Skocz do zawartości

Dziewczyny,ktore zawsze ze soba pisaly:) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Padam.Blagam,niech dzis mi mala da pospac,bo naprawde nie wyrabiam.Nie wiem kiedy ostatnio spalam dluzej niz 3h na dobe..conajmniej miesiac temu.Padam na ryj i wyc mi sie chce ze zmeczenia.I pewnie dlatego tez ciagle chce mi sie jesc,bo organizm tez nie wyrabia.W koncu nie sama kawa czlowiek zyje no nie?Jestem nieprzytomna z niewyspania.Modle sie,zeby dzis mi dala troche pospac....ale pewnie i tak bedzie walka o mleko...bo na noc nie dostala i w nocy tez nie bedzie...ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MONIA SĄ CHWILE KTÓRY SĄ CIĘŻKIE ..SĄ CHWILE KIEDY ŁZY PŁYNĄ SAME...SA CHWILE KTORE PRZEMINĄ WIECZNIE I ŻAL ŻE MINĘŁY POZOSTANIE...

I TAK TEŻ JEST Z CHWILAMI KTÓRE TERAZ MAMY PRZY NASZYCH POCIESZKACH :o)

DASZ RADĘ MONISIU ..MUSISZ...JESZCZE TROCHĘ A BĘDZIESZ SIĘ Z TEGO ŚMIAŁA ..PAMIĘTAM JAK SIĘ CZUŁAM I CO MYSLAŁAM PRZY MOIM PIERWSZYM DZIECKU TYM RAZEM WIEM ŻE TRZEBA TO PO PROSTU PRZETRWAĆ...DASZ RADĘ ...SPÓJRZ NA SWOJE MAŁE SŁONECZKO I POMYŚL CZY MOGŁABYŚ INACZEJ?PEWNIE NIE..WIĘC GŁOWA DO GÓRY NIEBAWEM BEDZIE LEPIEJ :o)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki Marysiu za slowa pocieszenia.Caly czas wierze,ze bedzie lepiej.Dzis mialam pobudki srednio co godzine,leb mi peka i wysiadam...Ale musze wytrzymac i nie dawac jej tego mleka,bo to dla jej dobra.2 dni dostaje po 1 butelce mleka koziego w dzien i juz widze poprawe.W koncu zeszly jej te paskudne since spod oczu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MADZIA WSPÓŁCZUJĘ...WAŻNE ABY NIKOLA DUŻO TERAZ PIŁA NAWET JEŻELI MIAŁBY ZARAZ PO TYM WYMIOTOWAĆ...PRZECHODZIŁAM TO Z SYNKIEM I WYMIOTY I BIEGUNKA(DOSŁOWNIE SAMA WODA)ALE DUŻO MU DAWAŁAM PIĆ I OBYŁO SIĘ BEZ SZPITALA... 😉PODAWAJ JEJ WSZYSTKO CO PŁYNNE...A JAKOŚ PRZETRWACIE...POZA TYM PRODUKTY ZATWARDZAJĄCE TAKIE JAK BANANY,CZEKOLADA...WIEM ŻE TO DZIWNE ALE JA TAK WYCIĄGNĘŁAM SYNKA Z TGO ŚWIŃSTWA A MIAŁ WTEDY OKOŁO 1,5ROKU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ta moja ŁOBUZIARA mnie wykończy od samego rana tylko wyje i wyje...już sił nie mam aby to znosić...i wszystkiego próbowałam...głodna nie jest..zęby raczej nie po prostu mnie terroryzuje...co robić...mąż wyjechał a ja nawet nie mam jak wyjść by ochłonąć ...ae za chwilę oszaleję...nawet teraz stoi obok mojej nogi i płacze...radzą aby być konsekwentną ale ja juz nie moge dłużej...wiem żę jak ją wezmę na ręce to wszystko jej minie ale nie moge bo sie to nigdy nie skończy...macie takie chwile z waszymi dziewczynkami...?oooo uspokoiła sie na chwilkę..eeeeeeee płacze znowu.... 😞 😞oszaleję zaraz!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marysiu znam to,
Teraz Nici jest chora wiec nie umiem jej odmówić. Ale jak jest zdrowa to się nie poddaję i nie biorę jej, choć mi ciężko - ale staram się z nią rozmawiać, bawić się na podłodze, pokazywać jej jakieś ciekawe rzeczy żeby się zajęła. Ciągle wyciąga ręce i płacze bo chce żebym ją wzieła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey mam wyniki od chinczyka.W koncu wiem co jest grane.Julia ma alergir na mleko,wszelkie produkty mleczne,laktoze,wieprzowine czyli kielbaski czy boczek tez,czarna pozeczke,cebule,szczypior i czekolade.Alergenty dzialaja w 35-65% w zwiazku z czym raz w tyg mam jej te produkty podawac w niewielkiej ilosci i nie wszystkie w tym samym czasie.Troche nam to zycie skomplikowalo,ale przynajmniej wiem,na czym stoje.Marysiu nawet dzis mialam taki dzien i mam jej serdecznie dosyc...a do tego spalam cale 3 godziny,bo nie wiedzialam do dzis,ze mala ma alergie na szynke,a duzo jej zjadla na kolacje i plakala do 6 ranooo.wysiadam...i jeszcze ta przeprowadzka jest na mojej glowie,bo Piotrek wraca z pracy i pada na ryj,bo maja zapieprz.Ale jutro mam plan w domu lezec,bo plecy daja sie we znaki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonisiaD napisał(a):
Magda jak Niki?


