Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Timecontrol, super wieści 🙂 Jesteś szczuplutka,ja zaczynałam z taką wagą- teraz mam 72 kg na stanie. Już będę trzymać dietkę do końca,zero pizzy (aha..) kebabów (yhym..) i ciastek ( 😁) . Myślę,że kolejne 5 kg to będzie (oby !) mój maksymalny rezultat. Mi jak na razie bobas uciska tylko na przeponę i czuję,że brakuje mi czasem tchu jak z kimś rozmawiam. wogóle to zauwazyłam,ze ciagle o dziecku mówie Bobas. Nie Aleksander,jak ustaliliśmy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ale mam wakacje 🙂 jestem traktwanapo krolewsku nie moge robic dosownie nic tylko sie obzeram i rosne. podroz byla spoko w sumie 7 godz pociagem, szybko zlecialo. wczoraj caly dzien grilowany baran juz chyba nie tkne grilla do konca roku widoki mamy przepiekne, gorzysty teren dzisaj moze w koncu zaczniemy zwiedzac 😉
wiesz Malwina ja tzz mialam ostanio zawroty glowy ale wrocilam do regularnego brania witamin bo sie zapomialam ost czasy. Ja meza na zakupy nie biore, on sie zajmuje mebelkami a ja ciuszkami i innymi pierdolami. I ciesze sie ze podjeliscie decyzje o wyjezdzie, nie doczytalam gdzie jedzie twoj luby. uciekam, ostatnio mogabym spac 5 azy dzennie i jeszcze malo. masakra 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malwina niezly ten twoj dzieciaczek 😁 😁 ciesze sie ze u was wszystko dobrze,a co do tesciow to podejrzane, zapewne zaczeli sobie zdawac sprawe jak to bedzie bez was ,ze sa juz na przegranej pozycji 😠 😁
tynka ja bym nie liczla na diety cud 😁 😁 😁 synek sam z siebie dobierze z wodami z 12kg 😉 potem bedziesz sie stresowac zrzucaniem,do wakacji i tak wystarczajaco duzo czasu 🙂 😉
ja dzis jak juz uporam sie z praniem ubranek to zrobie liste co musze kupic ,ubranek mam wystarczajaco ale komplecik na wyjscie ze szpitala przyda sie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monisia Bartek jedzie do Niemiec.....
Idę zaraz lulu bo nie wyspałam się.....
Do później kobietki....
Maluszek nasz tak kopie,że hoho....Czasami łobuz nawet spać mi nie daje 😁
Evelcia tak na prawdę to ja tych moich teści "kochanych" to mam głęboko gdzieś.....
Bartek z resztą podobnie....Skończyło się siedzenie cicho....Z resztą i tak mamy zamiar się wyprowadzić a za ten miesiąc nawet grosza nie dostaną....Ja mogę sobie sama obiadki gotować a śniadania i kolację i tak na górze u siebie jemy....Moi rodzice dużą dali nam siłę...Bartek wczoraj powiedział coś co zapamiętam do końca życia,że moi rodzice są najcudowniejszymi rodzicami i teściami na świecie i,że mu przykro,że nie ma już rodziców ale ma mnie,maluszka i moją rodzinkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monika wypoczywaj tak duzo jak sie da,pozazdroscic tylko
moj maz zawsze czeka przed sklepem lub idzie cos wszamac bo jak widze jego mine i wzdychanie w sklepie to mnie szlak trafia 😁 😁 faceci najlepiej znajduja swoje miejsce w dzwiganiu i skrecaniu ,,mebli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tynka ja tez sobie obiecuje, ze nie bede jesc slodyczy. Tylko jak widze meza jak wcina i przynosi dla mnie........to jak tu nie jesc. My z mezem wczoraj na wieczor, godzine przedkolacja to same owoce oczywiscie, a potem dwie paczki snikersow, kinder buono dwie paczki po 6 sztuk pakowane, bombonierka i do tego jeszcze po pizzy, nie mowiac, ze na obiad byly frytki i schabowy, na sniadanie francuskie buteczki z czekolada i hot dogi. Maz w sobote i niedziele wstaje o 6,30 i je i mi przynosi i film oglada, a na tygodniu ciezko mu na 8 sie wybrac, nawet sniadania nigdy nie zje, bo nie zdazy. Tylko kawe pije. 😉 😉 😉 😉
Tynka ladne lozeczko.
