Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

A ja nigdy nie lubiłam tych koszulek z napisami "Córeczka Tatusia" albo "syn prezesa" 🥴 Wywoływały u mnie zawsze uśmiech politowania dla rodziców,którzy nakładali coś takiego przedszkolakom. Ogólnie nie przepadam za nadrukami na ubraniach,może stąd ta niechęć do bluzek tego typów,ale każdy lubi co innego.
Co do wagi- Aleksandra masz rację. Ja się tu martwię o swoją wagę a nie o dzidziusia... zła mama ! zła 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Mamusie i Dzidziusie:*
Ja już wstałam bo idę na te wyniki wstrętne 😞
Dzięki Agnese za ten link 🙂
Ja chcę sukienkę bardzo prostą właśnie myślałam nad taką odcinaną pod biustem 🙂
Będę musiała coś poszukać,bo może w ta sukienkę ubrałabym się np. na wesele czyjeś....
Dlatego chcę prostą sukienkę 🙂
Moje maleństwo bombarduje strasznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuchatki.
M juz pojechal do pracy, zrobil mi rano kakao. Juz zdazylam sobie upiec kasztany i je zjesc.
Timecontrol czekamy na wynik.
Wioletka dlugo twoj maz pracue /a ma jakise przerwy na obiad i kolacje?/, moze lepiej jak go teraz nie ma, za to wiecej czasu wam poswieci jak dzidzia sie urodzi. W sumie sama nie jestes masz corcie. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc brzuszki.
Wczoraj widziałam dzidzię na usg wszystko jest w porządku dzidzia rośnie waży już 397g i to będzie dziewczynka 🤪 Zosia albo Izabela. w tym tygodniu już ruszam po ubranka. Agnes pisalas że nosisz soczewki ja też mam wadę wzroku i to nie taką małą noszę soczewki na zmianę z okularami. Ty odczuwasz jakąs różnicę w noszeniu soczewek sprzed ciąży i teraz? mnie czasami szczypią oczy jak je noszę cały dzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja postanowiłam dziś grzać się w domku, żeby mnie przeziębienie nie rozłożyło, bo coś czuję że próbuje mnie pokonać, ale się nie dam 🙂 mam książkę do przeczytania (ponoć świetna) więc pewnie się za nią zabiorę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratuluję córci 🙂
Normalnie z tymi wynikami to parodia jakaś:/
Wypiłam 75 g glukozy po 2 godzinach pobrali mi krew...
A miałam mieć dziś robione jeszcze test z krwi na HIV i HCV...
A tu mi babka mówi,że zapraszam mnie za tydzień na wyniki....
A te wyniki na HIV i HCV są gdzieś dalej wysyłane i za 2 tygodnie dopiero będą a ja 7 listopada mam wizytę na 8 muszę iść a o 10 przychodzi lekarz:/
I ciekawe co ja mu powiem jak nie będę miała wyników tych dwóch badań:/
Oj coś czuję,że dzisiaj będzie się działo jak będę odbierała te wyniki po obciążeniu glukozą 😁
A teraz idę spać bo jestem śpiąca...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tomecontrol15 co do sukienki
może coś w tym stylu http://moda.allegro.pl/sukienka-ciazowa-biala-ecru-slubna-xs-4xl-i1866872140.html + jakiś ładny żakiecik
albo takie coś http://moda.allegro.pl/ciazowa-sukienka-szarfa-r-m-biust88-102cm-kolory-i1872129309.html zamiast kokardy można dać np. jakiś ładny paseczek ze świecidełkami +żakiecik
A w jakim kolorze chciałabyś sukienkę? Biała czy np. jakiś ładny jasny pastelowy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malwina a nie mozesz przedzwonic do lekarza i przelozyc wizyty.
Ania gratuluje corci, wpisalam do tabelki Zosie- sliczne imie.
Co do soczewek nosze je 16 lat, nienawidze okularow. Jedynie w zeszlym roku kupilam sobie fotochromy, lecznicze na sloncu robia sie przeciwsloneczne. Uzywam ich tylko jak jade nad jezioro lub morze. W soczewkach moge po 18 h chodzic, zero dyskonfortu. Chcialam sobie zrobic operacje laserowa robia taka w katowicach, ale nie dalam rady czasowo. Moze po porodzie sie skusze. Ja mam wade -4,5. Kiedys straszono, ze przy porodzie jest wysilek i wada sie powieksza. Ale to byly stare tezy. Teraz kazdy wyedukowany dobrze okulista powie ci ze to bzdury. Moja siostra ma 2 razy wieksza wade i jakos jej sie wzrok nie pogorszyl. Ja jedynie sciagam okulary jak plywam, a moj maz na odwrot. Jak jedzie na basen ubiera soczewki. Doslownie jest smiech na sali. Jak on moze plywac w soczewkach? Jednak w pracy nosi soczewki, klimatyzacja strasznie mu przesusza rogowki, ja nie ma z tym problemu. 🙂
Konefka trzymamy dzis za ciebie kciuki. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No niby wynik powinno się robić między 24 a 27 tygodniem 🙂
Agnese tak możesz wrócić do domu tylko nie możesz nic jeść...Możesz zagryzać cytryną i pić tylko niegazowaną wodę 🙂
Ja byłam po glukozie o 7:55 a o 9:55 miałam pobraną krew i też poszłam do domu 🙂
Ale mi dzisiaj to biodro dokucza chyba za dużo pochodziłam 😞
Agnese wiesz powiem lekarzowi,że te durne baby kazały mi przyjść w innym terminie i,że dam mu na następnej wizycie 🙂Z resztą najważniejsze,że zostaną przysłane a to,że na wizycie ich nie będzie to trudno 😞Wizytę teoretycznie mogę przełożyć ale nie chcę bo później mamy jechać na Kaszuby więc nie będzie mi pasowało 😞
Snakerka dzięki za linki ja chciałabym taką ładną sukienkę w jakimś ładnym jasnym kolorze....Nawet jakiś jasny niebieski bądź różowy...Białą suknię to będę miała jak będziemy brać kościelny i będzie duże weselicho 🙂
Masakra a Ci na poligonie znowu napieprzają czołgami aż normalnie głowa podskakuje:/ 🥴 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnes nie wiem czy pozwolą Ci wrócić do domu. Chyba, że będzie z Tobą jeszcze ktoś bo dziewczyny różnie reagują po glukozie. Zdarzają się omdlenia, wymioty itp. ja maiłam 3 razy krew pobieraną przy tym badaniu na początku o godzinie i po dwóch.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...