Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
tak ma przyjechac polozna za jakies 2-3 godz a ja mam sie zdrzemnac 😮chyba z zaczbna sie skurcze co 4 min to wtedy od razu przyjedzie albo jak kolor wod bedzie zielony albo brunatnmy
narazie to jest woda z domieszka krwi
nie wierze ze to juz dzis 🤪 ale bede kwiczec 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no wkladka to malo
ja sobie wsadzilam wielka podpaske i jest cala zabarwiona na poczatku sie z pol godz co chwila lalo bo prawie na kibelku co chwila siedzialam ale nie jakies nie wiadomo jakie ilosci tylko po trochu takimi malymi strumyczkami a teraz juz prawie w ogole
no i zaczely mi sie od jjakiejs pol godz skorczeco 5 min i sa one naraziedo wytrzymania
czekam jeszcze kolejne pol godz i dzwonie do poloznej a boli jakkby mi ktos regoslup lupal wiec bole krzyzowe- witajcie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ładnie ale od rana sie dzieje, monia nas wyprzedzi z porodem 😉))trzymamy kciuki za monie i azizka 🙂)))trzymaj sie dzielnie 😉
snakerka mnie jak zaczely odchodzic wody to bardzo duzo sie lalo,od razu musialam w domu wlozyc te wielkie podpachy-podklady poporodowe, a jak pojechalam do szpitala to nawet na izbie nie chcialam badania bo mówie,ze leje sie ze mnie ciurkiem to juz mnie nie badali tam tylko od razu na porodowke zawiexli i doipoero tam badanie 😉snakerka sliczne łozeczko 😉, ja chyba swoje ubiore w posciel we wtorek przed pójsciem do szpitala 🙂
kurcze dziewczyny jak tak dalej pójdzie, to wszystkie beda rodzic wcześniej niz termin hahah 🙂 bo idzie póki co calkiem nieźle, jak burza sie rozpakowujecie 😉
ja tez sie wczoraj nalazilam i narobilam i wieczorem twardy brzuch jak nie wiem, a maly sie krecil niemilosiernie i mowie, moze cos sie zacznie, czop troche odlazi ale pomalu, ale po nocy przespanej jest dobrze i nic sie nie dzieje 😉takze czekamy nadal 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!!!!
Ja dopiero wstałam bo wczoraj do późna oglądaliśmy filmy i trzeba było odespać. Zima u nas na całego mróz -12 i od wczoraj cały czas pada śnieg (Moni by się spodobało ale mi nie koniecznie) 🙂
o kurcze co ja tu czytam u Moni akcja się zaczęła a ja jej tu się zima chwalę!!!!
Monia trzymamy mocno kciuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Widzę następna się rozpakowuje- bardzo dobrze 😆
Właśnie nakarmiłam Małgo,ale znowu coś kwęka 🥴 Noc do bani. Dopiero ok 6stej zasnął na db i spał do 11stej a ja razem z nim. 🥴
Trzymam kciuki za Monię 😉

🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...