Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczyny wielkie dzięki za dobre słowa jak czytam to nastawiam się pozytywnie iw iem to wszytko że zobaczę niunie na którą tyle czekałam i że musi być dobrze ale i tak zaraz łapie doła i znów to samo no ale byle do poniedziałku jak już Amelka będzie na świecie to myślę że będzie lepiej 🙂
Byłam w kościele na mszy niedzielnej bo jutro już nie zdążę bo kolo 10 mam się zgłosić do szpitala i później pojechaliśmy do McDonalda żeby zjeść coś "zdrowego" na koniec i niby nie byłam głodna ale wszamałam zestawik jak nic i jeszcze lody na deser 🙂 A co jak mi zrobią lewatywę to żebym miała co oddawać 🙂
A co do teściowej to ja ogólnie na swoja nie narzekam ale czasami też mam jej serdecznie dość mieszka jakieś 15km ode mnie więc nie za daleko ale przynajmniej nie gdzieś obok 🙂 Ale wiem że potrafią być wredne typowe teściowe i nie zazdroszczę!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Dziewczyny 🙂
nareszcie mam czas chwilę napisać, u mnie dobrze, Nina póki co jest grzeczniutka, daje znać tylko kiedy chce mieć zmianę pieluszki lub jeść,a tak resztę śpi, karmię w ciągu dnia piersią ,a na noc ściągam mleko do butelki i wtedy też mąż może nakarmić,a dzięki temu mała się najada do pełna to i pospać daje, pierwsze dni trochę mnie łapała jakaś płaczliwość, już teraz póki co jest ok

mam nadzieję,że u Was też zaraz będzie już po wszystkim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze Konefka nam niedlugo urodzi w takim razie! Dzieki Edzia za newsy i pozdrawiamy 😉

Tynka ja tez bym chciala sprobowac sie wydoic 😉 ale nie moge sie przelamac z daniem butelki tyle meki z nauka ssania cyca i jak mam to wszystko od nowa miec to ja pasuje nasama mysl ☺️ dalejmnie sutki bola az bialo sie przed oczyma robi, po jakkim czasie was przestaly bolec?
Olcia, juz niedlugo do spotkania z Amelka 😉 jutro juz bedziesz mogla odliczac godziny nie dni 😉
my jutro sie gosci spodziewamy, planuje sie tez na bostwo zrobic, laski bez 😉
ide spac, Synus lezy ze mna w salonie na swojej podusi, tak mu sie najlepiej spi, przy cycku 🙂 i tak sobie siedzimy w trojeczke w saloniku, juz nam tego bylo brak spedzania wspolnie czasu.
Dobranoc Mamusie i Brzuszki 🙂
Tusiek zazdroszcze przespanych nocy, u mnie sa dzikie harce 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki:*
Ja dzisiaj malego zabrałam do dziadków (moich rodzic ow) i jesteśmy 70 km od domku 🙂Rodzice,siostry i dzieciaczki siostr zachwyceni małym 🙂
Teściowa wsciekła,że jedziemy bo do chrztu powinnam z nim siedziec w domu;/Popierdoliło ich troche...
Niech ja tylko wroce i cos sie odezwie...Dam im popalić w końcu to moje dziecko a nie ich..
Jeśli chodzi o sutki to dalej bolą i właśnie miałam wam pisać że też jestem płaczliwa 🙂Moje siostry też zdziwione że tydzień po porodzie funkcjonuje i nawet wyglądam...
Karinka miała do nas zajrzeć na forum bo pisałam do niej sms rano...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny
pisze do was posta w imieniu mojej kochanej i bardzo dzielnej żony Martusi, która dziewiątego dnia lutego o godzinie 7.20 dała nam najpiękniejszy prezent jaki tylko można sobie wyobrazić, pięknego, zdrowego synka Michałka... Cała akcja zaczęła się o godzinie 18.00 silnymi skurczami z kręgosłupa, następnie okolo godziny 2.30 odeszły wody po ingerencji położnej (przebicie worka z wodami) i po wielu bólach jest na świecie nasz SYN [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/2787/dsc0206kh.jpg[/IMG] dokładniej opisze Marta jak tylko wyjdzie ze szpitala
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GGRATULACJE DLA MARTY I MICHALKA I DZIELNEGO TATY 😉

