Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witam,moj maly tak samo wczoraj dawal czadu,teraz spi ale po uprzednim nawaleniu wielkich kup 🤢 😮 moze nawet sniadanie zjem ,
z moim mezem tez sobie odpuszczam ugryze sie "czasami" w jezyk i po jakims czasie sam przylatuje 😉
wczoraj mialam bara bara 😁 🤪 🤪 🤪 jezu bez brzucha!!!! jak dziwnie i nawet szampana 2 kieliszki sie napilam uroki karmienia mlekiem modyfikowanym hihi 😜 u nas tak samo wiosna wiec chodzimy na 2 spacer dziennie ,jutro kontrola ciekawe ile mody przybral na wadze według mnie wazy z 6kg 😮

brzuchatki trzymajcie sie cieplutko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
evelcia a uciebie juz minelo 6 tyg, ze mialas bara bara, bo ja tez mam ochote i juz nie moge sie doczekac, a jeszcze z 3 tyg. napewno musze sie wstrzymac 😉) ostatnio kochalismy sie chyba w 5 miesiacu ciazy, takze juz mi sie teskni 😉)hahah a ty monisia keidy zamierzasz powrocic do barar bara choc ty szczesciaro jeszcze w dniu porodu szalalas 😉)???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hahahahs 😁 😁 😁 Evelcia nie ma to jak zakochana matka w swoim dziecku 🤪 🤪 🤪
Martunia wspolzuje glupiego faceta dobrze ze razem nie mieszkacie juz, jak mozna lapy wyciagac do ciezarnej
Karina masz racje lepiej troche przeczekac i przemilczec, no alee czasami sie nie da 😠 😠 😠
Evelcia ale ci dobrze ze juz mozesz ja tez mam chcice a tu embargo na jeszcze 3 tyg 😞 chociaz teraz to mam wieksza ochote vgo udusic niz bzyknac 😠 ale my szalelismy cala ciaze no i w sobote bylo bara bara a w niedziele powitalismy Azizka 🙃 Karina celibat odd 5 m-ca ciazy to ja bym uschla 😜
Aga ty masz skurcze jak ci brzuch twardnieje 😉. Dzisiaj tez wychodzicie gdzies z mezem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ! 🙂
Powiem Wam,ze mój Alek jest niemożliwy 😆 Czy karmiony piersią,czy sztucznym to w nocy pobudka równo co 2 godziny (a wiadomo przecież,że modyf. bardziej zapycha żołądek i dziecko dłużej po nim śpi i jest syte 🤢 ) Wstał mi przed 7mą,ja razem z nim,zjedlismy z Mężem śniadanie a Młody w bujaczku (kocham ten wynalazek ! nastawiam wibrę a Alek cisza jak makiem zasiał 😉 )
potem dałam cycka i śpi mi do tej pory. Ogarnę trochę mieszkanie,bo jutro mamy wizytę koleżanki i chcę sobie coś już ogarnąć żeby jutro na wariata nie sprzątać.

Tak Evelcia,dzisiaj środa popielcowa. Zagrzałam na śniadanie makaron ze szpiankiem i kuru z wczorajszej kolacji,siadamy z mężem do jedzenia,kilka kęsów a ja dopiero sie opamietałam że pOPIELEC !. No,ale nic - zjedliśmy bo zmarnowanie i wyrzucenie żarcia byłoby wiekszym grzechem ! 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzis pomylam podlogi. A teraz maz mi mowi bym poszla na taras sie opalac. Tylko ja nie wiem czy moge. U nas piekne slonce, ptaszki cwierkaja. Paczki na drzewach. Popoludniu jade znow do centrum handlowego polazic. Nie chce isc na spacer, bo musze co 20 minut do toalety.
Evelcia slicznie wygladasz. 🙂 🙂 🙂 🙂 A bujaczek chyba spelnia swoje zadanie.
Martunia jak masz mieszkanie jestes niezalezna. Po co sie od glupigo gnojka uzalezniac. Znam kilka kobiet co myslaly, ze facetom przejdzie i sie poprawia, ale tak nigdy nie bylo. Dostyc, ze zmarnowali zycie kobietom, to i dzieciom. Nie mowiac, ze zyly w takich zwiazkach po 20-scia, 30 -sci lat. A taki facet nigdy sie nie zmienia. a ty jeszcze sobie ulozysz zycie. Badz dzielna i silna. 🙂 🙂 🙂 dla siebie i maluszka. 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tynka moj karmiony tylko mlekiem mod. i co 2 godz w nocy pyska drze 😠 choc teraz spi ale zaraz go wkurze bo idziemy po natalie 🙃
agnes my tez nie mielismy sexu od 7 miesiaca co do opalania ,mysle ze to zaden problem przeciez nie wywalisz brzuchola i nie ma 30stopni
🤢 ☺️ a lezaczek.. cud wynalazku !!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No u nas nie najlepsze popołudnie,noc i przed południe 😞
Mały płacze i nie wiem co jest nie tak....Szkoda mi go....
U mnie w związku też średnio się układa 😞 Zobaczymy jak to wszystko się potoczy...
Snakerka pisała dzis do mnie,że biorą ją na próbną oxytocyne i chcą zobaczyć czy skurcze wywoła kroplówa...Ma mnie informować na bieżąco 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się Malwina dzieje? 😮 Przecież jeszcze kilka dni temu było ok..
Mnie Mąż wczoraj bardzo zdenerwował.Kilka dni prowadzi teraz szkolenia i wiadomo musiał sie przygototwac,trwa to od zeszłego tygodnia.Wraca z pracy ok 17.30 zjada i siedzi do 21 na laptopie robi raporty i prezentacje :/ A jak ma dzien treningowy to wszystko przesuwa sie jeszcze o godzine.
Wczoraj siedział od 19 do 23 na laptopie,zero pomocy przy Małym. Oczywiscie po pracy był na siłowni ("bo zrobi sobie zaległosci").
Ja moge harowac przy małym,juz kręgosłupa nie czuję a on zero pomocy.rozumiem,ze szkolenie i jest to wyjatkowa syt,tak nigdy nie ma,no ale...mi tez jest ciezko

