Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Aleksandra86 no to tak jak ja w dzień staram się nie spać. a powiedzcie mi kobietki jak przygotowania u Was do przyjecia maluszka pod swój dach ?. Bo jak kompletnie nie wiem za co mam sie zabrać od czego mam zacząć zakupy .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

moniquee- przejrzyj sobie nasz wątek, przede wszystkim zakładkę : lista zakupów, co zabrać ze sobą do szpitala.
U mnie przygotowania na etapie- 9 par body w rozmirze 68 ktore kupiła moja mama 😉 wiecej nie kupuje, jutro pojade zobaczyc jak się ma moje łóżeczko. 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tynka90 co do szpitala zabrać to już czytałam. Body,pajacyki, itd już mam 😉 ale dla mnie to jednak za mało . Nawet 3 pary bucików oryginalnych już mam dla mojej ślicznotki 😉 😉 Łóżeczko to teście zdeklarowali się ze mi kupią 😉 Wózek już mam śliczny zielony. I zaczynają się dni ze coraz częściej o porodzie zaczynam myśleć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z mężem tyle dobrego,że z pieniędzy weselnych odłożyliśmy sporo pieniędzy właśnie na dzidziusia. Stwierdziliśmy,że trzeba zrobić listę i kupić wszystko za jednym razem. Jakoś w to nie wierzę bo znając życie to zawsze się jeździ i "dokupuje" 😉 Ja ciągle myślę o tej wanience ze stelażem. Cholercia, praktyczniejsze niż wstawianie jakiegoś stolika do łazienki. Stojak zawsze się złoży i po problemie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekuje Wam 🙂 Dziewczyny trzymam i za Was kciuki, na pewno bedzie wszystko dobrze, ale wam wspolczuje czekania wiemy jak to jest. Ja mialam ostatni tydzien koszmary, ze dziecko chore, ze nie zdarzylam do lekarza i w ogole ze przegapialam wizyte. Masakra.Witamy Monique 🙂 my tez narazie mamy tylko wozeczek, i 14 par skarpetek 🙂 🙂 🙂 powoli, ja juz zaczynam sie rozgladac za ciuszkami tym bardziej po dzisiejszym dniu. Moj N stwierdzil ze dla pierwszej dzidzi ubranka beda wszystkie nowe, hihihi zobaczymy jak zobaczy ile to nas wyniesie, co powie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
słyszeć i widzieć (dodatkowo praktykować) to dwie różne rzeczy...
Oczywiście można przewinąć dzidziusia np na łóżku ale jedna z wspomnianych przeze mnie moich przyjaciółek była po cesarskim cięciu i tylko w pozycji stojącej nie czuła bólu po cięciu- taki przewijak był dla niej idealny.
Ile mam tyle opinii - prawo wyboru mamy wszystkie 🙂 Ja jak do tej pory mam spore wątpliwości jaki kupić wózek to w kwestii tego przewijaka z wanienką jestem w 100% przekonana ,że dokonałam dobrego wyboru 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monisiaj gratuluje synka. Imie sliczne. Witam moniguee i gratuluje corci. Tynka masz zgrabny brzuszek. Na 10 chlopcow sa 3 dzieczynki. Tabelke wkleje wieczorem. Ja mam jutro wizyte i nie moge sie doczekac. Ja nadal wiecznie spie. Ale to tez z nudow bo ja siedze w domu sama. W koncu ile mozna sprzatac. Tez mi sie nie chce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam już troche rzeczy. Część dostałam a część kupiłam zaglądając tu i tam 🙂
Reszty boje sie jakoś kupować nie wiem dlaczego może dlatego że jesteśmy przed wizytą i dopiero w piątek sie uspokoję. Wózek dostanę w pierwszych dniach listopada. Łóżeczko mama kupi tez jakoś w listopadzie.
A mam pytanko co do kosmetyków - pytanko do mam i do tych co dopiero teraz zostana mamami 🙂
Jakie używaliście lub będziecie używać?
I jakie chusteczki nawilżające są najlepsze? rzeczywiście nie podrażniają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aleksandra , każda dzidzia jest inna i dla każdej będzie lepsze coś innego - moja córcia najlepiej znosiła kosmetyki Penaten a na odparzenia sudocrem . Teraz słyszałam ,że kosmetyki Hipp ponoć cieszą się dobrą opinią. Wejdź na blog www.dzieciowo.pl - tam jest opisanych wiele kosmetyków ,pampersów itp dla dzieci i opinie mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przewijak super. Chciałam taki kupić tutaj, ale cena była 5 krotnie wyższa. Mamy zatem wanienkę ze stojakiem i nigdy bym tego nie zamieniła na nic innego. Przewijak mam inny i do dzisiaj go używam i nienawidzę przebierać na łóżku, jak jesteśmy gdzieś w gościach. Jak już Wam zaczynają kręgosłupy dawać znać, to pod koniec ciąży będzie jeszcze gorzej, a jak maluch się urodzi i dojdzie mu jeszcze pare kilko to już w ogóle tragedia, bo wtedy ból jest nie do zniesienia. A wtedy wanienka na stojaku i przewijak sa jak lekarstwo! Ja jak przez miesiąc u mojej mamy zmieniałam pieluchy u Natalii na łóżku jak miała 5mcy to wyłam z bólu jak miałam się schylać. A teraz Natalia nie lezy spokojnie na łózku i jest szarpanina. Na przewijaku jest święty spokój. Zastanówcie się nad zakupem tak potrzebnych gadżetów, bo kręgosłup jest tylko jeden, a przy małym dziecku wysiada szybko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki, ale sie rozpisalyscie przez te 2 dni 😉) zerknelam na ostatnie posty 😉) ja tez na poczatku uzywalam kosmetyki nivea baby, a z czasem zaczelam kupowac tansze chusteczki nawilzane 🙂 a pieluchy pampersy caly czas 😉az do skonczenia siusiania w pieluche 😉pozdrawiam cieplo i zycze milego wieczorku 🙂dzis mąż ma mi przywieść od tesciów ze strychu pudlo z rozmiarkami ubranek po Oliwce 56-68 juz nie moge sie doczekac kiedy znów je wezmę do reki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie..
Witam wszystkie nowe brzuchatki na luty.super że jest nasz coraz więcej 🙂
Gratuluję tez wszystkich pomyślnych wizyt u lekarza i trzymam kciuki za te,które się do lekarza wybierają..Ja też mam wizytę w piątek ale to głównie po zwolnienie,a dopiero będziemy się umawiac na usg..
Co do zmęczenia w dzień,to ja mam tak ze całą noc nie moge się wygodnie ułożyć a od 2 dni mimo ze nie pije wieczorem to latam na siusiu co 2 godziny...masakra..a potem w dzień strasznie chce mi sie spać,ale podobnie jak wy nie daję za wygraną i nie kładę się..
A dziś aż trochę się wystraszyłam bo jak chodziłam to strasznie kręciło mi się w głowie..to już mama kazała mi się zdrzemnąć a potem maż przywiózł mi czekoladę z orzechami to mi przeszło...
wam też czasem kręci się w głowie..?




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc brzuchaczki.
Ja juz wstalam i kawe pije. Maz spi, jedziemy dzis malucha podgladac. Z pol godziny temu moj synek mial czkawke. Czytalam, ze jak maluszek ma czkawke to dobrze, bo uczy sie oddychac. Timecontrol pisalas cos, ze przywiozlas przepisy od tesciowej, wrzuc cos fajnego. Ja lubie sprwadzone przepisy. Zycze milego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...