutka co taka odwodniona?Nieciekawie mi to wyglada...od razu zaczela wypytywac jak tam kwestia picia,jedzenia i mowila,ze nie jest normalnym rozwolnienie przez tyle czasu...teraz czekam na wyniki.Wczoraj mloda dostala kozie mleko w poludnie,na noc obiadek i w nocy tylko wode...nie spalam cala noc,bo sie rzucala i miala jazde,ale przynajmniej poranna kupa nie byla sama woda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...