W ramach "focha" wystawiłam poduszkę za drzwi i spalismy z Alkiem sami. Na odchodne powiedziałam,ze juz niewiele brakuje a bedzie to 24 godzina sam na sam z dzieckiem.
Dzisiaj jak do rany przyłóż 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny! 🙂ja tez wyczekuje juz tej wielkiej godziny spotkania z dzidzia z wielkim zniecierpliwieniem. dzis nie spalam pol nocy. mam nieregularne skurze ze niekiedy sie podniesc nie moge ale po jakims czasie to wszystko mija.nie chcialabym przensic ale maly sam podejmie decyzje kiedy wyjsc na swiat.a faceci... coz moj tez mnie tak wkurza ze juz nie mam sil niekiedy... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak Tynka było ok,ale niestety już nie jest...3 dzień pod rząd kłótnia...Bartek teraz twierdzi,że jest zmęczony i nic przy małym nie zrobi....Dzisiaj mam zamiar mu powiedzieć,że w piątek jadę do rodziców i zostaje tam z małym aż nie zmądrzeje....Zobaczymy jak na to zareaguje....Najbardziej wkurza mnie to,że ja nawet czasu nie mam iść siku a jak powiem mu żeby on małego przypilnował to się położy koło małego na łóżku uśnie a mały może płakać a ten śpi w najlepsze....Z resztą wczoraj miał iść na chwilkę do kolegi pomierzyć parapety bo będzie mu robił no i obiecał że 20 minut i jest w domu w efekcie przylazł podpity i na dodatek po 1,5 h....
Mam serdecznie dość i na serio zastanawiam się nad odpoczynkiem od siebie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
och Ci faceci 😞
Mój też mi nic nie pomaga 😞
Przychodzi z pracy , zje objad i do laptopa albo do samochodu przy którym nie jest w stanie nic zrobić.
ja już ledwo co łażę, a tu Laura do 22 nie śpi, posprzątaj ugotuj. Ostatnio usłyszałam że od tego jestem 😞
Chodził i przepraszał mnie dwa dni.

Teraz szykujemy sie do przeprowadzki.
myślę że jutro będziemy przewozić wszystko 🙂
Obym do soboty nie zaczeła rodzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze dziewczyny,to co piszecie o swoich facetach to aż się wierzyć nie che... 😮
Mój to przez całą ciążę jak i przed to bez zarzutów..nie wiem jak będzie po porodzie ale normalnie bym zgrzeszyła jakbym coś złego na niego powiedziała..On po 7 wychodzi do pracy a mimo to rano zawsze pozmywa naczynia, mam posprzątane podłogi pomyte...czasem aż mi go szkoda że tyle sam robi i jakoś staram się mu pomagać..Także współczuję Wam kochane że tak się męczycie!!!!

W ogóle jestem już po godzinnym spacerki,pogoda u nas super cieplutko więc aż nie chciało się wracać do domu ale nadzór od męża i rodziców dostałam żeby się nie przemęczać..mimo to jestem zachwycona że chociaż godzinkę się dotleniłam,mała też bo skakała niesamowicie..nawet troszkę skurczy przyszło ale to jeszcze nie te bo niezbyt bolące..
Zaglądając za pomocą lusterka to ciągle widzę taką maź mlekowatą..niezbyt mocno gęstą..i to już tak z 3 dni mam..nie wiem..tak ma być?????Macie też tak już tyle dni???



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...