Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Bardzo bym chciała aby ten poród był taki jak pierwszy, nie wspominam go źle, bolało ale dało się wytrzymać, nie mam żadnej traumy 🙂 a o bólu zapomniałam bardzo szybko 🙂
może to dlatego że nie miałam bóli krzyżowych o których tyle słyszałam 😞 może tym razem będzie podobnie 🙂
Nie wiem dokładnie kiedy wywołują poród, ale wydaje mi się że wszystko zależy od kondycji dziecka, kiedyś słyszałam że niby dziesięć dni od terminu. Zopbaczymy jak to będzie u mnie, do szpitala mam się zgłosić 08 lutego, czyli 6 dni po terminie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to agnes 1978 , olcia i ja razem idziemy 8 do szpitala 😉))
snakerka u mnie wykryto paciorkowca, ale nie poszlam juz z tym wynikiem do lekarza, bo dzwonilam do poloznej i mowila,ze musze to pokazac w szpitalu i tyle 😉takze sie nie przejmuje tym 🙂bo wlasnie przy porodzie nat. daja antybiotyk 😉 a podobno czesto te paciorkowce wychodza w badaniu u ciezarnych 😉takze nie przejelam sie tym 😉
A po porodzie pewnie bede musla to wyleczyc-nie wiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Evelina 3 kg ??!?!?!?!?! to ci dobrze! a ile w sumie przybralas w ciazy. A brzuszek sie wchlonie na pewno jszcze 2 tyg nie ma od Twojego porodu hihi a Ty juz bys chciala byc pewnie plaska :P
czekam na tego mojego meza zeby nma spacr wyruszyc i doczekac sie nie moge 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze dziewczyny ale zamulacie 😮 normalnie cisza jak makiem zasial. Jej a ja dalej latam jakbym w ciazy nie byla, przeszly wszystkie dolegliwosci i nic sie nie dzieje. Zastanawiam sie co ja jutro bede robic. Nie wiem jak moj maz to zrobil ale za 2 paczki pampersow (rozm 1 i 2) i szczotczke do wloskow zaplacil... 8 euro. Sprzedawczyni sie zakrecila i nabila prawie 15 euro rabatu 🤪 🤪 🤪 a szczoteczki patrze ze w ogole nie nabila 🤪 ojojojojoj ale szkoda ☺️ on to ma szczescie zawsze do zakupow hihi
nuudy w dalszym ciagu, mam nadzieje ze snieg ni zniknie do jutra dzieciaki jeszcze lataja przed blokiem i maja radoche na maxa, chociaz juz ciemno jest. Musimy znalezc jakies lodowisko u nas w miescie bo maz marzy zeby sobie chociaz raz pojezdzic bo to juz kolejna zima jego ze sniegiem a jeszcze okazji nie mial, zawsze cos wypadalo. Moze damy rade jeszcze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie mamuski i przyszłe mamuśki 🙂
jakies 60 stron w plecy jestem więc tym którym porodziły się smyki GRATULACJE. Ja od poniedziałku w szpitalu - ciśnienie, ale teraz wszystko ok. termin minał 2 a nasz synek nie spieszy sie na swiat i ugniata we mnie wszystko co sie da 🙂 no ale mam nadzieje ze jakos nie na dniach lecz godzinach zechce opuścić apartamencik - jestem obolola i przypominam kuternogowy automobil. no nic po powrocie do domku (juz ze smerfem) nadrobie te "lkilkadziesiąt" stron 🙂 i zdam relacje - 3majcie sie cieplutko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monisiaj22, widzę mróz Ci nie straszny!:P ja muszę nad sobą popracować żeby za godzinę z psem iść haha będzie ciężko 😁 evelcia ile przytyłaś ogólem? Ja jestem 9 na plusie haha, ale obwód brzuszka mam mały 98,5cm więc tragedii nie ma:P moja mam w ciąży bliźniaczej miała 150! I wiecie że jej się ładnie wszystko wyrównało, tylko nieszczęsne rozstępy zostały....
Monisia to się mężowi udało! Macie szczęście:P ja za samą szczotkę zapłaciłam 16 zł buuu
Aha na rozstępy używam już przez jakiś czas kremu i to jakiś pic na wode haha nic nie daje ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monisiaj22, widzę mróz Ci nie straszny!:P ja muszę nad sobą popracować żeby za godzinę z psem iść haha będzie ciężko 😁 evelcia ile przytyłaś ogólem? Ja jestem 9 na plusie haha, ale obwód brzuszka mam mały 98,5cm więc tragedii nie ma:P moja mam w ciąży bliźniaczej miała 150! I wiecie że jej się ładnie wszystko wyrównało, tylko nieszczęsne rozstępy zostały....
