Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hehe tak patrzę ,że słabo dziś coś na tym naszym forum..ale co się dziwić jak nas tylko 4 zostało,które nudzą się śmiertelnie i nie mają co zrobić z wolnym czasem 🙂 A te które pewnie by chciały pogryzmolić mają pełne ręce roboty....JA TEŻ TAK CHCĘ!!!! 🙂
z tych nudów to i pranie wstawiłam,dobrze że za godzinkę Mężuś wróci do domu to się razem ponudzimy hehe
A skurczów brak....



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Konefka witamy 🙂
Agnese masz rację odpoczywamy bo pracy przy szkrabach jest od groma 🙂
Snakerka do mnie pisała:"MIAŁAM ROBIONE KTG-ZERO SKURCZY.USG ZROBILI ALE LEKARZ JESZCZE NIE BADAŁ BO ZAJĘTY CESARKAMI.ZOSTAJE W SZPITALU.WKURZAM SIĘ BO PIELĘGNIARY NIC NIE MÓWIĄ MAŁY SZALEJE I KŁUJE MNIE COŚ NA DOLE CORAZ BARDZIEJ.kURDE NA LEKARZA TRZEBA CZEKAĆ"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga zapytaj sie kolezanek gdzie byly ost pol roku 😁
ciekawe czy u Snakerki sie cos rozkreci? Konefka witajcie w domku!
a ja mam wieeeeelka ochote mojego chlopa WYPIERDOLIC przez okno. albo mu po prostu PRZYPIERDOLIC. PRZEZ tego debila i nerwy mam dzisiaj malo pokarmu. wyjEBALAM go z sypialni KOLEJNY RAZ i jak jutro do mnie sie odezwie albo nie daj boze jeszcze dzisiaj to bedzie apokalipsa bo nie recze k*rwa za siebie 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
dobra wyzylam sie i jest mi zajebiscie teraz 😎 😎 😎
dobranoc dziewczynki i przepraszam za bluzgi ale musialam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monisia nie denerwuj sie, nie raz jeszcze cie wkurzy. Oni inaczej wszystko rozumieja, oni sa z Marsa, a my z Wenus. Zostaw sily dla maluszka. On jest teraz najwazniejszy. 😉 😉 😉
U mnie nic jedynie twardnieje podbrzusze. 🥴 🥴
To co snakerke zostawili na porodowce?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje Malenstwo nie dojada. Tak szie glupia cieszylam ze karmie pierrsia. Wiem ze sa dni regulacyjne wlasnie ok 2 tyg i mam nadzieje ze to to. Nie zrobil zadnej kupki od godz 21 😞 zobaczymy jutro. Co godzina wisi na cycku a i tak malo 😞 teraz mielismy ok 3 godz przerwy wiec daje mu z 2 cycow bo produkcja sie troche nadrobila i zobaczymy co bedzie. ehhhhhhhhhhhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry. 🙂 🙂
Mi sie znow dzis dobrze pospalo.
Monisia a jak ty rozpoznajesz,ze maluszek niedojada, po ilosci kupiki?
Ciekwae co ze snakerka?
A mi sie nawet jesc odechcialo, jakos nie mam apetytu. 🤨 🤨 🤨
U mnie nic sie nie dzieje. 🥴 🥴 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuchatki 🙂
Ja dzień zaczęłam od 3 pączków i 2 szklanek mleka...wstałam po 6 bo miałam na to wielką ochotę,więc mąż szybciutko przed pracą skoczył mi do sklepu,, 🙂 ale zaraz i tak idę spać i wstanę przed 10 zrobić mu śniadanie 🙂 bo na przerwę jest zawsze w domu
Mi od wieczora boli podbrzusze i strasznie krocze..Miałam jekies tam skurcze ale to jeszcze zbyt odległe od siebie żeby jechać do szpitala...nawet śniło mi się że leżałam na porodówce...hehe już schizy łapię hehe 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie noc w porzadku.Wstalam tylko raz na siku i to wszystko .TEraz pora na sniadanko.

