Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

cześć dziewczyny.Patrze z ciekawoscia co u was slychac. powoli dochodzę do siebie,co nie jest proste- boli mnie krocze,szwy ciagna niemiłosiernie a wstawanie i siadanie to jakas tragedia :/ O wypróżnianiu nie wspomnę,idzie tylko przy zastosowaniu czopków. 😞
Mąż pojechał po dmuchane koło albo poduszkę z dziurą, o ile takową znajdzie. 😆
Książę daje nam popalić po nocy. Niestety musiałam go troche podkarmić. Kupiłam mleko NAN i przynajmniej raz w nocy dostaje butelkę. Sutki mam mega popękane,czasem wyjdzie krew z nich :/ Więc tak od 23 do 6 rano się regenerują pod grubą warstwą maści... 🥴
Tyle niedogodności,dzisiaj spałam może 3 godziny ale mówię Wam,patrzę na mojego łobuza i złość mi przechodzi 🙂
U mnie też był czas po porodzie na prawie 2 godzinny kontakt "skóra do skóry". A skakanie na piłce nic nie daje,co najwyzej mozna sie bardziej potłuc w chwili skurczu i kontaktu z podłogą 😁

Współczuję Innicone tej oxy.To najgorsze co moze być,wiem co mówię. Trzymam kciuki zeby żadna z Was nie miała wywoływanego porodu tylko wszystko poszło płynnie. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja też mam takie chwile, że beczeć mi się chce bo nie wiem jak się zacznie i czy zniosę ból... 🤨 Poza tym dzwoniłam do labo i jest mój wynik z wymazu, babka przez tel. nie mogła dokładnie mówić co tam jest, ale wyszły jakieś bakterie, coś wyhodowano i mówiła że lepiej żeby lekarz zobaczył ten wynik 🤨 Boję się 😞 Po 16 będę wiedzieć co to oznacza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dokładnie snakerka nic się nie bój mi też doktorka mówiła że jak wyjdzie że wyhodowano to żebym przyszła przepisze mi antybiotyk i to wszystko więc będzie oki 🙂 głowa do góry 🙂
ciekawe jak Karina czy już po cc 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuszki 🙂
Gratulacje dla dziewczyn 🙂
Nasz maly w nocy mial 3 pobudki...
Także pospane dzisiaj miałam 😞
No ale faktycznie zlość mija jak sie na niego patrzy 🙂
Tynka spróbuj sie podmywać nadmanganianem potasu bo tatnum rosa bardzo podrażnia...
Moje piersi obolałe,nogi prostuje jak maly zaczyna jeść no ale damy rade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wczoraj się zważyłam 64kg równiutkie wiec jeszcze 6 kg i będę taka przed ciążą szybko mi to poszło ale to pewnie przez nerwy i ten szpital...podali mi małego i wyszło że waży 3100 w ubrankach wiec z 3 kg juz wazy w szoku byłam!! Wszyscy dawali mi 2700 😜 Po nim tak nie widac bo długi jest 😉 Ciekawe za kim hmm. Dzisiaj by co chwile jadł więc lece ściagać pokarm żeby niespodzianki nie było niestety cały czas broni się przed cycem;/ a ma już dużo siły eh zobaczymy jak to będzię i jak długo wytrzymam z tym ściąganiem bo to koszmar jest. Pozdrawiam mamuśki rozpakowane śliczne dzieciaczki;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karina Gratulacje, Bartus duzy chlopczyk. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Dwie h i po wszystkim, a tak sie martwila. Ale wam zazdroszcze miec kruszkow juz przy sobie.
Agatam2211 ale super, szybko wracasz do formy. Dobrze, ze malusz szybko rosnie. 🙂 🙂 🙂 🙂
Malwina pisz wicej o synku, my tu ciekwaskie, na pewno nie masz juz tyle czasu co wczesniej, wiec dobrze, ze chociaz zagladasz. 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Śliczny Bartuś Gratuluję bardzo!!!!
Jejku jak tak patrze na te fotki i czytam o coraz to nowych maluszkach na świecie to nie mogę doczekać się aż sama się rozsypie 🙂
I faktycznie ze na pewno ból przy porodzie i po porodzie nie jest przyjemny ale cóż to w obliczu tak wielkiej radości jaką dostarcza nam nasza Dzidzia 🙂 Też troszeczkę się tego boję bo bardzo jestem podatna na ból ale cóż my kobiety do tego jesteśmy stworzone 🙂 🙂 🙂
I dzięki dziewczyny za miłe słowa o mojej fotce 🙂Wy też super wyglądacie 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...