Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dziewczyny a mopjemu malemu ulewalo sie tylko po modyfikowanym, teraz raz n ruski rok mu sie odbije po jedzeniu. Dlatego odkladam go od razu do lozeczka tzn zawsze kima na moim cycu jakies 5-10 min po zjedzenniu. Powinnam go nosic do odbicia za kazdym razem?

ps a u nas Maly Cwaniak :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jak ja ci zazdroszcze mamy 😞 moi rodzice byli ponad 2 tyg wyjechali w niedz i od tej pory marcel daje popalic,spi wtedy kiedy ja nie moge bo musze z natalia lekcje robic lub jakis maloskomplikowany obiad ,dzis pospalam cale 20 min przed poludniem a tak na kawie jade , co do hrabiostwa: natalia mowi: mamo ksiaze się skasztanił 😁 😁 albo książe bąka walnął 😁 😁 😁 och te dzieci i piekne slownictwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta nie dziw sie, ze nie mozemy sie doczekac. Wy tu fotki nawstawialyscie, siedzicie sobie z waszymi pociechami, macie co robic. A my z nodow co mamay robic? 🙂 🙂 🙂
Nie lubie smaku anyzku i daltego pytalam czy czuc go w tej herbacie. 🥴 🥴
A tynka to ostro wzielas sie za diete, ja tez musze, bo nie mam zamiaru w jednych ciuchach chodzic. Mam wesele 12 maja i 13 maja Komunie. Sukienek pelno, ktorych w zeszlym roku sobie nakupowalm, ktorych nie mialam ani razu na sobie.
Moja siostra urodzila 3 dni po terminie. To moze mnie to tez czeka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja pierdziele super !!!!! natalia dostala zlota lyzeczke ale smoczki wymiataja
u nas chrzciny standardowo w polsce w wakacje,my wysylamy kase a moi rodzice zalatwiaja wszystko my musimy stawic sie z dzieckiem ,no i oczywiscie spowiedz 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszny ten smoczek 😆
Kurcze Evelcia,współczuję Marcel daje Ci popalić. Tak narzekałam na Aleksandra,ale nie jest źle jak czytam twoje historie. ..Mam kiedy zrobić obiad,posiedziec na necie i obejrzec swoje seriale oczywiscie w doborowym towarzystwie Alka 😉 A Twoja córa wymiata ze słownictwem 😁 Zazdrosna o Małego czy jest ok?
Jeśli chodzi o odbijanie,mojemu po butelce tylko sie odbija,po cycku nie. Podobno to znak,że dobrze chwyta i nie nałykał się powietrza. Ja z cyckami miałam spokój aż do dzisiaj,znowu mnie bolą sutki, jakby co najmniej Mały mnie gryzł ! 😮
Ugotowałam dzisiaj krupnik na golonce... jak nigdy nie chciałam nawet zjeśc gotowanego mięsa z zupy,to teraz wcinam je aż mi się uszy trzęsą ! 😁
Marta zazdroszczę ładnego brzuszka. U mnie został mega flak z przodu przez te rozstępy no i jeszcze trochę tłuszczu,biodra mam szersze (nie wiem czy to przez miednicę?) no i cycki jak Bogna 😁 Gdzieś musi się podziać te 12 kg.
Codziennie rano się ważę,Mąż już chce mi wagę wyrzucić bo stwierdził ze świruję- być może,ale sam dba o sylwetkę lata na siłownię a ja nie mogę się patrzeć na ten swoj tłuszcz 🥴 😠 Aga ja też mam od groma wesel w tym roku (aż pięć ! ). Pierwsze pod koniec czerwca,mam nadzieję że się w cokolwiek swojego zmieszczę.. 🤨

A chrzciny zrobimy chyba 29 kwietnia.Nie chcę tego w święta przy tym całym molochu w kosciele, wolę na spokojnie zrobic obiad w zwykłą niedzielę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rany dziewczyny widziałyście w tv tą historie gdzie mąż był chory na raka zostało mu kilka dni życia i żonie wcześniej wywołali poród (to ich 4dziecko było) żeby mógł maleństwo jeszcze zobaczyć i potrzymać? A po kilku dnia zaparł w śpiączkę i koniec.. masakra.. beczałam strasznie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj boje sie ,lepiej nie mowie kiedy bylam ostatni raz na spowiedzi 🤢 jak ksiadz mnie ,mojego meza i chrzestnego wyspowiada to bedzie musial na oczyszczenie do zakony jechac 😁 😁 😁 😁
nie nie ,mloda spoko nie jest zazdrosna ,ona zachowuje sie jak starsza siostra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka. Uff w końcu mam chwilę spokoju, jestem ciągle zmęczona i niewyspana, mam nadzieję że zaraz uda mi się trochę zdrzemnąć. Dziś w końcu skończyłam kurs prawka i się cieszę, bo nie muszę jutro nigdzie wychodzić, a mam potrzebę spania i leżenia z rana bez konieczności wstawania... Mała dziś mi tak wierciła się w podbrzuszu, że mi cały pęcherz się podnosił, a przez to krzyż bolał. Byłam akurat u Cioci, a ta mówiła, że by się cieszyła jakby mi wody u Niej odeszły i że mogłaby ze mną do szpitala jechać... hehe
A jak tam u Was? coś zapowiada zbliżający się poród? Ja mam wrażenie, że w terminie Ali raczej nie zobaczę... Nic mi się nie chce 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂
W końcu moge do Was osobiście napisać 🙂
Nie jestem w stanie nadrobic zaległości ale poczytam sobie kilka stron wstecz.
Gratulacje dla tych co juz zostały mamami i trzymam kciuki za te co jeszcze nie są 🙂