I Marta sie nam doczekala 😉 a Michalek sliczny chlopczyk i czuprynka jaka gesta 😉

no ja sie troche zdrzemnelam przed nocka maz sie zajal Synusiem i nabralam sil przed nocnym maratonem 😜 cyce coraz wieksze, chyba zaczyna mi sie nawal pokarmu, Mamuski masujecie sobie piersi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my dopiero wstalismy 🙃 🙃 bite 3 godz, ale oczywiscie ze mna w lozku na piersi. Cwaniak jeden w dzien lozeczko ok ale w nocy musi byc moja klata hihi
Olcia juz dzisiaj zaczynsz odliczac godziny nie dni!!!!!!!!!!
Snakerka a jak Ty sie czujesz? dalej tak kiepsko?
Agnes chyba zaliczasz przespana nocke skoro nie zameldowalas sie na nocnej zmianie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry nazywam sie Ada, urodzilam sie o 5.20 12. lutego 2012, waze 3250 i mierze 54 cm.
Pozdrawiamy Ada, Kamila i Adrian! Akcja zaczela sie 1 w nocy.

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/543/42667434967484839760110.jpg/][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/151/42667434967484839760110.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

3majcie sie dziewczyny potem pare zdjec wsttawie itd. narazie jestem DUMNY z moich Dziewczyn! 🤪 🤪 🤪 🤪

PS 10/10 pkt
PS 2 SN oczywiscie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziwczyny zaspalam a tu tyle sie dzieje. 🙂
Meza wymeczylam ale nie pomogl w niczym, dalej jestem w dwupaku.
Adrian moje gratulacje. Dzielni byliscie. Ada was meczyla bo czekala na fajna date urodzenia. 🙂 🙂 🙂
Marta28 tez Wam gratuluje syneczka , widze ze maluszek tez sobie w brzuszku posiedzial duzej.
Dla rodzicow i maluszkow zycze duzo zdrowka. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Monisia zrozumialam jak trzymasz synka. To tak jakbypod pacha? czy jak? 🙂 🙂 🙂 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzis zaczynam 40 sty tydzien. 🙂 🙂 🙂
Mi sie wczoraj plakac chcialao i juz nie wchodzilam jak Adrian napisal, ze Kamile tak mecza i myslalam, ze mnie tez tak wymecza bo tez zapowiadaja cc dopiero po 2 tyg po terminie. Tez uspokoila mnie marta28 jak maz napisal, ze dzidzia urodzila sie 7 dni po terminie. 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga dokladnie tak go trzymam 😉 lezy na podusi jak krol a moj kregoslup sie cieszy 😉
Dzisiaj mija pierwszy tydzien odkad Nasz Synek jest z nami na swiecie. 😆 😆 😆
Co do placzu to moj maz wlasnie nie reaguje nerwowo na moj ryk, wrecz przeciwnie. Ale podejrzwam z jak bede przeginac to sie kiedys wk... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia no ja tak jak pisałąś zaczynam odliczać godziny 🙂 Już się wykąpałam jeszcze ostatnie sprawdzenia czy wszystko jest,ubieram się i jedziemy,trzymajcie kciuki mocno a ja będę się odzywała pewnie do Snakerki bo mam do niej numer i do Malwiny ale Malwinie nie bęe dupy zawracała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
1wsze karmienie
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/838/imag0472g.jpg/][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/4995/imag0472g.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
slaba jakosc bo telefonem robione, wieczorkiem aparatem zrobimy pozdrawiamy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...