Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tusiek gratuluję dorodnej dziewuszki 🙂
Ja jak mi lekarz powiedział na USG,że z łobuzem wszystko oki to się popłakałam 🙂
Chwilę grozy w poniedziałek przeszłam z tymi skurczami i wgl 😞
Ale całe szczęście,że jest wszystko oki 🙂
Idę dziewuszki się położyć trochę w końcu muszę odpoczywać 🙂
A jutro pakowanie i do rodziców 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pij i to raczej wodę mineralną, ewentualnie rozcieńczony wodą sok, to na pewno wpłynie dobrze na nerki 🙂 a skoro będziesz w domku z ogródkiem, to nawet nie musisz spacerować tylko sobie usiąść wygodnie na krzesełku i przykryć kocem i po prostu się dotlenić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ
nie jestem w stanie was nadrobić 🙂 od wczoraj próbuje i daleko mi jeszcze
Tusiek gratuluję dziewczynki i widzę że wybrałyśmy takie same imiona 🙂
ja byłam bardziej za Julcią ale mój mężuś nie chciał i przystaliśmy przy Ninie

Malwinko trzymaj się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Wioletka, dłuuuuugo Cie nie było.

Martunia, jakie masz super zdjęcie. A jaka pamiątka będzie 🙂 Ja też mam całą kolekcję i córci i synka. Tu na szczęście USG robią co wizytę 🙂
Córcia niech sobie rośnie ile chce. Lepsza większa i silniejsza niż chucherko. Moja Natalia 2360gr, więc sobie wyobraź... nie miałam co brac na ręce.

Ja Fridy nie mam. Mam gruszkę. Używam od początku i nie mam problemu z uzywaniem, Natalia jest przyzwyczajona. Kataru nigdy nie miała, ale kozy się bodą w nosie 😉, więc stosuję. Wyczyscić się da gruszkę bez problemu, włożyć do wrzątku, troche wymoczyć i wydmuchać kilkakrotnie, widok średnio ciekawy, ale sterylnośc zachowana, a to najważniejsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dzis zrobiłam zakupy dla małego kosmetyki oliwka mydło krem na dwór na odparzenia z firmy nive smoczki 2 avent butelke nozyczki termometr pampersy chusteczki nawilzajace juz mam wszystko wiec sie nie bede martwic .narazie bede miec kołyske rozłorze w grudniu a w styczniu tylko mi zostało zamówić do łóżeczka posciel i materac narazie mi sie nie spieszy bo mam kołyske pozdrawiam narzyczony jeszcze w szpitalu.a wy jak macie juz zakupy dla maluszków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry mamuski ,juz 8 a zadnego posto,mamuski spia 😁
tusiek corcia przesliczna !!!!
malwina najwazniejsze ze nie musisz z tesciami siedziec ,w miłym gronie rodzinnym szybko czas zleci,wiem jak to jest moj maz czesto wyjezdza w delegacje
co do fridy ja juz kupilam zobaczymy jak bedzie ,siostra zachwala,jak nie pojdzie to na kozy bede polowac gruszka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My wczoraj wieczorem zamiast na "List do M" pojechaliśmy po robota wieloczynnościowego 😁 Wreszcie dowieźli do sklepu,ten model na którym nam zależało. Jedyny minus - ma dużo końcówek,części które trzeba gdzieś upchać ! 😉 U mnie bobas wierci się i wierci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuchatki.
Ja dopiero wstalam. Tusiek sliczna corcia. Malwina miesiac szybko zleci, dobrze ze bedziesz u rodzicow.
Moj m kupil mi kolderke do wozka taka malutka, druga dostalam od siostry. Tez mam ta fride od siostry, ale tez mam gruszke. Moja siostra to bardzo zachwalala. Ale to ponoc zalezy od dzicka czy da sobie cos tam wlozyc do noska. 🙂 🙂 🙂
Tynka to zakupy sie udaly.
Macka tyle nakupowalas, ze mozesz wykreslac z listy. Jak ty dbasz o nazeczonego, ze on w szpitalu? 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie:*
Ja właśnie wszamałam śniadanko w łóżku 🙂
Mały całą noc skakał w brzuchu i jakoś bolał mnie żołądek...
Dzisiaj jeszcze się dowiedziałam,że siostra chcę się rozejść ze swoim mężem no i nie za fajnie się robi 😞
Wstaję zaraz z łóżka i biorę się za sprzątanie,pakowanie i szykowanie do moich staruszków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malwina tylko nie szalej. Ja od rana męczę allegro w poszukiwaniu prezentów świątecznych. Rodzina zjedzie się cała więc troszkę trzeba się wysilić i pogłówkować co komu 😆 Na szczęście są to symboliczne prezenty więc kieszeń za mocno tego nie odczuwa 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do prezentów świątecznych, hmmm mam szczęście w tym roku 😁 Są to moje pierwsze święta w z Mężem i jego rodziną. Z tego co wiem u Męża nie praktykują kupowania prezentów pod choinkę- w rodzinie brak dzieci. Z kolei u mnie w bliskiej rodzinie dzieci pod dostatkiem. Postanowiliśmy,że prezent kupimy tylko mojemu najmłodszemu bratu (też jakiś drobiazg,dobrze że dziecko naprawdę jest wdzięczne za wszystko i nie wybrzydza 😉 ) a także mojej Mamie- ma imieniny w wigilię 🙂 Obecnie zastanawiamy się nad kupnem malutkiej choinki i całego wyposażenia do niej. Słuchajcie od rana stoję i myję tego robota,oczywiście w międzyczasie go testując. Wypiłam tyle soku z jabłek,że aż mnie boli brzuszek 😁
Konefka Ty też pewnie dostaniesz jakiś prezent wigilijny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłam mała to się cieszyłam bo zawsze większe prezenty dostawałam 😁 Potem miałam taki wiek, że byłam zła że to 2 w 1 😠 Jakieś 5 lat temu rozryczałam się, że na imieniny nie dostaję kwiatów to się faceci postarali tak, że tego roku dostałam ich mnóstwo 😁 i od tamtej pory mają zakodowane, że mi trzeba wręczyć kwiatka he he.
Jeśli chodzi o prezenty to u mnie w rodzinie jest tylko 4 letnia Ola. Co roku wszyscy powtarzają, że nie robimy sobie prezentów a potem i tak każdy coś tam dostaje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już spakowana i sobie odpoczywam 🙂
Bartkowi część rzeczy uszykowałam do Niemiec....
Mały śpi a w nocy pewnie znowu da mi czadu....
U mnie jest piątka dzieciaczków...
Ale w tym roku chyba wszyscy składamy się i będą mieli po jednym prezencie bo lepiej kupić coś droższego a nie jakąś tanią duperelę....
Jak się złożymy to na jedno dziecko wyjdzie po 100 zl na prezent...
A każda nasza rodzina też wyda po 100 i będzie ok....
Ja w tamtym roku wydałam 800 zł na prezenty dla dzieci i rodziny....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry,

