Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

kurde takie forum to serio pomaga się wymienić doświadczeniami 🙂 ja czuje takie delikatne kłucie w samiuśkim dole :P ale to dosłownie chwilkę i mija i póki co nie czuję tego za często, ale jak będę na wizycie to powiem lekarzowi

w Toruniu też pięknie, za cieplutko nie jest ale śliczne słonko i zero chmurek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Wszyscy zachwyceni moją nowa fryzurą a ja jeszcze bardziej. Nawet nie wiecie jakie to super uczucie obudzić się rano i nie szarpać się z włosami. Ja mam bardzo gęste włosy,więc taka krótka fryzurka wygląda super,jakbym je modelowała szczotką. Zadowolona jestem bo kupiłam sobie dzisiaj firanki do sypialni. Wydałam baaaaardzo dużo pieniędzy,ale już nie mogę się doczekać jak Mama mi je uszyje. 🙂 My z mężem tez jakieś dziwne ciche dni,nie wiem o co chodzi 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziu ja odczuwam skurcz chodzac wykonujac normalne czynności jakoś nigdy nie poczułam go kiedy odpoczywałam czy leżałam 🙂 Tyko że mi dośc mocno twardnieje brzuch jakby brzuch sie nagle powiększył i skura mi się mocno ściągneła - tak to odczuwam 🙂 Ja miałam za zadanie je liczyc bo dostałam je w 17tc i lekarz mówił że do 10 razy w ciągu dnia to normalne 🙂
Ja odczuwał to dośc mocno jakby jakieś parcie ku dołowi od środka...
Ciężko mi to wytłumaczyć bo pierwszy raz sie z tym spotykam 🙂