Monisia to się mężowi udało! Macie szczęście:P ja za samą szczotkę zapłaciłam 16 zł buuu
Aha na rozstępy używam już przez jakiś czas kremu i to jakiś pic na wode haha nic nie daje ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta trzymam kciuki-oby jak najszybciej maluszek pojawil sie na swiecie 😉)) 🙂))natalla fajnie,ze masz taki maly brzuszek 😉monisia maz rzeczywiscie ma rękę do zakupów 🙂milej nocki brzuchatki 😉musze wam owiedziec,ze wczorajsza noc przespalam ani razu nie wstajac siusiu w szoku ogromnym bylam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczynki 🙂
Ja byłam na tym KTG dzisiaj poszło szybciutko samo KTG 20 minut bo w połowie przyszła moja gin i popatrzyła na to co się zapisało i stwierdziła że nie ma żadnych niepokojących skurczy, tętno dobre więc nic jeszcze nie wskazuje na szybki poród i niestety ale nie powiedziała tego co chciałam usłyszeć czyli że na cc we środę tylko pierwsze powiedziała że w poniedziałek 13lutego a później się zastanowiła i powiedziała albo nie w niedziele 12 lutego na czczo proszę przyjść no i tyle z tego wiem. Kurcze myślałam że następny weekend już będzie z maleństwem no ale nic z tego walentynki mam zagwarantowane w szpitalu 😞 😞 😞 Tylko nie wiem czemu na czczo czy zrobią mi cc w niedzielę czy tylko jakieś badania i cc w poniedziałek. Ale pewnie w poniedziałek bo komu by się chciało w niedziele zwłaszcza że ona nie ma w niedziele dyżurów 😞 😞 😞 No chyba że do następnej niedzieli się coś zmieni i coś się zacznie dziać to mam jechać szybko do szpitala!!!
Jednak nie pójdziemy Karina i Agnes w jeden dzień 😞 no ale z drugiej strony może niech dzidzi jeszcze siedzi w brzuszku skoro jej ram dobrze i przybiera na wadze nie????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
olcia to dobrze, ze wszystko ok 😉)) szkoda,ze razem nie idziemy 8 do szpitala;((( ale z obliczen to dobrze cie kieruje 5 dni przed terminem, u mnie bedzie 6 dni przed terminem, takze dobrze ci zaproponowala, no i pewnie ciecie zrobia ci w poniedzialek, w niedziele raczej watpie 😉 ja tak licze, ze jak 8 pojde to albo 9 albo 10 chyba nie beda czekac do weekandu 😉buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehh Olcia najwazniejsze ze wszystko ok 😉 a w niedziele moze na czczo zeby w pon zrobic cesarke z rana? im dluzej na czczo tym jelitka czystsze a cesarka to nic innego jak operacja ja po operacji mialam przerbane z wyproznianiem sie. A to byl "tylko "wyrosteczek. I tak macie dobrze dziewzyny bo wiecie co i kiedy troszke wczesniej czy troszke pozniej ale wiecie mniej wiecej. No i nie grozi Wam przeterminowanie a ja tego sie najbardziej obawiam, narazie mam czas to spokojna jestem ale jak bedzie termin tuz tuz to mnie bedzie strzelalo i nosilo 🤢 pewnie po schodach bede biegac 1000 razy dziennie ☺️ ale dzisiaj optymistka jestem 🤪
Olcia masz racje kazdy dzien dluzej Maluszkow w brzuszku to plus dla ich zdrowka 😉

jejku jakie nudy dzisiaj no prawie nic nie robilam, tylko odkurzanie i mnie nosi 😮 maz nawet pyszna obiadokolacje zrobil a mi przyszlo pozmywac tylko po. Lazania zostala wchlonieta na pierwszy obiad, a co obzarstwo to obzarstwo.
Snakerka i Konefka a Wy rodzicie czy jak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia jeszcze nie rodzę 🙂
Nie mam dziś weny na pisanie, głowa mnie boli, brzuch też czasami i raczej siedzę przed tv niż kompem dzisiaj.
Masz rację że Olcia i Karina mają o tyle lepiej że zabieg zaplanowany będzie i można się psychicznie nastawić na dzień urodzin maluszków. A my jedna wielka niewiadoma 🙂 I kto wie czy np. ja poczekam kilka dni czy np. jeszcze 4tygodnie 🤨 Ale co tam damy radę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuje Monia 🙂
No macie racje zawsze to jakiś przybliżony termin a w sumie jak mi zrobią w poniedziałek cc to będzie Amelka z 13 tak jak i ja 🙂 Ale z drugiej strony jak zrobią w niedziele to z 13 tak jak Kuba 🙂 🙂 🙂: 🙂 oj tam co ma być to będzie nie????
ale ja tak myślę że jak bym miała rodzic sn to tez bym pewnie po terminie dopiero urodziła bo jak na razie nic kompletnie się nie dzieje!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...