Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
tynka ja kiedys znalazlam na forum jak dziewczyna zachwalała preparat na kolke, polecala bardzo mowila,ze rewelacja choc drogawe, moze spróbuj DELICOL podobno 45 ZL.
monia ja jeszcze malego nawet nie werandowałam, bo pogoda u nas makabra, ale dzis widze sloneczko troche wychodzi,wiec pewnie spróbujue 😉snakerka, no to wkoncu cos zaczelo sie dziac, dobry i ten czop 😉))trzymam kciuki, by to bylo juz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Natalla gratuluję synka 🙂
Dzieciaczki śliczne 🙂
Kelly,Snakerka,Agnese trzymam kciuki za was 🙂Snakerka w razie czego pisz do mnie smska to bede dziewczyną przekazywała informacje 🙂
My z małym pierwszy raz byliśmy na spacerku w poprzednią niedziele-25 minut,a tak to chodzimy codziennie,wczoraj nie byliśmy bo ja źle się czułam...Dziś z małym zaliczyłam godzinny spacerek 🙂
Ja słyszałam,że Espumisan krople są dobre na kolkę 🙂
Mój mały w nocy wstaje 2 razy z tym ze od okolo 2 do 5 śpi z nami w łóżku bo strasznie płacze jak go w nocy chcę przenieść 😞No ale za to w dzień ładnie śpi i nie ma z nim problemu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny byłam 3 raz w wc i znowu dużo kiślowatego śluzu.. ale mi się wydawało że czop to bardziej stałą konsystencję powinien mieć... No chyba że się roztopił? 🤢 W każdym razie po 15 pojedziemy chyba do szpit. i chciałabym żeby mnie tam zostawili...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
snakerka trzymamy kciuki aby to był czop.
ale odrazu w szpitalu chcesz zostać? Podziwiam
Teraz Ci nic nie będą robić i będziesz się tam denerwować.
Mi się wydaje że lepiej w domku czekac
owszem zbadać się też bym sie wybrała, zobaczyć czy są jakieś postępy.

Ja z Laurą tydzień po terminie już chciałam zostać ale t był tydzień po.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Snakerka nie wiem co to moze ci sie wody sacza jak natally. Mi nic takiego nie cieknie, jedynie mam uplawy, one ani nie sa wodniste ani galaretowate takie jasno zotle, mleczne. Tez wyczytalam ze to czop. Wiec sama juz nie wiem. Ale ta uplawy mam od miesiaca. Zero skurczy. Od czasu do czasu tylko mi twardnieje podbrzusze ale to juz tak mam 5 dni. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tynka napisala, ze takie szybkie porody sa na filmach. W sobote w tv pokazali babke z sosnowca, ktora urodzila w Urzedzie Pracy na korytarzu. Zanim lekarz przyjechal kobieta powiedziala, ze jej dziecko wyszlo przez nogawke. Lekarz tylko przecial pepowine. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no pewnie są wyjątki 🙂 Sama leżałam z dziewczyną,która odrazu po odejsciu wód miała skurcze parte i urodziła w 15ście minut,ale to jest baaaaaaardzo rzadkie. A szkoda,że takie szybkie porody nie są normą ! 😉
A do szpitala bym nie jechała. Wygonią Cię z krzykiem,że przyjechałaś tylko przez wypadnięcie czopa. Równie dobrze możesz z tydzień jeszcze pochodzić bez niego, Snakerka spokojnie czekaj w domu. Myślisz,że w szpitalu coś Ci przyspieszą? 🤨 nieeee...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Snakerka mi jak czop odchodził to też nie była jedna konsystencja tylko rozrzedzona galaretka która wychodziła ze mnie 3 dni i do tego nie była przeźroczysta tylko krwista - jak przy końcówce okresu tak brązowokrwista. Miała to zwiazek z tym że u mnie czop odchodził i rozwarcie robiło się większe.
A mi ten czop schodził schodził i ciągnął się....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ostro 25 min ? ekspres!
byla lekarka z beznadziejnym angielskim no ale. wypytka o wszystkiechoroby, okresciazy bla bla bla pepuszek ok, kolor skory ok, z oczkiem ropiejacynm mamy jutro isxc do lekarza. byla swiadkiem przebierania pampera i powiedziala ze Mlody ma temperamencik i sile. nie wazyla go, w kazda srode mozna sie pofatygowac do nich i zwazyc. przez pierwszy rok wizyty co miesiac, a 4 kwietnia pierwsze szczepienie. takze w srode cisniemy spr wage Mlodego, ciekawa jestem ile przybral.
Snakerka moze nam juz rodzi ???
Wioletka cholernie zazdroszcze Ci oponek!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika ja też mam oponki,ale te na brzuchu 😆 😉
Zasatanwiam się ile po porodzie trzeba czekać z jakimiś ćwiczeniami ? Chciałabym zaczac robic kilkanascie brzuszkow dziennie,nie wiecej jak na poczatek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnese tak to było jej pierwsze dziecko i ta dziewczyna miała 18 lat 🙂
A ja myślę,że jeśli Snakerka będzie spokojniejsza to niech jedzie sprawdzić co się u niej dzieje 🙂
Monisia ja tej lasce powiedziałam,że ekspres i mała była na świecie 🙂
Nam w szpitalu powiedziała położna,że niby dziecku ropieją oczka bo matka miała infekcję w czasie ciąży...Mojemu małemu jedno ropieje a żadnej infekcji nie miałam...
Ostatnia faza mojego porodu trwała 55 minut...
A ja już prawie napisałam pracę kontrolną z historii,malutki śpi a ja biorę się za robotkę...
Wiecie co po porodzie normalnie boje się iść do ginekologa i boję się pierwszego współżycia 😞
No ale doszliśmy z Bartkiem do porozumienia i będę brała tabletki antykoncepcyjne dla kobiet w karmiących ,bo przez okres naszego związku nie chciał żebym je brała 🙂
A no i muszę się wam pochwalić Bartek wrócił z pracy z ....żelazkiem 🙂Kupił mi żelazko i już teściowej nie muszę prosić o to żeby mi pożyczyła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta28 juz pisalam tynce podobno delicol jest dobry na kolke-spróbuj polecała dziewczyna na forum jakims 🙂wszystko próbowala i to sie sprawdzilo 😉trzymam kciuki za dziewczyny rodzące 😉 snakerka no to czop masz za sobą 😉 a w szpitalu jak bartus mial problem z brzuszkiem to masaz mu robila polozna pukala na brzuch palcami jak wskazowki zegara, później nogi do góry,az stopy mial kolo uszu i palcem owinietym w chusteczke nawilzona po odbycie jeździla, by zrobil kupke, ale nie pomoglo i musiala wlozyc specjalna rurk do odbytu smarujac przy tym obficie odbyt kremem 😉i pomoglo, zaczal robic kupke i placz ustal, przestalo go bolec, ale podczas masazu plakal caly czas.,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie jestem pewna czy to czop był, w każdym razie dzisiaj byłam 4x na drugiej stronie w wc za każdym razem konkretnie i że tak powiem na twardo(sorki za dosadny opis) nie wiem czy organizm się oczyszcza, czy to raczej biegunka powinna być przy takim oczyszczaniu... mdli mnie bardzo, ale to też może być efekt zeżarcia większej ilości Michałków... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...