Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja tez dzis zarlam jak na jeta ale to przez meza. Nakupowal rogalikow francuskich z czekolaada, marmolada. A ja tylko leze i wcinam. A mialam juz sie tak nie obzerac. Na kibelku tez bylam az 3 razy. Ale to chyba od tego zarcia. 🤨 🤨
Ciekawe jak kelly na porodowce. 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wioletka miało być dla kobiet karmiących...popierdzieliło mi się bo z koleżanką o jej ciąży rozmawiałam 😁 Głupol ze mnie 🙃 🙃
Snakerka może faktycznie Twój organizm się oczyszcza...
Agnese i Snakerka trzymam za was kciuki 🙂
Marta nasza Ewelcia polecała ten Espumisan kropelki dla dzieci...
Ja mojemu małemu robiłam masaż brzuszka,jesli maluszek nie ma pępuszka to możesz go kłaść na brzuszku,albo okrężne ruchy zgodnie z ruchem wskazówek zegara,albo uciskać delikatatnie po obu stronach lub przyginać nóżki do brzuszka....
Monisia mój mały nie ma codziennie ropiejącego oczka,jak Azizkowi ropieją to sól fizjologiczna na wacik i przemywać....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnese melduj się 🙂 może chociaż u Ciebie coś...
A wczoraj mi przyszła bogata paczuszka z 8rzeczami do testowania za darmo!! http://1.bp.blogspot.com/-qfRgLIIYnVQ/T0Kx19imjGI/AAAAAAAAAJc/svy_FE9DPNw/s1600/Skarb+Matki.JPG Super bo już żadnych kosm. dla dziecka nie będę kupować, no chyba że coś uczuli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja calutka noc przespalam. U mnie nic. Moze przespie porod. Nic sie nie dzieje, zero skurczy nawet malych. Zero uplawow. Nic. 😞 😞 🥴 🥴
Ale ty masz szczescie snakerka z tymi kosmetykami. 🙂 🙂 🙂
Moze slonia nosze, to oni siedza w brzuchu 24 miesiace. 😁 😁 😁 😁
Ciekaawe jak tam kelly czy juz urodzila i nie ma jak napisac, czy biedaczk by sie jeszcze tak dlugo meczyla. 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale ty masz wypas z tymi8 rzeczami ! ja zawsze myslalam ze takie kosmetyki za darmo to pic na wode i nigdy sie w to nie bawilam. A tu prosze Magda ty zgarniasz zestawy jeden za drugim. No i ta mata edukacyjna- super!
Aga a ty kiedy masz sie zglosic z Riccardo Leniuszkiem do szpitala?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
27 mam robic znow badania ktg, USG i ilosc wod plodowych. W poniedziaalek dadza wyznacza mi date kiedy mam sie zglosic na wywolywanie porodu. CZyli jak bede 27, to dostane na 29 lub 1 marca. Tak mi sie wydaje, bo juz dluzej nie beda mogli czekac. 🥴 🥴 🥴
Wczoraj maz byl u ogolnego po te wszystkie skierowania na te dodatkowe badania. I mowil, ze to normalne, dziecko czeka na odpowiedni moment by przyjsc na swiat. Ale jak wpl wyliczyli snakerce na 22 lutego a ona miala otatnia miesiaczke 15 maja, to ja sie tak mocno nie przejmuje, bo ja mialam 14 maja wiec z wyliczen jej lekarza powinnam miec termin na dzis. jakos to sobie tlumacze by sie nie denerwowac. 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnese damy radę trzeba czekać i tyle... My już sexy sobie darujemy bo nie wiadomo czy wczoraj to czop nie wypływał.. Ciekawa jestem co mi wieczorem w szpit. powiedzą i czy mnie zostawią czy stwierdzą że bez sensu na razie...
Monia z kupkami raczej nic nie podpowiem :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i bravo. To prawda ze Maluch sam wie kiedy wyjsc 😉 moj byl zniecierpliwiony 🤪
czyli Aga tak czy inaczejzostal Ci tylko tydzien w najgorszym wypadku 😉 ja przez ten tydzien wcinalabym WSZYSTKO na co mam ochote w podwojnych ilosciach 😉 i z domu wyszla z mezem, niech cie na jakas wypasiona kolacje z mega deserem zaprosi :P marzy mi sie teraz chociazby kawa na miescie jak wczesniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój ma 1 zmianę więc do 15-stej jestem sama 🤨 Moja gin olewająco podeszła do tematu ilości wód.. powiedziała tylko na ost. wizycie że teraz to już będzie ich coraz mniej i tyle, więc ja się boję czy one tam w ogóle jeszcze są.. chociaż ruchy małego czuję... no i muszę zdążyć w razie czego do szp. te 4godz. przed porodem żeby mi dożylnie antyb. podali przez tego paciorkowca 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mojego kuzyna zonie daja zastrzyki na donoszenie ciazy choc do 36 tygodnia, a ja mam na odwrot. Juz nie wiem co lepsze. Ona 10 kwietnia urodzila w 5 miesiacu blizniaki pieciomiesieczne, chlopcow, ale nie mialy szansy na przezycie, mialy tylko po 0,5kg. A teraz bedzie miec corcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Juz od czwartku siedzi ze mna. Trudno nasciemnia, ze ja jestem w zlym stanie i wiecej urlopu wezmie. 😉 😉 Ja sie w ten sposob tak nie denerwuje. Moj maz pracuje od 8 do 12 i od 14do 18. Wiec caly dzien go nie ma. U snakerki jest inaczej do 15 sie postresuje bez meza i juz. A tak caly dzien samemu, jedynie jest na obiedzie to porazka. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnese myślę że lepiej trochę przenosić niż rodzić w 5/6miesiącu.. ostatnio oglądałam straszny program o tych wcześniakach 3bliźniaczkach ur. chyba w 6m-cu głuche i ślepe tragedia... i statystyki są okrutne jeśli chodzi o takie wcześniaczki... więc nie narzekamy tylko zaciskamy zęby i nosimy dalej nasze książęta 😉

A mój m. pracuje zmianowo, w zeszłym tyg,miał nocki od 22-6 rano więc w nocy się bardziej martwiłam a teraz jakoś w miarę ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...