Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Karina ale przezycia, dobrze, ze piszesz nam co moze sie stac i jak reagowac.
I - jezioro napisala tam gdzie jest tabelka, ze urodzila, podala dane synka. Ja jak poprawialam tabelke ja opuscilam, bo dlugo nie pisala, myslalam, ze nas nie czyta.
ide robic pizze. W nocy Was poczytam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurka, ja tylko na chwilkę bo spałam ciągle, odsypiam chyba...albo na zapas śpię. I teraz głodnam na maksa więc muszę coś na żołądek wrzucić. Nic się nie dzieje, poza bólami podbrzusza jak na okres, które mam w sumie cały dzień, czasem tylko mniej intensywne. A mocniej "przeciekać"nie zaczęłam, więc może po prostyu wodniste upławy... Ale w sumie zaczęło się coś dziać, więc ok, wiem, że koniec/początek jest bliski. Odezwę się jeszcze potem, jak M będzie boks oglądał :/ cmokam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Znalazłam na allegro różne wzorki naklejek piankowych z kubusiem
http://2.bp.blogspot.com/-602jH9Zie9A/T0AeaSSWlUI/AAAAAAAAAJQ/C4Bvptx3Sg0/s1600/naklejki+piankowe+kubuo+puchatek.jpg podobają się Wam? te pojedyncze duże mają ok 50cm a te mniejsze to zestaw 24szt. po ok10-15cm... myślę właśnie jak przyozdobić ścianę nad łóżeczkiem 🙂 A + tych naklejek że nie klei się ich na całej powierzchni do ściany tylko mają kilka punktów z pianką do przyklejenia i są takie wypukłe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Snakerka swietne sa te naklejki. Ja jak nakleilam je w listopadzie to tak wisza i nic nie odpada. Pod spodem maja tylko taki maly kwadracik do naklejenia. Moja siostra miala takie same, po dwoch latach zdjela je bez problemu, nie robia sladu i zalozyla nowe z ksiezniczkami. 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monisia szkoda mi ciebie z tymi przeziebieniami. U nas dzis jak slonce wyszlo bylo 16 stopni. Maz pozamiatal tarasy i balkon, nawet wyszorowal kupy po ptakch, ja go o to nie prosilam. Myslalam, ze zrobie to na wiosne. U nas markizy mamy zostawione do polowy tarasow i jak ptaki siadaja to tak kupki stawiaja. Moj m od 1,5 miesiaca sam zakupy robi, ja mu tylko na kartce pisze co ma kupic. 🙂 🙂 🙂 bardzo mi pomaga. 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam boks i liczę skurcze. Są coraz mocniejsze już co 3, 4 minuty ale trwaja po ok 20 sekund. Chyba muszę się zaraz zbierać. Wody nie odeszły więc jeszcze nie panikuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tydzien temu meza meczylam, ale nici. A teraz grzecznie czekam. Nie moge duzo chodzic. Bo mnie bola kosci jakbym jezdzila na rowerze caly dzien. To tak lapie co jakis czas i puszcza, tylko jak stoje lub chodze.
A te skurcze ile maja trwac by jechac do szpitala, ja myslalam, ze jak beda co 10 minut ale nie wiem jak dlugo maja trwac. 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Kurcze 🙂 Super,że się coś dzieje ! Trzymam kciuki za Ewę 🙂
Monika mój Bobas dzisiaj cały czas śpi. A wiesz dlaczego? bo jest najedzony... 😆 Odciagam dzisiaj cały dzień pokarm i daję mu butelkę. Widze ile faktycznie zjada i czy cokolwiek wydoił,bo przy cycku często zasypiał,później się budził i znowu na cycku. Tak jak ty masz dzisiaj.
Oczywiscie przystawiam go do piersi,ale tak raczej na chwilkę,żeby się poprzytulać a potem dokańczam karmienie butelką. Nie mam wyrzutów sumienia jak przy karmieniu sztucznym, jednak spokój psych. jest 😉 Właśnie go przewinęłam,znowu dałam cycka (już tylko jego) i zasnął.

Nabawiłam sie ostrego bólu kręgosłupa. Przegięłam bo cały dzien byłam na obcasach 🤢 Ot paniusia 3 tyg po porodzie a ja latam trzy godziny po centrum handlowym a wczesniej 100 km od domu zdaję egzamin 😜 Dzięki za gratulacje.Normalnie ze wstydu bym się spaliła z tą trójczyną,ale teraz widzę że nauka i niemowlę to niezły hardcore ! ! ! Zasatanawiam sie jak moja mama skonczyła dzienne studia ze mną i moim bratem bliźniakiem. Wiem,że pomagała jej Babcia,ale jak ona miała siłę na naukę to nie wiem.. 🥴 teraz ja podziwiam bo wiem co to znaczy- nauka przy powiekach na "zapałkach" i wykorzystanie kazdej wolnej minuty na spojrzenie do ksiażki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W koncu sie cos zaczelo! Ewa trzymamy kciuki!
Z tego co tutaj mowia wyrazny sygnal to skurcze co 5 min po 60 s.
co do wiszenia na cycku to szalenstwo cogodzinne bylo do 23. Teraz dopiero sie obudzil moj Synus. znowu mu sie zapotrzebowanie zwiekszylo na mleczko. poki co moje cyce daja rade a od butelek ja stoje z daleka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...