My wyszlismy ze szpitala w poniedziałęk ok 17. Tak dawno w domu nie byłam że zarówno jak i jak, jak i mały musimy się zaklimatywować.

Nawet nie wiem co mam napisac co nie wiem o czym Wy pisaliście 🙂

Szymon jest aniołkiem pięknie je (żadko kiedy boli go brzuszek ale wtedy przeważnie sie pręzy i troszke popłacze) no i sypia ok 3 a czasem nawet 4 h i potem pobudka na jedzonko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie!! 🙂
Melduję że jeszcze nie urodziłam 😞 chociaż dzisiaj mała strasznie się wierciła i miałam trochę skurczy.
Dostałam zwolnienie od lekarza rodzinnego ,wypisał bez problemu 🙂
Więc teraz czekam i już bardzo bardzo niecierpliwie odliczam te mam nadzieję 10dni-moze byćkrócej aby nie dłużej hehe 🙂




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja znowu musiałam odciągnąc pokarm przed nocą, bo Mały znowu się w nocy nałyka jak durny. Zjadł z jednego cycka i dalej miałam co ściągać, nie wiem kiedy wreszcie mi się unormuje ta produkcja pod potrzeby dziecka 🤢

A zapomniałam Wam napisac, że dzisiaj w nocy odpadł nam pępek, więc tak jak w przypadku Natalii, po 6 dniach 🙂

Idę spać. Dobrej nocy Mamuśki rozpakowane i nierozpakowane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dziewczynki 😉
mój bartus jest b. grzeczny w nocy spi jak aniolek, jak nakarmie go ok23 to potrafi do ok5 przespc, zje i idzie dalej spa, 😉))takze ja wysypiam sie normalnie 🙂nie sadzilam,ze bedzie az tak dobrze 😉) w ciagu dnia staram sie , by troche z nami pobyl, bo wtedy wlasnie w nocy spi, jak w dzien nie spi 😉ale spioszek jest niesamowity, po jedzonku najchetnij zaraz by zasnał 🙂 Kupki robi regularnie-ciesze sie z kazdej jak nie wiem co, bo wiem,ze wtedy nie bedzie problemu z brzuszkiem 😉)) ja juz nie karmie piersiaą, mialam b. malo pokarmu-nie ylo sensu juz go przystawiac, pije enfamil-mleko rewelacyjne-polecam gdybyscie przechodzily na butle w fazie poczatkowej, póxniej 2 juz bede kupowac bebiko. Aleksandra u mnie tez waga fajnie spada tez mam juz 8 kg mniej i zostalo mi tylko 2 kg do wagi poczatkowej ciazy 🙂))ale chce zrzucic jeszcze 15 hahahha 😉)) a i co wazne bardzo w nocy sie poce, ulana jestem jak kot, az koldra i poduzka mokra, nie wiem czy tez tak macie, a moze to organizm oczyszcza sie po tych wszystkich kroplówkach po cc.macie tez tak?? przez to pewnie tez te kilogramy szybciej leca, jak ze mnie tak wyplywa tyle wodyw nocy 😉))buziaki dla wszystkich 😉konefka trzymam kciuki, bo my razem mialysmy termin na 14 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karinko wychodzi z Ciebie woda 🙂 uzupełniaj płyny żebys sie nie odwodniła ! Te 15ście nadprogramowych to raz,dwa zrzucisz. Bylebys teraz dietkę trzymała 😉
Kurde to tylko ja z takim zapasem zostałam :/ Ale w zasadzie nie ma co narzekać- spadło mi 18 kg od porodu. Tylko teraz walczyc z 12stoma...

Martaer wiesz,że przez to odciąganie masz co raz to więcej pokarmu? Spróbuj to troche ograniczać (wiem,trudne bo sama w nocy budze się z twardymi piersiami) ale przez odciaganie jeszcze bardziej pobudzasz laktację.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...