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyno ja tez mam grube włosy i mi nigdy nie miałam prostych wiec aby ich nie układać to zawsze ścinałam tak do łopatek i pozwalałam im roznąć tak prawie do pasa - teraz już zaczynaja mi się plątać wiec fryzjera mam 19 listopada. Chciałabym sie ściąć krócej niz na zdjęciu ale jakoś mam obawy ze każdy włos będzie sterczał w inną stronę i że bede musiała spedzac czas na ich układaniu....
Pewnie znów je zetnę tak do łopatek i mocno wycieniuje by wwyglądało że jest ich mniej 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproś fryzjerkę o jakąś fryzurkę przy której nie trzeba się zbytnio namęczyć. Ja powiedziałam,że nie chcę spędzać przed lustrem wiecej niz 10 min 😉 Wczesniej miałam nie lada wyzwanie,bo włosy tez tak jak Twoje bardzo długie i gęste. Tylko różnica jest taka,że moje nie wywijają się aż tak bardzo na każdą stronę,raczej są proste ale lubią się puszyć 🤢 Chciałam jakiejs zmiany bo juz miałam dosyc zwiazywania je w kucyka,koczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pisałam dziś do koleżanki - pewnie wcześniej o niej tu wspominałam, bardzo ciężko przechodzi od początku ciążę - prawie cały czas wymioty, schudła 10kg dopiero tak od 6m-ca zaczęła odzyskiwać swoje kg. W między czasie jakby zsumować to ze 3m-ce spędziła w szpitalu + teraz 5tygodni... ale wreszcie poczuła się lepiej , termin ma na 12/11 i będzie CC - mała waży ok. 2750 na tą chwilę. Jejku dziewczyny tak mi jej szkoda, więc cieszmy się tym co mamy w sensie, że tak dobrze te nasze ciąże przechodzimy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
snakerka co prawda to prawda,nie zazdroszcze laskom ktore musza w stresie przechodzic ciaze
cieszmy sie ze mamy normalne dolegliwosci 😉
moj maluch od wczoraj niespokojny,ciagle sie wierci ,ani pospacerowac ani polezec ,ciesze sie ze mam zdrowego chłopa w brzuchu ale ten bebcon juz mnie wkurza ,jestem coraz wolniejsza i niezdarna ,taka kwoka normalnie 😉 😁 😁
malwina gratuluje!!!!!!!! bardzo sei z toba ciesze ze twoj stary wyjezdza i to w takim dobrym momencie ,tesciu pewne zawalu dostanie jak sie dowie 😁 😁 a no wlasnie wyprowadzacie sie na dobre??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane 🙂
Evelcia jeszcze nie wiemy co z wyprowadzką ale na pewno zamierzamy....Zobaczymy jak będziemy wygladać po Bartka wyjeździe.Na razie musimy zapłacić za wózio 🙂
Bo dzisiaj byliśmy go obejrzeć i od razu kazali nam go zabrać....Ale radość w domciu 🙂
Za wózek zapłaciliśmy 520 zł w tym zapasowa opona i 2 dętki i 10 zł wanienka....Za wszystko 530 zł....
Mega szczęśliwa jestem 🙂
A teraz idę odpoczywać bo trochę mnie ta szkoła zmęczyła 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę Ci Malwina po wyjeździe Bartka od razu uciekać od jego rodziców. Jeśli Teść dawał Wam czadu,gdy jego syn był w domu to nie chciałabym być w twojej skórze,gdy zostaniesz tam sama... 🥴 Zero szacunku. Bo tak naprawdę po wyjeździe Bartka poprawi się Wam tylko syt finansowa a nie relacje z Teściami. jeszcze pewnie usłyszysz,że to Ty go zmusiłaś do wyjazdu itp. Oszczędź sobie atrakcji i zmykaj do rodziców a później coś wynajmijcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
timecontrol15 też mi się wydaje, że gdyby już doszło do wyjazdu Bartka a Ty byś miała zostać u teściów byłoby tylko gorzej no i wtedy nie miałabyś na miejscu wsparcia czy ochrony w razie czego 😞 Jak tylko Twoi rodzice zaproponowali pomoc to warto z niej skorzystać na pewno będzie Ci raźniej i lepiej w rodzinnym domu niż u teściów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie no jak on wyjedzie a wyjeżdża 21 listopada na 4 tygodnie to ja będę u swoich rodziców a później damy jakoś radę..Na pewno z tym starym wariatem(czyt.teściem) mieszkała nie będę 🙂 Będzie wyjeżdżał ile będzie trzeba a my już zaczynamy się rozglądać za czymś do wynajęcia 🙂
Najpierw chcemy kupić wszystko maluchowi 🙂
Ale jestem z tego wózka zadowolona a moja mamuśka już zapowiedziała,że malucha będzie woziła jak u nich będziemy 🙂
Dzisiaj do mnie do klasy doszła dziewczyna,która za tydzień ma termin porodu a ma brzuszek troszkę większy od mojego....Byłam w szoku....U mnie w klasie są już 4 ciężarne ale ja jestem ulubioną mamuśką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuchatki. 🙂