Ja dzis w miare poukladalam ciuszki, nie wiem jak je ukladac, bo sa pajacyki na krotki rekaw i krotkie nogawki, potem dlugi rekaw a krotkie nogawki, dlugi rekaw i dlugie nogawki. Wiec zaczynam sortowac je rozmiarami. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Znalazlam laktator tesciowa mi kupila firmy lovi.
Malwina lekarz nie powiedzial co bedzie corcia czy synek? 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi tez sie ciezko oddycha i miejsca nie mam, najgorzej jak stoje dlugo to skore mam napieta do granic wytrzymaosci i garba robie. w sobote bylismy w supermarkecie to wisialam na wozku caly czas bo musiaalam ladnie wygladac i zalozylm kozaki na koturnie do sukienki i to byl ost raz 😠 😠 😠 co to potem bedzie juz nie mowie o przewracaniu sie na drugi bok, spanie na plecach juz odpada bo jest za ciezki moj maluch. Malwina grat dobrych wynikow 🙂 dziewczyny juz robia sie z nas kaczki hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zauwazyłam wokół pępka jakieś czerwone malutkie bruzdy,zaczyna się pękanie hoho.. 🥴 w zasadzie nigdy nie pokazywałam brzucha,na plaży nosiłam fajny strój jednoczęściowy,nie będę przezywać żałoby jeśli na brzuchu zrobią się rozstępy,ale wiadomo- mając niewiele więcej niż 20 lat myśli się o tym swoim ciałku. 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie pepek robi mi sie w srodku trche siny jest juz na maxa plaski i naciagniety a przed ciaza byl max wklesly moglam tam 1/3 kciuka wetknac hihi rozstepy jeszcze sie ne ujawniy ale licze sie z taka opcja tragedii nie bedzie i tak jestesmy zajebiste przeciez co nie 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monia pewnie że jesteśmy 😁 mi właśnie dokucza to oddychanie tylko, najgorzej w nocy więc śpię ledwo co :P w ogóle przed chwilą dostałam paczuszkę z allegro, zamówiłam przez neta witaminki z które w aptece wołają prawie 60zł,a mnie z przesyłką wyniosły 40zł, gdzie sens gdzie logika normalnie 🙂 więc kupiłam 3 opakowania żeby mi już do końca starczyło

Malwina cieszę się, że u ciebie wszystko dobrze i w ogóle widzę że wszystkie dziewczyny jakieś takie szczęśliwe i zadowolone dziś 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!!
Jak po każdym weekendzie mnóstwo nadrabiania z czytaniem,hehe
Super że u Was wszystko ok.
Wiecie w piątek miałam wizytę i pierwszy raz słyszałam bicie serduszka Maleństwa 🙂aa w sobotę to tak cały dzień kopało i w nocy ze szok..za to dzisiaj bardzo ale to bardzo spokonje pierwszego kopa dostałam dopiero o 12 i aż się zaczęłam niepokoić hehe..