ok, tzn. nie ma goraczki, ale za to ma wysypkę - nie wiem od czego.
Monia ale masz chodzące cudo 🙂
A Ty masz kontakt z Salamandrą/Patrycją co kiedyś z nami pisała? CO tam u niej i Alexa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Juz odpisuje.Przepraszam,ze dopiero teraz,ale wczesniej tylko linka wrzucilam i polecialam do Julii,bo sie obudzila.A wiec z Pati piszemy na fb.U nich wszystko ok.Aleks niestety rowniez ma alergie,ktora objawia sie czerwonymi polikami.Poza tym dalej karmi piersia i nie moze sie przelamac do odstawienia.A i maly doczekal sie w koncu zeba,ktorego w niewiadomy sposob po tygodniu stracil:P A jak chcesz podejrzec malego,to mam ja w znajomych na fb-Patrycja Kowalczyk.Dobra,ja znikam pod prysznic i spac,bo plecy mnie tak bola,ze sie z bolu wije 😞A jutro musze wszystko spakowac...Ehhh.A tak sobie mysle,ze moze Niki miala 3-dniowke?Bo przy niej ma sie wysoka goraczke a po 3 dniach wystepuje wysypka.Ile u was temperatura trwala?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niki gorączkowała 5 dni,
wysypka jescze na plecach się utrzymuje - czyli już 3 dzień.
Ciągle śpi, śpi około 18 godzin na dobę 🤔
Eh.... zdjęć Alexa nie zobaczyłam, bo Patrycja ma galerię zablokowaną.
Monia pozdrów Patrycję i Alexa - bo tak sobie o nich przypomniałam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO JA TEŻ MYŚLĘ ŻE TO BYŁA TRZYDNIÓWKA TYPOWA WPROST...MIAŁA SZCZĘŚCIE NICI ŻE TO TO A NIE TYPOWA GRYPA ŻOŁĄDKOWA...A MOJE DZIECIAKI NADAL SMARCZA SIE I KASZLA A SZCZEGÓLNIE SYNEK ...JUTRO JADĘ Z NIM NA PRYWATNA WIZYTĘ I POPROSZE O ZASTRZYKI ...MAM DOŚĆ PATRZENIA JAK SIE MĘCZY Z TYMI CHOROBAMI...PRAKTYCZNIE 3TYGODNIE W MIESIĄCU JEST CHORY...TO WPROST NIENORMALNE!!!W ŚRODĘ SKOŃCZYŁ BRAĆ ANTYBIOTYK DZIS PIĄTEK A ON MIAŁ TAI ATAK KASZLU W NOCY ŻE AZ ZWYMIOTOWAŁ WSZYSTKO CO ZJADŁ NA WIECZÓR...POZA TYM TE WIECZNE SMARKI I CHRAPANIE NOCĄ ...GDZIE ŻEBY NIESPEŁNA 4LATEK CHRAPŁ GORZEJ NIŻ STARY CHŁOP...ZAWSZE PORÓWNUJE GO DOCHRAPANIA MOJEGO OJCA A JEGO DZIADKA...NO IDENTYCZNIE ALE MÓJ OJCIEC MA 55LATI JEST GRUBASKIEM A SYNEK ...CHUDZINKA NA DODATEK Z ANEMIĄ CO OSTATNIO ODKRYŁAM ROBIĄC MU BADANIA KRWI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej...DZIEWCZYNY TAK SIĘ ZASTANAWIAM CZY KTÓRAŚ Z WASZYCH DZIEWCZYNEK ZA WYJĄTKIEM JULII JUŻ CHODZI...MOJA MAŁA ZATRZYMAŁA SIĘ W MIEJSCU SAMODZIELNIE PRZEJDZIE KILKA KROKÓW I KLAP NA PUPCIE I RESZTĘ TRASY POKONUJE NA CZWORAKA...A RACZEJ BOKIEM NA CZWORAKA BO JA JUZ CHYBA KOLANKA BOLĄ OD TEGO CIĄGŁEGO RACZKOWANIA...TRZYMANA ZA RĄCZKI PĘDZI JAK SZALONA TO SAMO ZA JEDNĄ RĄCZKĘ ALE SAMA WIDZĘ ŻE SIE BOI...