Ja wczoraj rano czulam sie tragicznie. W piatek wieczorem zjadlam tylko 100 g orzechow wloskich, tylko tak malo, bo nie moglam znalezc dziadka do orzechoe i rozbijalam je tluczkiem. Tak to bym pochlonela minimum 0,5 kg. Rano w sobote obudzilam sie i zaraz do lazienki i nimi miotowalam do zlewu. Za chwile rozbolal mnie brzuch, usiadlam na kibelek i w trakcie robienia..... zaczelam miotowac. Brzuch mnie zaczal bolec kolo mostka. Na przemian goroco, zimno. Napilam sie wody za moment tak samo, cala lazienka obrzygana, po pol h przeszlo. I juz caly dzien czulam sie dobrze. Teraz juz wiem, ze bardzo musze uwazac na to co jem. Wczoraj tak zle sie czulam, ze juz mi bylo obojetne jak umre w tej lazience. 😞 😞 😞
Co do wlosow tez mam falowane i ich duzo nie moge ich sciac bo wtedy ich w zyciu nie uloze. Monisia odkrylam farbe loreal casting, ona jest bez amoniaku i robi sie takki lekki balejaz, ja uzywam satynowy blond 801. 😉
Pozdrawiam brzuchatki i milego dnia. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry mamuski ,
oj agnes no to ładnie zaszalalas 😉 wspolczuje pewnie juz nie ruszysz orzechow do konca ciazy 😉 ale to dziwne ze po tak malej ilosci orzechow az tak zel sie czulas ,zapewne maluszkowi nie zasmakowaly 😉 orzechy sa dosc ciezkie do stawienia,ja ostatnio zle sie czulam przed 2 msc ,mysle ze czym blizej konca to lepiej przyjmuje pokarmy 🙂 duzo zdrowka zycze
moj maz dzis wyjechal do deutschland i mamy z corcia 2 dni laby 😁 u nas sloneczko swieci ,zapewne dluuugi spacer sie szykuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂
Dzisiaj miałam ciężką noc, przebudziłam się koło 2 do wc i zasnąć już nie mogłam przez jakieś 1,5godz. 😞 kręciłam się strasznie w końcu poszłam na kompa i poszłam do łóżka dopiero jak mi się już bardzo oczy zamykały... koło 4 synuś tak kopał, że budziłam męża żeby rękę dał na brzuszek ale przez 20min mimo kopów nic jeszcze nie poczuł :/ No to czekam dalej na ten piękny moment 🙂 Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 😉 agnes wspolczuje przygody z orzechami, dziwne, bo taka mialas ochote, a organizm jednak nie przyjał 😉 Ja ostatnio mam brzuch jakis taki jakby twardy, pelny jak balon, mam wrazenie, ze za malo w nim miejsca, i taki ciezki bleeeee 🙂) najlepiej jest rano ,ale jak tylko cos zjem to masakra czuje sie jak ociezaly wieloryb 😉)) no i ta zgaga nieznosna-biore reni i pomaga 😉 buziaki mielej niedzieli dla wszystkich 🙂 przeslalal nowa fotke na fb, bo tamte troche malo wyraźne, moze uda sie zmienic zdjecia 😉pozdrawiam was cieplutko-śliczną pogode mamy dzis w Polsce prawda, oby tak bylo jak najdłużej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, zyje! jestem we Francji nie mialam laptopa od wtorku bo sie popsul iç kutafon nam jeszcze nie zrobil 😠 😠 😠 i strasznie tesknie za brzuszkiem 😉 bede nadrabiac przyjechalismy do brata N na swieta i w pon za tydz wracamy odezwe sie jutro trzymajcie sie cieplutko i donapisania! ps moj maluch juz tak kopie ze szok 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie czytam was cały czas z moja niunia jest wszystko ok rośnie miałam 26 pażdziernika uzg prywatnie wszystko ok rosnie jak na drozdzach 😁właśnie wróciłam ze szkoły bo byłam na łikend oj cięszko siedziec tyle czasu niunia uciska w sobote zaczełam 27 tydzien ,pozdrawiam kochane 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Macka ty tak malo piszesz, tylko 8 postow, dobrze ze z malenstwem wszystko w porzadku. ZWstaw sobie suwaczek bedziemy widziec, ktory masz tydzien. Jeszcze nie wiesz kogo masz w brzuszku? bysmy uzupelnili tabelke. Monisia odpoczywaj u braciszka. Karina sliczny brzusio. U nas od 2 dni leje jak nigdy. 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
po porządkach w szafie Anastazji robię małą wyprzedaż
na moich aukcjach można znaleźć zimowe kombinezony, dresiki, pajace, bodziaki, rajstopki, skarpetki, śpiworki i wiele innych od 2,90 bez cen minimalnych
zapraszam do obejrzenia i licytacji
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=6008355
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Dziewczęta 🙂 u nas w porządku, choć kolejna noc ciężka, mała chyba mi uciska przeponę, bo jeden kłopot to oddychanie, ale trudno jakoś i tą dolegliwość się zniesie 😉

podziwiam wszystkie z Was, które jeżdżą na jakieś zajęcia do szkół itp, ja już mam studia dawno za sobą i nie wyobrażam sobie teraz jeszcze siedzieć i uczyć się, a może po prostu już odwykłam :P

aaa miałam spytać, jaki rozmiar czapeczek na zimę kupujecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...