Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja właśnie mam kupione 2 paki wkładów poporodowych, uznaliśmy że jak będzie potrzeba więcej to m mi dokupi...
u mnie nic się nie dzieje, spokój. Wróciliśmy z biedronki to troche mnie brzuch bolał i był strasznie napięty, ale przeszło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[color=blue]Gratulacje. Sliczna ksiezniczka.[color=blue][/color][/color] 😁 😁 😁 😁Ja ja zamowilam 4 miesiace temu dla Riccarda. W tym miesiacu rodza sie same chlopaki, wiec dziewczynki trzeba zaklepywac. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
DUZO ZDROWKA DLA HANECZKI I MAMY. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ooo śliczne dzieciaczki,gratuluję dziewczyny!!!!!
ale Wam zazdroszczę,kurcze....
A ja od wczoraj siusiam czopa..i też jak zaglądam lusterkiem to lecą takie mleczne wody trochę galaretowate...ale bez krwi...Skurcze też nadal nieregularne../
Jutro mam wizytę u lekarza bo chciał mnie zobaczyć 20 więc jadę..ciekawe co on powie,może znajdzie jakieś rozwarcie,hehe
Mała strasznie się wierci i napina a mnie podwozie boli jakby normalnie ktoś kapustę ubijał...




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No prosze jakie newsy. Kolejna zniecierpliwiona Mamuska sie doczekala!
aNATALA GRATULAACJE I DUUUZO ZDROWKA zYCZE DLA CIEBIE I MALUSZKA!!!!!!!!!!
Haneczka sliczna dziewuszka, Krzysiu tez przystojniacha! a co ze mnie za matka ze ja zapomniala zaklepac Ksiezniczki dla mojego Azizka 🤪 bedzie musial odbijac 😁 😁 😁
moje dziecko dzisiaj nie dosc ze aktywny po 2 godz (siedzial z nami w salonie i bujal sie tyle w tym bujaczku co mamy i rozgladal na boki BEZ PLACZU!) to jeszcze malo dzisiaj zjadl poki co. Az sie martwie troche ze za spokojny 😮 nawert nie zaplakal przy przebieraniu ostatnim i tez sie tylko rozgladal 🤔
mielismy dzisiaj gosci tez, bardzo sympatycznie wieczor spedzony,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Snakerka przebiłaś mnie, myślałam że nikt tak wcześnie nie zagląda. Ja mam za sobą nie przespaną noc, skurcze mnie męczą i jeszcze czekam, bo nie jestem do końca pewna czy to to? posłałam m do pracy i powiedziałam, że dam znać. Nie chcę żeby się zwalniał a okazałoby się że alarm fałszywy, Ale sztywnieje mi brzuch co chwila, boleśnie, szczególnie dół brzuhza boli, i kilka innych dodatków towarzyszy. Czekam jeszcze i wezmę kąpiel, jak mi nie przejdzie, zadzwonię po siostrę żeby ze mną do szpitala skoczyła, może ktg zrobią...choć nie wiem czy do gina nie pojechać ;/ hmm kurde. Trochem przestraszona. I w ogóle spać mi się nie chce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i w kąpieli brzuchol był twardy tylko ból złagodziło. To taki ból jak na miesiączkę ale silniejszy. Hmm nie wiem, jeszcze poczekam i zobaczę 😞 od 9 mój gin pracuje, jakby co to dryndnę i o radę poproszę. Idę poleżeć. Dam znać. Nie wyłączam laptopa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...