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie tusiek mam pytanie bierzesz witaminy femibion natal 2 i wyniosly cie 40zł jak bys mogła mi podac strone ta internetowa bym zamówiła tez dziewczyny macie tez ból nieraz po brzuchem jak kucacie lub chodzicie od czasu do czasu ja mam tak od 2 dni co jakis czas a wizyte mam u ginekologa w poniedziałek martwie sie a jestem juz w 27 tygodniu odp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do witamin z neta to fajnie że tańsze niż w aptekach mam tylko nadzieję że sprzedawca jest jak najbardziej sprawdzony,bo wiecie ..różnie to bywa..Ja biorę aspargin i falvit 60 tabletek w aptece kosztuje 30zł,
Co do tych bóli to nie mam ale od rana boli mnie pod biustem w jednym miejscu i jak dotykam to boli mnie..ale nie wiem może po prostu źle spałam czy coś..jednak jak będzie dalej bolec to pójdę do lekarza wcześniej niż za 2 tyg..wiec macka1987 jeśli ciebie też coś niepokoi to też nie czekaj do wizyty bo przecież dziecko jest najwazniejsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
macka ja jestem kilka tyg przed toba ale mnie tez ciagnie brzuch,twardnieje uciska,to normalne jak na te tyg,nasze maluszki sa coraz wieksze wiec sie rozpychaja 😁 ale wiola ma racje jesli cos cie niepokoi to idz do lekarza 🙂 moj maluszek leniwy wstaje okolo 11 ale spac chodzi tez okolo polnocy 😉 oddycha sie ciezko bardzo ciezko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
evelcia- z oddychaniem też u mnie coraz ciężej choć jeszcze mi do Ciebie brakuje jeśli chodzi o wiek ciaży.Do tego do snu muszę podkładać poduszkę i pod brzuch i miedzy kolana bo inaczej to ciągnie mnie na jedną stronę i bujam się jak kołyska 🙂Poza tym jeszcze czuję że mój żołądek jest ciągle pełny..jak tylko cos zjem to jestem jakby cała pełna..a to oczywiście za sprawą rosnącego Dzidziusia 🙂
Dziś u mnie piękna pogoda chyba 4 dzień z rzędu,więc jak tylko skończę robić obiadek (rybka smazona)to chyba wybiorę się na spacer



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny widze,ze macie to samo co ja, czyli wrazenie ogromnego brzucha i rozepchanego do granic mozliwosci 😉 wiola ja tez jak tylko cos zjem to zaraz czuje jakbym miala ogromny balon w brzuch 🙂 do tej pory czulam sie rewelacyjnie, a tu nagle buuuu-taka ociężała jak wieloryb sie czuje 😉 dzis na domiar zlego nad ranem zlapal mnie skurcz łydki chyba z 6 razy skrecalo mi mięsień, wylam z bólu 😞((no i zgaga mi dokucza caly czas 😞(( A ja wchodze w 27 tydzien czyli tydzien w którym urodzilam sie ja-bylam wczesniakiem 6 miesiecznym 870g 😉))na szczescie wszystko skonczylo sie dobrze, jak na tamte czasy czyli 33 ata temu 😉buziaki dla wszystkich 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wlasnie doczytalam sie,ze niektóre z was juz maja zakupy zrobione 😉))) ja narazie jeszcze nic nie kupowałam..... mam kilka rzeczy po Oliwce z ubranek roz.56 i 62, ale to za malo, bo różowe, z falbankamii kwiatuszkami wydalam juz kolezance, takze bede musiala dokupic cześć rzeczy 😉 wozek stoi na strychu -trzeba bedzie go wyprac 🙂 lozeczko na strychu -do pomalowania na bialo, bo jest brązowe, a w wypialni bedzie stalo, tam mamy biale meble 😉 ale narazie nic nie robimy, jeszcze czekamy 🙂 choc szperam po internecie i upatrzylam sobie juz kilka fajnych ubranek, literki nad lozeczko,lezaczek, pieluszki flanelowe, posciel itp. kiedy zamierzacie kompletowac to wszystko????-pisze do teych które jeszcze tez nic nie kupowaly 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny.
Mi z większych rzeczy brakuje wanienki i łóżeczka.
Ciuszków mam sporo tylko jakiś ładny komplecik chcę kupić na wyjście ze szpitala.
No i kilka podstawowych kosmetyków i przyrządów mi brakuje do pielęgnacji.
Tylko że ja musze skompletować wyprawke przed pójciem do szpitala czyli mam czas do 1 grudnia bo wtedy bedziemy ustalać termin...
Napewno do 6 grudnia nie pójde bo mam kardiologa wiec lekarz da mi skierowanie do szpitala po 6 grudnia.
Na mojego męza mogłabym liczyc co do zakupów tylko ze on wiekszości jest na szkoleniu i wrca tylko na weekendy. choć znając jego to nakupił by pełno rzeczy za duzo rzeczy które są zbyteczne 🙂
Jeśi chodzi o zakupy to mój mąż je uwielbia w przeciwieństwie do mnie. 🙂
To on mnie zawsze ciągnie i nawet skarpetkami potrafi sie zachwycic ze łezki w oku ma 🙂
Cudowny ten mój małżonek 🙂

Ja jutro zaczynam szkołe rodzenia 🙂 zobaczymy co ciekawego bedzie 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...