Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Snakerka no to dobrze że maluszek ma się dobrze i ogólnie wszystko w porządku to najważniejsze 🙂 a wagą jak już pisałyśmy się nie przejmujemy i nie wierzymy w to co mówią 🙂 🙂 Ale ten wymaz rzeczywiście masakra tyle kasy ja 15 zapłaciłam a tu taka różnica za to samo badanie i dopiero za tydzień wynik ciekawe co szpital to inaczej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Snakerka bardzo dobre wiesci z wizyty! super, fajnie ze Babla widzialas. Ja juz nie zobacze, dopiero po porodzie. Moj leniuszek baaaardzo malo aktywny dzisiaj, juz sie martwic zaczelam nawet po slodyczach ledwo co puknal raz albo i dwa, ale pomarancza to jednak sprawdzony sposob i wlasnie zaczyna harce, mam nadzieje ze nie poprzestanie na 2 minutach, bo zaczne sie martwic naprawde solidnie.
Ja wmusilam w siebie troche obiadu, i salatke zjadlam, apetytu brak w przeciwienstwie do wczorajszego dnia, z mezulkiem na skkypie porozmawialam, wszystko ok, siostra szczesliwa, pieknie wyglada,no i po tym cywilnym w sobote bedzie juz w swoim gniazdku, wiec mam nadzieje ze zacznie zyc jak prawdziwa kobieta 🙂 poza tym moj maz kupil wlasnie dzisiaj ... torbe do wozka, oczywiscie dumny mi juz ja pokazal, wiec juz kolejny zakup z glowy 😉 jejku jak ja tesknie :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Wy dziewczyny gdzieś w prywatnych laboratoriach te badania robicie co? Bo kurka to straszna przebitka . Ja nosiłam swoje do szpitala w Giżycku potem próbka została wysłana do Bartoszyc i po 5 dniach miałam wynik cena 18 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heh 🙂 ja też od jakiś 20 lat na jarotach i swego czasu chodziłam do kopczyńskiego 🙂 miała infekcje nie pomógł - zmieniłam. teraz purywatnie jestem u dr eliszewskiego ELIMED za LO6 spoko całkiem - pracuje tez w wojewódzkim i tam chce rodzic a Ty jakie plany?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale ten świat mały....No ale co się dziwić ja mam rodziców 35 km od Kołobrzegu,pojechaliśmy na wczasy na Śląsk do wujka,z nimi do zakopanego a tam na Gubałówce znajomi z Kołobrzegu...Szok jak nie wiem...Ja w poniedziałek mam znowu wizytę...
Jak tam dziewczyny wasze pępki??Bo mój na wierzchu od +/- 1,5 miesiąca jak nie lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pewnie nie raz i nie dwa 🤪 w koncu Jaroty nieduze, rocznikowo prawie tak samo to i pewnie na imprezy do starego Whisky Bill tez chodzilas 🤪 🤪 🤪 ide przed TV i moze wszamie lody znowu zeby sie zapchac. Na chipsy juz patrze nie moge 🤢 co do pepucha to ja mialam zwsze wklesly bardzo ze pol kciuka moglam tam wsadzic. A teraz na plasko 🙂 tylko taka czarna plamka z niego zostala 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja zabieram smoczek chociaż podobno pielęgniarki krzywo patrzą ale w końcu to moje dziecko i im g*wno do tego...
W końcu dowiedziałam się jak ubierane są tam dzieci...A więc leżą "zawiązane" w pieluchy tetrowe żeby buziaczków sobie nie drapały no i w jakimś beciku leżą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...