Skocz do zawartości

Mamusie rocznik 91,łączmy się! | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

witaj Magdaleno moja imienniczko;_)
czuje sie dobrze, nie najgorzej i nie wspaniale dokuczają mi czasami mdłości, skurcze, drętwienia rąk itp typowe objawy ciąży 😁
zazdroszczę Ci że masz swojego malucha juz przy sobie, a ja muszę czekać jeszcze tyle czasu... tym bardziej że nie wiem co skrywa sie w brzuszku 🙂
opowiadaj jak Ci przebiegała ciąża i daj jakies fajne wskazówki jak przetrwać ja pod koniec jak najmniej boleśnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Madziu 🙂 Moja ciąża przebiegała niestety z problemami-przedwczesne skurcze-ale ie bylo z nim az tak zle,wszysko dalo sie opanowac. Męczyly mnie uplawy,bole podbrzusza,bolesne skurcze lydek (bralam na nie magnez 3 razy dziennie i pomoglo) nad ranem,pod koniec zalecam NAPRAWDE lezec lezec leżeć , przenosilam ciaze o prawie 2 tygodnie,probowalam wszystkiego ale TO NIC NIE DAJE,maluszek wyjdzie kiedy bedzie chcial 🙂 🙂 🙂 🙂 Wiesz kochana na moje oko będziesz miala córe,ale moze byc chlopiec 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zobacz jakie masz celne oko 🙂
dziś na 3d wyszło że córcia 🙂
jestem szczęśliwa 😉 , ciąża przebiega mi w miare dobrze ale skurcze też mam już i córcia napiera główką na szyjkę dlatego musze uważać, do tego slub za tydzień i dzis sie dowiedziałam że termin mam dwa tyg wcześniej z września wyszedł sierpień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 ja co prawda jestem rocznik 90 ale co tam....mam juz dwóch wspanialych synków. oskara 3i pol roku i huberta 9 miesiecy jestem sierpniówka 2010. i tez bralam slub bedac juz w dosc zaawansowanej ciazy i szczerze mowiac o 22 godzinie chcialam juz z niego zwiac tak mi nogi puchly ze chodzic nie moglam. ehhh branie slubu bedac w ciazy to nienajlepszy pomysl w zyciu juz bym takiego bledu nie popelnila meczarnia. ale czego sie nie robi z milosci!! aaa i czerwiec to najlepszy miesiac w roku na sluby... trzymajcie sie kochane mykam spac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj asiu 🙂
ja czuje sie dobrze wiec mysle że i ślub będzie spokojny, na pewno bede uważać na córcie 🙂 tak madziu Będzie to
Nadia Magdalena 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...