Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Monia będzie dobrze takie kryzysy się zdążają chyba u każdego ale widzisz taki maluszek słodki popatrzysz na niego i już jest oki 🙂
A ja mam coraz większe nerwy masakra jeść już mi się nie chce ani nic tylko szpital w głowie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
POZYCJA TAKA ze Synek ma glowke przy cycku ale nozki nie w strone drugiego cycka tylko ida w strone moich plecow. Lezy tak na podusi i sobie ssie a ja mam odciazone plecy i jednoczesnie sutki tez inaczej lapie wiec te poranione miejsca maja chwile wytchnienia 😉
Olcia to normalne ze sie denerwujesz. Ale pamietaj ze ten caly zabieg trwa max 40 min. Zleci jak z piczki strzelil, jak zaczna operacje to po 10 nmin juz slyszysz swoje dzieciatko i reszta zasu juz zleci ekspresem bo jestes w takiej euforii ze masz w dupie (sory) co oni tam z toba robia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
snakera jak ja bym miała z teściami siedzieć to by mnie krew zalała, ja z nimi na ścieżce wojennej jestem!
Teściowa taka staroświecka, że ciągle mnie krytykuje i ciągle gada, że jestem zła gosodyni, bo mąż chudy!!!! A co ja kur*** mogę, żę pracuje na dwie zmiany i ma taką przemianę???? Ależ jej nie znoszę!!!!!! Ostatnio była to mi kazała mieszkanie malować (moje i męża) tak jak ona chce, rozumiecie to? haha myślałam, że ją śmiechem zabijee!! A jak byłam w 7tyg ciązy i zygałam dalej niż widzę i w mieszkaniu miałam bałagan (a nie miałam nawet siły wstać z łożka żeby ją wpuścić) to stwierdziła, że w domu brakuje kobiecej ręki... już nie wspomnę, że jak brałam śłub kościelny to powiedziała damianowi, że potem z rozwodami ciężko!
Więc zazdroszcze Wam, jak macie oparcie w teściowej, moja to porażka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to Natala jazda bz trzymanki z tesciowa 🤢 nie zazdroszcze. Moja na innym kontynencie, przyleciala do nas akurat jak bylam na poczatku ciazy i spalam non stop i w sumie bardzo mi pomogla bo w ogole garow nie dotykalam ☺️ nie moge na nia narzekac 😉 ciekawejakby to bylo na codzien. Wiadomo ze im dalej tym lepiej 😉
Agnes rodzisz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natalla to faktycznie współczuję 🤨
Teściowie wiadomo, że starsi to zupełnie inne myślenie, inaczej wychowani, inaczej doświadczeni przez życie, ale jakoś wspólny język znajdujemy i staram się nie wojować bezsensownie bo nie ma puki co takiej rzeczy, która by mnie jakoś strasznie do nich zraziła 🙂 Zobaczymy jak się Synek urodzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Kobietki! widze ze duzo sie dzieje na naszym forum przybywa nam mamus 🙂. ja tez juz chce dzidzi 🙂. Tynka podziwiam cie ze tydzien po porodzie ty normalnie funkcjonujesz i juz jestes na etapie "znow jestem atrakcyjna kobieta i mama' 🙂. Monia masz przeszliznego synusia 😆 a ty Snekerka z bardzo sie przejmujesz wszystkim i stresujesz porodem. wszystkie musimy go przezyc przeciez nikt za nas nie urodzi 😁. ja tez mam obawy ale nie chce o tym myslec po co mam sie niepotrzebnie nakrecac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Im dalej teściowie tym lepie, moi mieszkają niby 40 km od nas ale i tak za blisko 🙂
Jazda będzie jak się mały urodzi, zacznie mnie szkolić a ja wybuchne 😠
No monia to mężulek dba o Ciebie 🙂 mój jak zwykle w robocie siedzi buuuu 🤨
Przynajmniej możesz trochę odsapnąć, a nie przy garach jeszcze stać... tey ciekawe co z Agnes?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czuje sie strasznie ociazala mam juz dosc brzucha i ciazy 🥴 placze niemal codziennie z byle powodu...dzis mam trohe lepszy humorek bo z rana maly seksik ajuz dawno nie bylo i poczulam sie kobieta a nie wielorybem. 🙂chialabym juz urodzic...a swojego wyslalam do kumpla i w koncu moge was nadrobic i popisac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mi to sex w niczym nie pomaga 😁 przenoszę jak nic czuję w kościach hahaha 🤪 🤪
A jak dzisiaj jeszcze raz ktoś z rodziny zadzwoni, czy już urodziłam, to zamorduje 😠
Ostatnio ciąża to dla mnie bardzo drażliwy temat
Ania: ja też ciągle płaczę i robię awantury męzowi bez powodu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Konefka rano miała podłączone oxy, lekarz robił test jak macica zareaguje (ze względu na tą małą ilość wód płodowych). Zareagowała jak trzeba 🙂 Pojawiły się skurcze.Teraz czekamy aż samo się zacznie. Później w ciągu dnia miała przepowiadające co jakiś czas. W każdej chwili może się zacząć. Czekamy 🙂
Ewa wypytywała o Karinę, ale z tego co czytałam, też nie wiecie co u niej. Przesyła wam pozdrowienia i trzymajcie kciuki. Ja również pozdrawiam - Edzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie,że u konefki akcja się zaczyna 🤪 Ciekawa jestem jak wygląda Hania 😉
Alek dzisiaj coś świruje z brzuszkiem,boli go chyba,pręży się. Tez Monia daję czasem do possania mały palec 😆 Jak mi się cycka nie chce wyciągać znowu do karmienia.
Dzisiaj po południu dokonałam cudu ! Nauczyłam się używać tego cholernego laktatora i odciągnęłam z jednej piersi aż 60 ml mleka 😮 🤪 które później podałam Maluchowi 🙂 Chcielismy go wykąpać teraz,ale zasnął...choć pewnie przez ten bolący brzuszek nie na długo... 🤢
Co do powrotu do formy- dzięki Ania 🙂 Byli u mnie moi dziadkowie przed chwilą i Babcia szczerze zdumiona,że tak db wyglądam i sprawnie się poruszam 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...