Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Upławy mogą świadczyć o infekcji,ale nie muszą. Malwina też miała jakieś upławy i następnego dnia wylądowała w szpitalu.
Aleksandra mam podobne objawy co do twoich,też twardnieje mi brzuch. Chwilę jeszcze poczekam, spokojnie poleżę i zobaczę co się będzie dziać. Właśnie u mnie dziecko też mocno wariuje po tych skurczach. Cholera,tylko ja się obawiam czy to po prostu nie żołądek mnie boli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam nowa mame. Ja tez mam biale uplawy, czytalam, ze to normalne, jak nie piecze i nie swedzi. 😉
Aleksandra dobrze, ze jestes juz w domu i z dzidzia wszystko ok. A mozesz dokladneij te skurcze opsiac, ja nigdy nie mialam boli zadnych, nawet w trakcie miesiaczki, wiec jak piszecie takie bole, jak przy miesiaczce to mi nic nie mowi. 😞
A co sie stalo, ze kinga s wkoncu napisala, wlasnie dzis patrzylam do tabelki kilka mam na poczatku sie zapisalo. A pozniej zero znaku zycia. Byla jedna mama z blizniakami tez nic nie pisze. I jedna, ktora chwalila sie ze jest polozna, wiekszosc z nas sie ucieszyla, ale ona jakos tu nie zaglada. 🙂
Martula podaj date porodu wedlug OM wpiszemy cie do tabelki. 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny! powiedzcie mi czy wasze maleństwa w brzuszkach też tak szaleją? mój od wczoraj zachowuje sie jak piłkarz a moj brzuch taktuje jak boisko piłkarskie 🙂 czy u was jest podobnie?jestem w 26 tyg. ciąży.lubię gdy kopie ale tak jak wczoraj to jeszcze nigdy nie szalal. i jeszcze jedno pytanko czy wy tez macie takie wachania nastrojow?ja dosłownie niekiedy nie moge sobie poradzic sama ze soba.poradźcie coś dziewczyny! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale dzis szalejecie, nastepna nowa mama. Witaj Ania.
Dzidzia ma jeszcze miejsce to szleje, u mie najczesciej jak siedze lub sie poloze. Jak chodze i cos robie to synk spi. 🙂
Humorki w ciazy to normalne, wiec sie nie przejmuj. Podaj date porodu to cie dorzucimy do naszej tabelki. 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratuluje synka, w tabelce bedziecie wieczorem, dzis nam sie pojawily 3 nowe mamy. Jeszcze czekam na trzecia by podala swoje dane. Date porodu i plec dziecka. Mozesz wejsc na moj, tam podasz dane. Pojawi ci sie kod, ten kod skopiuj i wejdz na swoje dane na - moj profil - forum-podpis i tam wklej. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć, remont mnie wykańcza, mam nadzieję,że jakoś szybko pójdzie i jutro już będzie koniec 🤢

Tynka jeśli skurcze nie ustępują to po prostu jedź do szpitala,na telefon ci nikt nie pomoże,a w szpitalu zbadają i jak będzie ok to wypuszczą i będziesz mieć pewność,że jest ok, nie ma co ryzykować

Dziś kupiłam dywan i komodę do pokoju Małej,a jutro powinno być łóżeczko i pościel. Nie mogę się doczekać jak to wszystko zląduje już w gotowym pokoju 🙂

Aleksandra dbaj o siebie teraz!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martula gdyby tym skurczą towarzyszły ból jak przy okresie ale mocniejszy albo ból krzyża bo zostawiliby mnie na dłuzej w szpitalu.
Jak ktos ma takie skurcze i taki ból to od razu do szpital niech zrobia ktg - a jak skurcze są nieregularne to to normalne.
Mnie jedynie co boli to krocze - jakbym kopniaka dostała albo obiła sobie ale to też normalne bo wszystko sie rozciaga w środku nawet kości miednicy. A że u mnie skurcze dały znac by sie rozszerzać miedynicy to jeszcze trche mnie poboli ale za to póxniej nie bedzie 🙂




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja tez tak mysle ze nie bedzie mi sie chcialo tulac po sklepach w 8 miesiacu 🙂 jade na swieta do Polski to mam zamiar pokupowac malemu ciuszki, łóżeczko i takie tam. czy wy tez tak czesto sie kłócicie ze swoimi facetami? ja niekiedy mam ochote go udusic i mam wrazenie ze on mnie w ogole nie rozumie. 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marto upławy też mam - produkuje sie wieksza ilośc wydzieli by nawilzyc pochwe chyba ze te upławy brzudko pachna albo maja brzudki kolor wtedy to moze byc infekcja

Justyno jak masz regularne skurcze - ja miałam co srednio 2 minuty (raz 1,5 raz do 3 minut) to do szpitala. A tak to mi tez twardnieje brzuch mniej wiecej raz jest 5 razy w ciagu godziny a innym raziem tylko raz w ciagu godziny - to jest normalny objaw bo macica musi ćwiczyć.
Dla uspokojeia sie weź magnez 🙂 Pomaga 🙂

Mnie lekarz instruował kiedy mam z tymi skurczami nastepnym razem przyjechać niezwłocznie do szpitala.
Bo ja przy regularnych skurczach czekałam 2 h... i co 2 minuty skurcz




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tez mam taka wydzielię 🙂 Dlatego nosze wkładki ciągle 🙂
a co do uwazaia na siebie _ to teraz bede oj bede i to bardzo wystarczy mi stresu którego sie najadłam. Nawet zajęcia za szkoły rodzenia sobie jutrzejsze odpuszczam by wypocząć w domu przez kilka dni.
Malwina wie o czym mówie bo tez to przechodziła..




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aleksandra skurcze przeszły,chyba to były te przepowiadające. Od rana leżę,wypoczywam.
Masakra,oglądam "Licealne ciąże" po prostu niektórym gówniarom to powinno się odbierać dzieci. Są tak cholernie nieodpowiedzialne. 😮

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam termin na 02.02.2012 r - synuś Michałek 🙂 co do moich upławów - to również białę wodniste jak mleko i troche ich jest.... co do wyprawki to wybieramy sie jutro na całościowe zakupy - ubranka juz mamy - jedynie przybory typu wanienka, wozek, szczoteczki, buteleczki itd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...