Monika JA tez mam same klotnie z moim i jak tak dalej pojdzie to zostane samotna matka bo moj zaczal robic sie agresywny i zaczal jeszcze podpoijac a ja moge w kazdej chwili trafic na porodowke .ROdzina tez mowi ze go nie poznaja . Coz takie zycie wazne ze nie bede sie zalamywac bo za kilka dni bede trzymac w rekach mojego upragnionego syneczka i to mnie trzyma na duchu :-)



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martunia a moze on sie stresuje i tak rozladowuje emocje. 🤔
Ja zjadlam juz sniadanie takie maga wilkie slodkie i do tego kakao.
Krocze tez mnie boli i podbrzusze twardnieje. skurczy zero. 🥴 🥴
Ciekawe czy snakerka urodzila. 😠 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnese raczej sie nie stresuje bo mi piesciami machal kolo glowy .Nigdy sie tak nie zachowywal. Po rodzinie tez sie awanturuje. A ja i dzidzius bedziemy potrzebowac spokoju a nie nerwow z facetem ktory po pracy nic nie zrobi bo zmeczony do tego boje sie ze mnie uderzy.Ja mu dawalam duzo szans to miesiac spokoju a po miesiacu znowu podpijanie agresja i wogole wy****** na wszystko. AH nie chce o tym pisac bo mi smutno i przykro ze ktos tak moze swoje zycie niszczyc.Od 3 dni nie mieszkamy razem i jakos psychicznie mi lepiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz co z tego co piszesz, to moze lepiej jak bedziesz samotna matka ale spokojna. Jak facet popija i jeszcze skacze do kobiety w ciazy to juz nie licz, ze sie poprawi. Kiedys czytalam, ze alkohol tak dziala na mozg czlowieka, ze staje sie agresywny do najblizszych osob. Mi sie zdaje, ze dobrze zrobilas wyprowadzajac sie od niego. Kobiety lepiej radza sobie wychowujac same dzieci, niz trwac w takim zwiazku. Szkoda mi Ciebie, ze tak sie stalo. Ale teraz to ty i maluszek jestescie najwazniejsi. 😉 😉 Musisz byc silna i myslec mocno glowa dla dobra Was oboje. 🙂 wiem ze to trudne szczegolnie w ciazy, chcialabys najlepiej, by dziecko mialo blisko ojca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiem ze tak bedzie lepiej.NA szzczecie mieszkanie jest moje wiec to on musial sie wyniesc. Mam wsparcie w swojej rodzinie i w jego rodzinie tez . Wszyscy czekaja na maluszka . A co do bolu to mnie tez boli podwozie i mam dzisiaj bardzo delikatne skurcze za chwile szykuje sie do lekarza. Bedzie dobrze musi byc ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dziewczynki 😉 wczoraj nie zagladałam, bo maly cos caly dzien nie mogl pozadnie zasnać, usypial na pare minut i tak w kolko, na szczesie w nocy ladnie spal, teraz tez jeszcze po jedzonku uderzyl w kime, chyba nadrabia wczorajszy dzien 🙂)
konefka witamy w domku-powodzenia w opiece nad Hanią 🙂Didi gratuluje Poli 🙂)Malwina ubranka super dostalas 😉Monisia nie przejmyj sie juz mezem, moja recepta na dobry zwiazek to cierpliwosc i przemilczenie niektorych rzeczy, gdybym mu trula caly czas pewnie tez bylyby awantury non stop, zreszta tak bylo na poczatku, a teraz juz wiem jak postepowac i jest b. dobrze, spiecia sa owszem, ale nie awantury 😉 np. od kilku dni prosze, by schowal narzuty wysoko do szafy i nadal sa nie schowane, trudno niech lezą, ja codziennie mowie po 3 razy, ale bez efektu, jednak nie zaczynam krzykiem tylko mowie to spokojnie, po co wywolywac burze przez glupia narzute, choc wnerwia mnie niesamowicie,ze lezy nie schowana hahah 😉tak samo z odkurzaniem i myciem podłog, odkad polozna powiedziala, ze mi nie wolno lepeij zeby maz to robila-nareszcie 😉))to jego zadanie, ale myslicie,ze sie garnie do tego najchetniej raz w tyg. by to robil 😉)buziaki kochane i trzymam kciuki za pozostale brzuchatki-snakerka trzymaj sie, ja tez musialam kurna czekac 10 godzin na jasnie panstwa,zeby laskawie zrobili mi ciecie;(((((takie sa realia czasami-maja w dupie pacjenta;(((
wiola gral i agnes korzystajcie z wolnego, bo póxniej juz nudzic sie nie bedziecie 😉))) agnes wiem,ze najgorszy scenariusz to przenosic i czekac, ale musisz byc cierpliwa i ty wkoncu bedziesz trzymala malenstwo w ramoionach 😉)powodzenia dziewczyny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...