Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
GRATULUJEMY 🙃 🙃 🙃 KONEFKA DUZO ZDROWKA ZYCZYMY DLA WAS!!!!!!!!!

no to mamy kolejnego lutowego dzieciaczka 😉 chyba szybko poszlo !

ja zaszlam w ciaze w momencie kiedy mialam dostac okresu, od razu po pierwszej miesiaczce po poronieniu. I termin mialam wyliczony tylko z USG bo tak to wlasnie ddata porodu bymi sie zgadzala z fakktycznym , czyli te 2 tyg temu. Dziwne to bylo bo ja juz tydzien po zaplodnieniu CZULAM ze jestem w ciazy, ale testy nie wychodzily. Dop tydzien pozniej wyszedl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W ogole przedwczoraj wyprobowalismy ten bujaczek z Fishera. Rewelacja, Aziz od razu sie wyciszyl i usnal 🙂 fajna sprawa, tylko teraz trzeba pilnowac zeby Mlody sie za bardzo nie przyzwyczail
dziewczyny co tu tak pusto 😮
ja nakarmilam Synka i ide sie pluskac i sniadanko robic. Moj maz tez jeszze kima. Juz dzisiaj on sie naslucha 😠 wczoraj nie bylismy na spacerze bo wiatrzycho straszne. Dzisiaj juz chyba troche spokojniej, mam nadzieje ze sie uda wyjsc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje Konefka 🙂
Po długich oczekiwaniach mamy małą Haneczkę...Dużo zdrówka dla Was kochane 🙂
Dziewczyny nierozpakowane migiem na porodówki,ile można czekać 🙂
Monisia ja pamiętam jak mi w pracy mówili,że jestem w ciąży a ja uwierzyć nie chciałam i dopiero 20 lipca zrobiłam test a tam 2 kreseczki...Staraliśmy się o dzieciaczka no ale ja różne dolegliwości tłumaczyłam zmęczeniem po pracy bo pracowałam w nocy po 12-18 godzin....
Bartek się śmieję,że "POLONEZ" wyszedł młodemu na niekorzyść bo przez 3 miesiące ciąży pracowałam na najwyższych obrotach i się wkurzałam cały czas no i teraz młody jest niespokojny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje dla dzielnej konefki !!!!! 😆 😆


Dziewczyny,polecam Wam -> http://allegro.pl/suszarka-do-butelek-i-smoczkow-canpol-i2084324169.html
Miałam nie kupować,ale przy butelkowaniu syf się robi niemiłosierny w kuchni. Kurde,wczoraj tylko raz Alek dostał sztuczne mleko (jestem z siebie dumna,że tyle odciągnęłam) Patrząc na to,ze ponad połowę dnia mnie w domu nie było,jest to super wyczyn ! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GRATULACJE dla Konefki xD ale super...
Snakerka ja nadal z brzuszkiem, stety i niestety. Już nie ponaglam Ali też, bo coraz bardziej się stresuję myślą o porodzie, szpitalu...
Dopiero wstałam. Dziwna senność mnie dopadła, może to ta pogoda. Hm widzę, że rozważaliście terminy porodów. Snakerka ja pierwszy dzień ostatniej miesiączki miałam 16.05 więc dzień po Tobie, cykle 28 dniowe, i lekarz podał termin 21 luty choć na różnych stronach też różne terminy mi wychodziły więc się okaże w praniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
super konefka-nareszczie WIELKIE GRATULACJE DLA CIEBIE I HANECZKI 😉))[color=red][/color] walka na ringu chyba pomogla 😉)wszystkiego dobrego dla was 😉) to rodzlas krócej niz ja, bo ja 10 godz. Bartusia-fajnie,ze szybko poszlo 😉)
snakerka naklejki super 😉lece, bo maly obudzil sie na jedzonko, wpadne poźniej 😉)buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dzisiaj do 4 w nocy nie spałam praktycznie może tak kimałam po pół godzinki ale o 4 jak zasnęła to spała do po 8 więc trochę odespałam ale i tak jakaś tak niedorobiona jestem no ale pewnie kwestia przyzwyczajenia. Amelka ma lekki katarek i przeszkadza jej to spać dopiero jak właśnie gdzieś koło 4 jej odciągnęłlismy to spokojnie zasnęła ale jest taka kochana że nie da się opisać i nawet jak oczy na stojąco mi się zamykały to się do niej uśmiechałam 🙂
A dzisiaj pierwsi goście przychodzą (nie licząc mojej mamy,babci i siostry z siostrzenicą) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
olcia mój też ma a raczej już ustepuje katarek - połozna mówiła że to może sie zdażyc u dziecka bo zmiana środowiska plus te wody płodowe (jak sie ich napił) moga być przyczyna.
U nas pomaga zakraplanie noska po 1 kropelce soli fizjologicznej i po jakis 5 minutach odciągnięcie wydzieliny Frida 🙂 I jest spokój
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olcia ja mam taki http://www.tufi.pl/index.php/pl/produkty/laktatory/laktatory-elektryczne/item/3-elektryczny-odciagacz-pokarmu-gaia.html
Jestem średnio zadowolona z niego,myślę że te ręczne z pompką są lepsze... Ale dostałąm go nieużywanego od kuzynki,więc nie mogę narzekać. Darowanemu koniowi...itd 😉

Snakerka nie wiem ile razy przystawiam malucha do piersi. Z tym karmieniem jest o tyle problem,że dziecko ciągnie a może nic nie leciec a Ty myslisz,że on się najada. Dlatego jak ściągnę laktatorem to widzę,że np zjadł te 60 ml, 80 i jest najedzony. 🙂

Dla nierozpakowanych rada-
Ja miałam dwa opakowania podkładów poporodowych- okazało się mało. Dokupowałam jeszcze dwa.Ja często zmieniałam żeby zakażenia nie było. Teraz używam takich najgrubszych podpasek z Bella i jest ok. Myślałam,że krócej będzie się to wszystko oczyszczać,były dwa dni gdzie nic nie leciało a później znowu dużo krwi.
Kupcie sobie dziewczyny wcześniej żeby mieć w razie potrzeby w domu i nie wysyłać Męża 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja na szczescie slysze jak moj Synek je. Tylko do tego trzeba ciszy 🙂 wlasnie jak wrocilismy ze spaceru poclumkal 5 min i poszedl dalej spac i tak do tej pory spi. A jadl ost o 12.15 przed wyjsciem tyle ze ciagnal intensywnie 25 min i az mu sie ulalo. Po spacerku spi jak aniolek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...