Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aleksandra doskonale Cię rozumiem....Kochana oszczędzaj się i mniej chodź przez kilka dni po powrocie i będzie ok....
Ja teraz się oszczędzam ale na spacerki chodzę dla zdrowia...Mały się uspokoił to i ja jestem spokojniejsza....Dzisiaj się ożywił jak Bartek dzwonił....
Moja wydzielina była wodnista i przeźroczysta a nie biała dlatego też myślałam,że to wody...Ale lekarze sprawdzili i okazało się,że jednak wody się nie sączą....
Witam nowe mamusie 🙂Fajnie,że jest nas coraz więcej 🙂
Ja zakupy pewnie będę robiła dopiero w grudniu lub w styczniu z reszta ja lubię toczyć się po sklepach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziewczyny 🙂 ale sie porobilo! witam nowe mamuski, i ciesze sie ze znalazla sie jedna mamusia z Holandii, i to Ania mieszkasz miasto obok mojego 🙂 Fajnie 🙂 napisz cos o opiece jaka tu masz, bo ja do tej pory ze zdziwienia wyjsc nie moge, hihi
Aleksandra, w szoku bylam, juz 2 mamusia w szpitalu 😮 ja jak sie przerobie to tez mam twardniejacy brzuch i co 5 min do lazienki na siusiu musze latac takze uwazam, juz naawet szybko chodzic nie daje rady, a tym bardziej mi trudno sie przyzwyczaic bo jestem raczej energiczna osoba z tzw motorkiem w d... maz sie ze mnie smieje bo zawsze go popedzalam a teraz wolam CZEKAJ I CZEKAJ I CZEKAJ... ale jak czuje ze mi sie macica kurczy za czesto i dlugo to nospa i lezenie plackiem 🙂
dzisiaj dostalam pacze z ubezpievczalni, a tam podklady poporodowe 2 op, maty na materac, gaziki, nawet plasiczek sterylny do scisniecia pepowiny jakbym sie zdecydowala rodzic w domu i inne przybory higieniczne, nawet alkohol do przemywania pepuszka i fajna sporawa maskotka dla malucha (albo dla mnie na porod dla otuchy hihi). Do tego jeszcze fajna ksiazeczka o niemowlakach ale niestety po holendersku :/ fajna niespodzianka 🙂
Tynka ja po mandarynkach ostatnio umieralam na przyurcze zoladka, a to dlatego ze zjadlam je pazernie na pusty zoladek, myslalam ze zejde... ale na przykurcze zoladka dobra jest tez nospa 🙂 ww koncu to skurcze
maz dzisiaj w lache przyszedl, z szampanem bezalkoholowym i dobrym obiadkiem, ciekawe na jak dlugo... ale dobre i to,macie od niego pozdrowienia 🙂
u mnie dzisiaj faza wzrostu brzuch, nie mam miejsca na oddychanie, jedzenie i ogolnie czuje sie jak upasiony balon. Ale to tylko do jutra mam nadzieje 🙂 jutro zrobie pomiar o ile tym razem. Jak bylismy we Francji to uroslam 4 cm w pasie, czulam sie balonowo przez 3 dni i wiedzialam ze troche mi przybylo 🙂a za 3 ty mam usg 🙂 🙂 🙂 Ostatnie mialam ww 21 tyg wiec ciesze sie niezmiernie.
dobra uciekam na lody ( a co tam najwyzej pekne ) i zajrze pewnie wieczorkiem
ppapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a i jeszcze jedno- moj synek sie buntuje czasami jak leze na prawym boku i nie daje sie przygniatac za mocno, bo od razu kopie. Dzisiaj drzemalam przez niego w dosyc dziwnej i wykreconej pozycji bo mialam leki ze bardzo mocno go zgniatam :/ poza tym mam bardzo mocno unierwione cialo i praktycznie na kazdym cm kw gilgotki i jak mnnie torpeduje calkiem po bokach gdzie mamy najmniej sadelka i wnetrznosci to normalnie mnie gilgocze, tez tak macie ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hurrra remont skończony, zostało tylko jutro sprzątanie 🤨 ja od kilku dni czuje większe zmęczenie,ale myślę że to przez to że wciąż myślę o tym pokoju remontowanym i trochę latam załatwiać,a i jedno zmniejszył mi się apetyt, jem mniej niż przed ciążą, może taki okres mnie teraz złapał hmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnes ja też planuję wciągnąć pizzę na kolacje 😁
Monisia to już 3 mama,która trafiła do szpitala....
Kochane grubaski uważajcie na siebie bo ja z własnego doświadczenia wiem jak przeżywa się pobyt w szpitalu z resztą Aleksandra pewnie też się ze mną zgodzi....
Ja Wam powiem,że jeszcze się nie mierzyłam w brzuszku jak urósł.....Ale pewnie któregoś dnia to zrobię 🙂
Mały dzisiaj cały dzień walczy w brzuszku....Nie wiem czy to jakiś bokser,piłkarz czy karateka będzie ale daje czadu,że hoho....Moja mamuśka tylko chodzi i po brzuchu mnie głaszcze.... 🙂
Wczoraj wieczorem mój brat dzwonił na stacjonarny do rodziców odebrałam a on zaczął ze mną normalnie gadać...Spytał mnie dlaczego jestem w Rymaniu i pytał głównie o rodziców....Ale go dziwko chapnęło jak mnie usłyszał jakby mógł to by się rozłączył kosmita jeden....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zgadzam się Malwino... myślałam że zwariuje w tym szpitalu.
Jak skurcze sie uspokoiły to ja też a tak to chciałaqm byc do ktg podłączona cały czas by słyszeć że z maluszkiem wszysrtko w porządku.
W Sulechowie byłam 6 razy dziennie podłańczana do ktg wiec sobie troszke posłuchałam synka serduszka i to co wyprawia w brzuszku 🙂
Raz jak babeczka przyszła na ktg o 5 rano a mój mały czkawki dostał 🙂 To przyleciała z innej sali by myślała że dop kilku pacjentek naraz podłączyła ale sie uśmiałam 🙂
Cały brzuch mi chodził a ja wiedziałam że mały czuje sie wtedy dobrze.
Ale stresu to sie najadłam - a mój mąż to wspierał jak sie da choć wiem dobrze że przeżywał to jeszcze bardziej niż ja 🙂
Mało co położną nie popychał by szybciej szła 🙂
Kochany jest 🙂
Oby nigdy wiecej w takiej sprawie nie lądowac w szpitalu.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aleksandro to KTG to podobno wcale takie zdrowe dla malucha nie jest i dzidzia się bardzo denerwuje podczas zapisu....Mi robili 2 razy rano i wieczorem....
Bartek też był kochany i bardzo mnie wspierał ale wiem też jak bardzo się o nas bał...Z resztą może to głupie,że facet płaczę ale jak odwoził mnie do szpitala to płakał jak durny....
Agnese ja też czasami czuję taką górkę....Właściwie to nawet jak leżę na boku w nocy to czuję,że młodzieniec się wypycha 😁
Kochane a jak Wasze pępki??
Bo mój jeszcze z tydzień góra dwa i będzie na wierzchu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...