A EDI POWIEDZ MI JAK TAK KWESTIA NACZYNIAKA U MARCELINKI...JA CAŁY CZAS OBSERWUJE U SWOJEJ MARTYNKI I POWOLI ZNIKA ALE BARDZO POWOLI...MARTWI MNIE TO BARDZO BO OSTATNIO OGLĄDAŁAM O TYM PROGRAM...I SIĘ BOJĘ EWENTUALNYCH POWIKŁAŃ BĄDŹ SAMEJ ŚWIADOMOŚCI ŻE JAK NIE ZNIKNIE BĘDE MUSIAŁA JĄ OPEROWAĆ 🤨 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co się dzieje Monisiu że tak piszesz?moja odpukać humorek jej wrócił ale momentami tak mi daje czadu że sama nie wiem jak się wtedy nazywam...ciągle kaszlą i kichają ja wysiadam ...Święta Wielkanocne w weekend a ja nic nie zrobiłam...aaa co tam kurka mam dwoje małych dzieci olać resztę...porządek w domu w miarę jest ...ciasto kupie sałatke zrobię mięsko upiekę...święconkę przygotuję bo to nasza tradycja którą chcemy przekazać dzieciom...gości w tym roku nie przyjmuję sama jade sie gościć więc w sumie w tym roku mi sie upiecze 😁 i suuuperrrr bo moja Martynka nie chce mi za bardzo pozwolić na zrobienie czegokolwiek bez jej obecności ...taka przylepa cały czas przy mnie i ze mną!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julia cale dnie jeczy,placze,nawet Piotrek,ucielesnienie spokoju ma czasem dosc.Do tego w nocy nie spie,moze 2-3 godziny w ratach,bo ona sie strasznie rzuca,a o 7 juz wstaje "lewa noga" i tak dzien w dzien...a tu w tym roku wielkanoc u nas,musze wszystko przygotowac,sprzatam caly czas po przeprowadzce i juz naprawde jade na rezerwie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...