Niedawno zjadłam śniadanie, a u mnie już 14.30. Byłam na glukozie. Przedłużyło się, bo mąz musiał rano być w pracy i dopiero wyjść, wyszedł po 9. W tutejszym ośrodku-przychodni-centrum....jak zwał tak zwał, niby robia wszystkie badania, ale glukozy 100gr nie, bo jest niebezpieczna, głupki. Pojechalismy do prywatnego lab. Co się okazało po 100 nie moge jeść 3h 😮 i co godzinę krew z żyły pobierają, nie można chodzić, tylko siedziec. Niedobrze było mi po wypiciu, później już nie. Ogólnie to nie marzyłam o niczym innym jak o jedzeniu. O 14,30 to ja jestem po 3 posiłkach, a nie sniadaniu. Koszmar. Za 1,5h wyniki przyślą na maila, a te szczegółowe które pokazują poziom glukozy we krwi wstecz klilka miesięcy będą w poniedziałek. Zgięcia rąk mnie bolą po tych 4 pobraniach 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do prezentów choinkowych to my mamy 9cioro dzieci + jedno w drodze 🙂
tak że mam mentlik w głowie. grudzień tyle wydatków i jeszcze tyle dzieci się narodziło 🙂

do tego mama coś mówi że ma dla wszystkich prezenty więc i jej trzeba coś kupić x 2 bo jest z partnerem i imieniny teścia. nie wyobrazam sobie jakbym miała teraz wszystkim (tzn rodzeństwo szwagrostwo itd) robić prezenty 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂 🙂
Co do prezentów to my robimy głównie dla dzieci, a mamy ich sporo w rodzinie. Od mojego rodzeństwa jest ośmioro (w tym mam dwoje chrześniaków i jedną chrześniaczkę). Od strony mojego męża jest na razie dwoje, plus trójka w drodze 🙂 jedna siostra mojego mężą ma poród na kwiecień, druga na maj a bratowa na czerwiec 🙂 Tęściowa z teściem łapią się za głowę 🙂 🙂 Mam naprawdę ogromną rodzinę, ale ile radości jak tak wszyscy się zjadą 🙂 🙂 🙂 a dzieciaczki kochane 🙂 🙂 Z całej tej gromady to moja Ola jest najstarsza 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...