Skocz do zawartości

Fotki naszych kruszunek:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
z tymi pępkami to tak jest, że jak macica jest powyżej pępka jest on na wierzchu, bądź bardziej wypchany, niektóre kobiety nie mają pępka na wierzchu 🙂 zobaczymy jak będzie u mnie :P z tego co zauważyłam robi się szerszy i widać go w środku xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FACEBOOK
Pamiętajcie o naszej grupie nr 2 - na facebook - "Grupa Super Kobiet ". Dodajcie siebie, żebyśmy wszystkie były! Tylko wyślijcie również do admina swoje nicki z brzuszka, żebym mogla sprawdzić kim jesteście. Chcemy tylko mamusie z tego forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, co do pępka to jest coraz płytszy. No i mam delikatną linię, która przecina mi dosłownie cały brzuch! Czytałam, że do hormony tak działają. Kombinezon śliczny.
Skoreczka, ja mam nadzieję, że siusiaki nie odpadną bo już przyzwyczaiłam się do myśli, że będę mieć synka. Tak bardzo go kocham 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba mamy podobne myśli, bo się zastanawiam nad kupowanie różowych rzeczy tzn pościeli, rożka itd aż jeszcze jedno USG potwierdzi, żeby się potem nie okazało, że jednak chłopak 🤪
tylko na drugie kolejne USG gdzieś chyba ok 30tyg będzie, albo i później.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kahira to tak jak przypuszczałam, że robią po 30tyg a nie będę ze wszystkim czekać do 32-34tyg. A fotka to z góry jest czy twarzy, bo ja chyba wyobrazi nie mam i nie widzę 😜
tak mi się wydaję, że oczka widzę 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z fotkami to masz rację, jak oglądałam bobasa na USG to też się cały w kadrze nie mieścił.
Bardzo ładne te body, takie słodkie ale w zupełnie innym kolorze niż się zwykle ogląda. Bardzo mi się podoba. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoreczka napisał(a):
Nikusia kombinezon słodki, a róż jest spokojny 🙂 Co do butelek to właśnie takie mam w domu i leżakują heheh


Skoreczka tak mi się spodobał, że się oprzeć nie mogłam. Dodam, że go za 20zł wylicytowałam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...